برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز شنبه 5 بهمن 1398   برابر با  :    25/1/2020  میلادی    مصادف با :    1441/5/29  قمری
(1391/12/26)
مدیران حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز عملکرد خود را ارائه کردند
در آستانه نوروز 92 مدیران حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز عملکرد خود را به خبرنگاران ارائه کردند.
حسام قلعه‌دار در جمع خبرنگاران استان اظهار داشت: مسدود شدن تقاطع حافظیه - ادبیات بر اساس مصوبه شورای ترافیک استان فارس انجام شده است.

وی افزود: به لحاظ موقعیت ویژه گردشگری این منطقه و شهر شیراز و برای اینکه با ایجاد ایمنی پیاده‌روی یک فضای شهری آرام شکل بگیرد این مصوبه تصویب شد.

قلعه‌دار اضافه کرد: ایجاد حس تعلق و تعامل مدنی در شهرهای گردشگرپذیر بسیار مهم است و از سوی دیگر امروزه برای ایجاد آرامش در شهروندان یک کلان‌شهر و لحظاتی پیاده‌روی به دور از بوق و سر و صدای خودروها مناطقی به عنوان پیاده‌راه در شهرها مشخص می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: این محور مسیرهای جایگزین دارد و شیراز شهری با خیابان‌های عرضی و طولی فراوان است و از نظر شبکه‌های طولی مشکلی در سطح شهر وجود ندارد.

به گفته وی، در شیراز تنها محدودیت‌هایی از سمت شمال به جنوب وجود دارد که آن نیز با احداث پروژه‌های جدید رفع می‌شود.

مسائل یک شهر به تردد خودرو خلاصه نمی‌شود

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار شیراز ادامه داد: نباید تمام سرمایه یک شهر را برای اندکی زودتر رسیدن چند خودرو فدا کرد، در این محور امکان جایگزین کردن سفر از خیابان شمالی و جنوبی وجود دارد و مردم باید مسیر خود را از ساحلی جنوبی یا هفت تنان برنامه‌ریزی کنند.

قلعه‌دار تصریح کرد: امروزه در دنیا، گاه چند خیابان را برای یک اثر فرهنگی تخریب می‌کنند، یا میلیون‌ها دلار هزینه جابه‌جایی یک مجموعه تاریخی می‌شود و در موزه‌ها برای اینکه گرد و غباری بر روی اشیا ننشیند روکش‌های پلاستیکی بر روی کفش بازدید‌کنندگان می‌کشند اما ما راضی نمی‌شویم برای شیرازی که به حافظ و سعدی شناخته شده کمی مسیر طولانی‌تری را با خودرو بپیماییم.

وی در ادامه بیان داشت: این محور حتی اگر پیاده‌راه نشود در ایام نوروز و تعطیلات همواره ترافیک قفل دارد و نباید فراموش کنیم که قرار نیست هر چیزی در یک شهر فدای ترافیک شود که در آن صورت آسیب‌های فرهنگی، اجتماعی و روانی برای شهروندان محتمل می‌شود.

نمی‌توان گردشگر را به بازدید بوق و تصادف دعوت کرد

این مسئول شهری بیان داشت: صحیح نیست که در جنب حافظیه، باغ ملی، باغ مشاهیر و تالار حافظ با برنامه‌های فرهنگی و هنری و انبوه گردشگران داخلی و خارجی هر روز شاهد بوق‌های ممتد، تصادف، دود و تجمع مسافر‌ها و مسافرکش‌ها باشیم.

قلعه‌دار افزود: به هر حال اکنون در شهرهای بزرگ مانند تهران و مشهد بسیاری از بریدگی‌ها یا دوربرگردان‌ها به دلیل پیشگیری از ترافیک بسته می‌شود و مردم باید از ابتدا برای سفر خود برنامه‌ریزی و مسیر را دقیق در ذهن خود تعیین کنند که در غیر این صورت باید مسیر طولانی را بپیمایند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار شیراز خاطرنشان کرد: چنین مسائلی با توجه به گسترش شیراز و افزایش تعداد خودروها به تدریج اتفاق می‌افتد و دیگر نباید از کمی دورتر شدن مسیر ناراحت شویم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: از اوایل سال آینده بر اساس طرح ارشادی زوج و فرد طرح ترافیک شهری شیراز اجرا می‌شود.

قلعه‌دار متذکر شد: به دلیل آن که حمل بار به صورت ناایمن و نازیبا در شهر جریان داشت و از آنجا که ساماندهی وسایل باربر از مهم‌ترین محورهای اجرای برنامه‌های ترافیکی است، سازماندهی آنها آغاز در دستور کار قرار گرفت.

به گفته این مسئول، بر این اساس دیگر در شیراز نباید شاهد حمل تیرآهن به وسیله وانت‌بار باشیم و زمان‌های حمل بار نیز در شبانه‌روز مشخص می‌شود.

تجهیز مدیریت کنترل و نظارت تصویری معاونت حمل و نقل شهری شهرداری شیراز دیگر موردی بود که وی در این نشست به آن اشاره کرد.

*توسعه خطوط ويژه اتوبوسراني اولويت اصلي سال آتي است

علي مصلانژاد در ادامه در جمع خبرنگاران افزود: ترافيك روان ميسر نيست مگر تمام اقداماتي كه تقاضاي سفر را كاهش مي‌دهد، همسو و همراه انجام شود.

وي مهمترين اقدام براي كاهش درخواست سفر را خدمت‌رساني اينترنتي به شهروندان دانست و گفت: ايجاد و توسعه پياده‌راه‌ها و همچنين ايجاد مسيرهاي مخصوص تردد دوچرخه و تلاش براي گسترش فرهنگ پياده‌روي و دوچرخه‌سواري خصوصا در مسيرهاي زير 5 كيلومتر، از جمله محوري‌ترين اقدامات در روان‌سازي ترافيك مي‌تواند باشد.

مصلا‌نژاد با بيان اينكه طي سال91 برنامه‌هاي متعددي در راستاي بهينه‌سازي وضعيت ترافيك شهري، اصلاح مهندسي معابر و تسهيل در دسترسي‌ها و روان‌سازي ترافيك در كلان‌شهر شيراز انجام شد، خط‌كشي مناسب‌معابر، شابلون‌نويسي معابر مختلف، رنگ‌آميزي علائم و نشانه‌هاي ترافيكي، افزايش تعداد دوربين‌هاي نظارت و كنترل ترافيك و به‌سازي شبكه‌هاي مختلف را از جمله اين اقدامات دانست.

وي همچنين از ايجاد 5 خط ويژه اتوبوسراني تا قبل از اجرايي شدن طرح محدوديت تردد در كلان‌شهر شيراز خبرداد و گفت: مهمترين مسير مورد نظر، خيابان كريمخان زند به‌عنوان يكي از اصلي‌ترين شريان‌ها است.

مدير عامل سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري شيراز ابراز اميدواري كرد در سال آينده با توسعه زيرساخت‌هاي لازم مانند پاركينگ و حمل و نقل عمومي درون‌شهري، شاهد ساماندهي و روان‌سازي ترافيك در اين كلان‌شهر باشيم.

*طرح ترافیک شیراز تنها در ساعات اداری اجرا می‌شود

محمدرضا امین نیز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیشتر بی‌نظمی‎ها در ترافیک شیراز بعد از ظهرها و غروب بوده به این دلیل که سفرهای بی‌هدف و تغییر مسیرهای چندباره برای خرید کالا عامل ایجاد تداخل و ترافیک است که در ساعات اداری کمتر دیده می‌شود.

این مسئول افزود: افزایش ساعات طرح ترافیک بستگی به بازخورد اجرای آن در چند ماه نخست دارد و اینکه آیا مشکلات ترافیکی شیراز و رفتار تک تک شهروندان چقدر بهتر می‌شود.

به گفته امین، در طرح فعلی از ساعت 6:30 صبح تا 3:30 بعد از ظهر، شهروندان بنابر پلاک خود تنها سه روز در هفته و در ساعات اداری محدودیت تردد دارند.

وی اضافه کرد: در تهران علاوه بر طرح ترافیک مناطقی تنها برای خودروهای مجوز‌دار قابل تردد است اما در شیراز چنین برنامه‌ای در حال حاضر در دستور کار نیست و مجوزها برای تردد در محدوده ترافیک است که سایر شهروندان نیز سه روز در هفته می‌توانند به آن وارد شوند.

مدیر اجرایی طرح ترافیک شیراز در ادامه بیان داشت: تعیین 54 ورودی، 24 گیت کنترل تصویری و استقرار ماموران پلیس راهور در 65 نقطه از جمله موارد نیاز این طرح است.

طرح ترافیک ارشادی است، اعمال جریمه در آینده

وی اضافه کرد: در حال حاضر از نیروی انتظامی خواهش کرده‌ایم که تنها به تذکر و هدایت خودروها و یا ممانعت از ورود پلاک مغایر اکتفا کند و از اعمال قبض جریمه بپرهیزد.

امین خاطرنشان کرد: در ابتدای طرح ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد اعم از اینکه از یک کد پستی چند نفر ثبت‌نام کرده‌اند، یا اینکه خانواری چند خودرو دارد بتواند چند مجوز بگیرد و تمام این موارد به مرور رفع می‌شود.

این مسئول افزود: آنچه برای مهیا کردن تمهیدات طرح ترافیک نیاز بود پنجم اسفند ماه جاری محقق شد و با توجه به تعداد پارکینگ آماده شده، شروع طرح ترافیک با وضعیت زوج و فرد خودروها مورد تایید قرار گرفت.

مدیر اجرایی طرح ترافیک شیراز گفت: مقرر شد پنج خط ویژه اتوبوسرانی سریع‌السیر با اولویت ویژه اجرا در مسیرهای پر ترددی مانند ولیعصر، کریم خان زند، نمازی و... راه‌اندازی شود.

وی ادامه داد: تاکنون تقاضای 3 هزار و 500 شهروند در سامانه طرح برای تردد به محدوده مرکزی شهر ثبت شده و شهروندانی که با درخواست آنها موافقت شده باید مدارک خود را تحویل بدهند.

امین تصریح کرد: با تمام ادارات نیز مکاتبات لازم انجام شده و برای بیماران خاص، معلولان و جانبازان، خودروهای امدادی، ساکنان داخل محدوده طرح، خبرنگاران و آژانس‌های تاکسی تلفنی نیز تدابیر لازم از طریق نهادها، اتحادیه صنفی یا انجمن مربوطه اطلاع‌رسانی شده است.

مجوز ثبت‌نامی‌های پیشین آماده است

مدیر اجرایی طرح ترافیک شیراز خاطرنشان کرد: مجوز ادارات و شهروندانی که تاکنون ثبت‌نام کرده‌اند آماده است.

این مسئول گفت: افراد می‌توانند از طریق صنف یا اداره خود در طرح وارد شوند یا اینکه به صورت شخصی در سامانه اینترنتی http://tarh.shiraztraffic.ir/ ثبت‌نام کنند.

مرزهای طرح ترافیک شیراز، مرز شمالی شامل خیابان‌های ساحلی جنوبی و نشاط، مرز غربی شامل خیابان ملاصدرا، بلوارهای بعثت و شهید بهشتی، مرز شرقی شامل میدان‌های ولیعصر و زینبیه و مرز جنوبی شامل خیابان‌های مشیر و سیبویه است.

*حمل بار فقط با خودروهای پروانه‌دار شطرنجی در سطح شهر شیراز اجرایی می‌شود

امام‌داد هوشمند هم در ادامه اظهار داشت: هر باری که وارد شیراز می‌شود به مقصد هر بارانداز یا انباری باید از شهرداری مجوز داشته باشد.

