برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز جمعه 15 آذر 1398   برابر با  :    6/12/2019  میلادی    مصادف با :    1441/4/8  قمری
(1396/7/25)
پایان فروش حجمی اینترنت در روزهای آینده
فروش قطره‌ای اینترنت آن هم به شیوه‌ای که اکنون در ایران اجرا می‌شود تقریبا در هیچ کجای دنیا مرسوم نیست، این نحوه فروش اینترنت در علاوه بر تحمیل هزینه‌های غیرعادلانه بر مشترکان در نهایت از ایجاد فضایی مطمئن برای تولید محتوای ملی نیز جلوگیری می‌کند.
مطبوعات فارس/ بحث اینترنت حجمی که از اواخر دوره وزارت محدود واعظی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح شد؛ یکی از جدی‌ترین مسائلی است که این روزها اکثر کاربران اینترنت کشور به نوعی پیگیر آخرین اخبار از اجرای این طرح بزرگ ملی هستند. همانطور که می‌دانید اینترنت در هیچ کجای دنیا به صورت حجمی به مصرف کنندگان ارائه نمی‌شود. آنهم با این قیمت که به شهروندان ایرانی فروخته می‌شود. اینترنت در بسیاری از کشورها با سرعت بالاتر و دسترسی آسان‌تر به صورت نامحدود ارائه می‌شود و اپراتورها هم با ارائه اینترنت پرسرعت‌تر و باکیفیت‌تر سعی در جلب مشتریان خود دارند.

با این اوصاف اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت موبایلی و ثابت با ایجاد بازاری شبه انحصاری از امواج اینترنت برای خود به نوعی طلا استخراج می کنند. هزینه ای که کاربران بابت بسته های اینترنت خود پرداخت می‌کنند، بعضا متناسب با خدمتی که دریافت می‌کنند نیست و بسا بالاتر از آن است.

در غیرحجمی کردن اینترنت وحدت نظر وجود دارد

محمدجواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- درباره اینترنت حجمی گفته که در در رابطه با کاهش هزینه‌های اینترنت و خارج کردن آن از حالت حجمی وحدت نظر وجود دارد. اینترنت حجمی و تعرفه های آن یکی از موضوعات ثابتی است که از روز اولی که مشغول به کار شدیم بر اجرای آن تاکید داشتیم.

وی از تصمیم نهایی برای تعیین تکلیف اینترنت حجمی در جلسه بعدی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات خبر داده و گفته است: طبق وعده‌ای که دادیم قرار بود این بسته نهایی و در صد روز اول اجرایی شود که مباحث کارشناسی آن همچنان با اپراتورها و کمیسیون تنظیم مقررات مرجع تصویب تعرفه‌ها است مورد بررسی قرار می گیرد، فکر می کنم در جلسه بعدی کمیسیون ما برای تصمیم نهایی وارد شور شویم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفته بود: با توجه به اختلاف نظراتی که وجود دارد، جزئیات آن پس از تصویب نهایی اعلام خواهد شد. اما اصل بحث این است که وحدت نظری در رابطه با کاهش هزینه‌ها و خارج شدن از حالت حجمی وجود دارد.

تدوین مکانیزم حذف اینترنت حجمی روزهای آینده

پیش از این وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ابتدای وزارت خود با بیان این که در حال حاضر حذف اینترنت حجمی جزو نخستین دستورات کار ماست، صراحتا گفته بود: تلاش می‌کنیم ظرف کمتر از یک ماه مکانیزم جدید آن با حل اشکال تهیه شود.

او همچنین گفته بود: حذف اینترنت حجمی جزو اولین برنامه‌های وزارتخانه است. اشکالاتی از سوی کاربران به این طرح وارد شده بود که اجرای آن متوقف شد. الان این امر جزو نخستین دستورات کار ماست که تلاش می‌کنیم ظرف کمتر از یک ماه مکانیزم جدید آن با رفع اشکال تهیه شود.

اما این اشکالات که وزیر ارتباطات از آن یاد کرده بود چه بودند؟ در ابتدای اجرای طرح اینترنت نامحدود و زمانی که تعرفه‌ها اعلام شد، مشخص شد این اینترنت، آن‌طور که کاربران تصور می‌کردند نامحدود نیست. به طوریکه کاربران متوجه شدند همان طرح های قبلی بسیار به صرفه تر از اینترنت مثلا نامحدود ارائه شده است.

رضایت از خبر ارائه اینترنت نامحدود توسط اپراتورها دیری نپایید زیرا با اعلام تعرفه‌های جدید با توجیه سیاست مصرف منصفانه، همچنان سقفی برای مصرف در نظر گرفته شده که اعتراض کاربران را به دنبال داشت و با افزایش این اعتراض‌ها، وزیر ارتباطات درنهایت اجرای این طرح را متوقف کرد.

استارت ناموفق برای نامحدود کردن اینترنت

محمود واعظی - وزیر پیشین ارتباطات و فناوری اطلاعات - در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به اعتراض کاربران به تعرفه های جدید اینترنت ثابت، از توقف اجرای پیشنهاد مطرح شده خبر داده و گفته بود: با توجه به اینکه پیشنهاد مطرح شده در خصوص تعرفه‌های اینترنت ثابت مبتنی بر اتصال مورد استقبال کاربران قرار نگرفته و این مصوبه هنوز مراحل اداری و ابلاغ را طی نکرده و اجرایی هم نشده است، قرار شد اجرای آن متوقف و دستور دادم کمیته بررسی تعرفه ها مجددا پیشنهادی با رعایت منافع و مصالح کاربران تهیه و ارائه کند.

پیش از آن هم محمد جواد آذری جهرمی در مقام مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت در صفحه اینستاگرامش اعلام کرده بود که با توجه به اعتراضات و نیز اینکه اطلاع دارم که تمام تلاش صورت گرفته برای مصوبه جدید، رضایت مردم بوده است، با ارسال نامه ای از دکتر واعظی خواستم مصوبه جدید تعرفه تا بررسی بیشتر متوقف گردد. امیدوارم موافقت کنند.

هرچند وعده اینترنت نامحدود در کشور بحث تازه ای نیست. پیش از این هم اینترنت نامحدود، البته با سرعت‌های پایین ۶۴ تا ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه، برای مشترکان ارائه می‌شد. اما سرعت پایین، سازمان تنظیم مقررات ارتباطات را مجبور کرد مصوبه‌ای برای جایگزینی اینترنت حجمی ارائه دهد. بنابراین شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت از سال ۱۳۹۲ با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات، قیمت‌های مختلفی را بر اساس حجم و سرعت ارائه‌شده در نظر گرفته بودند.

اواخر تیرماه سال جاری بود که محمدجواد آذری جهرمی از نهایی شدن مدل تعرفه‌گذاری نامحدود اتصال داده در بخش ثابت و تعیین کف و سقف سرعت در بسته‌ها خبر داده و گفته بود: بر این اساس عملا کاربران خانگی در صورت استفاده از سرویس‌های ویدیو آنلاین در صورتی که هر روز پنج ساعت سرویس ویدیوئی داخی را ملاحظه کنند و این رفتار را هر روز در ماه تکرار کنند، نیازی به پرداخت اضافه ندارند.

جهرمی اخیرا گفته که نظرات مردم را جمع کردیم که دقیق و حساب شده بود؛ مردم به سقف حجم اینترنتی که قرار داده شده معترض هستند که این میزان پاسخگوی نیازهایشان نیست. برخی توجیه نشده بودند که چرا تعرفه برخی از سرویس‌های داخلی باید کمتر باشد.

او ادامه داد: درباره این نوعی که به سرویس‌های داخلی برای استفاده یارانه داده می‌شود، تصورشان بر این بود که با توجه به اینکه ما اکثریت استفاده‌مان از اینترنت است این کمکی به حال مردم نمی‌کند. از طرفی نگاه دیگر این بود که این سرویس صرفا توسط مخابرات داده می‌شود و توسط سایرین صورت نمی‌گیرد که بسته‌بندی‌های متعددی داشته است. به نظر می‌رسد نگاهی که مردم به این طرح داشته اند جامع و کامل بوده و از جمع‌آوری افکار عمومی می‌شود به جمع‌بندی عقلایی رسید چرا که حجم میزان بازخوردها زیاد بوده است.

وی در همین زمینه تعرفه اینترنت ثابت با بیان اینکه بررسی‌ها آغاز شده است، اظهار کرد: مسئله اول این است موضوعی که سقف اینترنت آن کم است و پیش از این خودم هم مطرح کرده بودم، کافی نیست. با توجه به اینکه مخابرات به صورت داوطلبانه آن را اجرا کرده، این اتفاق افتاده است.

حالا باید منتظر بود تا در روزهای آینده تکلیف نهایی طرح اینترنت غیرحجمی روشن شود. مجموعه وزارت ارتباطات و شخص محمدجواد آذری جهرمی چه در دوره معاونت و ریاست شرکت ارتباطات زیرساخت و چه حالا که وزیر شده است از اصلی ترین چهره های حامی این طرح بوده است. طرحی که در صورت تصویب و نهایی شدن می تواند کاربران ایرانی را به استانداردهای روز دنیا در زمینه استفاده از اینترنت نزدیک کند.
هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

نوید شهردار شیراز برای اختصاص 10 میلیاردتومان به مترو این شهر
چهاردهمین نمایشگاه کامپیوتر الکترونیک اینترنت و مخابرات
فرآیند قیمت گذاری اینترنت تشریح شد/ سهم 11 درصدی دولت در قیمت ADSL
رجیستری بعد از رفع اشکال اجرا خواهد شد
کلینیک ترک اعتیاد اینترنت و تکنولوژی در هند راه اندازی شد
۲.۶ میلیون نفر در فارس مشترک اینترنت هستند
یک هزار و 476 روستای فارس به اینترنت پُر سرعت مجهز است
اینترنت ماهواره ای در راه است
اینترنت ایران سرگردان بین گرانی و ارزانی
عامل 386 تراکنش غیرمجاز دختر 16 ساله بود
گسترش اینترنت داخلی یا شبکه ملی اطلاعات پرسرعت، ارزان و ایمن
اخاذ اینترنتی دستگیر شد
دومین جشنواره خرید اینترنتی از امروز آغاز مي‌شود
کاهش 50درصدی تعرفه بسته‌های اینترنت ایرانسل
باند کلاهبرداری اینترنتی در شیراز منهدم شد
کلاهبرداری اینترنتی از معلم شیرازی
شیراز میزبان همایش بین المللی بازاریابی اینترنتی، اقتصاد و گردشگری شهری
کاهش قیمت اینترنت مشترکان مخابرات تا پایان سال
پیش فروش اینترنتی بلیت اتوبوس درفارس 11 اسفند آغازمی شود
خرید اینترنتی سه هزار بلیط فیلم فجر شیراز توسط یک فرد ناشناس تکذیب شد
طرح دریافت لیست حق بیمه اینترنتی با حضور مدیرعامل تامین اجتماعی کشور
فروش اینترنت پرسرعت 10 مگابیتی برای نخستین بار در کشور
شهری مجهز به اینترنت 10 گیگابیتی
عذرخواهی وزیر ارتباطات از مشترکان اینترنت
تعدادی از مدیران شبکه‌های اجتماعی مستهجن موبایلی دستگیر شدند
تشریح دلایل کاهش سرعت اینترنت
دلیل کندی اینترنت از زبان معاون وزیر ارتباطات
جستجوی اینترنتی آثار چهاردهمین نمایشگاه کتاب فارس فراهم شد
فهرست 10کشور اول دنیا در سرعت اینترنت/ ایران رتبه 91
اخاذی 100 میلیونی با 3 عکس
ثبت نام در دوره های کارشناسی علمی کاربردی
اعلام جزییات توزیع کتب درسی
هشدار پلیس فتا درباره خرید آنلاین از شبکه های اجتماعی
اقدامات دولت در حوزه گازرسانی بی سابقه است
شمارش معکوس برای رونمایی اینترنت ملی
شیرخواران با لهجه محلی خود گریه می کنند
دیتا سنتر بزرگ شیراز، اواسط 96 به بهره برداری می رسد
مراقب آسیب‌های ابزار الکترونیکی باشیم
اتصال روستاهاي بالاي 15 خانوار كشور به اينترنت
سرورهای تلگرام در راه ایران
تلاش دولت برای ارزان کردن اینترنت
آغاز به کار نمایشگاه کامپیوتر الکترونیک اینترنت و موبایل تبلت
تعرفه اینترنت شرکت مخابرات کاهش یافت
بازداشت 40 نفر در ماجرای کشف تونل تروریستی در شرق کشور
اعطای لوگوی هوشمند به سایت‌ها
دستگیری اعضای باند هک تلگرام در شیراز
تغییر مدل محاسبه اینترنت ثابت/ محاسبه سرعت به جای حجم
تعرفه جدید اینترنت از اول مرداد
اخاذی اینترنتی زن از شوهر خود با نیت خرید خودرو
ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران به ۱۲۰ رسید
خرید اینترنتی کتاب درسی کلاس اولی‌ها از فردا
گران شدن بسته‌های اینترنت موبایل در دستورکار
جزئیات کاهش قیمت اینترنت اعلام شد
ابزاری کاربردی برای جلوگیری از سرقت اینترنت وایرلس
شهریه مدارس گران شد
دسترسی هکرها به ۳ هزار فیش حقوقی
شیوه نامه رتبه ‌بندی خبرگزاری‌ها منتشر شد
کارگر فروشگاه، از صاحبکار خود سرقت می کرد
کاهش 15 درصدی قیمت اینترنت
رفع محدودیت تماس تصویری موبایل
شبکه‌های غیراخلاقی تلگرام مسدود شد
سرقت اطلاعات با ارایه اینترنت رایگان
۱۶میلیون ایرانی کاربر اینترنت موبایل
راه اندازي كمپين "شب چله بدون اينترنت، باخانواده"
هیچ سایت همسریابی از وزارت جوانان مجوز ندارد
انتقال اطلاعات دیجیتال از طریق لباس‌های جدید
آمار استفاده ایرانیها از اینترنت موبایل/مصرف ۳۸۷ ترابایت در یکسال
تلویزیون اینترنتی کودک راه‌اندازی می‌شود
اینترنت اردیبهشت ارزان می‌شود
آغاز فروش اینترنتی کتب درسی از امروز
فضای مجازی و ایمنی بر اساس رده های سنی
ظرفیت اینترنت به ۵۰۰گیگابیت رسید
طرح پزشک اینترنتی در کره جنوبی
آغاز فاز سوم فیلترینگ هوشمند
سارق اطلاعات شخصی در فضای مجازی شناسایی و احضار شد
20 درصد اینترنت صرف انتخابات شد
تلگرام را قطع نکرده ایم
موافقت نظام وظیفه با تعجیل اعزام به خدمت
کاربران اینترنت در ایران ۱۸۷ برابر شد
نخستین تلویزیون اینترنتی کشور راه اندازی شد
دسترسی به اینترنت در صورت قطع شبکه ممکن شد
سرعت اینترنت ۲ برابر می‌شود
ثبت نام الکترونیکی سرویس مدارس شیراز انجام می شود
سفر به کربلا ترفند جدید کلاهبرداران اينترنتي
زمان انتشار کارنامه آزمون سراسری اعلام شد
گرانی بی‌سروصدای بسته‌های اینترنتی وتوجیه وزیر
شرایط حضور مشمولان سربازی در راهپیمایی اربعین
ایران در حوزه پدافند غیرعامل جزو 5 کشور نخست جهان است
راه‌اندازی سایت صدور مجوز خروج از کشور دانشجویان
ارسال پول از طریق صوت ممکن شد
امکان استرداد آنلاین بلیط قطار فراهم شد
چهارمیلیارد ریال بن خرید کتاب نمایشگاه فارس، اینترنتی فروخته می شود
ایرانیها روزی ۱۰۰میلیون بار در گوگل جستجو می کنند
سرویس جستجوی گفتاری به جویشگرهای بومی افزوده می شود
آخرین مهلت بخشودگی دو برابری جرایم معوق
ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان آغاز شد
موتور جستجوی اخبار جعلی هم از راه رسید
نسخه جدید تلگرام با امکانات جالب منتشر شد
سامانه یکپارچه تایید مدرک تحصیلی راه‌اندازی می‌شود
یاهو تغییر نام می دهد
«وای.فای اول» اینترنت رایگان ارایه می کند
امکان رزرواسیون جهانی هتل با کارت شتاب
پیش فروش اینترنتی بلیت فیلم فجر شیراز پس فردا آغاز می شود
شانزدهمین جشنواره فیلم فجر فارس 14 بهمن گشایش می یابد
آغاز فروش اینترنتی بلیت قطارهای نوروزی از دوشنبه
راه اندازی نخستین مکان بازار 20 زبانه عرضه محصولات صادراتی ایران
حفره امنیتی خانمان برانداز اینترنتی شناسایی شد
تلاش برای ساخت "قوی‌ترین مغز"
خرس های عروسکی جاسوس 2 میلیون مکالمه تلفنی را در سراسر جهان شنود کردند
کشف ژنی که موجب مرگ ناگهانی می‌شود
افتتاح هرگونه حساب جهت دریافت سود سهام عدالت تخلف است
چتر وای‌فای در ۱۰ استان پهن شد
جزئیات قیمت کتاب‌های درسی سال تحصیلی ۹۶-۹۷
تماس صوتی تلگرام در ایران مسدود شد
اینستاگرام آفلاین در راه است
اطلاعیه پلیس فتا درباره مراحل تشکیل پرونده شکایت از جرایم سایبری
مسافركشي در شيراز آنلاين مي‌شود
ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ازفردا
مایکروسافت هزاران فرصت شغلی را حذف می کند
اینترنت نامحدود در راه است
ارائه اینترنت نامحدود به کاربران تصویب شد
شیراز میزبان بزرگترین گردهمایی الکامپ و تلکام جنوب کشور
راه اندازی اولین دادگاه اینترنتی جهان در چین
تجمع مدیران تاکسی تلفنی های شیراز در اعتراض به فعالیت تاکسی های اینترنتی
اینترنت رایگان داخلی از عید تا عید
قبل از سفر حتما به این سایت سر بزنید
بازی اینترنتی که نوجوانان را به کام مرگ می کشاند
آزادسازی ترانزیت پهنای باند اینترنت بین الملل آغاز شد
متولیان تاکسی اینترنتی برای رانندگان مجوز فعالیت بگیرند
پرتاب اولین ماهواره اینترنت رایگان برای کشورهای در حال توسعه
فهرست اماکن عمومی دارای وای فای رایگان در سراسر کشور منتشر شد
پلیس فتا ویروس جدید در تلگرام را تأیید کرد
قبوض مخابرات فارس مردم را بلاتکلیف کرد
توزیع سوخت با سفارش اینترنتی
ممنوعیت ثبت برخی دامنه‌های اینترنتی
شیراز ارغوانی می‌شود
ثبت‌نام حج مختل شد
اینترنت گران نمی‌شود بلکه در جهان همواره ارزان می‌شود
وای‌فای رایگان دامی برای کلاهبرداری
ایجاد تغییرات جذاب در استوری اینستاگرام
دستور قضایی مسدودسازی تلگرام صادر شد
فیلتر تلگرام نباید اختلالی در اینترنت ایجاد کند
سامانه ساخت و ساز مسکن روستایی در استان فارس راه‌اندازی شد
فیلترینگ از چاله به چاه افتادن است
«هدیه اینترنت رایگان» پیامی کذب و هزینه بر
هک مودم توسط کلاهبرداران برای کاربران تبعات دارد
‌ایرانیان رتبه نخست حضور در اینترنت
تشخیص زلزله با استفاده از "کابل‌ فیبر نوری"
مسافربران اینترنتی در شیراز مجوز ندارند
آغاز ثبت‌نام اینترنتی کتب درسی کلاس اولی‌ها از شنبه
دسترسی به مقالات مرکز منطقه ای تا 30 مهر رایگان اعلام شد
فردای فیلترینگ اینستاگرام چه اتفاقی می‌افتد
یکپارچه سازی سامانه علت مشکل اتصال به اینترنت در فارس است
رزمایش قطع اینترنت لغو شد
برای استفاده از اینترنت نیم‌بها، آدرس خود را ثبت کنید
آدرس اینترنتی جدید برای جاماندگان «بسته حمایتی»
ممنوعيت استفاده كودكان از سامانه هاي هوشمند حمل و نقل در دنيا
بلیت فروشی اینترنتی اماکن گردشگری فارس برای نوروز
ساماندهي ١٧٠٠ مدرسه برای اسکان میهمانان نوروزی در فارس
پوتین دستور اجرای قانون اینترنت مستقل را صادر کرد
قیمت‌ها در بازار خودرو نزولی شد
رونمایی از سامانه جامع اینترنتی برنامه ریزی درسی دانش آموزان
بهترین سرویس‌های ترجمه آنلاین
جزئیات هدیه دولت به خبرنگاران از زبان وزیر ارتباطات
افزایش درآمد رانندگان تاکسی‌های اینترنتی با سیستم قیمت‌گذاری بهینه
سرقت اطلاعات کاربران از طریق مودم‌های اینترنت وای‌فای
ماجرای خرید و فروش اینترنتی آمبولانس‌های اورژانس
آغاز ثبت نام اینترنتی «وام ضروری» ۷ میلیون تومانی بازنشستگان کشوری
60 درصد جرایم سایبری مربوط به کلاهبرداری اینترنتی است
کشف بزرگترین شبکه فیشینگ کشور در استان فارس
فعالسازی رمز پویا از ابتدای دی برای کاربران بانکی اجباری می‌شود
محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت صورت گرفته است
تعویق ثبت نام مسکن ملی تا برقراری اینترنت
اینترنت به‌زودی وصل می‌شود
کمک‌هزینه اسنپ برای تهیه بنزین تمدید شد
اپراتورها مدت زمان قطعی اینترنت را به مدت اعتبار بسته‌ها اضافه کنند
شیراز هم به شبکه جهانی اینترنت بازگشت
بسته یک گیگ اینترنت هدیه وزیر ارتباطات
خاموشی همیشگی بعضی استارتاپ‌ها با قطع اینترنت
اپراتورهای موبایل هم از قطع اینترنت متضرر شده‌اند
پخش فوتبال در فضای مجازی پولی شد
چرا بیت کوین ارزش دارد
اتصال اینترنت موبایل در تهران و چند استان‌
قطعی اینترنت خوب یا بد
۶۷ میلیون ایرانی کاربر اینترنت هستند
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter