برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز دوشنبه 25 آذر 1398   برابر با  :    16/12/2019  میلادی    مصادف با :    1441/4/18  قمری
(1397/5/17)
پیام تبریک مسئولان فارس به‌مناسبت روز خبرنگار
مسئولان استان فارس هر یک با انتشار پیام جداگانه‌ای فرارسیدن روز 17 مردادماه، سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار را به فعالان این عرصه در فارس تبریک گفتند.

مطبوعات فارس/ استاندار فارس، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرمانده سپاه فجر فارس، روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی و شیراز، مدیرکل استاندارد، رئیس جهاددانشگاهی استان فارس و جمع دیگری از مدیران و مسئولان فارس با صدور پیام‌های جداگانه‌ای روز 17 مرداد را به خبرنگاران و عکاسان خبری تبریک گفتند.

در بخشی از پیام اسماعیل تبادار استاندار فارس آمده است؛ "زندگی انسان امروز، بیش از هر زمان دیگر مرهون دریافت اطلاعات درست، واقعی و دور از حواشی و وفادار به موازین حرفه ای ارتباطات اجتماعی و اطلاع‌رسانی است . 

بر این اساس، وجود سازوکارهای تضمین کننده فعالیت حرفه‌ای خبرنگاران، هموار بودن مسیر انتشار آزاد اطلاعات و حق دسترسی مردم به اطلاعات از مهمترین عناصر شکل گیری چرخه آزاد اطلاعات به شمار می‌رود. به درستی که خبرنگاران چشم بینا، زبان صادق، صریح و گویای مردم در عرصه اجتماعی، تحولات سیاسی و بین المللی هستند که باید همیشه رسالت خود را از دریچه" تعهد"، "صداقت" و " امانتداری" تعریف کنند . 

جامعه خبرنگاران، اصحاب رسانه و مطبوعات با روشنگری های خود می توانند در راستای هدایت افکار عمومی نقشی مهم ایفا کرده و راه پیشرفت جامعه را هموارتر کند و تلاش صادقانه اصحاب رسانه در پوشش خبری رویداد های مختلف به منظور ارتقاء سطح آگاهی اقشار مختلف مصداق بارز خدمت ارزشمند می باشد و همواره شایسته توجه و تقدیر است . 

 همت والای خبرنگاران در انعکاس اخبار و اطلاعات، بیان مسائل ومشکلات مردم و انعکاس واقعیت‌های زندگی اجتماعی، ارزشهای بلند و ستودنی است. به ویژه آنکه ایفای این رسالت خطیر با رعایت موازین اخلاقی و شرافت حرفه‌ای، احترام به حقوق فردی و اجتماعی مردم و حفظ حریم و اسرار خصوصی و شئون انسانی مخاطبان، همراه بوده باشد. اینجانب با گرامیداشت روز خبرنگار بر خود فرض میدانم که با تعامل، همکاری صمیمانه و سازنده با اصحاب رسانه گام‌های بلندی در توسعه استان برداریم."

براساس این گزارش رئیس جهاددانشگاهی استان فارس نیز با اشاره به اهمیت رسانه و فعالیت‌های رسانه‌ای در جهانی که روز به روز دیوارها و مرزهای آن برداشته می‌شود؛ اهمیت توجه به جایگاه و مقام خبرنگار را یادآور شده است.

دکتر مظاهر بابایی در این پیام بر ضرورت واکاوی دقیق مشکلات و موانع موجود بر سرراه خبرنگاران و فعالیت حرفه‌ای آنان و یافتن راهکارهای مناسب برای حل این مشکلات تاکید کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز هم در پیامی ضمن گرامی‌داشت 17 مرداد به اهمیت نقش آفرینی خبرنگاران در پیشبرد اهداف نظام سلامت اشاره کرده است.

دکتر علی بهادر خبرنگاران فرهیخته و صاحبان قلم و اندیشه، همواره با وفاداری به رسالت های حرفه ای این عرصه، همراه و همدوش خادمان سلامت مردم بوده اند و با انعکاس نیازمندی ها، به عنوان نیروی محرکه بسیاری خدمات، ایفای نقش کرده اند . 

مدیر کل میراث فرهنگی استان فارس نیز در پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار، در پیام خود آورده است" اصحاب رسانه به عنوان سفیران آگاهی و نقش آفرینان عرصه فرهنگ سازی هستند که زندگی انسان امروز، بيش از هر زمان ديگر مرهون تلاش آنهاست. دقت، تیز هوشی، ایثار، صداقت در قلم و امانت داری برجسته ترین ویژگیهای یک خبرنگار است که  با اهتمام مداوم  می کوشد در راه آبادانی جامعه خویش به کار گیرد . "

مصیب امیری تاکید کرده است: " طی چند سال اخیر نقش خبرنگاران و اصحاب رسانه به عنوان طلایه داران معرفی توانمندی ها، جاذبه ها و امکانات گردشگری استان غیر قابل انکار است و پیوند آنها با گردشگری نقش مهمی در تحول و رشد این صنعت ایفا کرده است."