مدیر حمل و نقل بار شهری شهرداری شیراز در ادامه خاطرنشان کرد: کسانی که باریابی می‌کنند نیز باید در قالب شرکت، پروانه خودرو یا شرکت باربری بگیرند.

هوشمند عنوان کرد: وسایل نقلیه باربر که پروانه دریافت کرده‌اند می‌توانند در سطح شهر و محدوده ترافیکی تردد کنند.

وی اضافه کرد: تمام وسایل نقلیه باربری با رنگ مشخص مانند تاکسی تعیین و شطرنجی می‌شوند تا شهروندان نیز به راحتی ناوگان مجاز باربری را شناسایی کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: مدیریت حمل و نقل بار شهری برای پر کردن خلایی که در این زمینه وجود داشت شکل گرفت.

مدیر حمل و نقل بار شهری شهرداری شیراز تصریح کرد: نرم‌افزار جامع مدیریت بار در حال تهیه است و پروانه حمل بار برای رانندگان، شرکت‌ها و خودروهای حمل بار صادر می‌شود.

هوشمند بیان داشت: تمام مراحل صدور پروانه برون‌سپاری شده و تنها در بخش‌های حاکمیتی مواردی در دست خود ما باقی مانده است.

وی گفت: کارت هوشمند رانندگان و وسایل نقلیه باری بر همین اساس صادر می‌شود.

مدیر حمل و نقل بار شهری شهرداری شیراز افزود: شناسایی ناوگان حمل و نقل بار درون شهری، تغییر سیستم سنتی، تعیین صلاحیت رانندگان، زمان‌بندی توزیع بار، استفاده از سامانه هوشمند برای سفارش حمل بار، تعیین تعرفه یکسان، تامین اجتماعی و بیمه رانندگان مدیریت شده از جمله موارد در نظر گرفته شده در این طرح است.

این مسئول متذکر شد: نظارت بر صدور بارنامه از طریق نرم‌افزار که در حال حاضر در مرحله تست امنیتی است، صورت می‌گیرد.

وی در پایان اذعان داشت: از خودروهای باربری که تاکنون ساماندهی شده‌اند 94 درصد خودروی سبک و شش درصد خودروی سنگین هستند.


هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

با ایران وارد معامله نمی شویم
بازدید‏ اعضای‏ ‏‏شورای‏ ‏اسلامی‏ ‏و‏ ‏مدیران‏ ‏شهرداری‏ ‏شیراز‏ ‏ازپروژه‏ ‏های‏ ‏عمرانی‏ ‏مشهد
مراسم تجلیل از مدیران رسانه ها و خبرنگاران حوزه کمیته امداد استان فارس
بانک‌ها ملزم به تدابیر امنیتی لازم هستند
فارس نيازمند بالگردي مجهز است
نگاه مدیران فارس در سال 92 تغییر کند
ارزیابی مثبت مدیران روابط عمومی استان از عملکرد شهرداری شیراز
غبارروبی حرم مطهر حضرت احمدبن موسی (ع) توسط جمعی از مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهرشیراز
برای انجام کارهای بزرگ در شهر، نیازمند مدیران توانمند هستیم/عکس:محمد احمدی
اصناف در مراکز جدید خدماتی شهر مستقر شوند / حماسه اقتصادی سرلوحه عملکرد باشد
فارس در محکومیت‌های مهریه و نفقه مقام دوم را دارد
نمایندگان سوزوکی به ایران‌خودرو آمدند/ توافق برای عرضه ۴ خودروی لوکس
«چایی، راند آخر» از توجه داشتن به ارزش‌ها سخن میگوید
پیش‌بینی و رعایت سرانه‌ها مورد توجه شهرداری شیراز باشد
ممنوعیت مطلق اعزام به حج تمتع 94 برای معتادان، زنان باردار، بیماران سرطانی تحت درمان فعال و بیماران قلبی
تأکید مدیران شرکت عمران صدرا و آبفای شیراز بر تکمیل زیرساخت های پروژه های مسکن مهر
نخستین گردهمایی مدیران کل دفاتر فنی استانداری‌های کشور در شیراز برگزار شد
بازديد مدیران و کارشناسان سازمان آتش نشانی شیراز از پروژه بین الحرمین
رسالت احداث راه و خانه دار کردن مردم از مهمترین اموردولت است
صنعت گردشگری مبنای توسعه در دنیای امروز است
در فارس پیشتاز پر کردن چاههای غیرمجاز هستیم
همایش یک روزه مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی فارس
مدیران شهرداری تودیع و معارفه شدند
آزمون جامع راهنمایان گردشگری و مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی
تعدادی از مدیران شبکه‌های اجتماعی مستهجن موبایلی دستگیر شدند
شیراز میزبان هفدهمین نشست مدیران تربیت بدنی کلانشهرهای کشور
محدودیت در ارایه خدمات بانکی ممنوع است
دستگیری تعدادی از مدیران گروه‌ها و کانال‌های شبکه‌های اجتماعی
سرورهای تلگرام در راه ایران
برگه های امتحانی دانش آموزان،الکترونیکی تصحیح می شود
بزرگداشت خبرنگاران با پیش بینی پنج برنامه در فارس
تجدید بیعت دسته جمعی کارکنان ادارات فارس با حضرت احمدبن موسی(ع) همزمان با دهه کرامت
پرداخت یارانه به سایت های با امتیاز بالا
حرفه خبرنگاری جزو مشاغل سخت و زیان‌آور
سقف خالص پرداختی مدیران و کارکنان مشخص شد
ابلاغ بخشنامه برخورد با تخلف ثبت نام دانش آموزان در مدارس
پرداخت تسهیلات به برخی مدیران ممنوع شد
برکناری چند مدیر بانکی دیگر
شرایط پرداخت حقوق، پاداش و وام به کارکنان بانک‌های دولتی
بررسی 70 درصد از فیش‌های حقوق دریافتی مدیران و معاونان استان فارس
حقوق 60 میلیونی برای مدیر یک صندوق راهبردی دولت
تایید پرداخت حقو‌ق‌ نجومی به برخی مدیران دولتی
بیش از ۵۰۰ مدیردولتی حقوق بالای ۱۷میلیون دارند
شیراز میزبان ششمین همایش سراسری مدیران شعب مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله
بازدید مدیران قطار شهری سراسر کشور از شهر زیرزمینی شیراز
استاندارد نبودن راه‌ها و خودروهای داخلی علت بالا بودن تصادفات است
شهرداری پیشنهادات مردم رادر برنامه ریزی های آینده مد نظر قرار خواهد داد
تمهیدات سازمان انتقال خون برای ویروس زیکا
مراسم تودیع و معارفه مدیران کل راه و شهرسازی فارس
حداکثر حقوق شهرداران 12میلیون تومان تعیین شد
تلاش صدا وسیمای فارس در بیان توانمندی های استان شایسته تقدیر است
صدا و سیمای فارس توانمندی جمهوری اسلامی ایران در خدمت رسانی به احاد جامعه را به رخ می کشاند
قطارهای مترو از این پس در داخل کشور تولید می‌شوند
راه‌اندازی کارآگاهان خصوصی در فارس
۱۴۰ دوربین ثبت تخلفات در جاده های فارس نصب می شود
غلامحسین پیروانی سرمربی فجر سپاسی شیراز شد
استخدام ۳۸۰۰ نفر در اورژانس پیش‌‌بیمارستانی
رونق صادرات لبنيات با تلاش صنعتگران لبنيات استان فارس
افزایش 2 برابری مستمری مددجویان بهزیستی در زمستان
سه‌شنبه‌ بدون خودرو شیراز با حضور اصحاب رسانه فارس برگزار می‌شود
ممنوعیت اشتغال بانوان در مشاغل سخت و زیان‌آور
موافقت مجلس با راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات
مدیران دوتابعیتی دادگاهی‌ می‌شوند
انتشار فرم شیوه‌نامه رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری
یارانه مطبوعات به‌زودی واریز می‌شود
ربات ها جایگزین نیروی کار انسانی خواهند شد
۶۰ درصد زنان ایرانی مشکل کم تحرکی دارند
شهروندان داوطلب سکونت در روستاها تسهیلات مسکن 5 درصد دریافت می کنند
50 درصد پست های مدیریتی به بانوان داده شود
وجود ۵۰ هزار دانش‌آموخته بیکار با مدرک دکتری
نشست خبری ویژه ناسا درباره سیارات فراخورشیدی
سقف حقوق ماهانه مدیران دولتی ۲۰ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان شد
375 میلیون کمک مردمی و طلبکاران مدعی پرسپولیس
فروش 400 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای تکمیل خط یک مترو شیراز
طرح توسعه گردشگری در 17 روستای فارس عملیاتی می شود
20 هزار جلد سند مالکیت شهری و روستایی در فارس صادر شد
تمامی دریافتی‌های نامتعارف مدیران به بیت‌المال برگشت
جذب ۲۵۰۰ نفر در وزارت نفت
اعلام تعطیلی مدارس درفردای انتخابات
سیتروئن پس از 39 سال رسما به ایران آمد
مدیران نجومی‌بگیر شناسایی شده‌اند
35 میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز آزمایشگاه های مدارس دوره اول متوسطه کشور تامین شد
۶ ساعت تدریس اجباری مدیران مدارس ابتدایی لغو شد
روابط عمومی اوقاف و امور خیریه فارس رتبه برتر کشور شد
نمی‌دانیم باید تابع شورا باشیم یا هیئت رسیدگی به تخلفات
شیراز میزبان دومین همایش کشوری مدیران مراکز مهدقرآن و پیش دبستانی ثارالله
دیدار مدیر کل حج و زیارت فارس و مدیران کاروان های حج تمتع با تولیت مقدس احمدبن موسی الکاظم(ع)
سرورهای تلگرام به ایران منتقل شد
مدیران "اسنپ" احضار شدند
تجمع مدیران تاکسی تلفنی های شیراز در اعتراض به فعالیت تاکسی های اینترنتی
نمی‌شود یک شبه ۸ هزارمیلیارد اختلاس کرد
هشدار درباره انتساب برخی همایش های ساختگی به نهاد و یا معاونت‌های ریاست جمهوری
سن مدیران کاهش می یابد
۹ میلیارد تومان در برگزاری جشنواره ملی و جهانی فجر گم شده است
مجتبی جباری از استقلال شکایت کرد
عدم همکاری فرودگاه شیراز در بحث توسعه صادرات هوایی را بررسی می کنم
همایش بزرگ فرماندهان و مدیران جهادی در شیراز برگزار می شود
درِ اتاقِ همه مدیران شهرداری در وقت اداری به روی مراجعین باز خواهد بود
فارس رتبه اول کاهش مخازن آب های زیر زمینی کشور
پلمب نگارخانه قدیمی شهر شیراز
کشف فساد مالی ۱۰۰ میلیاردی در یک شرکت بیمه
مدیرکل صدا وسیمای فارس مقام اول مدیران کل برتر مراکز صدا وسیما را به خود اختصاص داد
اولويت تخصیص اعتبار با پروژه‌هایی است که امسال تکمیل می‌شود
برگزاری جلسه‌ی هم‌اندیشی مدیران جهاددانشگاهی و کمیته‌ی امداد فارس
بگذارید مردم زندگی کنند
334 شهر در معرض تنش آبی قرار دارند
مناقصه راه سازی در حوزه شهرستان خرامه مصوب شد
خط یک مترو با چهار ایستگاه دیگر تکمیل می شود
بنیاد مسکن در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت طرح های شاخص مهندسی اجرا نموده است
مدیران فوتبالی پاسخگوی وضعیت امروز فارس باشند
شهرداری مکلف به ارائه گزارش عملکرد به شورای شهر شیراز شد
برگزاری کارگاه آموزش « اصول خبر نویسی » ویژه مدیران و سردبیران نشریات دانشجویی
گذشته را ورق نخواهیم زد
سید هادی رضوی ۱۰۷ میلیارد تومان صرف عیش و نوش کرده است
برخورد با مدیران کم کار شهرستان شیراز در موضوع حفظ جنگل ها
پرونده مدیران‌خودرو به تعزیرات ارجاع می‌شود
وزیر ارتباطات مدیرعامل پست را جریمه مالی کرد
برگزاری کارگاه تخصصی «رویکردهای نوین در روابط عمومی» ادارات آب و برق جنوب کشور در شیراز
احضار و بازداشت 4 نفر از مدیران بهزیستی کشور
طی ۴ دهه یک سوم ایرانی‌ها صاحب خانه شده‌اند
سلبریتی‌های مجازی و معرفی میراث حقیقی فارس
سیاستگذاری حوزه مسکن متناسب با توان خرید خانوارها باشد
فارس، استان برتر کشور در زمینه پژوهش شد
ششمین دوره جشنواره موسیقی فارس برگزار می شود/عکس:الهه بهرامی
خبرنگار ایرنای فارس، برتر حوزه ایثار و شهادت شد
مراسم تجلیل از مدیران رسانه ها و خبرنگاران حوزه کمیته امداد استان فارس
طنز انتقاد به امید اصلاح است
حوزه اقتصاد مقاومتی فرصتی برای بالندگی و رشد صنایع و فعالیت بهینه مدیران آیتک
روشنایی دوباره برای سینما سعدی
300 میلیارد ریال وقف جدید در فارس رونمایی می شود
توجه استانی به حوزه منابع طبیعی بیشتر شود/حتی در 10 رتبه نخست کشور هم جای نداریم
برگزاری نشست بارسلون به روایت معماران شیرازی توسط حوزه هنری فارس
مهم‌ترین معضل در حوزه منابع طبیعی و محیط زیست قطع درختان به علت تغییر کاربری است
بیش از 150 محقق درزمینه تاریخ شفاهی کشور فعال است
معرفی برگزیدگان جشنواره هفت سینی برای باهم بودن، رویش دوباره و طعم ها و مزه ها
امسال توسعه زیرساختهای عمرانی حوزه های فرهنگی و اجتماعی ضروریست
تامل در زندگی شهید آوینی راهبرد مناسبی برای درک حقیقت انقلاب اسلامی است
شب طنز ˈدر حلقه رندانˈ در شیراز برگزار می شود
کسب مقام دوم کشوری توسط فارس در حوزه های مختلف وزارت راه و شهرسازی
فارس رتبه نخست در حوزه املاک و حقوقی را کسب کرد
خبر ضرب و شتم دانشجوی دانشگاه شیراز صحت ندارد
نخستین همایش سراسری تئاتر کاربردی برگزار میشود
دومین جشنواره موسیقی نواحی ایران به میزبانی شیراز برگزار می شود
حوزه فرهنگی و اجتماعی استانداری در سال 91 کارنامه درخشانی از خود ارائه کرده است
دوره جامع آموزش عکاسی در شیراز برگزار می شود
9 پروژه بزرگ حوزه فنی در صداوسیمای مرکز فارس به بهره برداری رسید
طنزپردازان فارس درشیراز برنامه اجرا می کنند
هشت اثرهنرمندان فارسی به جشنواره سراسری شعر و داستان سوره جوان راه یافت
خبرنگاری باری بیش از شغل بودن را به دوش دارد
خواب رفع بیکاری استان با 80 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری تعبیر می شود
افتتاح نمایشگاه" حجم ملکوت" در گالری حوزه هنری فارس
فارس ، مقام دوم جشنواره سراسری شعرو داستان جوان سوره را کسب کرد
جشنواره علامه حلي در استان فارس برگزار مي شود
نخستین جشنواره رسانه ای فجر انقلاب استان فارس برگزیدگانش را شناخت
شیراز به عنوان نگین فرهنگی ایران زمین در این میان از استعداد و توان دوچندان بهره مند است
"هنر به مثابه کار جمعی" در شیراز رونمایی می شود
نخستین همایش ایثارگران حوزه فرهنگ فارس
فروش ۴ برابری فیلم محمد‌ رسول الله در شیراز نسبت به دیگر فیلم‌ها
اکران «محمد رسول الله(ص)» از شنبه در شیراز
كرم‌اللهي به‌عنوان رئيس حوزه هنري فارس معرفي شد
مدرسه خان شیراز میزبان هیاتهای مذهبی در سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع)
سامانه نیاز سنجی حوزه سلامت فارس آماده بهره برداری است
برگزاری پیاده‌روی بزرگ خانوادگی با حضور 100 هزار شهروند شیرازی
«رستاخیزِ» فیلم برگزیده جشنواره فیلم فجر در سینماهای شیراز
فارس بزرگترین پایگاه شاعران آیینی ایران است
استان فارس در حوزه مبارزه با مواد مخدر در کشور برتر شد
گردهمایی شاعران آیینی فارس در شب شعر سبط النبی
میراث فرهنگی باید پاسخگوی علت عدم مرمت مدرسه حکیم باشد
مکان اقامه نماز جمعه شیراز تغییر کرد
پاتوق هنری "نیستان" در حوزه هنري فارس راه‌اندازی شد
(276) مهدی نجابت سرپرست حوزه هنری فارس
60 شاعر شاخص کشور در شیراز گردهم می آیند
برنامه های حوزه هنری فارس برای هفته انقلاب اعلام شد
پردیس سینمایی شیراز ساخته می شود
امروز در جامعه بیشتر از قهرمانی به پهلوانی نیاز داریم
از بزرگترين ماكت حوزه آبخيزداري درشيراز رونمايي شد
طلاب و روحانیون باید مجهز به دانش و فناوری روزآمد باشند
موزه آستان مقدس شاهچراغ به بزرگترین موزه تاریخی - فرهنگی فارس تبدیل می شود
جشن انتشار دو هزارمين كتاب دانشگاه پيام نور فردا برگزار مي شود
همايش سبك زندگي قرآني در شيراز برگزار مي‌شود
آموزش و پرورش فارس در حوزه اطلاع رسانی رتبه دوم کشور را کسب کرد
جشنواره ملی ایده‌های برتر در حوزه اعتیاد به میزبانی شیراز
فراخوان هشتمین جشنواره موسیقی گروه نوازی فارس اعلام شد
یک عکاس شیرازی رتبه سوم جهانی را کسب کرد
طرح پیشنهادی هلال احمر فارس زیر ذره بین کارشناسی کارگروه تدوین برنامه جامع فرهنگی جمعیت کشور
هنرمند حوزه هنری فارس، بازیگر برتر جشنواره منطقه پنج 'سوره ماه' شد
دو فیلم از هنرمندان فارس در اصفهان نمایش داده می شود
سامانه انسانی "سحاب" در حرم مطهر شاهچراغ(ع) رونمایی شد
هنرمند فارسی مقام سوم جشنواره ادبیات نمایشی رضوی را کسب کرد
یک واحد توليد تجهيزات پزشكي در استان فارس راه اندازی شد
درخشش داستان نویسان حوزه هنری فارس در جشنواره ی استانی
کتاب" شب های بی آسمان" در حوزه هنری فارس نقد می شود
250 میلیارد ریال از تعهدات خیرین حوزه سلامت فارس جذب شده است
موسیقی فاخر اسلامی مورد حمایت ماست
تأكيد بر ارائه آموزشهاي هدفمند و اجراي برنامه هاي كيفي در حوزه جوانان هلال احمر
صحن شاهچراغ به دانشکده علوم قرآنی تبدیل می شود
بارگاه مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) میزبان 200 هزار دانش آموز فارس
اجرای برنامه متنوع هنری در هفته هنر انقلاب
نخستین دغدغه از نگاه تولیت آستان احمدی و محمدی بحث فرهنگی ا‌ست
25 هزار مشترک به جمع مشترکین آبفا شیراز پیوستند
جشنواره سورنای وحدت توانمندی هنرمندان موسیقی نواحی را نشان داد
"کتیبه های کاغذی" میهمان گالریهای حوزه هنری فارس شد
مردم، روحانيت و مسئولين فارس در اجراي فرامين غفلت نخواهند كرد
ششمین اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علیمه قم در شیراز پایان یافت
فارس از ظرفیت بالایی در خصوص قطب قرآنی شدن در کشور را دارد
برگزاری سومین جشنواره سورنای وحدت در شیراز
برگزاری دومین دوره تخصصی کارگاه آموزشی تاریخ شفاهی توسط حوزه هنری فارس
بهره برداری از 10 پروژه بزرگ حوزه راه با اعتباری بالغ بر دو هزارمیلیارد ریال
شيراز ميزبان شاعران شب‌هاي شعر انقلاب خواهد بود
ارتقای جایگاه شهرداری شیراز در جشنواره سلامت اداری کشور/ جایزه سلامت اداری "پیشرو یک" سهم شهرداری شیراز شد
ایجاد دایره المعارف تاریخ شفاهی ضروری است
ادبیات کودک و نوجوان مینیاتور ادبیات بزرگان عرصه قلم نیست
رقابت شدید و تخصصی در کمیته موسسات قرآنی و کانون های مساجد مسابقات قرآن
بیست و سومین نشست خبرنگار در زوم برگزار شد
تقدیر از 100 فعال ممتاز حوزه کتاب و کتابخوانی در فارس
مهمترین چالش‌های خبرگزاری‌‏ها کدامند؟
ثانیه‌های آخرحیات آب‌های زیرزمینی
تولید و پخش برنامه ویژه هفته دولت در صدا وسیمای مرکز فارس
بزودی، رونمایی از سامانه ملی خدمات ازدواج
پیشنهاد استخدام و تحصیل رایگان در دانشگاه آزاد به پنج مدال آور المپیک
خالی شدن کلان شهرها در پی بحران آب
هشدار به دانشجویان پزشکی برای تحصیل در برخی کشورها
دیتا سنتر بزرگ شیراز، اواسط 96 به بهره برداری می رسد
تدوين پيش‌نويس تفاهم‌نامه بين وزارت ارشاد و تامين اجتماعي
توسعه مشارکت های اجتماعی در حوزه جوانان، نیازمند اعتماد سازی است
بخش پيوند اعضاء بيمارستان نمازي شيراز نمونه‌ در جهان
فرصت اشتغالزایی و تولید درآمد با صنایع تبدیلی تکمیلی فراهم است
نخستین اقامتگاه بوم گردی در بافت تاریخی شیراز راه اندازی شد
دانشجوی ایرانی داروی دیابت کشف کرد
شمارش معکوس برای نابودی کامل آبخوان ‌ها
حمل بار هوایی از شیراز، آرزویی که محقق نشد
شکل گیری انجمن های رسانه ای اتفاق مبارکی است
۶۰ بسته سرمایه گذاری گردشگری و تفریحی طراحی شد
وقوع بزرگ‌ترین بیابان‌زایی در شمال غرب ایران
منکر تجویزهای غیر منطقی در مراکز درمانی نیستیم
کاروانسرای «خیراتی» در چرخه سرمایه گذاری قرار گرفت
اتفاق نادر در کنکور سراسری ۹۵
بانک اطلاعاتی فعالان حوزه کتاب کودک راه‌اندازی می‌شود
ایران هفتمین کشور آلوده کننده زمین
دومين جشنواره خبرنگاران برتر حوزه ايثار و شهادت در فارس برگزار مي‌شود
۱۶۵ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی استان فارس پرداخت شد
ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران به ۱۲۰ رسید
شهریه مدارس گران شد
طراحي و ساخت پهباد عمودپرواز توسط برق فارس
مشاركت کره در ساخت مگاهاسپیتال محمد رسول‌الله(ص) شیراز
آیت الله سید نور الدین طاهری شیرازی درگذشت
7 استان پر طلاق کشور
آیت‌الله طاهری‌شیرازی به کما رفت
اختتاميه نخستين جشنواره شعر آئيني سراي مهر روز شيراز برگزار مي‌شود
۲۵ نفر به دليل درگيري انتخاباتي روز گذشته ممسني دستگير شدند
بزودی؛ اصلاح برخی از قوانین حوزه زنان
شیراز فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی را به جهان صادر می‌کند
برنامه های امسال بسیج رسانه شیراز بررسی شد
دولت توجه بیشتری به حوزه حمل و نقل عمومی داشته باشد
انصراف هفده كانديداي مجلس دهم در شيراز
درخواست چهار كانديدای مجلس شورای اسلامی برای حضور در شيراز
خانه کاریکاتور شیراز افتتاح می‌شود
استفاده از ظرفیت مردم در حوزه وقف بهترین کار ممکن است
دیوان عدالت درخواست توقف موقت افزایش جرایم رانندگی را رد کرد
افتتاح پروژه های راه با اعتباری بالغ بر 2 هزار و 520 میلیارد ریال به مناسبت دهه فجر
11 نفر برای هر کرسی نمایندگی مردم شیراز در مجلس دهم رقابت می کنند
صلاحيت ۸ درصد از نامزدهاي حضور در انتخابات مجلس احراز نشد
عکس هایی که بر روی آنها زوم می شود
ارائه ۵۰۰ هزار سیم‌کارت کودک در کشور
اهداء تنديس ملي گردشگري توسط رئيس جمهور به دانشجوي دانشگاه پيام نور پاسارگاد
تعطیلی بازی ایران و کره‌جنوبی بهتر از حرمت‌شکنی در شب عاشورا است
2 هزار و 400 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در فارس پرداخت شده است
امضای تفاهم نامه میراث فرهنگی و فنی و حرفه ای فارس
مشکل اشتغال در بین جوانان با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قابل حل است
کشت برنج در حوزه آب‌ریز بختگان همچنان ادامه دارد
کارت شرکت در آزمون استخدامی منتشر شد
اینجا کربلاست و ما رسانه کربلاییم
صدرا صاحب سينما مي‌شود
برپایی سوگواره دهه آخر صفر در حوزه علمیه مولی الموحدین(ع)
موقوفات استهبان در حوزه قرآنی گسترش یابد
وقف یک باب منزل مسکونی در شهرستان آباده
مدیر کل اوقاف فارس بعنوان فعال برتر برگزاری مراسم اربعین حسینی(ع) معرفی شد
انجمن علمی پدافند غیر عامل شعبه فارس راه اندازی می شود
بررسی 504 پرونده اوقاف فارس در دستگاه قضایی
استاندار فارس در حوزه پژوهش به عنوان برگزیده کشور معرفی شد
گردهمايي بزرگ علماء و دانشجويان در دانشگاه پيام نور اوز
راه‌اندازی کلینیک حمل و نقل ریلی تا پایان سال
خطر تعطیلی ۶۰ هزار مطب
نخستین دوره نشست‌های تخصصی شیرازشناسی آغاز به کار کرد
همایش ملی زبان و هویت با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شیراز برگزار می شود
بزرگترین نمایشگاه خدمات شهری جنوب کشور در شیراز برگزار می‌شود
آغاز به کار مرکز رشد هسته‌های فناور دانشگاه پیام نور استان فارس
فرصت سرمایه گذاری 30 هزار میلیارد تومانی در فارس فراروی فعالان اقتصادی داخلی و خارجی
دوراهي اجبار يا اختيار سر راه پزشك خانواده شهري
اهداء 10ویلچر ازمحل موقوفات به چهارمرکز درمانی و آسایشگاه معلولین ذهنی
جاسازی تریاک به‌جای مغز تخمه ژاپنی
ادعای پرداخت یارانه ۲۵۰ هزار تومانی بزرگ‌ترین دروغ به فقراست
تاکسی‌ها توسط بانک شهر به کارت‌خوان الکترونیک تجهیز می‌شوند
اولین اختراع حوزه علوم انسانی کشورثبت شد
"عارف لرستانی" کالبدشکافی می‌شود
ابلاغ اولویت های تامین مسکن نیازمندان
تفاهم‌نامه چینی‌ها با ایران در حوزه انیمیشن
۹۳۴ نفر داوطلب انتخابات در شهرستان شیراز تائید صلاحیت شدند
حکم قضایی تخریب ساخت وساز غیر مجاز در حوزه تخت جمشید اجرا شد
تبلیغات قانونی یا بی قانونی تبلیغات
افتتاح خانه هلال در حوزه ستادی جمعیت هلال احمر فارس
احتمال وقوع یک حمله بزرگ سایبری طی 24 ساعت آینده
خیّران در حوزه های فرهنگی و آموزش خانواده و نیز برای فراهم کردن زیرساخت جهت تربیت مبلّغه و مشاور خانواده ورود پیدا کنند
علت مومیایی کردن عباس کیارستمی
زوج اقلیدی فیش حج را فروختند وپولش را به ساخت بیمارستان دادند
نشان درجه یک هنری برای لالایی‌خوان قشقایی
سیروس پاک‌فطرت رئیس خانه مشارکت سلامت استان فارس انتخاب شد
همایش مطالعات تاریخ ایران برگزار شد
مدیران "اسنپ" احضار شدند
حذف روادید در سفر ایرانی‎ها به روسیه از ۲ ماه آینده
شانزدهمین نمایشگاه الکامپ و تلکام شیراز سه شنبه گشایش می یابد
اقامتگاه همراهان بیمار در بیمارستان نمازی ساخته می‌شود
همایش ملی بحران آب در شیراز برگزار می شود
کشف بیش ازچهارکیلوگرم حشیش ازمسافر خارجی در فرودگاه شیراز
700 قاری درمسابقات قرآن کشوری در شیراز شرکت دارند
شبکه فارس اولین تجربه تلویزیون اجتماعی را در بین مراکز کشور رقم زد
جهاد کشاورزی شرایط سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه شیلات فارس را مهیا کند
کمیته اطلاع‌رسانی نمایشگاه گردشگری پارس با محوریت استانداری فارس شکل گیرد.
درِ اتاقِ همه مدیران شهرداری در وقت اداری به روی مراجعین باز خواهد بود
شیراز میزبان جشنواره‌ی هنری جوانان جهان اسلام است
فناوری اطلاعات پیشران توسعه اقتصادی است
آغاز به کار سه نمایشگاه تخصصی حوزه صنعت در شیراز
شهردار شیراز حکم انتصاب دو مدیر جدید را صادر کرد
استفاده از کالای ایرانی در حوزه سلامت اصل است
فراخوان جشنواره رسانه، امنیت و پیشگیری از اعتیاد اعلام شد
مناقصه راه سازی در حوزه شهرستان خرامه مصوب شد
سند راهبردی در حوزه فرهنگ و هنر فارس تدوین شود
دانشگاه علوم پزشکی شیراز درحوزه پژوهشی ازبرترین های کشور است
اعطای تسهیلات به ۲۵۰۰ زن سرپرست خانوار در فارس
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وارد شیراز شد
اینستاگرام را حفظ کنید
پدر شعر آیینی استان فارس در بیمارستان بستری شد
حامی سرمایه گذاری در حوزه پسماند هستیم
احضار ۸۵۰ نفر در پرونده‌های بزرگ اقتصادی
سپاه دست نوشته‌های اخیر در تجمع طلاب قم را به شدت محکوم کرد
ایران بودجه مناسبی برای توسعه معماری سازمانی هزینه کند
بهره‌برداری از وقف حوزه سلامت در امامزاده میرعلی بن الحسین (ع) لارستان
طرح وزارت علوم برای سربازی فارغ‌التحصیلان دکتری در حوزه صنعت
ممنوعیت صادرات حبوبات و کره از دی ماه
ملی پوشان کشورهای منطقه در شیراز خدمات پزشکی دریافت می کنند
سه هزار و 800 فرصت شغلی در حوزه صنعت فارس ایجاد شده است
چهل درصد کمک‌های خیرین مربوط به بخش بهداشت است
جلد دوم کتاب «خندیشه» منتشر می شود
تبلیغات و روابط عمومی اگر در یک جهت حرکت کنند تاثیر گذار تر اند
بازداشت و بازجویی تعدادی در سازمان غذا و دارو
اتمام حجت رحیمی به دست‌اندرکاران حوزه اشتغال فارس
گشایش بزرگترین نمایشگاه حوزه قطعات خودرو جنوب کشور در شیراز
سبقت یزد و مشهد در گردشگری سلامت از شیراز
لازمه متقاعد کردن خیرین برای ورود به حوزه ورزش مدیریت هنرمندانه است
عراق از صعود بازماند
سرویس هوایی اسنپ به زودی راه‌اندازی می‌شود
عملکرد ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان قابل تقدیر است
جوانانی که دفاع مقدس را ندیده‌اند، عملکرد امروزمان را قضاوت می‌کنند
ارزیابی مثبت مدیران روابط عمومی استان از عملکرد شهرداری شیراز
زمان ثبت نام دانش آموزان در مدارس فارس اعلام شد
خیرین برای کمک به خانواده های بی سرپرست تلاش بیشتری کنند/ مشاغل خانگی بهترین راهکار برای کمک به زنان سرپرست خانوار
فرماندار شیراز خلاصه ای از عملکرد ستاد تسهیلات نوروزی 92 شهرستان شیراز را تشریح کرد
اولویت اساسی مدیریت ارشد فارس جذب سرمایه گذاری اعلام شد
موثرترین شاخص در تصمیم سازی های سازمانی، منابع انسانی است و نه منابع مالی
سامانه 111، آماده دریافت درخواست های مردم فارس در سفر رییس جمهوری است
درخواست های مردمی تنها از طریق تلفن 111 پاسخ داده خواهد شد
ماموریت ویژه 700 بازرس در ادارات فارس آغاز شد
اینستاگرام شاه عربستان از دسترس خارج شد
باید با تلاش و اثبات توانمندی‌ها مدیریت یکپارچه شهری را گرفت
تولید قرص ضدبارداری برای مردان
10 عامل خطرآفرین برای سرطان پروستات
اینجا کربلاست و ما رسانه کربلاییم
ساخت دستگاه پوشیدنی برای کنترل استرس
تلاش برای ساخت "قوی‌ترین مغز"
تقدیر توليت آستان مقدس شاهچراغ(علیه السلام) از عملکرد صدا و سیمای مرکز فارس
دکتر عسکری رئیس سازمان صدا و سیما تندیس بهترین عملکرد رسانه ای در فضای مجازی را به مرکز فارس اهدا کرد
گزارش عملکرد شش ماهه زکات استان فارس
شفاف‌سازی در عملکرد مالی سازمان اوقاف
تخلفات در دستگاه ها را پیامک کنید
اعتراض به عملکرد مدیران حق مردم است
تبدیل 9 هزار برق غیرمجاز در شیراز به انشعاب مجاز
رکورد چاپ پول در کشور شکسته شد
شهرداری مکلف به ارائه گزارش عملکرد به شورای شهر شیراز شد
پیشرفت چشمگیری در نهضت آسفالت منطقه سه شهرداري شيراز انجام شده است
(217) علی مصلی نژاد مدیر عامل سابق سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز
تردد خودروهای شخصی در اطراف حرم شاهچراغ (ع)محدود میشود
اردیبهشت ماه سال 92 طرح ترافیک اجرایی می شود
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter