برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز جمعه 15 آذر 1398   برابر با  :    6/12/2019  میلادی    مصادف با :    1441/4/8  قمری
(1395/1/28)
قیمت نان افزایش می‌یابد
مشاور معاون اجرایی رئیس جمهور از حذف آرد چندنرخی به دو نرخ ۹۰۰ تومان برای صنف و صنعت و ۶۷۰ تومان برای خبازی‌ها خبرداد و گفت: قیمت نان با حساسیت و احتیاط از سوی دولت افزایش می‌یابد.
مطبوعات فارس/محسن بهرامی ارض‌اقدس با اشاره به طرح ملی دولت برای هدفمندسازی یارانه‌ گندم، آرد و نان گفت: راه‌حل نهایی برای جلوگیری از ضایعات نان و حمایت هدفمند از چرخه گندم، آرد و نان حتما آزادسازی خواهد بود. مادامی که از یک سمت به دلیل حمایت از کشاورزان و تولید داخلی، گندم با نرخ تضمینی که برای امسال، ۱۳۵۰ تومان تعیین شده، خریداری شود و همان زمان، گندم در بازارهای جهانی قیمتی حدود ۷۵۰ تومان داشته باشد، اصلاح این چرخه انجام نخواهد پذیرفت.

مشاور معاون اجرایی رئیس‌جمهور افزود: از سوی دیگر، این گندم برای تبدیل شدن به آرد، به آسیابان‌ها داده می‌شود در حالی که ظرفیت آسیابانی کشور سه برابر میزان گندم موجود و البته مورد نیاز است، به این معنا که ۳۰ میلیون تن ظرفیت آسیابانی در مقابل ده میلیون تن ظرفیت گندم در کشور وجود دارد و بنابراین دولت مجبور به مماشات است و باید قیمت‌هایی را برای تبدیل گندم به آرد ارایه دهد که مشکل آسیابان‌ها نیز حل شود اما این تمام کار نیست بلکه در این میان، کیفیت آرد، سبوس آن و رطوبت آرد نیز مدنظر قرار می‌گیرد و مسائلی مطرح می‌شود که مشکل‌زا هستند.

وی تصریح کرد: در گام سوم از این چرخه، این آرد یا به صنف و صنعت می‌رود و یا در نانوایی‌های حجیم مورد استفاده قرار می‌گیرد و یا در خبازی‌های سنتی که هر کدام از آنها یک نوع آرد نیاز داشته و یک قیمت خاص خود را دارند، مورد مصرف قرار می‌گیرد، بنابراین وقتی این آرد در سطح خبازی می‌آید نان با کیفیت‌ها و قیمت‌های متفاوت عرضه می‌شود و در مجموع، علیرغم اینکه ده‌ها هزار میلیارد تومان یارانه از سوی دولت به گندم، آرد و نان ارایه می‌شود، نه کشاورزان راضی هستند و نه آسیابان‌ها، نانوایان، مردم و نه حتی دولت از آن رضایت دارند.

به گفته بهرامی ارض اقدس، برای آزادسازی این کار و هدفمندی کردن پرداخت این یارانه، بهترین کار، آزادسازی کامل چرخه است اما به دلیل تاثیر جدی که نان در سبد هزینه‌ای و غذایی خانوار دارد، این تصمیمات در دولت‌ها همواره با احتیاط اتخاذ شده است.

وی در پاسخ به این سئوال که در دولت گذشته نیز هدفمندسازی گندم، آرد و نان اجرایی شد و علیرغم گرانی دو مرحله‌ای نان، اما کیفیت به شدت افت کرد؟ گفت: در دولت قبل البته هدفمند کردن یارانه‌های نان مدنظر نبود و متاسفانه قیمت نان به یکباره چند برابر شد که جبران این افزایش قیمت، به صورت پرداخت یارانه مستقیم به هر نفر معادل ۴ تا ۵ هزار تومان کار پیش رفت تا مردم نان را آزاد بخرند اما بعد از عبور از این مرحله که با نارضایتی‌هایی نیز همراه بود، سه سال اجازه افزایش قیمت این کالا داده نشد.

مشاور معاون اجرایی رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: علاوه بر اینکه سه سال قیمت نان ثابت ماند، کیفیت به شدت کاهش یافت و کمیت چانه‌ها نیز به شدت افت کرد به نحوی که چانه‌های نان آنقدر کوچک شد که قابل تحمل برای مردم نبود. در عین حال، در ابتدای روی کار آمدن دولت یازدهم، فشار زیادی از ناحیه دست‌اندرکاران چرخه گندم، آرد و نان وارد بود تا قیمت‌ها اصلاح شود؛ بنابراین دولت تصمیم گرفت برای حمایت از کشاورزان گندمکار، عقب‌ماندگی قیمت گندم جبران شود و امروز با جهش قیمت خرید تضمینی مواجه هستیم به نحوی که در دو سال گذشته، دولت قیمت گندم داخلی را از ۶۰۰ تومان به ۱۳۰۰ تومان رساند که دو برابر افزایش را تجربه کرده است.

وی افزود: بر این اساس تلاش شد که ۳۰ درصد افزایش قیمت برای سه سال گذشته‌ای که تورم ۴۰ درصدی را تجربه کرده‌ بودند و قیمت‌ها ثابت مانده بود، اعمال و تلاش شد تا بخش عمده‌ای از خبازی‌ها به سمت آزادسازی هدایت شوند؛ بر این اساس مقرر شده بود که تا پایان سال گذشته ۳۰ درصد از تولید نان کشور به صورت آزادسازی پخته شود و در کنار آن، حجم عمده‌ای از نان مصرفی کشور از طریق نان صنعتی واحدهای تولیدی بزرگ تامین شود.

بهرامی ارض‌ اقدس، تامین نان مصرفی مردم از طریق واحدهای نان صنعتی بزرگ در کشور را یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: دولت بنا دارد در طرح ملی هدفمندسازی گندم، آرد و نان که بخشی از طرح سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی است، تقویت واحدهای تولیدی نان‌های صنعتی را صورت دهد و به نوعی حرکت به سمت آزادسازی تدریجی قیمت‌ها انجام گیرد. این در شرایطی است که امسال تقریبا سیستم چند نرخی آرد به دو نرخ کاهش می‌یابد و بر این اساس، آرد صنف و صنعت ۹۰۰ تومان و آرد خبازی ۶۷۰ تومان خواهد شد که از چند قیمت، به دو قیمت می‌رسد.

وی اظهار داشت: امیدواریم در آینده نزدیک، در قالب طرح جامعی که سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به عنوان طرح هدفمندسازی گندم، آرد و نان به ستاد هدفمدی یارانه ها ارایه کند، این اصلاحات صورت گیرد، البته برای طرح ملی گندم، آرد و نان هم دبیرخانه‌ای به نام کارگروه ملی گندم، آرد و نان با مسئولیت قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت شکل گرفته که در تدارک ارایه طرح جامع گندم، آرد و نان است و قرار است مشکلات مذکور در این طرح جامع دیده شده و برطرف گردد.

بهرامی ارض اقدس در پاسخ به این سئوال که آیا اجرایی شدن این طرح در سال‌جاری بر روی قیمت نان هم تاثیر خواهد داشت؟ گفت: قطعا این طرح بر روی قیمت نان می‌تواند تاثیر داشته باشد. البته یکی از مشکلات این است که قیمت نان اکنون بسیار با قیمت واقعی فاصله دارد و حتی در رستوران‌های بسیار کوچک، اگر مشتری خواستار ماست، زیتون یا حتی خیارشور هم باشد باید پول زیادی بپردازد، در حالی که همین مشتری اگر بارها و بارها خواستار نان از رستوران باشد، بدون پرداخت هیچ پولی، نان برای او به دفعات آورده می‌شود و این نشان می‌دهد که به دلیل پایین بودن قیمت، ارزش نان که یک کالای با برکت و مهم در سبد خانوار است، نادیده گرفته شده و بخشی از آن به ضایعات تبدیل شده یا خوراک دام می‌شود.

وی معتقد است، مادامی که این تفاوت قیمت در ارزش واقعی نان و آنچه که در نانوایی‌ها فروخته می‌شود، وجود داشته باشد، باید شاهد وقایعی این چنینی در زنجیره گندم، آرد و نان باشیم. در حالیکه واقعی کردن قیمت گندم، آرد و نان به دلیل حساسیتی که دارد، می‌تواند در نرخ تورم و انتظارات تورمی تاثیر جدی داشته باشد. اما به هر حال، با این ملاحظه سیاسی و اجتماعی است که دولت بسیار با احتیاط و مراقبت می‌خواهد در مورد قیمت نان در سال جاری تصمیم بگیرد که مردم که عموما مصرف‌کننده نان هستند، از قبل این تصمیم کمترین آسیب را ببینند.

بهرامی ارض اقدس همچنین در خصوص طرح ملی هدفمندی یارانه‌ها که از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در حال پیگیری است، نیز گفت: این طرح یکی از ده‌ها پروژه ملی است که در راستای پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی و رهنمودهای مقام معظم رهبری در حال انجام است و در چارچوب آن، چند پروژه فرعی دیگر تعریف شده که از جمله می‌توان به پروژه ملی بهره‌وری با محوریت سازمان ملی بهره‌وری و مشارکت سایر دستگاه‌ها، افرایش کیفیت آرد و نان و کاهش ضایعات نان به عنوان یک پروژه ملی با محوریت وزارت صنعت، معدن و تجارت اشاره کرد.

وی افزود: علاوه بر این، ۴ پروژه ملی دیگر نیز تعریف شده‌اند که بر مبنای آن، بازنگری در پرداخت یارانه نقدی، واقعی کردن نرخ حامل‌های انرژی دیده شده است، در مجموع برای پروژه‌‌هایی که در ذیل طرح ملی هدفمندی یارانه‌ها تعریف شده است، برای هر یک دستگاه مسئول و همکار مشخص شده‌اند که باید ظرف مدت کوتاهی کارهای مطالعاتی آن صورت گیرد و بعد از نهایی شدن و تصویب در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، برای اجرا به دستگاه‌های مربوطه ابلاغ شود.

بهرامی ارض اقدس ابراز امیدواری کرد: علاوه بر این، چند طرح ملی دیگر در چارچوب اقتصاد مقاومتی همزمان در مرحله بررسی و تصویب و اجرا است که امیدواریم در مجموع بتوان تا پایان سال، آماری از مقاوم‌تر شدن اقتصاد ایران در چارچوب سیاست‌هایی که مقام معظم رهبری اعلام کرده‌اند، ارایه کنیم.

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

اگر یارانه بخواهد 250 هزار تومان باشد تقریبا باید قیمت حامل‌های انرژی شش برابر شود
شیوه پرداخت یارانه تغییر می‌یابد
تبصره گرانی بنزین حذف شد
با سهمیه ۱۵۰۰، آزاد ۳۰۰۰ تومان
اجرای تدریجی طرح‌های اصلاح ساختار اقتصادی اثرگذارتر است
گزارش تصویری/ تمرین تیم ملی شنای جوانان معلول
مراسم تودیع و معارفه معاونان توسعه منابع و سرمایه انسانی و امور جوانان و فرهنگی ورزش و جوانان برگزار شد/عکس:عباس امیری
(218) راضیه علی محمدی مسئول بسیج جامع زنان سپاه فجر فارس
گزارش تصویری/همایش علمی و تخصصی ارتقا سلامت اجتماعی،زنان سرپرست خانوار
بانک اطلاعاتی مشترک کلانشهرها تشکیل شود
ازبکستان 0 - 1 ایران / ایران صدرنشین گروه شد
۱۰۰ درصد سهام سرخابی‌ها واگذار می‌شود
واقعيت‌‌های ورزش را بيان نكرده‌ايم
30درصد غذای مصرفی مردم ایران اضافی است
امیدهای تازه محققان کشور برای درمان سرطان ریه
وزارت اطلاعات 1500 جوان ایرانی را از پیوستن به داعش منصرف کرد
صعود شیرین پرسپولیس به مرحله نیم نهایی لیگ قهرمانان آسیا
مهمانان نوروزی در بازدید از اماکن گردشگری شیراز
زمینه مناسب برای رشد بانوان در رشته های مختلف فراهم شده است
نهمین یادواره شهدای محله هفت تنان برگزار می شود
نخستین پایگاه تیراندازی با اهداف پروازی در شیراز افتتاح می شود
دونده های برتر شیراز معرفی شدند
استعدادیابی در رده سنی پایه ورزش شیراز با جدیت بیشتری دنبال شود
قصه گوی فارس ، برگزیده بخش کشوری جشنواره بین المللی قصه گویی شد
مربی‌محوری ، مهم‌ترین طرح معاونت امور فرهنگی و تربیتی وزرات ورزش و جوانان
بهره‌برداری از ۱۸۰ طرح عمرانی نیمه تمام تا پایان امسال
94 اکیپ راهداری استان فارس به استقبال مهمانان نوروزي می روند
بازدید آخرین میهمانان نوروزی از حافظیه
رکاب‌زنی مدیران شهری و فرهنگی در شیراز
ورزشکاران فارس ۱۱۹۰ مدال ملی و ۲۹۷ مدال مسابقات بین‌المللی کسب کردند
شهرداری شرکت خصوصی نیست
آمادگی ورزش و جوانان فارس برای ساخت پایگاه ورزش‌های همگانی جنوب کشور در شیراز
نام نویسی از متقاضیان شرکت درهشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر آغاز شد
اولویت داشتن آتش‌نشانان داوطلب در استخدام‌های آتی
برپایی جشنواره پویانمایی رضوی در شیراز صورت می‌گیرد
از تمام امکانات و ظرفیت ها برای استقبال از میهمانان نوروزی بهره می بریم
پناهگاه معتادان در شیراز تخریب شد
جوانانی که دفاع مقدس را ندیده‌اند، عملکرد امروزمان را قضاوت می‌کنند
نتیجه نظرسنجی از مهمانان نوروز 92 در فارس
برنامه سال جاری بر اسا س سیاست های وزارت ورزش و جوانان است
طرح ملی اعزام هنرمندان جوان فارس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اجرا شد
غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان در طول سال، مهمترین موضوع ستاد ساماندهی امور جوانان فارس
سند راهبردی فارس از جزیره ای شدن برنامه های فرهنگی جلوگیری می کند
ایجاد اشتغال وتامین مسکن لازمه توجه به امور جوانان است
تست فشار خون و مشاوره تغذیه سالم برای شهردار و کارکنان شهرداری منطقه 6 شیراز
زنان نقش مهمي در ارتقا سطح معنويات جامعه دارند
نتایج نظر سنجی از میهمانان نوروزی تخت جمشید اعلام شد
دومین سمینار بین‌المللی سلامت زنان در شیراز یازدهم و دوازدهم ماه جاری در شیراز برگزار می‌شود.
سمینار سالانه پزشکی ورزشی استان فارس برگزار می شود
آغاز چهارمین همایش ملی ادبیات کودک در شیراز
بیش از 20 میلیارد ریال هزینه بیمه تامین اجتماعی زنان سرپرست خانوار در فارس
کاهش چشمگیر مرگ و میر ناشی از زایمان زنان در ایران
به مناسبت روز جهانی کار و کارگر تقدیر از پاکبانان زحمت کش صورت گرفت
دشمنان ما از فرهنگ اهل بیت(ع) که همان فرهنگ ناب اسلام است، هراس دارند
محمدباقر قالیباف در همایش «نقش دانشجویان و جوانان در تحقق حماسه سیاسی» در شیراز
گزارش تصویری/دیدار تیم های فوتبال ملی ایران و لبنان
شصت درصد مددجویان فارس زنان سرپرست خانوار هستند
گزارش تصویری/ دفن ماموران آتش نشانی در زیر صدها تن زباله
هفت نفر زير آواري از زباله در سایت برمشور شيراز باقی ماندند
اسامي قربانيان سايت برمشور شيراز
كشف شش جسد از هفت قرباني حادثه برمشور
کمیته بررسی و تحقیق حادثه سایت دفن زباله برمشور تشکیل شد
پزشکی قانونی علت مرگ حادثه دیدگان سایت ˈبرمشورˈ شیراز را اعلام کرد
داستان یک حادثه
رسیدگی به خانواده‌های حادثه دیده برمشور شیراز
گزارش تصویری/پیکر جان باختگان سایت ˈبرمشورˈ شیراز تشییع شد
دانش آموزان فارس رتبه اول كشور در المپياد نانو را كسب كردند
جوانان و مشکلات امروزی آنها
عدم شناخت یکی از مدیران فرهنگی استان نسبت به لباسهای بومی و محلی کشور جای تاسف دارد
گزارش خبری/چرا ستاد ساماندهی امور جوانان استان فارس تشکیل نمی شود؟
گزارش تصویری/مرمت شاه نشین عمارت هفت تنان در شیراز
گشایش فصلی تازه در ورزش شهرستان شیراز با تنظیم سند راهبری در دو هفته آینده
رشته های علوم اعصاب و نانوفناوری پزشکی در شیراز راه اندازی می شود
توزیع نان صلواتی
به منظور غنی سازی اوقات فراغت فرزندان کارکنان شهرداری کلاس های آموزش فوتبال، تنیس روی میز و کشتی
آغاز رقابتهای والیبال جام رمضان کارکنان شهرداری شیراز
اداره کل ورزش و جوانان فارس در ارزیابی عملکرد استانها مقام دوم کشور را کسب کرد
یافته‌های محقق ایرانی درباره تاثیرکمبود امگا3 در رژیم غذایی بر اضطراب و بیش‌فعالی نوجوانان
شیراز میزبان رئیس کانون کارگردانان سینمای ایران می شود
اعمال نگاه کارشناسی و بررسی مشکلات جوانان باشد
مسابقات قرآن ويژه كاركنان اداره كل شهرسازي با همكاري اوقاف ناحيه 3 برگزار شد
معلولیت مانعی برای کسب موفقیت نیست
رتبه هشتم تولید علم فناوری نانو در جهان به ایران اختصاص دارد
نقد منصفانه خبرنگاران را ارج می نهیم
کنگره ملی اوقات فراغت نمایشگاهی از مقالات علمی است
فارس در تکاپوی استقبال از مهمانان تابستانی
افزون بر 94000 نفر آموزش‌های بهداشتی فرا گرفتند
سومین حرم اهل بیت (ع) میزبان مسابقات سراسری قرآن کارکنان فنی و حرفه ای می شود
بهره مندی 120 هزار نوجوان و جوان عضو کانون های فرهنگی – تربیتی سراسر کشور از اوقات فراغت تابستانی
تبديل علم نانو به فناوري، راهبرد اصلي ستاد نانو استان فارس است
شیراز میزبان چهارمین المپیاد ورزشی بانک مسکن
رقابت های چهارمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بانک مسکن در شیراز پایان یافت
آغاز به کار نخستین جشنواره پویانمایی رضوی در شیراز
ارائه خدمت به میهمانان نوروزی محدود به زمان خاصی از شبانه روز نیست
تلاش برای رفع مشکل آب صدرا و شیراز تا پایان این هفته
دانشکده ایمنی در دانشگاه شیراز شکل گرفت
آغاز برخورد با آرایشگاه های زنانه متخلف
جریمه نقدی ، تبعید و شلاق در انتظار قمه زنان است
پيشنهاد 4 گزينه براي استانداري فارس از سوي جوانان اصلاح‌طلب
پنج عضو كانون پرورش فكري فارس برترجشنواره رضوي شناخته شدند
هشدار برای رواج «کودکان بیوه»
تقدير از برگزيدگان المپياد نانو دانش آموزي استان فارس
فارس میزبان جشنواره انیمیشن رضوی می‌شود
سن شروع زندگی مشترک در فارس به ۳۴ سال رسید
مجموعه ورزشی 50 هزار نفری میانرود سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد
وزیر ورزش و جوانان به این استان سفر می کند
تمرینات نظامی نوجوانان داعش در یمن
استعفای شهردار اشکنان ‌پس از 10 سال خدمت
افزایش تعداد متکدیان زن در شیراز
بی‌عدالتی در مزایا و حقوق محیط‌بانان واضح است
اعلام آمادگی شیراز برای دعوت از جوانان نخبه شهرهای آسیایی به‌عنوان سفرای فرهنگی
اهدای عضو به هفت بیمار در شیراز زندگی دوباره بخشید
رشد معنوی و فرهنگی مددجویان از اساسی ترین فعالیت های حوزه فرهنگی کمیته امداد است
کمیته بانوان شورای شهر از زنان غساله تجلیل کرد
هفته دولت 25 پروژه ورزشي آماده بهره‌برداري است
ورزشگاه میانرود شیراز هفته دولت سال آینده به بهره برداری می رسد
هشدار به زنان سیگاری/ خطر یائسگی زودرس و کاهش عمر
برنامه وزارت بهداشت برای کاهش مصرف نمک/ نان کم نمک می شود
برای اولین بار در کشور سرود پاکبانان در شیراز اجرا شد
سالن وزنه برداری شیراز هفته دولت افتتاح می شود
اتاق فکر سرمایه گذاری در ورزش فارس راه اندازی می شود
آغازدوردوم مسابقات جام رمضان کارکنان شهرداری شیراز
ورزش ، صنعتی پول ساز است
خطر بروز بیکاری شدید فارغ‌التحصیلان/ بیکاری زنان۲.۳برابر مردان شد
صادرات تخم‌مرغ همچنان ممنوع است
مرکز اشتغالزایی زنان سرپرست خانوار شیراز آماده افتتاح شد
تاثیر مضر غذاهای چرب در مردان بیش از زنان است
پاکسازی و نظافت مساجد و حسینیه ها در شیراز توسط پاکبانان
مدير کل ورزش و جوانان فارس معرفي شد
شهروندان شیرازی از نامطلوبی عرضه نان گلایه دارند
ارائه خدمات رایگان و نیم بهاء به جوانان در هفته جوان
فاینانس خط ۲ مترو شیراز کلید خورد
نخستین همایش ملی دین باوری جوانان در دانشگاه پیام نور مرکز شیراز برگزارگردید
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس منصوب شد
مدیرکل ورزش و جوانان فارس استعفا کرد
کلنگ زنی چهار پروژه فنی و عمرانی شهرداری شیراز
شيراز آخر ارديبهشت ميزبان چهارمين سمينار بين‌المللي سلامت زنان است
برنامه‌ریزی برای «حذف یارانه نان» و نگرانی از افزایش فقر
رتبه نخست اسکان مهمانان نوروزی درمدارس کشوربه فارس رسید
پایان طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در استان فارس؛ خدمت رسانی به بیش از 311 هزار مسافر
اسکان مهمانان نوروزی در آموزش وپرورش فارس کلید خورد
رییس جدید هیات بدنسازی و پرورش اندام فارس انتخاب شد
ممنوعیت اجرای موسیقی توسط زنان در«۱۲ استان»
مسیرهای ورودی شیراز برای استقبال از مهمانان نوروزی آماده‌سازی شود
فعالیت 213 کانون جمعیت هلال احمر استان فارس در شاخه های مختلف جوانان
تاثیر مصرف نان سبوس دار در کنترل چاقی و پیشگیری از بیماری های قلبی را جدی بگیریم
تابلوی «منظر جانان» در تالار حافظ شیراز پرده برداری شد
كنگره ملی اوقات فراغت و سبك زندگی در شيراز برگزار می‌شود
تفاوت جنسیتی ،ملاک انتصاب شغلی بانوان نیست
جلد دوم کتاب تاریخ ورزش فارس رونمایی شد
اختتامیه نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان شهرداری ها فارس
فارس جزو استان های برتر برگزار کننده طرح سحاب سازمان جوانان جمعیت هلال احمر
نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان شهرداری ها فارس بكار خود پايان د اد
۸۰۰۰ میلیارد تومان برای اتمام طرح های نیمه تمام ورزشی نیاز است
برگزاری سومین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری شیراز
نخستین نمایشگاه نقش آفرینی زنان به فارس رسید
فارس جزو استانهای برتر شرکت کننده در اردوی کشوری کانونهای جوانان هلال احمر
اصفهان مقام اول مسابقات سراسری والیبال کارکنان تامین اجتماعی
سومین المپیاد فرهنگی و ورزشی کارکنان شهرداری شیراز
دهمین دوره مسابقات دسته دو والیبال کارکنان تامین اجتماعی در شیراز آغاز شد
درآمد تولید اسباب‌بازی چین، چند برابر درآمد نفتی ایران است
تحرك بدني در بالابردن سلامت نوجوانان و جوانان نقش مهمی دارد
کنگره ملی اوقات فراغت نمایشگاهی از مقالات علمی است
کمبود اعتبارات به ورزش استان فارس ضربه زده است
900 مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری در کشور فعالیت می کنند
قیمت نان در استان فارس اصلاح می‌شود
اتمام پروژه های ورزشی فارس نیازمند سه هزار و 170 میلیارد ریال اعتبار است
سرقت خودرو با پوشش زنانه!
دو مقام اول طرح ملی سحر به جمعیت هلال احمر فارس رسید
طراحی و ساخت حفاظ فیزیکی نانو کامپوزیت توسط دانشجوی شیراز
افزايش دو برابري قيمت نان در برخي نانوايي‌هاي شيراز
آماده‌‌باش نانوایان برای گرانی نان/ توزیع آرد ارزان در نانوایی‌ها
ابتلا به ایدز در بین زنان ایرانی «سرعت بیشتری یافته‌است»
برنامه‌ریزی امور جوانان مبتنی بر تحقیقات علمی باشد/ متناسب با نياز جوانان حركت نكرده‌ايم
فعالیت بیش از 300 سایت غیررسمی همسریابی در کشور
مصوبات سفرهای شهرستانی فرماندار شیراز در حوزه ورزش عملیاتی شد
60 دستگاه اداری در فارس متولی امور جوانان هستند
مشاغل پر تنش باروری زنان را کاهش می دهد
افزایش قیمت نان تا 30 درصد از اول آذر/ افزایش 10 درصدی قیمت گندم و آرد
مراسم تجليل از قهرمانان پارآسيايي اينچئون
بخش خصوصی به اتمام پروژه های نیمه تمام ورزشی فارس کمک کند
والیبالیست‌های جوان ایرانی با عبور از دیوار چین قهرمان آسیا شدند
استان فارس در ارزیابی وزارت ورزش رتبه نخست کشوری را دارد
تیم ملی راگبی با بازیکنان فارسی به مسابقات انتخابی المپیک راه یافت
اولین همایش ( طعم آب ، طعم زندگی )کارکنان آبفاروستایی فارس به مناسبت روز خانواده
تیم کونگ فوتوا جوانان فارس سه مدال کشوری کسب کرد
رسالت احداث راه و خانه دار کردن مردم از مهمترین اموردولت است
صنعت گردشگری مبنای توسعه در دنیای امروز است
اتومبیلران لبنانی مقام اول روز نخست مسابقات رالی خاور میانه را کسب کرد
دوستداران میراث فرهنگی از فرصت مسابقات رالی شیراز،تهدید نسازند
افزایش نرخ نان در شیراز واقعیت ندارد
سازمان های ورزش و جوانان و زندان های فارس تفاهم نامه همکاری امضا کردند
سهم ورزش در بودجه سلامت کشور لحاظ شود
زنان به ورزشگاه‌ها باز می‌گردند
صدور 350 پروانه ورزشی برای بخش خصوصی در شیراز
مراسم تودیع و معارفه معاونان ارشاد فارس
درآمد ورزش استان فارس به ۲ میلیارد تومان می‌رسد
لایحه افزایش اختیارات بانوان به مجلس ارائه می‌شود
نوجوانان برترکشتی پهلوانی فارس شناخته شدند
بودجه فدراسیون ورزش های همگانی در سال جاری 2 میلیارد است
جشنواره ورزشي كاركنان دانشگاه علوم پزشكي شيراز آغاز گرديد
نقش ورزش در توسعه همه جانبه نقش تاثير گذاري است
برگزاری مسابقات استانی قرآن کریم کارکنان دادگستری استان فارس
تنها برند ورزش ناجی تاٌمین اعتبار مسابقات اتومبیلرانی رالی در شیراز شد
معرفي برگزیدگان مسابقات قرآن خانواده‌های کارکنان نزاجا جنوب شرق كشور
چهاردهمین دوره مسابقات قرآن ویژه خانواده کارکنان ارتش در شیراز آغاز شد
پنج پروژه ورزشی در فارس آماه بهره برداری است
اعتبار ساخت ورزشگاه شش هزار نفری شیراز تامین شد
ایجاد عارضه پوستی بر روی صورت، آرایشگر زنانه متخلف را راهی دادگاه کرد
40 مرکز کانون پرورش فکری فارس مجری برنامه های اوقات فراغت هستند
"جوهر قند" ماده ای سرطان زا که با نان عجین می شود/ توپ نظارتها در زمین کیست
برگزاري پنجمين نشست ادبي دوپنجره در شيراز
تأكيد بر ارائه آموزشهاي هدفمند و اجراي برنامه هاي كيفي در حوزه جوانان هلال احمر
نانوایی که هفت زندانی را آزاد کرد
بازاریابی درحوزه گردشگری از وظایف بخش خصوصی است
اصلاح مرحله‌ای قیمت گندم، آرد و نان تصویب شد/ اجرا احتمالا از ابتدای آذرماه
سومين همايش بين‌المللي سلامت زنان در شيراز آغاز بکار کرد
سومين همايش بين‌المللي سلامت زنان در شيراز برگزار مي‌شود
خدمات رسانی هلال احمر فارس به بیش از 412 هزار مسافر نوروزی
ورزش وجوانان فارس آماده همکاری با ستادتسهیلات نوروزی است
شهر اشکنان میزبان فوتسال بانوان در لیگ برتر کشوری می شود
المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری پایان یافت
اجرا طرح ارتقای کیفیت نان در استان فارس
نمایشگاه تخصصی صنایع دستی و لباسهای سنتی زنان فارس در اتاق شیرازبرگزار می شود
فارس مجری 552 برنامه فرهنگی و ورزشی است
از برگزيدگان اخلاقي عرصه ورزش تجلیل خواهد شد
ارتقا رکورد ضربه زنی به کیسه بکس توسط جوان شیرازی
استفاده از ظرفیت های قانونی لازمه موفقیت در عرصه علم است
اعلام نتایج مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری شیراز
نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز و پنالتی بسکتبال المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری شیراز اعلام شدند
تلاش پاکبانان نارنجی پوش برفها را آب کرد
ارائه آموزش ایمنی به 5 هزار نفر از کارکنان برق شیراز
سومین جشنواره کودکان و نوجوانان دارت ایرانیان پارسه
دست یابی به عناوین قهرمانی بدون وجود متانت و افتادگی ارزش چندانی ندارد
همایش "برترین های جوانان پس از انقلاب" در شیراز برگزار می شود
دومین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری شیراز
سوگواره عاشورايي غريبان را غريبان مي شناسند درشيراز برگزارمي شود
شیراز، قهرمان کشتی آزاد جوانان استان فارس شد
فدراسیون به تیم دو صحرانوردی فارس توجه ویژه کند
كاهش سرانه آرد نانوايي هاي جهرم فارس به صلاح نيست
انفجار بمب صوتی در سراب آبدانان تایید شد
چهار سرطان شایع زنان را بشناسید
قرآن هم اگر وحی الهی نبود مجوز نمی‌گرفت
یونان به حراج گذاشته شد
قهرمانان جانباز و معلول استان فارس مدال‌های خود را به حرم شاهچراغ اهدا کردند
پسرها به جای پدرها؛ نظم و امنیت را مدیریت کردند
فعالیت های تیمی رمز موفقیت هیات پزشکی ورزشی فارس است
اخبار جمعیت هلال احمر
ساخت نانوفیبری برای ترمیم زخم با کمک روغن شترمرغ
افتتاح ورزشگاه پارس در آفساید است
استفاده از زنان در سمت‌های مدیریتی رویکرد استانداری فارس است
گردان جدید " زنان انتحاری" داعش
استقبال از قهرمانان دوومیدانی جهانی هیأت
زنان قربانیان اصلی سایت‌های همسریابی
به لحاظ مزیت های اقتصادی این استان در کشور اول است
المپیاد عملیاتی ورزشی آتش نشانان استان فارس
تسهيلات مسكن جوانان 80 ميليون تومان شد
افزایش باروری زنان بانوعی کرم آسکاریس
پاکبانان سفیران آموزش شهرداری هستند
مبادله تفاهم‌نامه سازمان‌هاي بسيج رسانه و حقوق‌دانان فارس
زنان باردار از ظروف تفلون استفاده نکنند
از کارکنان راه و شهرسازی فارس تقدیر شد
سه زن در میان باند حرفه ای سرقت لوازم خودرو شیراز
344 واقف زن در استان فارس وجود دارد
مرکز علمی و کاربردی ورزشی در شیراز تاسیس می شود
فوتبالیست شیرازی پنج گل در مسابقات نوجوانان آسیا زد
۲۵۰۰ بسته تحصیلی توسط اوقاف فارس توزیع می شود
مهریه زن و هزینه تولد فرزند اول بیمه شد
ثبت نام در دوره های کارشناسی علمی کاربردی
مزه ششم کشف شد
استقبال مردم شیراز از میثم دلخانی برنده مدال برنز کشتی فرنگی جوانان جهان
شلوار ریش ریش، مانتو شیشه ای و بدون دکمه، کروات و پاپیون ممنوع
برای حل مشکل جوانان سروستان، سازمان های مردم نهاد تشکیل شود
افتخاری رسماً مدیرعامل استقلال شد
امضاء پروتکل کاندیدایی شیراز برای پایتختی جوانان جهان اسلام
داعش 9 نفر را در عراق با اره برقی اعدام کرد
معافیت مالیاتی حقوق کارکنان اعلام شد
پرداخت وام به کارکنان بانک‌ها از منابع قرض‌الحسنه ممنوع شد
شمشیرباز المپیکی 120 سکه پاداش می‌گیرد
آمار نگران کننده اعتیاد به مصرف لوازم آرایشی
کشتی گیر شیرازی به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جهانی صعود کرد
٣٠٠ فرصت شغلي جديد براي زنان
شیراز ظرفیت پایتختی جوانان جهان اسلام را دارد
كامياب: ارتقاء سرانه ورزشي فارس به 80 صدم مترمربع
سه طرح صنعتی و تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی شیراز به بهره برداری رسید
افزایش بیماری ایدز در میان زنان
بزودی، رونمایی از سامانه ملی خدمات ازدواج
بهره‌برداري از طرح‌هاي توسعه بيمارستان نمازي شيراز
شيراز ميزبان چهاردهمين كنفرانس رياضي كشور خواهد بود
خطر قرص سولفات برای دختران
700 هزار نفر در ایران به بیماری سلیاک مبتلا هستند
جاده دسترسي به امام زاده بی بی حنان(س) ممسنی افتتاح می شود
امکان تحصیل قهرمانان المپیک در دانشگاه خوارزمی
۳۵ میلیارد تومان پروژه ورزش و جوانان در فارس افتتاح می شود
استیضاح فانی پس از تعطیلات مجلس
3 نفتكش گم شد
11 هزار رشته محل دانشگاه آزاد متقاضی ندارد
بهره‌برداري از حدود 930 پروژه در فارس
شيراز پيشتاز جراحی اندومتریوز به روش جدید در ايران
پذيرش بدون آزمون كارشناسي براي شاغلين،مشمولان نظام وظيفه و زنان خانه دار
محقق ایرانی راز استحکام بتن را کشف کرد
بیشترین تخلفات پزشکی مربوط به متخصصان زنان و زایمان
کاهش 51 درصدی جرائم داخلی با اجرای طرح مکنا
توسعه مشارکت های اجتماعی در حوزه جوانان، نیازمند اعتماد سازی است
واکنش بهزیستی به عقیم‌سازی زنان معتاد
سپیدان میزبان مسابقات چوگو قهرمانی جوانان کشور
روشی برای از بین بردن سلول‌های سرطانی در ۲ ساعت
سهم ورزش شهر ستان شیراز از عزت و افتخار جمهوری اسلامی ایران
کاهش ساعت‌کاری زنان منوط به نظر کارفرما شد
کارکنان شهرداری شیراز به حضرت شاهچراغ (ع) ادای احترام کردند
تماشای تلویزیون علت کمردرد در زنان
حکم اعدام ضارب بانوان جهرم اجرا شد
نیازنداری بذار؛ نیاز داری بردار!
وقف 300 قطعه‌ زمین در اشکنان
اسلام بهترين نگاه را به زن دارد
شرط ايجاد شهر سالم داشتن خانواده سلامت است
تخفیف ۷۰ تا ۱۲۰ میلیونی خرید مسکن برای مدال آوران المپیک
کار تابستانی دختر اوباما
31 هزار زن داعشی باردار هستند
خودروی‌ طلا جایزه‌ قهرمانان‌ المپیک
وزیر کار دستور جذب مربیان حق التدریس را صادر کرد
عرضه نان سنگک سبوس دار در شیراز فرصتی برای ترویج سلامت و برنامه های غذایی سالم
سه بیلیارد باز شیرازی به رقابت های جهانی اعزام می شوند
30 کیلومتر کوه‌راه در شیراز تا پایان سال افتتاح می‌شود
روستای کاملا زنانه در مصر
سقف خالص پرداختی مدیران و کارکنان مشخص شد
تشخیص زمان دقیق بارداری با گوشی هوشمند
سالانه ۱۸۰هزار دانشجو کشور را ترک می‌کنند
مصرف انرژی در ایران معادل کشوری 750 میلیونی است
تاثير مستقيم شهرسازي علمي در مديريت بحران
ایجاد مراکز بهداشتی برای زنان روسپی
مسابقه بین‌المللی طبیعی‌دانان در دانشگاه شیراز برگزار می‌شود
تصویب لایحه کاهش ساعات کار بانوان
زنان ايجاد كننده امنيت در خانواده‌اند
علت ناباروری‌های ناشناخته کشف شد
تصویب قانون استخدام قهرمانان ورزشی
«کتامین» مخدر جدید بچه پولدارها
سوءاستفاده میلیونی از مردان و زنان معتاد در کشور
ایرانی‌ها، رکورددار رشد قد در دنیا
واژگونی اتوبوس در محور شیراز - اصفهان 14کشته و مجروح برجای گذاشت
کاهش مرگ‌ و میر با راه‌اندازی بخش مراقبت مادران پرخطر
50 زن بیوه در برابر دوربین مخفی خانه مجردی مرد شیاد!
میزان زکات فطره توسط مراجع تقلید اعلام شد
بانوان ایرانی به استادیوم آزادی راه پیدا کردند
عاقبت توزیع غذا باگرفتن اثرانگشت
پرداخت تسهیلات به برخی مدیران ممنوع شد
بهترین کشورهای دنیا برای پیرشدن
شرایط پرداخت حقوق، پاداش و وام به کارکنان بانک‌های دولتی
فروش پسربچه برای تأمین مهریه همسر
بررسی 70 درصد از فیش‌های حقوق دریافتی مدیران و معاونان استان فارس
چهارهکتار از ارتفاعات پارک ملی بمو در آتش سوخت
توزیع نان صلواتی از محل آستان مقدس علی بن حمزه(ع)
بانک‌هایی که وام ازدواج ۱۰ میلیونی می‎دهند
شایع‌ترین علل ناباروری زوج‌های ایرانی
دستور بانک مرکزی به پرداخت وام ازدواج ۲۰میلیونی
دستگیری سه مرد با پوشش زنانه درسرویس بهداشتی بانوان در بیمارستان کازرون
جشن رمضان برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد برگزار می شود
38 بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شدند
خرید و فروش نوزادان معتاد برای گدایی
ساعت کاری ماه رمضان امسال هم تغییر نکرد
مغز مردان زودتر از زنان پیر می‌شود
افزایش آمار اعتیاد جوانان از ۳ درصد به ۲۶ درصد
آیین نامه آموزشی دوره متوسطه بازنگری شد
کشف شهری که میکروبها ساخته اند
توانمند سازی فرهنگی مددجویان کمیته امداد مشکلات آنان را حل می کند
3 ایرانی در جمع برترین‌ها: معروف بهترین پاسور، موسوی بهترین مدافع و عبادی‌پور بهترین دریافت کننده
ارتقای دانش و توانمندی کارکنان ازاهداف قرارگاه جهادی انتظامی فارس اعلام شد
درخشش کودک لارستانی درمسابقه نقاشی اسلوونی
مرد ژله‌ای فارس فردا اعدام می‌شود
راگبی فارس در بین برترین های کشور قرار گرفت
تعیین دوباره ضریب حقوق کارمندان و بازنشستگان
9 ماده غذایی که بیشتر از پرتقال ویتامین C دارند
کاهش ثبت اختراع در کشور
آنجلینا جولی استاد دانشگاه می‌شود
این بیماری میان زیبارویان شایع‌تر است
پرداخت حقوق و مزایای معوقه کارکنان دولت در فیش خردادماه
افزایش 12 درصدی حقوق کارکنان از هفته آینده
سکته مغزی دومین دلیل مرگ‌ در فارس
بودجه ۳۸۰۰ میلیارد تومانی کمیته امداد برای اشتغال مددجویان
زنگ خطر 2 برابر شدن زنان معتاد
سامانه ملی کار آفرینی جوانان رونمایی شد
خبر خوش استخدامی برای مدال آوران ورزشی
انتقاد پاک‌فطرت به تبعیض بین ورزشکاران
شلاق و زندان در انتظار زنان سعودی که تلفن همسرانشان را چک کنند
29 اردیبهشت، بازدید از موزه های فارس رایگان است
قاتل محیط‌بانان فارس دستگیر شد
7 استان پر طلاق کشور
کودکان را در مقابل بازی های رایانه ای و فضای مجازی رها نکنید
درآمدهای نجومی متخصصین زنان و زایمان
۱۰ جرم اول کودکان و نوجوانان
تصویربرداری از سلول در مایع توسط دستگاه بایو ای اف ام ایرانی
ساعت کار زنان شاغل دارای فرزند کاهش یافت
یک گارگر پس از هشت ساعت زنده از زیر آوار بیرون آمد
آخرین وضعیت "خودکشی" در کشور
مدیر كل ورزش و جوانان فارس،دبیر شورای پایتخت جوانان جهان اسلام شد
دو بانوي تيرانداز شيرازي در مسابقات انتخابي آلمان شركت مي كنند
جریمه 11 هزار دلاری به دلیل توهین به مسلمانان
معاینه شغلی کارکنان 5000 کارگاه استان فارس
اعطای سالانه ۵۰۰ بورس به دانشجویان مستعد افغانی
دیدارمدیر وکارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اقلید با امام جمعه این شهرستان
تهيه شناسنامه سلامت براي كاركنان دولت در شيراز
کوتاهی قد شدید ۷۷۰۰ کلاس اولی
حضور در جنگ «شرط دریافت تابعیت» است
زمان افزایش حقوق مستمری‌ بگیران
داعش 250 دختر عراقی را اعدام کرد
بزودی؛ اصلاح برخی از قوانین حوزه زنان
سه هزار متقاضی کار گول زوج کلاهبردار را خوردند
منتظر چرای شترها در خزر باشیم
نوجوانان ایرانی در‌ معرض بیماری قرن
توانمندسازي حاشيه نشينان در دستور كار دولت قرار دارد
چاپ تصویر یک زن سیاهپوست بر دلار آمریکا
روش‌های رایج خودکشی در ایران
بهره‌برداري از 34 پروژه شهرداري شيراز
راه اندازی اولین گرمخانه زنان در ایران
مراسم عقد ازدواج جوانان در سالن پیوند آسمانی حرم مطهر شاهچراغ(ع)
ایجاد ۶۰۰ هزار شغل در سال۹۵
هیچ سایت همسریابی از وزارت جوانان مجوز ندارد
اختراعات این جوانان دنیا را متحول می‌کند!
هشدار درمورد ازدواج سالمندان با دختران جوان
بنیاد بین‌المللی غدیر، عشق به اهل بیت‌(ع) را در جوانان شیرازی تقویت کند
امر به معروف در اسلام بيشتر متوجه حاكمان جامعه است
بانك ها ملزم به پرداخت تسهیلات ازدواج شدند
سامانه پیامكی 101، راهگشای مشكلات بانوان
نرخ بیکاری ۱۸.۵ درصدی فارغ التحصیلان دانشگاهی
حذف یارانه 30 درصد مردم برای اشتغال‌زایی
صعود ایران به رتبه چهارم شتاب علمی در جهان
صدور شناسنامه سلامت براي كاركنان دولت در فارس
680 تخته فرش توسط خانواده های زیر پوشش کمیته امداد شیراز تولید شد
زنان سیگاری زودتر از مردان سیگاری به سرطان ریه مبتلا می‌شوند
۱۵۲ شهیده دفاع مقدس در فارس شناسایی شد
بیمه زنان خانه دار زیر ۴۵ سال
اثرات مخرب شیمی‌ درمانی به حداقل می‌رسد
خانم ها بال مرغ را نخورید
شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام انتخاب شد
خشونت علیه زنان خطر سکته مغزی را افزایش می‌دهد
سفر به دور ایران در ۱۳ روز
اماکن تاریخی و گردشگری فارس برای نوروز آماده می شوند
«سروک های کازرونی» وارد بازار کتاب شیراز شد
لزوم درج صحیح کد شغل و عناوین شغلی در لیست حقوق و مزایای بیمه شدگان
افزایش اعتبار هیئت‌های ورزشی استان فارس
شکنجه یک زن و 2 دخترش
۸۳ درصد بازار کار خصوصی شد/ کارمندی‌ترین مناطق کشور کجاست؟
حمایت ازخانواده اعدامی ها دربرنامه ششم
باید گفتمان و فرهنگ ورزشی بر جامعه حاکم شود
شرط افزایش حقوق کارکنان از اول سال 95!
اقامت در کویت پاداش ازدواج با زنان مجرد
توضیع حواله های نان در بین نیازمندان
دريافت گزارش‌هايي مبني بر تخلف انتخاباتي كاركنان دولت در فارس
سامانه پیامکی101برای دریافت مطالبات زنان
بیمه ازدواج رونمایی شد
در کنار ترویج ورزش، اخلاق هم درنظر گرفته شود
هر ۵۰ دقیقه، یک زن ایرانی به سرطان سینه مبتلا می شود
کاهش سن روسپیگری در ایران
شورای نگهبان با ورود زنان به مجلس خبرگان موافقت نکرد
زمین، زن 54 ساله را بلعید
مصادیق جرم سیاسی مشخص شد
دستیابی فیزیکدانان به فناوری دورنوردی موجودات زنده
نشت گاز ال پی جی دلیل انفجار منزل مسکونی
شهدا را تنها با خودشان بايد قياس كرد
کشف محموله داعش در گمرک مرزی ایران
لایحه کاهش ساعت کار زنان امروز در مجلس بررسی می‌شود
سهم پژوهش در ورزش از تولید ناخالص ملی 47 صدم درصد است
فیلم‌های جشنواره عمار در زندان‌های شیراز اکران می‌شود
مسابقات تنیس روی میز کارکنان تامین اجتماعی برگزار شد.
آغاز فروش بیمه‌ ازدواج از اواخر دی
دهمین دوره مسابقات تنیس روی میز کارکنان تأمین‌اجتماعی برگزار می شود
عامل اغفال دختران نوجوان در شبکه‌های اجتماعی شناسایی شد
بازداشت فردی که با عنوان مشاور خانواده زنان را اغفال می‌کرد
محمدعلی اینانلو درگذشت
۴ میلیون و ۵۳۵ هزار گردشگر وارد فارس شدند
حداکثر حقوق شهرداران 12میلیون تومان تعیین شد
چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند جنوب کشور در فارس به کار خود پایان داد
اردوی پایان دوره طرح نشاط معنوی سروستان
تیم فوتبال پنج نفره ایران با بازیکنان فارسی نایب قهرمان پارالمپیک شد
اهداء دو هزار بسته تحصیلی به دانش آموزان نخبه شیراز
برخورد قطار با ۲ کودک سبب جان باختن آنها شد
توقیف دو دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق در جهرم
برنامه ویژه تشییع پیکر بهمن گلبارنژاد در شیراز
آرایشگاه‌ها تا ساعت ۱۸ مجاز به ارائه خدمات به عروس و داماد هستند
ساخت باتری یون لیتیوم با الکترولیت آبی و ولتاژ بالا
محدودیت جدید در پرداختی به کارکنان بانک‌ها
شناسایی عوامل داعش در استان سمنان
ایرانی‌ها سالانه ۱۱۷ کیلو نان می‌خورند
نام انسان های بزرگ جاودانه خواهد ماند
تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری شیراز در چارچوب قوانین وزارت کشور انجام می‌شود
بازدید از اماکن تاریخی فارس فردا رایگان است
توضیح فرمانده یگان ویژه درباره «گردان زنان»
نوجوانان فوتبال جهانی شدند
نوزاد 31 انگشتی چینی
جمعیت ایران از مرز 80 میلیون نفر گذشت
مسابقات آزاد جهانی دارت در شیراز آغاز شد
طرح مشاوره رایگان قضایی در مساجد شیراز راه اندازی شد
فجر سپاسی شیراز با جام حذفی فوتبال کشور خداحافظی کرد
برگزاری همایش بررسی وضعیت آسیبهای اجتماعی در شیراز
قانون تعیین تکلیف معلمین حق التدریس ابلاغ شد
آغاز ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از امروز
نوجوانان ایران نایب قهرمان آسیا شدند
هشدار وزیر کار درباره رشد زندگی مجردی در کشور
حدود عیدی کارکنان مشخص شد
وزارت ورزش درحال بررسی ابعاد برگزاری دیدار ایران و کره‌جنوبی است
استقبال مردم شیراز از سرمربی تیم ملی فوتسال و همراهانش
راه‌اندازی کارآگاهان خصوصی در فارس
شیراز، پایتخت جوانان اسلام شد
ایران پنجمین کشور آواره پذیر جهان
توسعه تعامل ایران با مجامع جهانی پزشکی ورزشی
ايده هاي تجاري كوچك براي كارآفرينان خلاق
برای مربیگری تیم فجر با مدیر عامل این باشگاه مذاکره کردم
هشدار وزیر بهداشت در رابطه با شیوع بیماری وبا و زیکا
تغییرات آب‌وهوایی میلیون‌ها نفر را فقیر خواهد کرد
ویتامین آفتاب به مدرسه های شیراز رسید
حضور پزشک و پزشکیار بدون ابلاغ برای پوشش رویداد ورزشی ممنوع است
افزایش نزاع زنان در فارس
افزایش مستمری زنان سرپرست خانوار
تایید استعفای گودرزی، جنتی و فانی
چهارمین مسابقه فرهنگی بصیرت عاشورایی ویژه کودکان و نوجوانان
رشد پنهان جرائم جنسی در ایران
پخش زنده مناظره ترامپ و کلینتون از تلویزیون ایران
یک درصد دانش‌آموزان معتادند
طرحی برای دادن حقوق به جانبازان زیر 25 درصد
هشدار به مسافران تایلند، مالزی و سنگاپور
نخستین زن فاتح اورست درگذشت
فیلم«دارالسلام» به جشنواره رشد راه یافت
استعلام از وزارت اطلاعات برای پذیرش تمام دانشجویان ارشد و دکتری
دروغ بزرگ جهان غرب/ایران امن‌ترین کشوری است که به آن سفر کرده‌ایم
اختصاص بودجه 20 میلیارد تومانی برای توسعه روستایی
استخدام ۳۸۰۰ نفر در اورژانس پیش‌‌بیمارستانی
آخرین رتبه ایران در زمینه شکاف جنسیتی
ایران 5 - 6 عربستان
ثبت يك وقف 2 ميليارد توماني در شيراز
دوندگان نونهال و نوجوان دختر فارس پنج مدال کشوری برگردن آویختند
کمک مالی استاندار فارس به حساب باشگاه فجر سپاسی واریز می شود
سفرنامه کره جنوبی -2
دستگیری عوامل اصلی تجمع «روز کوروش» در پاسارگاد شیراز
نهايي شدن اعتبار 30 ميلياردي ورزشگاه ميانرود
زبان مصنوعی ساخته شد
مجلس به سه وزیر دولت اعتماد کرد
ایران، دومین کشور «غمگین» جهان
سفیران کتاب فارس معرفی می شوند
200 زن ایرانی در جنگ موصل حضور دارند
حضور مربي استراليايي گلف از سال آينده در ايران
آغاز عمليات اجرايي بيمارستان ميانرود در شيراز
کاریکاتوریست شیرازی جایزه دوم جشنواره بین المللی یونان را برد
برادر رضا ضراب هم به دور زدن تحریم‌های ایران متهم شد
جزئیات شهادت مأمور نیروی انتظامی در فارس اعلام شد
اعطای وام 5 میلیارد تومانی بدون بهره به کارآفرینان مناطق محروم
بیش از پنج هزار جوان عضو کشورهای اسلامی از شیراز بازدید می کنند
اهدا خون توسط کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی داراب
افزایش وام مسکن جوانان تا 110 میلیون
واکنش وزارت بهداشت به افزایش سبوس‌گیری از آرد
کوچکترین واحد زمان اندازه‌گیری شد
دستور تاریخی وزیر ورزش برای دختران ورزشکار
امکان تولید 100 درصدی محصولات کشاورزی غیرشیمیایی فراهم شد
تفاهم نامه ورزش و جوانان با شهرداری شیراز منعقد شود
تکواندوکارمرودشتی نشان برنز نوجوانان جهان را برگردن آویخت
برگزاری نمایشگاه نقاشی دانشجویان دانشگاه هنر در شیراز
افزایش 10 درصدی حقوق کارکنان در سال 96
حداقل 30 کشته و 100 زخمی در برخورد دو قطار مسافری در سمنان
راه اندازي خانه عالِم در دانشگاه پيام نور صفاشهر
یونسکو از ایران تقدیر کرد
آموزش آتش‌نشانان شيرازي با همكاري بلاروس
متصدی کنترل ایستگاه شاهرود مقصر اصلی حادثه قطار تبریز ـ مشهد
طرح استیضاح وزیر راه با 80 امضاء تقدیم هیات رئیسه مجلس شد
پلمب بخش نازایی بیمارستان مهم تهران به خاطر تخمک فروشی یک دختر
کمک 17 میلیارد ریالی به تیم های ورزشی فارس
مشاعره آستان ارادت کلید خورد
کاهش ساعت کار بانوان شاغل کلید خورد
ابداع روش جدید در درمان عفونت‌های مزمن دهانه رحم
برگزاری همایش بین‌المللی خبرنگاران و عکاسان جهان اسلام در شیراز
تست رایگان وسایل گرمایشی منازل و ادارات
قرارداد خرید ۱۰ فروند کشتی با کره‌جنوبی امضا شد
سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن نزاجا در شیراز آغاز شد
خروج سرمايه‌گذاران وفعالان اقتصادي ازلارستان
حکم الهی وقف درجامعه تبلیغ و تبیین شود
سن قانونی ازدواج دختران چشم به راه نظر مراجع قم
از فرصت هاى پايتخت جوانان اسلام براى معرفى شيراز در عرصه جهانى نهايت استفاده شود
مصرف نان در ایران ۶ برابر استاندارد جهانی است
سال آتی، تمام ایرانیان صاحب پرونده الکترونیک سلامت می‌شوند
افسرده‌ها از خدمت معاف می‌شوند
طرح ایران برای کشتی زنان در فیلا تأیید شد
موافقت مجلس با راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات
تصویب 400 هزار دلار فاینانس برای تامین و تجهیز خط 2 قطار شهری
مدال طلای عکس «آساهی شیمبون» به هنرمند شیرازی رسید
نفس های کشاورزی فارس به شماره افتاده است
۲۰۰ هزار متر به سرانه ورزش فارس اضافه شد
زنان می‌توانند در انتخابات ریاست‌جمهوری نامزد شوند
فاینانس 771 میلیون دلاری مترو شیراز تصویب شد
آمادگي شيراز براي آغاز مهمترين رويداد فرهنگي
استفاده از «زنان محافظ» در ماموریت‌های حفاظت
همراهي شهرداري شيراز با برنامه‌هاي پايتختي جوانان جهان اسلام
نخستین هواپیمای جدید ایرباس پنجشنبه وارد مهرآباد می‌شود
طنین موسیقی ملی و جهانی درجشنواره نوای فجر فارس
۳۰سال دیگر جنگل از ایران حذف می شود
زنان می‌توانند با ۲۰ سال سابقه خدمت بازنشسته شوند
افزایش سه برابری سرطان حنجره در زنان
دستگیری قاتل فراری در لباس زنانه در لارستان
۶۰ درصد زنان ایرانی مشکل کم تحرکی دارند
170 مصدوم در حادثه پلاسکو
افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارمندان در سال آینده
حضور هزار دانش‌آموز شیرازی در جشنواره استعدادیابی
پیشنهاد نامگذاری 30 دی به نام روز آتش نشان
تأکید روحانی بر برنامه‌ریزی مناسب برای اشتغال جوانان و بانوان
پیکر دهمین شهید آتش‌نشان نیز از زیر آوار خارج شد
گلزنی انصاری فرد در نخستین بازی‌اش برای المپیاکوس
۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی پرداخت شد
جنین فریز شده پس از 14 سال متولد شد
صبح دوشنبه، مراسم وداع با شهدای آتش‌نشان
والیبالیست شیرازی بهترین لیبرو رقابت های والیبال بانوان آسیای مرکزی شد
آتش نشانان حادثه پلاسکو در بهشت زهرا آرام گرفتند
زنان و دختران رانده شده از خانه در 18 استان سرپناه امن دارند
وجود ۵۰ هزار دانش‌آموخته بیکار با مدرک دکتری
برافراشته شدن پرچم پایتختی جوانان جهان اسلام درشیراز
شیراز شنبه در آیینی رسمی پایتخت جوانان جهان اسلام می شود
رئیس مجمع جوانان کنفرانس اسلامی با شهردار شیراز دیدار کرد
آغاز پایتختی شیراز برای جوانان جهان اسلام
تولید محصول استراتژیک ضد شوری آب و خاک برای اولین بار در کشور در شیراز
بیانیه اداره کل ورزش و جوانان در مورد افتتاحیه پایتختی جوانان جهان اسلام
یک میلیون نفر بیمه ازدواج می شوند
وام ۸۰ میلیونی ازدواج هم آمد
اعلام مبلغ عیدی فرهنگیان
پيشرفت 45 درصدي ورزشگاه 6 هزار نفري شيراز
حواشی تمام‎ناشدنی مراسم پایتختی جوانان جهان اسلام در شیراز/ پاسخ معاونت فرهنگی حرم شاهچراغ به اداره ورزش و جوانان
وقف 10 میلیارد تومانی برای ساخت مجتمع خوداشتغالی زنان در شیراز
عرضه ماسک‌هایی با قابلیت جذب 99 درصدی ریزگردها/آغاز صادرات به حوزه خلیج‌فارس
570 مقاله در نوزدهمین کنگره شیمی ایران پذیرفته شد
درخشش کمانداران جوان ایرانی در لاس وگاس
نان سنگک حداکثر ۲۰۰۰ تومان
حمایتهای استاندار و مدیرکل ورزش فارس از تیم فجر شهید سپاسی قابل تقدیر است
نظر مجمع تشخیص مصلحت در مورد بازنشستگی پیش از موعد زنان رد شد
تنها كليه بيمار به اشتباه از بدنش خارج شد
بازسازی خیابان زند باریک شیراز 3 روز طول می‌کشد
همايش هم‌انديشي دانشمندان برتر كشور در شیراز
الاهلی 2 - 1 استقلال / شکست بعد از دقیقه 90
اوین، زندان زنان می‌شود
ابتلای بیش از ۳۰۰ میلیون نفر به افسردگی
شلاق و انفصال وحبس برای کارمند زن وزارت ورزش
غیبت من در این مراسم، به احترام مردم کشورم است
«بیکاری» عامل اصلی ازدواج نکردن جوانان ایرانی
بازنشستگي ٢٠ ساله زنان مشروط به داشتن ٥٠ سال سن
افزایش تعداد زنان میانسال مجرد در کشور
مجلس بازنشستگی زنان با ۲۰ سال سابقه کار را حذف کرد
انتقال دارو به بافت سرطانی با نانوحامل‌های پژوهشگران کشور
حقوق کارکنان دولت «پلکانی» افزایش می‌یابد
مجلس از مصوبه جنجالی حقوق ۲۴ میلیونی مدیران کوتاه آمد
اسکی باز فارسی عنوان نخست اسکی جوانان آسیا را کسب کرد
خارج کردن زنان و کودکان از روستایی در باغملک به خاطر درگیری طایفه ای
مردانی که تن فروشی می کنند
آغاز عمليات اجرايي نخستين مجتمع آموزشي شهرداري شيراز
طرح ساماندهی معتادان پرخطر در فارس تا پایان خرداد 96 ادامه دارد
تولید سانتریفیوژ پزشکی با توان 20 هزار دور در دقیقه
مرخصی 84 روزه برای زنان دارای "فرزندخوانده"
درخواست پول نقد برای پوشش تلویزیونی دیدار تیم های فوتسال ایران و عراق غیرمنطقی بود
کشف ژنی که موجب مرگ ناگهانی می‌شود
بازدید بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتسال ایران از موسسه خیریه نرجس شیراز
بیش از 73 مورد وقف جدید در سال 95 ثبت شد
یارانه 250 هزار تومان می شود
توفیقات حوزه ورزش و جوانان فارس نتیجه کار تیمی است
تمامی شعب «بانک شهر» شیراز در آخرین جمعه سال فعال است
با انتخاب افراد کاردان و اعتدال گرا از سیاسی شدن شوراها جلوگیری کنیم
شگردجدیدمجرمان برای تکالیف نوروزی
2عادت بدغذایی که بایدآنها را کنار گذاشت
اعتبار مورد نیاز برای تکمیل ورزشگاه 50 هزار نفری پارس اختصاص یافت
چراغ این شهر همیشه روشن است
اثر فیلمساز شیرازی به جشنواره جهانی فجر راه یافت
راه‌يابي 2 کشتی‌گیر فارسي به اردوی تیم ملی جوانان
شیراز میزبان رقابت های قهرمانی شطرنج آسیا شد
فروش نوزاد به قیمت 200 هزار تومان
لخویا ترمز استقلال خوزستان را در آسیا کشید
لبنان آسمان خود را به روی موشک های آمریکایی برای بمباران الشعیرات سوریه گشود
دوره آموزش ماساژ ورزشی در شیراز برگزار می شود
نارضایتی جنسی از علل اصلی طلاق است
بهره‌برداري از ورزشگاه پارس بعد از 22 سال در شيراز
اولین یگان عملیات ویژه زنان در دنیا
بیلیارد باز فارس مقام سوم مسابقات بین المللی لبنان را کسب کرد
تسهیلات رونق تولید مشکل نقدینگی فراروی 430 واحد تولیدی فارس را رفع کرد
واردات کمپوت آناناس بعد از سالها قاچاق آزاد شد
تیم فوتبال فجر سپاسی نیازمند همدلی و همراهی است
ابلاغ یک بخشنامه افزایش حقوق در آموزش و پرورش
طرح توسعه گردشگری در 17 روستای فارس عملیاتی می شود
استخراج طلا از لجن "آنُدی" مس
سفیر پاکستان به وزارت امور خارجه فراخوانده شد
200 طرح ورزشی نیمه تمام فارس شهریور 96 به اتمام می رسد
هفت کشور در مسابقات شطرنج جوانان آسیا در شیراز شرکت دارند
رقابت 321 عکاس داخلی و خارجی در بخش نهایی جشنواره عکس پایتخت جوانان جهان اسلام آغاز شد
نوجوان شیرازی قهرمان شطرنج آسیا شد
دولت تدبیر و امید نگاه خارجیان را نسبت به کشورمان تغییر داد
دونده شیرازی مدال طلای پرتاب چکش جوانان کشور را بر گردن آویخت
حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها با نظر افراد موثر و تصمیم‌گیر قابل اجراست
همه چیز درباره سامانه کارورزی دولت
اختتامیه مسابقات شطرنج جوانان زیر بیست سال آسیا به میزبانی شیراز
مسعود مصدق پور قهرمان شطرنج جوانان آسیا ۲۰۱۷ شد
راز معمای 400 ساله فیزیک کشف شد
شرایط ماموریت از آموزش‌وپرورش به سایر دستگاه‌ها
پیروزی شیرین ایران در جام‌جهانی با گذر از کاستاریکا
مدال نقره رقابت‌های پرورش اندام آسیا به ورزشکار جهرمی رسید
سال گذشته 60 باشگاه ورزشي متخلف در فارس پلمب شد
زنان زندانی در شیراز باسواد می شوند
برخی در مورد سند2030 به مردم آدرس غلط دادند
باید زمینه صعود نمایندگان فارس به لیگ برتر فوتبال فراهم شود
دولت خود را مکلف به خدمت به مردم روستاها می داند
عرضه نانورنگ با خاصیت آنتی‌باکتریال
اخذ مجوز استخدام 2000 جوان با عنوان «دستیاران جوان دولت»
سالن 6 هزار نفره شیراز سال 97 به بهره برداری می رسد
تروریست‌ها با لباس زنانه وارد مجلس شدند/ اعلام آماده باش در سراسر کشور
صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی روسیه قطعی شد
آتش نشانان شیرازی ۲۹ حلقه النگو و انگشتر را به پلیس تحویل دادند
رقابت کارکنان شهرداری شیراز در مسابقات جام رمضان
زنه‌برداری زنان برای اولین‌بار در ایران
خواهرخواندگی شیراز و نانجينگ چين
رعایت نشدن حق تقدم رانندگی،‌سه کشته در شیراز برجا گذاشت
پیش‌نویس سند خواهرخواندگی شیراز و نانجینگ چین امضا شد
تیم والیبال جوانان ایران پنجم جهان شد
برگزاري همايش متفكران اسلامي آينده در شيراز
نشان درجه یک هنری برای لالایی‌خوان قشقایی
رشد ۵۰درصدی فرزندخواندگی در کشور
مرگ مامور پلیس در اشتباه بزرگ ملی پوش فوتسال زنان ایران
779 واحد مسکونی برای توانجویان و معلولان در فارس ساخته می شود
برگزاري 2 رقابت بين‌المللي ورزشي در فارس
اندیشه های ملاصدرا به نسل جوان جهان اسلام معرفی می شود
اعلام بیش از 2400 مورد کودک‌آزاری درسال 95
استاندارد سبوس نان بازنگری می شود
زندان ها دارای مهدکودک می شوند
خطرحذف استقلال وپرسپولیس از آسیا جدی شد
رشد نسل سوم بی شناسنامه ها در کشور
تیم ملی جوانان سپک تاکرا برای نخستین بارتشکیل می شود
پیام نشست 'در پرتو ملاصدرا' صلح و دوستی است
کاهش ۸ سال از سن مدیران تا پایان برنامه ششم
مصرف نان سفید بدون سبوس استقبال از انواع سرطان است
درخشش جودوكاران دانشگاه پيام نور استان فارس در اولين فصل رقابت ها
شیراز، میزبان بازی های رایانه ای پایتخت جوانان جهان اسلام
بازی‌های لیگ دسته یک فوتبال در ورزشگاه "پارس" شیراز برگزار می‌شود
توضیح وزارت ورزش درباره حقوق نجومی یکی از مدیرانش
برنامه های اجرایی دوره ابتدایی راکاهش دادیم
نجات جان هزار جوجه فلامينگو در تالاب بختگان
تحویل ۶۰۰ نوزاد در معرض فروش به بهزیستی
مهمترین رسالت ورزش و جوانان ارتقای سلامت است
ازدواج‌دختران‌کم‌سن‌بامردان‌مسن‌ممنوع‌می‌شود
ترمیم زخم‌های دیابتی و بستر با «نانو داربست‌های» محققان ایرانی
مساجد پایگاه توسعه کالبدی و فرهنگی محلات است
خودکشی در کمین برخی از زنان باردار
تولید چسبی با خواص جدید برای اتصال بافت‌ها
صادرات محصولات نانویی ایرانی به 21 کشور
2 بانوی والیبالیست شیرازی بهترین بازیکنان ایران شدند
نفرات برتر مسابقات دفاع شخصی بانوان فارس مشخص شدند
شطرنج ایران موقتا رفع تعلیق شد
علت عدم ارسال کمک‌های ایران به میانمار
تیم ملی دانش آموزان ایران راهی فینال آسیا شد
دستگیری مردانی که زنان را ماساژ می‌دادند
مجازات مردی که ۳۰ زن را به ویروس ایدز آلوده کرد
واژگونی خودرو اتومبیلرانان جمهوری چک در رالی شیراز صحت ندارد
خبر بد برای زنان کارگر
اولین سکوی جهانی ایران قطعی شد
توجه به اشتغال جوانان و حمایت از واحدهای تولیدی
تجمع بزرگ رهروان زینبی در حرم سید علاء الدین حسین
مربی نجوم کانون پرورش فارس کاشف ۵ سیارک شد
سقوط مرگبار دو کارگر در مخزن مواد شیمیایی
احداث استخر در تمام شهرستان‌هاي فارس
محققان ایرانی کرم ضد درد آنتی باکتریال تولید کردند
شيراز ميزبان بزرگترين رويداد كوهنوردي ايران خواهد بود
واژگونی اتوبوس در گرمسار 8 کشته بر جای گذاشت
تولید لباس ورزشی خنک‌کننده توسط محققان کشور
ساخت برچسب هوشمند برای جلوگیری از قاچاق کالا و تعیین اصالت محصولات
برق جدید شیراز باخت و به قعر جدول رفت
ترمز ناگهاني اتوبوس در شيراز 5 نفر را راهي بيمارستان كرد
کلنگ احداث زمین ورزشی چند منظوره در شهرک مهدی آباد به زمین زده شد
عملیات عمرانی پروژه چپ گرد دلگشا طی دو ماه آینده تکمیل می‌شود
نان سه برابر حد مجاز نمک دارد
شناسایی نوعی ماده سرطان‌زا در سیب‌زمینی و نان سوخاری با کمک نانو
دعوت از ۲ فوتبالیست فارس به اردوی تیم ملی جوانان
ملی‌پوش ایرانی در آستانه یک انتقال بزرگ
مجموعه ورزشي ويژه بانوان در شيراز احداث مي‌شود
ساخت نانوسامانه هوشمند انتقال همزمان دارو و ژن به سلول‌های سرطان استخوان
سرانه ورزشي فارس به يك‌متر خواهد رسيد
لباس‌ها تا سه سال آینده خودشان سرد و گرم می‌شوند
شیراز میزبان سه همایش بین المللی
ظهور «ابر انسان‌ها» طی 20 سال آینده
ابتکار بانوی جوان شیرازی برای بازیافت فلزات گرانبها از پسماندهای الکترونیکی
بزرگترین قاتل زنان ایرانی را بشناسید
وداع ایران با شکست مقابل اسپانیا
هیئت ورزش‌های همگانی رتبه نخست کشور را به‌دست آورد
معاون ورزش و جوانان فارس از ورزشکار المپیکی دلجویی کرد
تولید حسگر‌های گازی توسط جوانان مخترع کشور
لباس‌هایی که زخم‌های اگزما را درمان می‌کنند
700 قاری درمسابقات قرآن کشوری در شیراز شرکت دارند
نشست قرآنی جوانان جهان اسلام، فرصتی برای ترویج فرهنگ صلح و دوستی است
سخن یک مقام درباره ورزش شهرستان آباده جای تعجب دارد
حذف نفت از آسیا و استقلال در لبه تیغ
تکلیف نماینده‌های ایران در لیگ قهرمانان‌ مشخص شد
قیمت‌های جدید نان به‌زودی اعلام می‌شود
نگاه ويژه‌ي فدراسيون ژيمناستيك به استعدادهاي فارس
شماره کارت های اعلام شده در فضای مجازی برای کمک به زلزله زدگان مورد تایید نیست
نان گران می‌شود
همایش ملی "حقوق زن حقوق بشر" در شیراز برگزار می‌شود
فعالیت مستمر کارکنان بانک شهر در دهه پایانی ماه صفر
سودجویی یک دلال و سرگردانی ۳ فوتسالیست ایرانی در آذربایجان
قیمت جدید انواع نان اعلام شد
دادگاه تجدید نظر نیویورک شکایت 1.7 میلیارد دلاری علیه ایران را به جریان انداخت
طاهری از پرسپولیس رفت
نان فعلا در فارس گران نمي‌شود
افزایش قیمت نان باید در چارچوب قانونی صورت گیرد
حقوق کارکنان دولت 10 درصد افزایش یافت
فرصت 72 ساعته به باشگاه ارژن شیراز برای تدارک حضور بهتر در لیگ برتر فوتسال
یافتن بازماندگان زلزله با سوسک‌های مجهز به ردیاب
مراقب فعالیت نوجوانان و جوانان در فضای مجازی و حقیقی باشید
استفاده از تجارب سایر کشورها توسعه صنعت گردشگری ایران را در پی دارد
حضورمهمانان خارجی درنمایشگاه گردشگری پارس
حمله به آرایشگاه زنانه درشیراز
تغييرات در شهرداري شيراز به نفع شهروندان است
میزان عیدى کارکنان دولت در سال ٩٧
شرایط معافیت از سربازی مددجویان کمیته امداد
بیش از 980 هزار دختر در تجرد قطعی هستند
شیراز میزبان جشنواره‌ی هنری جوانان جهان اسلام است
شکست برق جدید شیراز برابر ستارگان گرگان
سياست شهرداري شيراز پرداخت بدهي‌ها در كمترين زمان است
"شيراز پايتخت جوانان جهان اسلام" در ایستگاه پایانی
آغاز توزیع چادر در منطقه کوهبنان
احتمال افزایش وام ازدواج به ۱۵ میلیون تومان
تعیین سقف معافیت مالیات کارکنان دولتی و غیردولتی
اختراع نانو واکس میوه توسط محققان دانشگاه پیام نور فارس
لایحه حمایت از ورزش شیراز اجرایی شود
پیام امام جمعه شیراز به مناسبت حادثه جان باختن خدمه کشتی سانچی
محکومیت مردی به پرداخت مهریه ۱۲۰۰ نان بربری
درخشش فارس در رقابت‌های کاراته قهرمانی جوانان کشور
حضور زنان آتش نشان شیراز در عملیات‌های امدادی
مسابقات سوارکاری جام فجردر فارس برگزار می‌شود
شمار سازمان های مردم نهاد جوانان باید به 6 هزار سمن افزایش یابد
همايش رايگان آزمون وكالت 97 در موسسه آموزش عالی زند شیرازبرگزار می شود
استخدام