در پیام فرماندهی سپاه فجر استان فارس نیز با اشاره به سالروز شهادت شهید صارمی و نامگذاری این روز به عنوان روز خبرنگار، این نکته بیانگر اهمیت و ارزش کار فعالان رسانه‌ای قلمداد شده است.

در این پیام تاکید شده است که " سالروز شهادت محمود صارمی صرفا یک واقعه تاریخی و مناسبت صنفی محسوب نمی شود بلکه به مثابه چراغ راهنمایی است برای همه تلاش گران حوزه مهم و راهبردی اطلاع‌رسانی درگیر به شمار می روند؛ از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران گرفته تا مسؤولان و همه افرادی که دغدغه  اطلاع رسانی صادقانه و منصانه را دارند . "

در ادامه این پیام آمده است: " امروز ملل و جوامعی که تعالی و ترقی آنان در سپهر دانایی و توانایی از درخشندگی خاصی برخوردار است اصحاب خبر و رسانه را بعنوان یکی از عوامل مهم در دست یابی به موفقیت و سربلندی مورد تکریم و ستایش قرار می دهند . "

همزمان با هفته و روز خبرنگار، مدیران حوزه‌ی هنری فارس، شرکت شهرک‌های صنعتی، تعاون روستایی، امور روستایی و شوراهای استانداری فارس، راه و شهرسازی و روسای سازمان‌های صمت و جهادکشاورزی نیز این ایام را به خبرنگاران تبریک گفتند.

در این ایام شهردار شیراز به همراه معاونان خود با حضور در رسانه‌ها به خبرنگاران گل هدیه داد و از آنان قدردانی کرد و رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز نیز با انتشار پیام‌هایی این روز را به فعالان عرصه‌ی خبر تبریک گفتند. 

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

گشایش تماشاخانه استاد سپاسدار شیراز
دستاورد‌های 40ساله حوزه فرهنگ و هنر چشمگیر بوده است
کارگردانان موضوع های مختلف سیاسی و اجتماعی را به تصویر کشند
برگزاری جشنواره استانی وبلاگ‌نویسی قرآنی
هنرمندان فارس با تولیدات فاخرفرهنگی وهنری به استقبال نوروز می آیند
شیراز یک هفته میزبان نمایشگاه دومین هفته فرهنگ رضوی می شود
همزمان باسراسر کشور آزمون مفاهیم و حفظ قرآن در فارس برگزار میشود
منشور توسعه فرهنگ قرآنی در فارس اجرا می شود
کارگاه خوشنویسی اشعار سعدی درآرامگاه شیخ اجل برگزار شد
برگزاری 30 شب شعر با محوریت ارتحال حضرت امام (ره)
برگزاری دومین هفته فرهنگ رضوی در شیراز نشان از دین مداری مردم فارس است
لزوم توجه خبرنگاران به انتقال آموزه‌های دینی/ سامانه پیامکی آیات وحی راه‌اندازی شود
ساخت بزرگ ترین مجتمع فرهنگی هنری جنوب ایران
اهالی رسانه استان ملزم به دریافت کارت حرفه‌ای خبرنگاری شدند
آژیر خطر فرهنگی در «خانواده» به صدا درآمده است
مدیرنگارخانه وصال شیراز منصوب شد
برای اثرگذاری مناسب باید بر جاذبه های ادبیات کودک افزوده شود
آیین افتتاح ساختمان انجمن آثار و مفاخر استان فارس
نخبگان فرهنگی فارس بدون دغدغه به ادامه تحصیل می پردازند
هزارشاعرکشوردردهه فرهنگ شیرازگردهم می آیند
جشن رمضان در 30 شهرستان استان فارس برپا مي شود
فارس تبدیل به قطب قرآنی کشورشود
فیلنامه نویسان و کارگردان های برتر سینمای کشور به فارس می آیند
تکریم برگزیدگان 11 دوره جشنواره رضوی و شاهچراغ
موسیقی مقاومت زنگ بیداری است
مبارزه با اعتیاد نیاز به پژوهش محیطی دارد
شخصیت والای امام حسین به عنوان بزرگ‌ترین هنرمند تاریخ برجای می‌ماند
مردم شیراز به حضور پیوسته در گذر هنر عاشورایی دعوت اند
گشایش دبیرخانه دائمی همایش بین‌المللی قرآن و اسلام شناسی
اجرای دو تئاتر فارس تا پایان سال جاری در کشورهای مختلف
(243) بهزاد مریدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس منصوب شد
همایش ملی ملکوت هشتم در شیراز خاتمه یافت
استان فارس بیشترین فعالیت قرآنی در کشور را داراست
شیرازی ها تا دو روزدیگربه تماشای فیلم های جشنواره بین المللی فجرمی نشینند
آمادگی فارس برای برگزاری جشنواره بین المللی فیلم فجر
فریضتین بسترساز سایر عبادات است
فارس مي‌تواند مجوز كتاب صادر كند
صدور کارت شناسایی برای خبرنگاران، هنرمندان و فرهنگ‌وران فارس
همچنان نیازمند حمایت فعالان اقتصادی هستیم
امضاء پروتکل کاندیدایی شیراز برای پایتختی جوانان جهان اسلام
شکل گیری انجمن های رسانه ای اتفاق مبارکی است
برگزاري جشنواره اقليت‌هاي ديني در شيراز
هیئت نظارت بر نشر در استان فارس تشکیل می‌شود
شیراز میزبان 4 جشنواره بین المللی فجر/ اجرای تئاتر خیابانی دفاع مقدس
اختصاص اعتبار یک میلیارد ریالی به طراحان لباس، مد و پوشاک در استان فارس
اعزام هنرمندان به اروپا،آسیاو آفریقا
نمایشگاه کتاب در شیراز برگزار می‌شود
شانزدهمین جشنواره فیلم فجر فارس 14 بهمن گشایش می یابد
پایان سومین جشنواره مطبوعات حامی مصرف کننده در فارس/ کام مطبوعاتی‌ها شیرین شد
حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در دانشکده خبر شیراز
عیادت مدیرکل فرهنگ و ارشاد فارس از فعال رسانه ای پیشکسوت و جوان شیراز
ساخت تالار مرکزی شیراز به همت بیشتری نیاز دارد
اهدای ۲ نشان مفاخر تا پایان سال جاری به بزرگان فرهنگ و هنر
واگذاری صدور مجور مراکز فرهنگی تک منظوره دیجیتال به فارس
تضمین کیفیت کنسرت‌ها، در دستور کار شورای موسیقی فارس
تشریح برنامه های فرهنگی هنری فارس در ایام محرم
ثبت نام 750 ناشر برای نمايشگاه كتاب فارس
آیین بزرگداشت پاسبان لهجه شیرازی برگزار می شود
۳ شهر فارس نامزد پایتخت کتاب ایران هستند
2 روستا و 2 شهر، سهم فارس برای پایتختی کتاب کشور
مشارکت یا واگذاری راهکار تکمیل تالار مرکزی شیراز است
خبرنگاران واقعی و معرفی نامه ای در استان فارس
تدوین سند توسعه فرهنگی هنری استان فارس
شروع ثبت نام طرح ملی شباب الرضا(ع) از ۱۵ آذر
آیین بزرگداشت روز خبرنگار در شیراز
اگر خبرنگاران رسانه ها نبودند بخش زیادی از تاریخ بشری مجهول می ماند
دل نوشته های خبرنگاران شیرازی
پنجم مرداد ماه آخرین مهلت ارسال لیست خبرنگاران به خانه مطبوعات تعیین شد
مژده‌ی وزیر ارشاد برای «روز خبرنگار»
گزارش تصویری مراسم روز خبرنگار / ايستاده نشسته ام...
دبیرخانه دائمی بررسی عملکرد رسانه‌های فارس ر‌اه‌ندازی می شود
خبرنگاران چقدر باید منتظر اجرای قانون بازنشستگی مشاغل سخت بمانند؟
بازهم بهانه
روز خبرنگار روز حق گویی و حق جویی است
روز خبرنگار در شیراز پاس داشته شد
پشت صحنه فعالیت رسانه های فارس در یک روز کاری
خبرنگاران نقش بسيار مهمي در اشاعه فرهنگ وقف دارند
تاکنون جز عشق در وجود خبرنگاران ندیدم
اگر خبرنگاران نباشند، بسیاری از واقعیت ها و حقایق گم می شود
مراسم روز خبرنگار در صدا و سیمای فارس
جامعه ناامید وارد مسیر توسعه نخواهد شد
خبرنگاران نیازهای جامعه را شناسایی کنند
مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس
شکل گیری انجمن های رسانه ای اتفاق مبارکی است
دبیرخانه دائمی هفته خبرنگار در شیراز راه‌اندازی می‌شود
روزتان مبارک
مراسم گرامی‌داشت روز خبرنگار در شیراز برگزار شد
ديدار انجمن صنفي خبرنگاران و عكاسان خبري فارس با شهردار شيراز
آیین روز خبرنگار در صداوسیمای فارس برگزار شد
نخستین تور رسانه‌ای فناوری در شیراز برگزار می‌شود
تشریح برنامه‌هاي بزرگداشت مقام خبرنگار در فارس
پرویزی در آستانه روز خبرنگار با ارائه سومین گزارش اثرگذار خود صدرنشین خبرنگاران کشور شد
پیام تبریک روز خبرنگار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس
جزئیات هدیه دولت به خبرنگاران از زبان وزیر ارتباطات
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter