برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز شنبه 28 دی 1398   برابر با  :    18/1/2020  میلادی    مصادف با :    1441/5/22  قمری
(1398/2/9)
پرداخت افزایش حقوق مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی در انتظار دستور دولت
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت: اگر بتوانیم مصوبه هیئت وزیران را بگیریم، افزایش حقوق امسال از اردیبهشت ماه پرداخت می‌شود.

مطبوعات فارس/ محمد حسن زدا در همایش تامین اجتماعی، کسب و کارهای نوین و رونق تولید، ضمن تبریک هفته کارگر افزود: هیئت مدیره، جامعه کارگری، کارفرمایی و بانک رفاه پای کار آمدند تا با هماهنگی و استفاده از خرد جمعی مشکلات زیادی را رفع کنند.

وی با بیان اینکه مجموعه، رکوردهای بزرگی را خلق کرد و اگر نبود دچار مشکلات زیادی بودیم اظهار کرد: وصول ۳ هزار میلیارد تومان مازاد در بخش بیمه‌ای کار سختی بود که امکان پذیر شد. همچنین هزار میلیارد هم در بخش درمان صرفه جویی اتفاق افتاد که باعث شد تا سازمان از بحران نجات پیدا کند.

زدا با بیان اینکه در بانک رفاه نیز فشار روی همکاران ما وجود داشت، تصریح کرد: برای اولین بار در سال ۹۷، شستا ۴,۰۰۰ میلیارد تومان سود به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت کرد. همچنین در اسفندماه نیز ۱۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان پرداختی داشتیم. مجموعه این آمار نشان می‌دهد کار جهادی در سازمان تأمین اجتماعی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه میزان مستمری سال ۹۸ نیز از سوی کانون پیشنهاد داده شد، ادامه داد: همه متوجه شرایط اقتصادی هستیم و به کانون پیام دادیم تا با توجه به تابع بودن بودجه سازمان و شورای عالی کار، میزان مستمری را تعیین کند اگرچه این میزان افزایش نمی‌تواند سفره‌های مردم را رنگین‌تر کند اما تلاش کردیم تا جای ممکن قدرت خرید مردم را حفظ کنیم.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا اگر افراد پرداخت‌های منظمی دارند به همان میزان دریافت منظمی نیز داشته باشند، ادامه داد: به همین منظور گفتمان‌سازی را آغاز کردیم و با جلسات هم اندیشی و شنیدن انتقاد دوستان، نکات مهم و مثبتی را نیز به دست آوردیم تا بتوانیم این انتقادات را برطرف کنیم.

تشکیلات سازمان تأمین اجتماعی نیازمند بازنگری است
زدا با بیان اینکه باید در سال ۹۸ تشکیلات سازمان تأمین اجتماعی بازنگری شود، ادامه داد: باید سازمان تأمین اجتماعی را پویا و چابک کنیم. در عین حال بودجه کشور و بودجه سازمان در سال جدید به بهترین شکل ممکن تنظیم شده است. امسال باید ۵۰ هزار میلیارد تومان را براساس برنامه‌ای که داریم از دولت وصول کنیم، البته همان طور که می‌دانید دولت از نظر نقدینگی در سطحی نیست که این مبلغ را به شکل نقدی پرداخت کند. به همین دلیل پروژه‌هایی را تعریف کردیم تا این مبلغ به شکل غیرنقدی وصول شود.

زدا با اشاره به اینکه نظام تأمین اجتماعی بیسمارکی معتقد است که مسئله تولید را باید به کارفرمایان بسپارند و بخش تأمین اجتماعی را بر عهده سازمان متولی آن قرار دهند، توضیح داد: در ایران نیز این سیستم به همین شکل است و در حال حاضر ۴۲ میلیون نفر تحت پوشش این سازمان قرار دارند.

به گفته وی یک میلیون و ۲۰۰ هزار کارفرما و ۱۴ میلیون بیمه شده نیز تحت پوشش این سازمان قرار دارند و بودجه تأمین اجتماعی برای امسال ۱۲۲ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

اقدامات تامین اجتماعی در سیل
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اقدامات این سازمان همزمان با وقوع سیل در برخی از استان‌های کشور ادامه داد: از همان دقایق اول نسبت به پذیرش همه افراد سیل زده که حتی تحت پوشش این سازمان نبودند در مراکز درمانی اقدام کردیم. همچنین در منطقه پلدختر نیز همزمان با خراب شدن مرکز درمانی تأمین اجتماعی، تمام مسئولان در رده‌های شغلی مختلف از خرم‌آباد برای لایروبی این مرکز به پلدختر شتافتند به طوری که از بعدازظهر روز بعد در این مرکز پذیرش بیمار صورت گرفت. کمک‌های مردمی پرسنل نیز با وجود شرایط اقتصادی فوق‌العاده بود.

زدا با بیان اینکه این پرسنل تصمیم گرفتند تا در کنار تولید باشند، افزود: ما باید به سمت کسب و کارهای نوین قدم برداریم و قول داده‌ایم تا در سال ۹۸ سرویس‌های غیرحضوری را افزایش دهیم.

وی با تأکید بر گسترش خدمات غیرحضوری طی امسال گفت: باید این تفکر که مردم بیایند و سرویس بگیرند را عوض کنیم و این ذهنیت را ایجاد کنیم که ما باید سرویس‌مان را به آن‌ها تقدیم کنیم.

داروهای بدن‌سازی، بیشترین هزینه بخش دارویی
مردم از دفترچه‌های کاغذی راحت می‌شوند
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی در ادامه از برنامه امسال تأمین اجتماعی برای ارائه ۲۰۰ مورد از خدمات این سازمان به شکل غیرحضوری تا پایان سال خبر داد و گفت: در حال حاضر دفترچه‌های بیمه را حذف کردیم و دفترچه از حالت یک چک سفید امضا خارج شده است؛ به طوری که اگر فردی طی یک روز از خدماتی مثل ام‌آرآی استفاده کند و کمتر از سقف تعیین شده برای انجام مجدد این کار اقدام کند، این مسئله امکان پذیر نیست.

زدا با بیان اینکه بیشترین هزینه در بخش دارویی نیز مربوط به داروهای هرمونی بدن‌سازی است، اظهار کرد: با استفاده از این روش و حذف دفترچه‌ها، تداخل دارویی و تعدد کم و زیاد داروها را کنترل می‌کنیم و مردم در عین حال از داشتن دفترچه کاغذی راحت می‌شوند.

پرداخت حقوق‌ها متمرکز می‌شود
تهیه بسته رونق تولید
وی با بیان اینکه ماده ۳۹ تأمین اجتماعی به دلیل حجم دیتا تاکنون اجرا نشده است، گفت: طی یک ماه آینده سیستم مالی باجه دریافت و درآمد بالا می‌آید. همچنین مستمری افراد تحت پوشش به شکل متمرکز پرداخت می‌شود. احکام مستمری‌بگیران نیز به شکل متمرکز صادر خواهد شد.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی در ادامه از تهیه بسته رونق تولید از سوی این سازمان خبر داد و گفت: این بسته برای کارفرمایان است تا چراغ تولید را روشن کنند و انواع همکاری‌ها و خدمات به آن‌ها در آن گنجانده شده است. این اقدامات آثار ثانویه دارد.

زدا با تأکید بر اینکه نمی‌توانم بپذیرم ۲۰ هزار میلیارد از منابع این سازمان در اختیار بخش خصوصی و میزان بیشتری در اختیار بخش دولتی باشد، ادامه داد: تمام این اقدامات توأم با افزایش رضایتمندی نیز خواهد بود. شعبات ما از این پس ملی هستند و دیگر انتقال پرونده و سوابق با تمام شدن اسکن پرونده‌ها تمام خواهد شد. البته توقع جامعه هم همین است تا از فضای مجازی به شکل کامل استفاده کنیم.

وی ادامه داد: برای اولین بار نیز ملاقات مدیرعامل به شکل مجازی با ۳۵۰ نفر از مردم را برگزار کردیم و آن‌ها سوالات‌شان را به شکل زنده مطرح کردند.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی در پاسخ به انتقاد رئیس هیأت مدیره کانون عالی انجمن‌های صنفی و کارفرمای ایران در مورد وضع تغذیه نامناسب برخی از مردم در برخی از نقاط کشور نیز گفت: این موضوع عمومیت ندارد و تأمین اجتماعی تلاش می‌کند تا بهترین سطح امکانات را در اختیار بیمه‌شدگان قرار دهد با این حال ما بنا نداریم تا وارد محدوده امداد و حمایت شویم.

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

صاحبان کسب و کارهای مجازی بیمه تامین اجتماعی می شوند
سابقه بیمه خریدنی نیست
طلاق صوری و ازدواج‌ مصلحتی برای مستمری تامین اجتماعی
۳ متهم گرانی کاغذ از کشور فرار کردند
سناریوهای جدید استخدامی دولت/تبدیل وضعیت شرکتی‌ها ممنوع
به دنبال تشدید تنش یا جنگ نیستیم
شیوه پرداخت یارانه تغییر می‌کند
نتايج آزمون دفاتر پيشخوان دولت استان فارس اعلام شد
میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت مشخص شد
الزام تشكيل تمامي مدارس غير دولتي فارس درنوبت صبح
آخرین جزئیات پرداخت "بسته حمایتی"
رشد 300 درصدي ترافيك خدمات دفاتر پيشخوان دولت در فارس
بخشداری شهر صدرا باید مستقر شود /لزوم سرمایه گذاری گردشگری درصدرا
وزرای پیشنهادی روحانی چه تخصصی دارند+جدول
آخرین اسامی پیشنهادشده به رئیس جمهور منتخب برای تشکیل کابینه یازدهم
در طرح «دولت قرآن» جزء‌خوانی گروهی قرآن مجید در کنار آرامگاه حافظ اجرا می‌شود
متن کامل برنامه، اصول کلی و خط مشی دولت حسن روحانی
لغو 10 مصوبه دولت قبل/تسریع ترخیص کالاهای اساسی/اصلاح قانون بودجه
زمان پرداخت نخستین یارانه دولت روحانی
« در انتظار دولت کریمه » در صحن و حرم آستان مقدس شاهچراغ
افتتاح 744 میلیارد ریال پروژه در شیراز طی ‌هفته دولت
اجرای پروژه توسعه خوشه جدید صنعتی در فارس آغاز شد
پروژه های راهسازی و راهداری در هفته دولت افتتاح می شود
بهره برداري از طرح هاي عمراني خرامه در هفته دولت
افتتاح 375 پروژه به مناسبت هفته دولت در فارس/ راه‌اندازی مترو شیراز تا پایان سال
375 پروژه با اعتباري بالغ بر 660 ميليارد ريال در هفته دولت در فارس به بهره برداري مي رسد
شورای هماهنگی دولت تدبیر و امید در فارس راه‌اندازی شد
با احداث پروژه هاي عمراني و اقتصادي شاهد تسريع در زيرساختهاي استان خواهيم بود
عمليات اجرايي و افتتاح چندين پروژه عمراني در شيراز آغاز می شود
شیراز بهسازی می‌شود
50 سخن کلیدی رییس جمهوری درباره نقش دولت در مسایل مهم اجتماعی
فرخزاد چهارصد میلیون دلاری در زندان است
کارت اعتباری نیامده تمام شد
انشعاب‌هاي غيرمجاز برق را تحمل نمي‌كنيم
عملكرد مثبت دولت دفاع از نظام اسلامي است
دولت نیم درصد سهم کتابخانه‌ها را برداشته است
اگر یارانه بخواهد 250 هزار تومان باشد تقریبا باید قیمت حامل‌های انرژی شش برابر شود
دولت یک‌ماه یارانه نقدی به ۷۶ میلیون ایرانی بدهکار شد
60 درصد معوقات بانکی مربوط به 1000 نفر است
بیش از ۱۴۰۰ پروژه در استان فارس به بهره‌برداری می‌رسد‌
یکهزار و 456 پروژه ی فارس در هفته دولت افتتاح می شود
به مناسبت هفته دولت همایش پیاده روی خانوادگی درشیرازبرگزارمیشود
پخش زنده 10 برنامه حوزه صدا و سیما در هفته دولت
سیستم آبیاری مکانیزه در دو مجموعه تاریخی-فرهنگی فارس به بهره برداری رسید
خدمات رایگان مترو شیراز
هفته دولت 25 پروژه ورزشي آماده بهره‌برداري است
7 پروژه گردشگری فارس در هفته دولت به بهره برداری می رسد
افتتاح ۵۶۱ طرح عمرانی در ۲۹ شهرستان استان فارس ‌
سالن وزنه برداری شیراز هفته دولت افتتاح می شود
استخدام دولتی به‌جای بازنشسته‌ها ممنوع شد
سالن سنگنوردی تخصصی شیراز هفته دولت افتتاح می شود
تغییر قیمت بنزین تأثیر چندانی بر قیمت دیگر کالاها ندارد
دفاتر پيشخوان دولت از لحاظ كمي و كيفي رشد قابل توجهي داشته است
یارانه ثروتمندان محرز شده را قطع کرده‌ایم
سفر استانی هیات دولت به فارس انجام می شود
برگزاری جشنواره قرآنی نوآموزان پیش دبستانی کوشا به مناسبت دهه فجر
سبقت رشد بودجه شرکت های دولتی از بودجه کل کشور
دولت ۲۲۰۰ میلیارد تومان از محل جریمه‌های رانندگی درآمد خواهد داشت
14 کلیدی که قفل بیکاری را باز نکرد/ دولت: رشد اقتصادی 4.6 درصد شد اما شغلی ایجاد نشد!
افتتاح چندین پروژه برقرسانی درشهرستان آباده
افتتاح 120 پروژه شهرداری شیراز در هفته دولت
تفکر مدیریت یکپارچه شهری بایستی در شیراز شکل گیرد
شبکه ملی اطلاعات تا پایان سال 94 راه اندازی می شود
دو پروژه هم زمان درهفته دولت به بهره برداری رسید
آبفای شیراز، خدمت جدیدی برای مشترکین راه اندازی کرد
بهره برداري از 17 واحد صنعتی ومعدنی در استان فارس
برگزاری نمایشگاه دستاوردها و فرصت های دولت تدبیر و امید در هفته دولت
4 طرح صنعتی در شهرک صنعتی شیراز به بهره برداری رسید
پرستار بیمارستان نمازی کارمند نمونه استان فارس شد
ارائه خدمات رایگان سلامت در نمایشگاه دستاوردهای دولت
حضور بنیاد نخبگان استان فارس در نمایشگاه دستاوردها و فرصت‌های دولت تدبیر و امید
افتتاح 945 پروژه عمرانی در هفته دولت / تاٌمین 243 میلیارد تومان اعتبار فارس از محل ماده 180
افتتاح بیش از 820 میلیارد ریال پروژه در شیراز
۹۴۵ پروژه با اعتبار ۱۳۴۲ میلیارد تومان در استان فارس افتتاح می‌شود
موج جدید گرما هفته آینده می‌آید/ هشدار جدید دولت به مردم
افزايش سطح زير كشت، در فارس به صلاح نيست
اجراي طرح شهر سلامت نبايد در گير و دار مباحث مديريتي مسكوت بماند
کسری بودجه 53 هزار میلیارد تومان دولت در سال 92
ارزش سبد کالایی هر خانوار 50 هزار تومان شد/ سبد کالایی رایگان دولت در بازار چند می‌ارزد
مشروح مذاكره تلفني اوباما و حسن روحاني از زبان رئيس جمهور/ مخالفان من يك درصد هم باشند حق اظهار نظر دارند
۱۸۳ هزار ميليارد تومان بدهي دولت هاي احمدي نژاد براي روحاني
مهلت۱۲وزه خودروسازان برای نصب فیلتردوده
رشد 2 برابری مدرسه‌سازی در شیراز
حق شکایت خانواده‌ قربانیان ۱۱ سپتامبر از عربستان تصویب شد
صدور کیفر خواست برای یک مقام دولتی به دلیل اظهار نظر درباره حصر
میانگین «شهریه» مدارس غیردولتی
انجام پنجمین و بزرگ ترین آزمایش اتمی کره شمالی
اسامی 3 موسسه آموزش عالی آزاد فاقد مجوز
اخاذی 100 میلیونی با 3 عکس
ممنوعیت دانه‌های ریز در خمیردندان‌ها
خبرگزاری‌های «موج» و «برنا» و چند سایت دیگر فیلتر شدند
تولید و پخش برنامه ویژه هفته دولت در صدا وسیمای مرکز فارس
واگذاري 630 واحد مسكوني به مددجويان در هفته دولت
سامانه آموزش عالی رونمایی شد
دولت 85 درصدی هزینه‌های درمان ناباروری را پرداخت می کند
بهره‌برداري از 3 پروژه برق‌رساني در فارس
بهره برداری از 60 پروژه عمرانی و فرهنگی شهرداری شیراز
افتتاح پروژه های عمرانی، رفاهی، خدماتی راه و شهرسازی در شهرستان فسا
كامياب: ارتقاء سرانه ورزشي فارس به 80 صدم مترمربع
آغاز بهره برداری از چندین پروژه عمرانی در شیراز در چهارمین روز از هفته دولت
غربالگری ژنتیکی در کشور اجباری می‌شود
شيراز آماده برگزاري همايش جاده ابريشم است
افتتاح مجتمع توانبخشی و فرهنگی - ورزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس
اقدامات دولت در حوزه گازرسانی بی سابقه است
طرح‌هاي بنياد مسكن فارس ارمغان تدبير و اميد در محروميت‌زدايي است
بهره برداری از 72 پروژه در بخش کشاورزی استان فارس
بهره‌برداري از حدود 930 پروژه در فارس
۱۱ مجتمع فرهنگی و هنری در هفته دولت واگذار می شود
بازار و بخش خصوصی موتور محرکه اقتصاد است
بهره‌برداري از 155 ميليارد تومان پروژه در هفته دولت
بهره‌برداري از 300 ميليارد پروژه در هفته دولت
وام ۴۵۰ میلیونی خرید مسکن به پرسنل نیروی انتظامی پرداخت می شود
بدهی ۱.۷ میلیارد دلاری آمریکا به ایران تسویه شد
امحای خودروهای لوکس در شیراز لغو شد/ مصادره به نفع دولت
19 هزار نفر استخدام می شوند
آغاز انتخاب رشته کنکور سراسری از ساعت ۱۷ امروز
بانک فرهنگیان ایجاد می شود
عمل پیوند اعضا تحت پوشش بیمه ای قرار خواهد گرفت
شرکت های دانش بنیان 10 سال از مالیات معاف هستند
دستاوردها و خدمات دولت در جامعه منعکس شود
ظرفیت استخدام دولتی محدود شد
تجدید بیعت دسته جمعی کارکنان ادارات فارس با حضرت احمدبن موسی(ع) همزمان با دهه کرامت
پرداخت یارانه به سایت های با امتیاز بالا
سقف خالص پرداختی مدیران و کارکنان مشخص شد
شناسایی افزون بر 57 هزار بیمار با فشار خون بالا و 36هزار بیمار دیابتی در فارس
ارتش در ترکیه کودتا کرد
تصویب قانون استخدام قهرمانان ورزشی
کنکور حذف می‌شود
من خود نیز از طبقه پایین جامعه بوده ام
برکناری چند مدیر بانکی دیگر
بهترین کشورهای دنیا برای پیرشدن
بدهی ۲۵میلیاردی پسر اسطوره فوتبال ایران به دولت
شرایط پرداخت حقوق، پاداش و وام به کارکنان بانک‌های دولتی
اشتغال زایی ، مسکن سازی،اکرام ایتام و دستگیری از نیازمندان دغدغه های همیشگی کمیته امداد است
مصادره اموال غیردولتی ایران در کانادا
دستگیری هکر تعدادی از سایت‌های دولتی
شهریه مدارس گران شد
دسترسی هکرها به ۳ هزار فیش حقوقی
حقوق 60 میلیونی برای مدیر یک صندوق راهبردی دولت
تایید پرداخت حقو‌ق‌ نجومی به برخی مدیران دولتی
بیش از ۵۰۰ مدیردولتی حقوق بالای ۱۷میلیون دارند
بزرگترین سرمایه هر دولت اعتماد عمومی به دولتمردان ومسئولین ارشد جامعه است
مدارس دولتی فارس اجازه دریافت شهریه ندارند
کاهش نرخ سود کلید خورد
اعلام زمان برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در فارس
ساعت کاری ماه رمضان امسال هم تغییر نکرد
هشدار جدی سازمان سنجش به داوطلبان
تعیین دوباره ضریب حقوق کارمندان و بازنشستگان
روزهای کاری در ونزوئلا 2 روز شد
بیانیه سازمان حج درباره لغو حج تمتع 95
اعلام جزئیات استخدام در هلال احمر
پرداخت حقوق و مزایای معوقه کارکنان دولت در فیش خردادماه
افزایش 12 درصدی حقوق کارکنان از هفته آینده
سکته مغزی دومین دلیل مرگ‌ در فارس
آبونمان تلفن ثابت ۵۰۰۰ تومان می‌شود
ورود درس جدید به دانشگاه
وقتی پزشک پای راست را به‌ جای پای چپ عمل کرد/ پیرمرد ۷۴ ساله درگذشت
زمان افزایش حقوق مستمری‌ بگیران
توانمندسازي حاشيه نشينان در دستور كار دولت قرار دارد
بزرگترین دیتاسنتر کشور راه‌اندازی می‌شود
صدور شناسنامه سلامت براي كاركنان دولت در فارس
دولت ملزم به حذف یارانه حدود ۲۴ میلیون نفر در سال جاری شد
سایت اشتغال و مسکن بنیاد شهید رونمایی شد
احتمال ارائه تنخواه به دولت برای اداره کشور در سه ماه اول سال ۹۵
شرط افزایش حقوق کارکنان از اول سال 95!
تقويت نهادهاي اجتماعي از راه‌هاي توسعه كشور است
دريافت گزارش‌هايي مبني بر تخلف انتخاباتي كاركنان دولت در فارس
مردم منتظر سبد کالا نباشند
سرمایه‌گذاری 8 هزار میلیاردی در استان فارس
خانمی که عجیب ترین اسم دنیا را دارد
دیوان عدالت درخواست توقف موقت افزایش جرایم رانندگی را رد کرد
حداقل حقوق بازنشسته‌ها یک‌میلیون می‌شود/نوآوری دولت در برنامه ششم
خبر خوش وزير اقتصاد براي 49 ميليون ايراني
17 هزار پرستار سال آینده جذب بیمارستان های دولتی سراسر کشور می شوند
طیب‌نیا میزان بدهی دولت را اعلام کرد
وام ۱۰ میلیونی خرید کالا ناگهان ۶ میلیون تومان شد
پرداخت به‌موقع حقوق کارمندان دولت به مشکل خورد
۳۱ هزار استخدام دولتی در سال ۹۵
برداشت پیش‌ از موعد از حساب مشتریان
طولانی شدن تحصیل جریمه دارد
20 هزار نفر سالجاری در وزارت آموزش و پرورش استخدام می شوند
دستور حذف یارانه پردرآمدها رسماً صادر شد
آغاز توزیع ۳۵ هزار تن برنج و شکر ارزان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای
نحوه پذیرش دانشجوی بدون کنکور در موسسات غیرانتفاعی اعلام شد
قانون حذف کارت سوخت ابلاغ شده است
قیمت گوشت و مرغ دولتی اعلام شد
منزل پسر اسطوره فوتبال ایران در لیست «مزایده»
تایید استعفای گودرزی، جنتی و فانی
بهره‌مندی 140 دستگاه دولتی از سربازان امریه
شاغلان مشمول وام نمی‌شوند
هرگونه افزایش حقوق و مزایا و استخدام‌های جدید ممنوع است
متناسب با گشایش‌های اقتصادی یارانه‌ها افزایش می‌یابد
افشای اطلاعات مالی و بانکی اشخاص ممنوع شد
اعلام آمادگی یک بانک خارجی برای پرداخت وثیقه بابک زنجانی
خیابان‌های ژاپن سه‌بعدی می‌شوند
به جای من در صف بایست و پول بگیر
ثبت پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها در «ایرانداک» الزامی شد
واحد پول ایران "تومان" شد
جریمه مشترکان پرمصرف آب در دستور کار دولت قرار می‌گیرد
افزایش قدرت تسهیلات دهی بانک ها با وصول معوقات بانکی
مسکن مهر ارزان می شود
خدمات در درمانگاه ها به بیمه شدگان تامین اجتماعی متوقف نمی شود
استخدام‌های دولتی مشروط شد
ضرب‌الاجل آموزش و پرورش درباره مجوز پیش دبستانی‌ها
سد و نیروگاه‌سازی با بودجه دولت ممنوع شد
1.5 میلیون سیم کارت یک طرفه شد
شرط مدرک برای تاسیس مدرسه «لیسانس» شد
پرداخت چهار هزار 960 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در فارس
اعلام اقدامات وزارت اطلاعات درباره بابک زنجانی
یارانه نیازمندان افزایش می‌یابد
سامانه رسمی سهام عدالت راه افتاد
دولت در مورد تعطیلی هنوز هیچ تصمیمی نگرفته است/اطلاعیه رسمی صادر می شود
زنان می‌توانند با ۲۰ سال سابقه خدمت بازنشسته شوند
خسارت ۷۷ میلیارد ریالی زلزله خنج
افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارمندان در سال آینده
سپرده‌گذاری قوه قضاییه در بانک‌ها و استفاده از سود آن ممنوع شد
افزایش ۱۲ درصدی پاداش‌ آخر سال قطعی است
آغاز بهره‌برداري از 944 پروژه گازرساني در استان فارس
آمریکافروش شیرآتش‌نشانی به ایران راتحریم کرد
‌سرمایه گذاری خارجی در فارس هفت برابر شد
نان سنگک حداکثر ۲۰۰۰ تومان
بررسی توقف استخدام رسمی در دولت
۶ دانشگاهی که بیشترین آمار خروج دانشجویان از کشور را دارند
مدل مسکن اجتماعی و مسکن حمایتی در هیات دولت تصویب شد
كلاس‌هاي درس دانشگاه‌هاي جهرم شنبه تعطيل است
تخلیه یک بیمارستان در استان فارس به دلیل وقوع سیل
امکان استخدام دولتی دیگر وجود ندارد
سقف حقوق ماهانه مدیران دولتی ۲۰ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان شد
مجلس بازنشستگی زنان با ۲۰ سال سابقه کار را حذف کرد
حقوق کارکنان دولت «پلکانی» افزایش می‌یابد
375 میلیون کمک مردمی و طلبکاران مدعی پرسپولیس
ایران 40 هزار تن برنج از تایلند خرید
معاینه فنی خودروها به 4 سال کاهش پیدا کرد
ترامپ حقوق 3 ماه اولش را بخشید
فروش نوزاد به قیمت 200 هزار تومان
رئیس دانشگاه پیام نور فارس از سیاه نمایی ها علیه دولت در آستانه انتخابات انتقاد کرد
آمریکا برادر سردار «قاسم سلیمانی» را تحریم کرد
ویژه برنامه های هفته دولت در صدا و سیمای فارس
دولت تدبیر و امید نگاه خارجیان را نسبت به کشورمان تغییر داد
مجروح شدن 6 دانشجوي دانشگاه فسا در آزمايشگاه
۵۱۰۰ واحد صنعتی در دولت یازدهم تعطیل شد
همه چیز درباره سامانه کارورزی دولت
جایگزینی کد ملی با دفترچه‌های بیمه
۱۵ تفاهم‌نامه برای توسعه ورزش همگانی در فارس امضا شد‌
10دانشگاه برتر جهان با شهریه مقرون به صرفه
توضيح دانشگاه فسا در مورد انفجار آزمايشگاه مكانيك
دولت جدید فرانسه به برجام احترام می گذارد
قالیباف انصراف داد
ایران بالاخره خودروساز می‌شود
تمامی معاملات دولتی الکترونیکی می شود
آزادراه شيراز اصفهان هفته دولت سال 97 افتتاح مي‌شود
اقدام خطرناک دولت ترکیه که تمام هورالعظیم را خشک خواهد کرد
اخذ مجوز استخدام 2000 جوان با عنوان «دستیاران جوان دولت»
منع دريافت وجه ثبت‌نام در مدارس دولتي از دانش‌آموزان/ اوليا تنها پول كتاب و بيمه را پرداخت كنند
کمک 7 میلیونی دولت به خریداران مسکن مهر فاقد متقاضی
ثبت نام 200هزار نفر در طرح کارورزی
تغییر ساعات کار ادارات در ۹ استان
سه نفر از متهمان ماجرای روز قدس معرفی شدند
ویلای35میلیاردی فوتبالیست معروف بابت بدهی مصادره شد
حذف یارانه نشریه‌های وابسته به نهادهای دولتی و یا عمومی
مردم سیستان و بلوچستان به صورت خود‌جوش در بستر هامون نی می‌کارند
لیست ۱۱۴ کالای ممنوع‌الورود اعلام شد
خداحافظی ادارات فارس با نامه نگاری های کاغذی در یک ماه آینده
جلسه گفت وگوی دولت وبخش خصوصی فارس
پرداخت وام از حساب یارانه بزودی در بانک‌های دولتی
پدر آتنا در یک شرکت دولتی کارمند می‌شود
تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی سال96 ابلاغ شد
واکنش ناجا به طرح کاهش مجازات مواد مخدر و توزیع تریاک دولتی
افزایش 222 درصدی حضور گردشگران خارجی در فارس در دولت تدبیر و امید
هزار ميليارد ريال از دستگاه‌هاي دولتي طلبكاريم
۱۱ هزار نفر استخدام می‌شوند
آغاز دوره آموزشی پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پرورش در فارس
برگزاری آزمون بین‌المللی آیلتس در موسسه زند شیراز
روحانی لیست وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم را اعلام کرد
طرح توزیع مواد مخدر دولتی در کمیسیون قضایی مجلس تصویب شد
توضیح وزارت ورزش درباره حقوق نجومی یکی از مدیرانش
لغو ویزای قطر برای شهروندان ۸۰ کشور
دفاعیات رئیس‌جمهور از وزیران پیشنهادی و اظهارات مخالفان و موافقان
طلا به بالاترین قیمت در 5 سال گذشته رسید
اضافه‌شدن یک معاونت جدید به ساختار دولت
سومین روز بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی
142 طرح گازرسانی هفته دولت در استان فارس بهره برداری می شوند
رشد 209 درصدی پرداخت حقوق دولتی معادن استان فارس
تدبیر و امید برای تولید و اشتغال
۲ مجموعه گردشگری با اعتبار ۴۸ میلیارد تومان در استان فارس افتتاح می‌شود
بیش از ۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای آب استان فارس اختصاص یافت
هفته دولت 263 پروژه صنعتی در کشور افتتاح می‌شود
برخورداری 23هزار و 890 خانوار از طرح های توسعه روستایی و مسکن مهر در استان فارس
محمد جواد ظریف قلابی درشیراز دستگیرشد
تبادار استاندار فارس شد
ژاپن را غرق می کنیم
چک جدید می آید، چک قدیمی می رود
انتقال ۱۸۰۰ حساب دولتی به بانک مرکزی
۹ میلیارد تومان در برگزاری جشنواره ملی و جهانی فجر گم شده است
سهام عدالت خبرساز شد
جرایم دیرکرد اقساط وام مسکن بخشوده می‌شود
کشته شدن یک ناخدای لنج ایرانی توسط نیروهای سومالی/ 16 ‌ملوان هم دستگیر شدند
پارلمان کاتالونیا هم به جدایی از اسپانیا رای داد
همکاری دانشگاه‌های علامه و علوم انسانی مسکو برای راه‌اندازی ۴ رشته تحصیلی
حذف نفت از آسیا و استقلال در لبه تیغ
پرداختی مشمولین سهام عدالت به حساب دولت مشخص شد
عكاسي در دفاتر پيشخوان دولت و ثبت احوال ممنوع است
حقوق کارکنان دولت 10 درصد افزایش یافت
ممنوعیت تردد خودروهای پلاک دولتی در ساعت های غیراداری در فارس
افزایش عجیب عوارض خروج از کشور در بودجه ۹۷
میزان عیدى کارکنان دولت در سال ٩٧
کوله‎بری متوقف می‌شود
شیوه پرداخت یارانه تغییر می‌یابد
تعیین سقف معافیت مالیات کارکنان دولتی و غیردولتی
بازدید مدیرکل دفتر آموزش عالی غیرانتفاهی وزارت علوم از موسسه آموزش عالی زند شیراز
نرخ عوارض خروج کم می‌شود
حذف یارانه نقدی ۹میلیون ثروتمند در سال ۹۷
عوارض خروج از کشور ۲۲۰ هزار تومان شد
دستور رئیس‌جمهور برای تنظیم بازار شب عید
هیئت دولت دوشنبه را عزای عمومی اعلام کرد
شرایط جدید بازنشستگی کارمندان مشخص شد
تخلفات در دستگاه ها را پیامک کنید
توزیع «سبد کالا»ی جدید در آینده نزدیک
گفت وگوی زنده تلویزیونی رییس جمهوری آغاز شد
مجوز سرمایه گذاری در طرح تولید کاغذ از کربنات کلسیم در شهرستان خرامه صادر شد
کره شمالی خواستار اتحاد با کره جنوبی شد
شهردار شیراز در دیدار با معاون اول رییس جمهور خواستار پرداخت معوقات سهم دولت در خصوص احداث خط یک قطار شهری شد
معافیت مدارس دولتی از پرداخت هزینه آب، برق و گاز
سناریوی جدید برای «حذف یارانه»
دولت مسئولیتی در توسعه پیام‌ رسان‌ها ندارد
پرداخت عیدی کارمندان با حقوق بهمن
چاپ مجدد 17‌هزار‌جلد کتاب برای‌حذف خلیج‌فارس
برگزاری آزمون‌های پیشرفت تحصیلی در مدارس ممنوع شد
طرح تعطیلی زمستانه مدارس در دولت به نتیجه نرسید
نصف دانش‌آموزان شیرازی در مدارس خیرساز و غیردولتی تحصیل می‌کنند
زمان استیضاح ۳ وزیر دولت در مجلس
مدارس دولتی و غیردولتی حق دادن پیک نوروزی به دانش آموزان ندارند
کارت‌های ملی یک سال دیگر هم اعتبار دارند
مرگ دو نفر بر اثر غرق‌شدن در رودخانه‌ی دولت‌آباد جهرم
اولويت تخصیص اعتبار با پروژه‌هایی است که امسال تکمیل می‌شود
نگاه دولت به مناطق روستایی با هدف محرومیت زدایی است
تلگرام تسلیم شد
بسته‌های تشویقی برای مشترکان خوش‌مصرف آب و برق
مسئولین پاسخگوی بحران اقتصادی باشند
حق و حقوق دولت در دعاوی حقوقی باید بااجرای قاطع احکام استیفا شود
استفاده از پیام‌ رسانهای خارجی در دستگاه‌های دولتی ممنوع اعلام شد
بگذارید مردم زندگی کنند
334 شهر در معرض تنش آبی قرار دارند
میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت در سال ۹۷
هواپیماهای سوخو جای بوئینگ را می‌گیرد
نرخ خرید تضمینی محصولات کشاورزی اعلام شد
حمله هوایی اسرائیل به اطراف دمشق
۱۸ هزار نفر در دستگاه‌های دولتی استخدام می‌شوند
«افزایش حقوق کارمندان» به استفساریه ختم شد
نرخ همسان شهریه مدارس غیر دولتی اعلام می شود
تاریخ آزمون مدارس متوسطه‌ی دوم نمونه دولتی و تیزهوشان اعلام شد
جزییات جدید افزایش حقوق کارکنان
ترامپ 12 ژوئن با رهبر کره شمالی دیدار می‌کند
دمای هوای جنوب فارس از مرز 50 درجه گذشت
دریافت‌ شهریه در مدارس دولتی ممنوع است
دریافت‌ شهریه در مدارس دولتی ممنوع است
ماهیانه 70 عمل جراحی قلب در بیمارستان نمازی انجام می‌شود
ارسال انبوه پیامک‌ها و حضور در دفاتر نمایندگان و تهدید آنها
کلیات طرح ساماندهی سهمیه ایثارگران در کنکور تصویب شد
انتقاد وزیر دولت اصلاحات از نامه‌نگاری اصلاح‌طلبان تندرو برای مذاکره با ترامپ
آمریکا از شورای حقوق بشر خارج شد
کاشت ایمپلنت با تعرفه دولتی در شیراز
اجرای فیبرنوری در فارس 94 درصد افزایش داشته است
تسهیل ورود قانونی افغان‌ها به ایران
تکذیب حذف یارانه سه دهک‌ از سوی سخنگوی دولت
۴۹۰۰ دستگاه خودرو با ارز دولتی وارد شد
اردوغان بیش از 18 هزار تن از کارکنان دولتی را اخراج کرد
دور افتاده ترین نقاط فارس هم از امکانات ورزشی برخوردار است
ورود مجلس و دستگاه‌های نظارتی در صورت عدم انتشار فهرست ارزبگیران دولتی
رکورد چاپ پول در کشور شکسته شد
واکنش نماینده شیراز به تعطیل کردن آبشار مارگون
لیست پرحاشیه به دادستانی رسید
بازداشت یک زن در رابطه با ثبت سفارش خودرو
ارز مسافرتی زمین گیر شد
بهره‌برداری از ۳۷۴ میلیارد ریال طرح راه و شهرسازی در فارس
۸ سال زندان، شلاق و انفصال دائم برای مدیرکل پیشین مسکن و شهرسازی سمنان
9 میلیارد دلار ارز دولتی گُم شد
خانه خبرنگاران شیراز در هفته دولت به بهره برداری می رسد
اعلام حمایت ویژه از اقشار محروم جامعه
دستگاه‌های اجرایی پرمصرف آب و برق در استان فارس تنبیه می‌شوند
هفته‌ی دولت 2 ایستگاه به بهره‌برداری می‌رسد
مدیران فوتبالی پاسخگوی وضعیت امروز فارس باشند
گازرسانی ۲ شهر و ۱۰۴ روستا فارس در هفته دولت‎
۷۲ درصد جمعیت ایران کار نمی‌کنند
خاموشی ها به علت سیاست های اشتباه دولت های قبل است
شروع پروژه‌های بزرگراهی شیراز در هفته‌ی دولت
اختلاس ۹۰۰ میلیون تومانی در یکی از بانک‌های استان فارس کشف شد
بازدید استاندار از قبور شهدا به مناسبت هفته دولت‎
مهمترین دستاورد دولت طرح تحول نظام سلامت است
جزئیات تصمیم مهم دولت برای بازگشت ارز پتروشیمی‌ها
بهره‌برداری از 282 میلیارد ریال طرح برقی در فارس
افتتاح پروژه های هفته دولت در شهر صدرا
ارزهای در اختیار جمهوری اسلامی نباید صرف امور غیرضرور شود
بقایی ۱۱ شهریور محاکمه می‌شود
۶۷۵ پروژه بنیاد مسکن در فارس به بهره‌برداری می‌رسد
51 طرح نگهداری جاده‌ها در فارس بهره ‌برداری شد
کیفرخواست ۱۲ واردکننده تلفن همراه با ارز دولتی قرائت شد
۵۰ پروژه بهداشتی و درمانی فارس به صورت همزمان افتتاح شد
۷۵ قلم کالای جدید مشمول دریافت ارز دولتی شدند
رشد حجم ریالی پروژه‌های عمرانی فارس
شروع پروژه‌های بزرگراهی شیراز در هفته‌ی دولت
نوشداروی محاکمه پس از پایان تصدی
جزئیاتی از افزایش مجدد حقوق کارکنان در سال جاری
دولت پنج بسته و 12 برنامه برای گذر از شرایط اقتصادی تهیه کرد
آغاز فراخوان جذب هیات علمی از فردا
گمانه‌زنی‌ها برای تصدی پست بازنشسته‌ها در فارس
سال 98 زمان اتمام پروژه‌های عمرانی بزرگ شیراز است
دلار در کجا چاپ می شود
خرید و فروش ارز خارج از صرافی‌ها ممنوع شد
اینکه بگویند دولت می‌خواهد از بالا رفتن ارز، ریال به دست بیاورد، دروغ و تهمت است
ایران حمله به غیرنظامیان را محکوم می‌کند
واردات شیرخشک به کشور منتفی شد
استفاده از ظرفیت قانون برای حمایت از پیمانکاران
رسانه ترک جزئیات جدیدی از قتل خاشقچی منتشر کرد
جدی‌ترین گزینه‌های استانداری فارس
هیات عالی نظارت مجمع کلیات لایحه CFT را بررسی کرد
آموزش و پرورش از مدارس غیردولتی حمایت می کند
ابهامات بسته حمایتی دولت از اقشار کم‌درآمد
صدور کیفرخواست برای جزایری، عراقچی و آقاخان
49 گروه در جشنواره گروه نوازی فارس هنرنمایی می کنند
آموزش و پرورش : استفاده از کتب کمک درسی در مدارس ابتدایی ممنوع است
اتمام توزیع «بسته حمایتی» فرهنگیان
مجلس لایحه CFT را اصلاح کرد
ضوابط جدید عرضه شیرخشک های رژیمی ابلاغ شد
۵۴۰ نفر ممنوع الخروج شدند
افزایش حقوق کارکنان بازهم پلکانی است
تجمیع بودجه پژوهشی دستگاه‌های اجرایی فارس
سرانه ورزشی فارس در دولت تدبیر و امید 2.2 برابر شد
انهدام شبکه مفسدان اقتصادی ارز دولتی
قصور آموزش‌وپرورش در حادثه زاهدان محرز شد
عنایت‌الله رحیمی سکاندار فارس شد
ترخیص خودروهای وارداتی از گمرکات کشور تصویب شد
کد دستوری تأمین اجتماعی برای پیگیری «بسته حمایتی»
مسابقه شطرنج به مناسبت دهه فجر در شیراز برگزار شد
آدرس اینترنتی جدید برای جاماندگان «بسته حمایتی»
دست برداشتن دولت از اقتصاد، تاکید رهبر انقلاب و اهتمام دولت است
افتتاح نمایشگاه «فرهنگ کودکی» دانشجویان گروه موزه دانشگاه هنر شیراز
انهدام باند تبانی و ارتشا در فارس
مدیران سابق بانک سرمایه به ۲۰ سال حبس محکوم شدند
توزیع ۲۰۰ تن مرغ به قیمت ۱۱۵۰۰
بازداشت سی نفر از اخلال‌گران بازار مرغ
مصوبه دولت برای ایجاد 2 بخش جدید در فارس ابلاغ شد
مددجویان کمیته امداد برای دریافت "بیمه سلامت" به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند
حکم پرونده حسین فریدون صادر شد
از امروز فروش اورانیوم غنی شده و آب سنگین را متوقف می‌کنیم
ایرانی ها می توانند در افغانستان کار کنند
توفیق دولت در گرو اطلاع‌رسانی صحیح است
صدور حکم جلب رئیس سازمان خصوصی‌سازی
احتمال واگذاری سهام دولت در سایپا و ایران‌خودرو به زودی
وضعیت استخدام معلمان در سال جاری
کاهش ساعت کاری ادارات در روزهای پس از شب‌های قدر
حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش شد
ممنوعیت جمع‌آوری«پول»توسط خیریه‌ها درخیابان‌ها
دریافت هرگونه وجهی هنگام ثبت‌نام غیرقانونی است
بزرگترین مرکزاورژانس کشور درشیرازافتتاح می شود
"مفتول برق" در بسته‌بندی "استنت قلب"
حذف صفر از پول ملی
روحانی لایحه ساماندهی صندوق‌های قرض الحسنه را به مجلس ارسال کرد
نسخه روسی «چرنوبیل» رونمایی شد
جزئیات هدیه دولت به خبرنگاران از زبان وزیر ارتباطات
هفته دولت 80 پروژه در فارس افتتاح می‌شود
طرح‌هایی که هفته دولت در کازرون به بهره‌برداری می‌رسند
افتتاح 10 پروژه آبرسانی به مناسبت هفته دولت در فارس
۱۱۶۰ واحد مسکن مهر در فارس افتتاح شد
بازدید استاندار فارس و هیئت همراه ازغرفه منابع طبیعی فارس در نمایشگاه هفته دولت
افتتاح 160 پروژه صداو سیمای مرکز فارسدر هفته دولت
مرکز دندانپزشکی تحت بیهوشی بیماران پروانه‌ای در شیراز گشایش یافت
هفته دولت 172 پروژه برق رسانی در فارس افتتاح می‌شود
بهره برداری از روکش آسفالت 25 کیلومتر راههای روستایی شهرستان رستم
«مونسان» و «حاجی میرزایی» وزیر شدند
علت انفجار در سکوی پرتاب ماهواره‌ ناهید
تعطیلی پنج‌شنبه‌ها گامی در جهت رونق گردشگری
حواشی دعوت از خبرنگاران برای بازدید از کارخانه آرد
درخواست حسین فریدون پیش از ورود به زندان
چند دلیل که پنج‌شنبه‌ها تعطیل نشد
دستگیری چند تن در نهاد ریاست جمهوری کذب محض است
رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شد
دستگیری هکر جوان توسط پلیس فتا در فارس
تشریح اقدامات مقابله‌ای با زمین‌خواری در فارس
شهرستان‌های جدید، هدیه دولت برای زدودن غبار محرومیت از فارس
روال پخت نان در نانوایی‌های شیراز عادی است
تردد در جاده‌ها در روز بارانی فارس روان است
کمک حمایتی 20 میلیون نفر دیگر امشب واریز می‌شود
دفاتر پیشخوان دولت سطح A ارائه دهنده خدمات ویژه در سطح شهرستان شیراز می باشند
بیش از ۶ میلیون نفر جمعیت روستایی کشور از آب سالم برخوردارند
محکومیت دریافت کننده ارز دولتی در فارس
آماده شدن ۵۰ پروژه ورزشی فارس برای افتتاح در سفر هیئت دولت
برای گام پنجم امشب تصمیم‌گیری می‌شود
سابقه بیمه خریدنی نیست
کد دستوری تأمین اجتماعی برای پیگیری «بسته حمایتی»
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter