• 5130927 All visits
    0 yesterday
    0online
    297841this month
    0this week
    0today

سایت های مرتبط


                                                                                               برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز یکشنبه 27 مرداد 1398   برابر با  :    18/8/2019  میلادی    مصادف با :    1440/12/16  قمری
(1398/5/9) فرماندار شیراز:‌
کمک‌های خیرین به حوزه آسیب‌های اجتماعی هدایت شود
فرماندار شیراز گفت: خیرین،نیک‌اندیشان و خیریه‌های بسیاری در سطح شیراز به صورت سنتی فعالیت می‌کنند که نیاز است بخشی از اقدامات این قشر به سمت حل آسیب‌های اجتماعی هدایت شود.

مطبوعات فارس/ محمدرضا امیری شامگاه سه‌شنبه در اولین جلسه کارگروه فرهنگی ،اجتماعی،سلامت، زنان، و خانواده شهرستان شیراز افزود: لازم است که فعالیت تشکل‌های مردم نهاد و خیرین در حوزه آسیب‌های اجتماعی شناسایی و این اقدامات برای تشویق و ترغیب سایر سمن‌ها و خیریه‌ها برجسته و رسانه‌ای شود تا نقش بخش خصوصی در این حوزه پررنگ‌تر از اکنون باشد.

فرماندار شیراز عنوان کرد: نقش رسانه‌ها در حوزه اجتماعی و فرهنگی بسیار سازنده و تاثیرگذار است.

چرا نیستید؟ برکنار می شوید 

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه از عدم حضور برخی مدیران و مسئولان شهری دلخور است،افزود: در این جلسه حجت را تمام و به غایبان می‌گویم که یا باید دلیلی قانع کننده برای عدم حضورشان در این جلسه بیاورند و یا من برای برکناری آنها اقدام و ایستادگی می‌کنم.

فرماندار شیراز ادامه داد: برخی تصمیمات در جلسه‌ها و کارگروه‌های فرمانداری مهم است و باید توسط شخص مدیران دستگاه‌ها اتخاذ شود و به همین دلیل حضور همه مدیران شهرستان شیراز در این جلسات ضروری است.

وی عدم حضور برخی مدیران دستگاه‌ها و ارگان‌های شهرستان شیراز را در این جلسه و سایر شوراها و کارگروه‌های فرمانداری نگران کننده دانست و گفت: شیراز ۴۰ درصد جمعیت استان فارس را در خود جای داده اما گویا مشکلات و معضلات فرهنگی و اجتماعی این کلانشهر برای برخی مدیران اهمیتی ندارد.

امیری بیان کرد: تعدادی از مدیران و مسئولان شهری شیراز در جلسات مهم مانند کارگروه فرهنگی و اجتماعی حضور پیدا نمی‎کنند در صورتی که این مباحث بسیار با اهمیت است، عدم توجه به جلسات معنی ندارد.

وی با بیان اینکه در حوزه آسیب‌های اجتماعی مشکلات زیادی در شیراز وجود دارد،گفت: دستگاه‌های مختلف شهری در این خصوص مسئولیت و حتی نقش تراز اولی  دارند در صورتی که مدیران برخی از این دستگاه‌ها مسائل اجتماعی را دست‌کم گرفته‌اند.

کلی گویی را رهاکنید 

فرماندار شیراز در بخش دیگری از سخنان خود وضعیت آسیب‌های اجتماعی را در کشور بد عنوان کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در چند مورد برای وجود معضلات اجتماعی در کشور گریسته‌اند اما برخی مسئولان هنوز اهمیت معضلات اجتماعی را درک نکرده و در این خصوص کم‌کاری می‌کنند.

وی به تشکیل حدود ۶۰ کارگروه و شورای مختلف در فرمانداری این شهرستان اشاره کرد و افزود: تمام این جلسات باید عمیق،کارشناسی شده و عملیاتی تشکیل و از کلی‌گویی در آن پرهیز شود.

وی در ادامه با اعلام اینکه در حوزه فرهنگی و اجتماعی مشکلات بسیاری وجود دارد،گفت: نیاز است که با شیوه‌های علمی و تخصصی برای این آسیب‌ها چاره اندیشی شود هرچند که در این حوزه ایران به نسبت کشورهای منطقه توسعه یافته‌تر است اما در مقایسه با کشورهای توسعه یافته جهان نیز عقب ماندگی‌هایی وجود دارد.

امیری در ادامه سخنان خود عنوان کرد: لازم است که در حوزه آسیب‌های اجتماعی اولویت‌بندی و چند هدف اصلی تعیین و برای تحقق آن کار شود.


فرماندار شیراز:رسیدگی به معضلات اعتیاد،حاشیه‌نشینی ،طلاق و مفاسد اخلاقی اولویت دارد
وی اعتیاد،حاشیه‌نشینی ،طلاق و مفاسد اخلاقی را اولویت‌ آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و اظهار داشت: در دولت‌های قبل بسیاری از مسئولین حتی از به زبان آوردن بعضی از این آسیب‌های اجتماعی ابا داشتند اما با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید این موارد روی میز گذاشته شد و بصورت علمی در خصوص حل آن تبادل نظر علمی صورت گرفت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به پارک سلامت روان شیراز اشاره و تاکید کرد: ظرف دو هفته مطالعات ایمن‌سازی مسیرهای منتهی به این مجموعه انجام و به فرمانداری شیراز ارجاع داده شود و همچنین ظرف یک هفته آینده کمک‌هایی که بخش دولتی می‌تواند برای توسعه پارک سلامت روان شیراز ارائه کند مشخص و در این مسیر تسهیل سازی شود.

بی تفاوتی اجتماعی در راس هرم آسیب‌ها

رئیس اداره بهزیستی شهرستان شیراز در  این جلسه گفت: ۶۰ درصد اقدامات اداره کل بهزیستی استان فارس در سطح کلانشهر شیراز انجام و ۴۰ درصد آن در سطح سایر شهرستان های این استان انجام می‌شود.

حمید آذرمی افزود: امروزه مهمترین آسیب اجتماعی از دید مردم اعتیاد است اما به نظر کارشناسان این حوزه بی‌تفاوتی اجتماعی در راس هرم آسیب‌های اجتماعی قرار دارد.

وی ادامه داد: در سالیان اخیر شاهد خاموشی بسیار عجیبی در سطح کشور در حوزه آسیب‌های اجتماعی هستیم بگونه‌ای که این مسئله خطرناک‌ترین مشکل جامعه امروز است که لازم است آگاه سازی و آموزش جامعی برای مقابله با این آسیب انجام و بیداری و حساسیت در این زمینه ایجاد شود که در این مسیر به کمک رسانه‌ها ،خیرین و همه اقشار جامعه نیاز است تا نهضت بیداری در این خصوص شکل گیرد.

وی با بیان اینکه دولت به تنهایی قادر به حل مشکلات اجتماعی نیست،گفت: باید راه مشارکت بخش خصوصی ،سازمان‌های مردم نهاد و خیرین به حوزه آسیب‌های اجتماعی باز شود چون بخش خصوصی با صرف هزینه و زمان کمتر در این حوزه نتیجه بهتری کسب می‌کند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان شیراز عنوان کرد: بیش از ۴۰۰ موسسه خیریه در شیراز به شکل سنتی فعالیت می‌کند که می‌توان با آموزش به این گروه آنها را به سوق دادن فعالیت‌شان به سمت آسیب‌های اجتماعی ترغیب کرد.

وی ادامه داد: ۱۵۰ موسسه خیریه حامی زنان و خانواده در چند سال اخیر در شیراز ایجاد شده که فعالیت‌های خوبی در این زمینه انجام داده‌اند.


مدیرعامل پارک سلامت روان شیراز: بهزیستی و شهرداری برای توسعه این پارک کمک کنند
مغز ها به جای شکم ها 

مدیرعامل و موسس پارک سلامت روان شیراز در این جلسه گفت: این مجموعه در زمینی به مساحت ۲۳ هکتار در شمال شرقی شیراز راه اندازی شده است تا نه تنها سرپناهی برای افراد آسیب دیده و توان‌خواه اجتماعی باشد بلکه در دو بخش درمان و پیشگیری از بیماری‌های روانی گامی مؤثر بردارد.

بهمن حاجات نیا افزود: برای توسعه خدمات در پارک سلامت روان شیراز درخواست تسهیل گری در امور اداری از بهزیستی و شهرداری شیراز وجود دارد و در قبال آن این مجموعه آمادگی دارد در حوزه کودکان کار و کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرست ورود کرده و از این قشر به بهترین نحو نگهداری کند به گونه‌ای که آنها توانمند پرورش یابند.

وی با بیان اینکه می توان از این کودکان مدیرانی برای آینده ساخت،اظهار داشت: تلاش شده به جای اینکه تنها شکم کودکان و نوجوانان بد سرپرست و بی سرپرست پر شود،مغزهای آنها درست پرورش یابد.

مدیرعامل و موسس پارک سلامت روان شیراز نسبت به اینکه این مرکز می‌تواند در حوزه افراد مبتلا به اوتیسم نیز فعالیت کند اعلام آمادگی کرد.

وی ادامه داد: پارک سلامت روان می کوشد علاوه بر درمان در زمینه پیشگیری نیز گام‌های مؤثری بردارد.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از رویکردهای این پارک ایجاد اشتغال است، افزود: پارک سلامت روان هم اکنون با ۱۱۰ نیروی متخصص در حال فعالیت است و با تکمیل زیرساخت‌ها، شمار نیروهای شاغل این مرکز به ۴۵۰ نفر افزایش خواهد یافت و هم اکنون نیز بالغ بر ۷۵۰ توانخواه به صورت شبانه روزی تحت پوشش این مرکز قرار دارد.

قبل از برگزاری اولین جلسه کارگروه فرهنگی ،اجتماعی،سلامت، زنان، و خانواده شهرستان شیراز که در پارک سلامت روان شیراز برگزار شد ،فرماندار و تعدادی از مسئولان این کلانهشر از بخش‌های مختلف این مرکز بازدید کردند و با فعالیت این محل آشنا شدند.

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

اختلاف بر سر کرسی سیزدهم شورای شیراز
احساس امنیت در شیراز باید به بالاترین حد ممکن برسد/ امنیت و توسعه تاثیر متقابل دارند
هنوز برای افزایش نرخ کرایه تاکسی ها تصمیم گیری نشده است
مشکلات شهر صدرا در محل فرمانداری شیراز بررسی شد
سکوت تبلیغاتی از 8 صبح فردا 23 خردادماه آغاز می شود
بیش از 40 مغازه غیرمجاز عرضه دارو در شیراز پلمپ شد
خیزش جهانی امت اسلامی در روز قدس نشان دهنده وحدت و همدلی مسلمانان در آزادی قدس است
تکلیف شهرداران شهرهای شهرستان شیراز در روز 12 شهریور ماه مشخص می شود
فرماندار شیراز خلاصه ای از عملکرد ستاد تسهیلات نوروزی 92 شهرستان شیراز را تشریح کرد
اعضای کمیته ساماندهی سرمایه گذاری و اشتغال روستاییان شیراز احکام خود را دریافت کردند
تکریم ارباب رجوع می بایست اولویت کاری دستگاه های اجرایی و خدمات رسان باشد
وساطت فرماندار شیراز منجر به بخشودگی یک قاتل در این شهر شد
یک روستا در شهرستان شیراز پس از 35 سال دارای آب لوله کشی شد
برای حذف محرومیت مناطق روستایی مصمم هستیم
لزوم راه‌اندازی بازارچه صنایع دستی در شیراز
آئین استقبال وگرامیداشت شهید گمنام، در فرمانداری شیراز برگزار می شود
انتخاب شهر لپویی برای اجرای طرح مسکن مهر اشتباه بود
بـازدید فرماندار شیراز از کمپ های نوروزی
هر چه سریعتر تکلیف مناطق حاشیه نشینی مشخص شود
شهردار و فرماندار شیراز در دیدار تیم فجر شهید سپاسی و راه اهن سورینت
متکدیان غیر شیرازی به شهرهای خود بازگردانده می شوند
۳۰۰ شناسنامه فوتی در مرحله اول انتخابات شیراز کشف شد
جمع‌آوری فروشندگان دوره‌گرد در ورودی‌های شیراز
11 نفر برای هر کرسی نمایندگی مردم شیراز در مجلس دهم رقابت می کنند
۹۸۲ کاندیدا در شهرستان شیراز تائید صلاحیت شدند
جایگزین مهدی حاجتی به شورای شهر شیراز معرفی شد
تقدیر از شهروندان نمونه شیراز به منظور گسترش فرهنگ شهروندی
سرمایه گذاری 18 میلیاردی خیرین دانشگاه ساز/ افتتاح 180 پروژه آموزشی عالی
بزرگداشت خیرین مدرسه ساز ترویج نیکی در جامعه است
سیزدهمین اجلاسیه تأمین سلامت فارس
ایجاد اشتغال وتامین مسکن لازمه توجه به امور جوانان است
برخی پروژه های بیمارستانی شیراز نیاز به حمایت بیشتر خیرین دارد
یازدهمین اجلاس سالانه مجمع خیرین سلامت به میزبانی فارس برگزار می شود
بیماران خاص و سخت درمان فارس مشکل تامین دارو دارند
سوراخ قلب زینب را محبت کدام خیـر پر می کند؟/مادر زینب 50 درصد سوخته، پدرش بیکار و برادرش معلول است!
افتتاح 140 واحد مسکونی، به زودی در شهر جدید صدرا
اضافه شدن ۱۵ هزار نفر به جمع حامیان و خیرین طرح اکرام
خیرین سلامت فارس همت 13 ساله خود را جشن می گیرند
سامانه نیاز سنجی حوزه سلامت فارس آماده بهره برداری است
سامانه نیاز سنجی سلامت استان فارس راه اندازی شد
احداث اقامتگاه همراه بیمار بیمارستان شهید فقیهی شیراز آغاز شد
برگزاری هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در فارس
خیرین فارس 46میلیاردریال در عرصه دانشجویی کمک کردند
تمام مردم می توانند در مجمع خیرین شهرساز عضو باشند
نخستین بیمارستان تخصصی بانوان کشور در شیراز ساخته می‌شود
خیرین فارس 385 میلیارد ریال درعرصه سلامت سرمایه گذاری کردند
ساخت هزار واحد مسکونی خیر ساز در شهر صدرا سال 94 کلید می خورد
احداث 66 واحد مسکونی خیرساز در كازرون
شورای بیمارستان های خیریه استان فارس تشکیل شد
کمیته جذب خیران در شیراز تشکیل شد
بخش دیالیز بیمارستان نمازی شیراز با همت خیرین توسعه یافت
بازسازی واحدهای دندانپزشکی روستایی فارس نیازمند همت خیرین است
بیمارستان ویژه بیماران سرطانی در جنوب کشور گامی برای خدمت به سرطانی ها
برگزاری دومین همایش بزرگ خیرین مسکن ساز در شیراز
خیرین فارس احداث اقامتگاه همراه بیمار را در شیراز آغاز کردند
آغاز واگذاری 528 واحد مسکونی خیر ساز در شهر صدرا شیراز
خیرین ، دولت تدبیر را در اجرای طرح تحول سلامت یاری کنند
برگزاری دوازدهمین اجلاس سالانه مجمع خیرین فارس
بهره برداری از 600 واحد مسکونی خیرساز در استان فارس
مرکز دندانپزشکی جامعه نگر در قلات شیراز افتتاح شد
پنج میلیون خانوار در سطح کشور مستاجر هستند
بزرگترین مدرسه خیرساز استان فارس به بهره برداری رسید
فرهنگ سازی نسبت به انجام پروژه های عمرانی اولویت دارد
یک هزار و 182 خیر درعرصه سلامت فارس نقش آفرینی کردند
خیرین فارس در حمایت از عرصه سلامت در کشور پیشتاز هستند
تولید محصولات فرهنگی از قبیل کتاب و فیلم از نیازهای شهر است
شیراز نیازمند مشارکت پر رنگ خیرین با سلایق مختلف است
حضور پررنگ هنرمندان خیر در مسیر ارتقاء فرهنگ
رسانه ها بخش مهمی از پیکره جامعه خیرین فرهنگ ساز در پایتخت فرهنگی ایران هستند
خیرین کتابخانه ساز حامی کتابخانه شهید آیت الله دستغیب شیراز گرد هم آمدند
خیرین آستین همت را برای احداث کتابخانه بالا بزنند
آمادگی انجمن خیرین مسکن ساز برای ساخت سه هزار واحد مسکونی در بافت قدیم شیراز
خیرین برای احداث سالن ورزشی، ما را یاری کنند
تامین نیازهای زیرساختی اولین اولویت برای افزایش مشارکت خیرین مسکن سازاست
تا پایان امسال 10 سقاخانه در شیراز احداث می‌شود
صندوق حمایت از دانشجویان در شیراز راه اندازی شد
مجمع خیرین سلامت اجتماعی در فارس راه اندازی شود
غربالگری ژنتیکی در کشور اجباری می‌شود
شیراز میزبان چهاردهمین اجلاسیه خیرین تامین سلامت فارس خواهد بود
مشکل اصلی امروز، بی‌تفاوتی انسان‌ها نسبت به تعهداتشان است
تعداد "سرای فرهنگ مهربانی" در شیراز افزایش یابد
بازدید مهدی فقیه، هنرمند شیرازی از سرای فرهنگ مهربانی
سیروس پاک فطرت سخنگوی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیرازشد
توزیع 3 هزار و 560 سبد غذایی بین نیازمندان در ماه مبارک رمضان
برنامه مهمونی،مهمان شب های رمضان
انتخاب مدیرعامل مجمع خیرین فرهنگ‌ساز و شهرساز شیراز
ثبت وقف جدید به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال در آباده
هدف مجمع خیرین شهرساز در شیراز فرهنگ‌سازی است
جشن رمضان برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد برگزار می شود
کلنگ زنی 5 باب مسجد در مناطق محروم استان فارس
بهربرداری از 456واحد مسکونی ویژه خانوارهای دارای دو معلول در کشور
7 استان پر طلاق کشور
احداث دو کتابخانه خیر ساز فارس و راه اندازی کتابخانه سیار در شیراز
۷۳ زندانی جرایم غیرعمد در فارس آزاد می شوند
17 هزار و 600 هزار خانوار نیازمند چشم انتظار کمک خیران برای خانه دار شدن
آغاز ساخت گلدسته امامزاده سید محمد (ع) شهرستان رستم
مجمع خیرین سلامت اجتماعی راه‌اندازی می‌شود
خیرین زرین دشت 13 هزارو700 مترمربع زمین به بنیاد مسکن اهدا کردند
اعزام اعضای خدمتگزار بقعه شاهداعی الی الله(ع) به کربلای معلی
کلنگ زنی 2 باب مسجد در مناطق محروم استان فارس
درگذشت بنیان‌گذار مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان فارس
کمک یک میلیارد ریالی به دانش آموزان استثنایی شیراز
430میلیاردتومان کمک خیرین به تجهیز و مدرسه سازی فارس
برگزاری نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز فارس در شهر صدرای شیراز
خیرین با پرداخت 300میلیون ریال درساخت مسجد مشارکت کنند
نیکوکاران به خواست خدا به این مسیر هدایت شدند
۱۰۰ میلیارد ریال از طریق برنامه‌های صداوسیمای فارس برای محرومان جمع‌آوری شد
زوج اقلیدی فیش حج را فروختند وپولش را به ساخت بیمارستان دادند
گره پنج ساله تامین زمین پروژه های خیرساز شیراز وفارس گشوده شد
تامین زمین برای احداث 154 واحد مسکونی خیر ساز در شیراز اولویت دارد
تعطیلی اداره کل آموزش و پرورش فارس در روزهای پنجشنبه نیازمند پیگیری قانونی است
خیرین به عرصه کاهش آسیب های اجتماعی ورود کنند
موکب احمدبن موسی(ع) و خدمت به زایران اربعین حسینی (ع)
شانزدهیمن اجلاس مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس
اعتلای جایگاه شیراز را همراه با نخبگان رقم می‌زنیم
سن طلایی ، تداوم توانبخشی ، کار تیمی و کمک خیرین شاه کلید موفقیت کاشت حلزون شنوایی است
بهره‌برداری از 15 پروژه‌ی‌ خیرساز سلامت در استان فارس
پیوستن 15 پروژه جدید به سیمای سلامت فارس به همت نیک اندیشان
آیین کلنگ زنی احداث مسجد حضرت عباس(ع) روستای خیرآباد خنج برگزار شد
اهدای پوست برای درمان سوختگی باید فرهنگ سازی شود
کمک ۸۱ میلیارد تومانی خیرین سلامت فارس در سال گذشته
فارس خاستگاه کارهای نیک اندیشنانه است، تامین مسکن برای نیازمندان کار ارزشمند و ماندگار است
دبیرخانه خیرین مدرسه ‌سازخارج کشوردرفارس استقرار یافت
تأکید مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس بر لزوم تشکیل مجمع خیرین امنیت ساز در فارس
خیران در ساخت بیمارستان چشم پزشکی شیراز مشارکت می کنند
با مشارکت خیرین ، بقعه امام زاده ابراهیم(ع) به قطب فرهنگی بخش ششده و قره بلاغ تبدیل می شود
بیمارستان شیراز را با تکیه بر توان داخلی می سازیم
تامین سلامت و مسکن مناسب از نیازهایی است که خیرین در آن مشارکت فعال دارند
شانزدهمین اجلاس خیرین تامین سلامت فارس برگزار می‌شود
خیرین نباید در بروکراسی اداری معطل شوند
برگزاری شانزدهمین اجلاس مجمع خیرین تامین سلامت در شیراز
وام بدون سود به بیماران نیازمند اعطا می شود
می کوشیم با صلابت از شرایط اقتصادی کنونی عبور کنیم
خیرین لارستانی بیش از ۳ میلیارد ریال برای ساخت مسکن نیازمندان اهدا کردند
کمک 700 میلیونی پزشک شیرازی به خیریه
چهل درصد کمک‌های خیرین مربوط به بخش بهداشت است
ساخت 526 واحد مسکونی خیرساز در استان فارس
درمانگاه خیرساز فوق تخصصی پروین دالکی در شیراز افتتاح شد
بیشترین تعهدات خیرین فارس مربوط به بخش درمان است
نیکوکار آباده ای در این شهر درمانگاه ساخت
45 واحد مسکونی خیرساز برای مددجویان در شیراز در دست ساخت است
روزانه70تا100نفر به جمعیت معتادان کشورافزوده میشود
هشدار برای رواج «کودکان بیوه»
یارانه خانوارهایی که مانع تحصیل فرزندان‌ شوند، قطع می‌شود
دختران 13 ساله شوهر می خواهند
مسئولان استان فارس در حل مشکلات فرهنگی اجتماعی موفق نبودند
ساماندهی 713 معتاد حاد و پُرخطر خیابانی در شیراز
یک درصد دانش‌آموزان معتادند
ارائه آمار دانش‌آموزان معتاد برای نخستین بار
فعالیت‌های محرومیت‌زدایی در حاشیه شهر شیراز آغاز می‌شود
صدورکارت حمایت تحصیلی برای افرادلازم‌التعلیم فاقدمدارک هویتی
رشد نسل سوم بی شناسنامه ها در کشور
شیوع پدیده «خون‌بازی» در دانش‌آموزان
240 نفر معتاد در مركز ماده 16 شيراز در حال درمان مي‌باشند
اولین گام رونق اقتصادی مبارزه با فساد اداری است
۸ میلیون ایرانی معتادند
۱۰۰ هزار دانش‌آموز در معرض خطر اعتیاد
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter