برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز شنبه 28 دی 1398   برابر با  :    18/1/2020  میلادی    مصادف با :    1441/5/22  قمری
(1394/2/9) دکتر روحانی:
فارس می‌تواند با استفاده از رونق گردشگری بیکاری را از بین ببرد
رئیس جمهور در شیراز گفت: فارس می‌تواند با استفاده از پتانسیل اماکن تاریخی و رونق گردشگری بیکاری را از بین ببرد.
مطبوعات فارس/ الهه بهرامی- حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جمع مردم شیراز در حرم شاهچراغ(ع) با بیان اینکه "شیراز شهر معنویت و شهر ادب و فرهنگ است" عنوان کرد: شیراز شهر شهر فرهنگ، ادب و هنر ، شهر سعدی و حافظ  و شهر عاشقان و خاندان رسالت و حرم سوم اهل‌بیت است.

رئیس‌جمهور در این خصوص ابراز کرد: در این سرزمین شهریاران سخن یعنی سعدی و حافظ در قرون میانی رنسانس بزرگ فکری و معنوی را به وجود آوردند، سعدی و حافظ نه تنها پاسداران زبان پارسی و ادب و فرهنگ بودند، بلکه دین، زندگی و راه سیاست داخلی و خارجی را به ما آموختند و حافظ شیرین سخن که گفت "آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است، با دوستان مروت با دشمنان مدارا" ، خط سیاست داخلی و خارجی ما را ترسیم کرد.

حجت‌الاسلام روحانی با اشاره به نامگذاری سال جدید تصریح کرد: امسال سال وحدت، برادری، دوستی و محبت است، سال انسجام ملی به‌ویژه در فارس و شیراز است و اعتدال بهار، در بهار شیراز بهتر ملموس است، اعتدال خلق و خوی ایرانیان در شیراز بهتر آشکار است.

دکتر روحانی افزود: اگر امروز دنیا همین خط و بیان حافظ مبنی بر با "دوستان مروت، با دشمنان مدارا" را به عنوان تیتر سیاست خارجی خود قرار داده بود، دیگر افراطی‌گری را در این منطقه و بمباران ناجوانمردانه بر سر مردم بی‌گناه را مشاهده نمی‌کردیم.

حجت‌الاسلام روحانی در ادامه اذعان داشت: اگر امروز با 1+5 مذاکره می‌کنیم، می‌خواهیم به دنیا بگوئیم ایران اهل منطق و استدلال است و به تیم هسته‌ای پیام می‌فرستم که احساسات جوانان شیرازی و عشایر غیور را ببینید؛ مردم به خادمان این ملت احترام می‌گذارند.

رئیس‌جمهور تاکید کرد: برای ما آنچه از سانتریفیوژ مهم‌تر است، قدرت استدلال و منطق تیم مذاکره کننده ماست و همانگونه که به دانشمندان هسته‌ای افتخار می‌کنیم به سیاستمداران خارجی نیز افتخار می‌کنیم و امروز تیم مذاکره‌کننده ما در قلب دنیای غرب با صدای رسا، از حقوق ملت ایران دفاع می‌کند، با قدرت منطق و استدالال حقوقی انشاءالله به حول قوه الهی تمام قطع‌نامه‌های نا‌بحق شورای امنیت را لغو خواهیم کرد.

دکتر روحانی اظهار کرد: پیش از آن که تحریم‌ها برداشته و لغو شود، تورم را توانستیم مهار کنیم و از رکود خارج شویم، اگر تحریم‌ها را می‌شکستیم و آن‌وقت از رکود عبور می‌کردیم، می‌گفتند چشم دولت به بیرون است. چشم دولت یازدهم اول به خداوند و بعد از آن چشمش به دستان پرتوان ملت ایران است.

رئیس جمهور در ادامه با اشاره به مصوبه شب گذشته شورای پول و اعتبار و ‌تصویب سود 14 تا 16 درصدی برای تسهیلات صندوق توسعه ملی از سوی دولت گفت: به همه کارگران و کارآفرینان و ‌معلمان که ایام، ایام آنان است و به همه مردم ایران اعلام می‌کنم، دولت همه تلاش و توان خود را به‌کار گرفته تا همه لوازم برای رونق و رشد کشور مهیا و فراهم باشد.

او اضافه کرد: فارس با توجه به بحران کم‌آبی 10 درصد محصولات غذایی کشور را تأمین می‌کند، در سال 94 و در سال 95 علاوه بر تعدادی از شهرها، 369 روستا توسط وزارت نیرو آبرسانی می‌شود، همچنین سدهایی که در برنامه بوده امسال و سال دیگر از جمله سد چشمه عاشق و تنگ براق به پایان می‌رسد.

رئیس جهمور تصریح کرد: میزان گازرسانی به استان فارس پائین است و در حال حاضر 46 درصد از مناطق روستایی گازرسانی شده و در نظر داریم در کنار گازرسانی به 700 روستا، به 9 شهر استان فارس گازرسانی انجام دهیم تا بهر‌ه‌مندی از گاز در این استان به 82 درصد برسد.

حجت‌الاسلام روحانی در ادامه به اقدامات دولت در زمینه مسائل پتروشیمی ویژه استان فارس اشاره کرد و اظهار داشت: 900 میلیون دلار برای ساخت پالایشگاه پارسیان در شهرستان مهر در نظر گرفته شده و تا پایان سال 95 این مرکز افتتاح می‌شود. با افتتاح این پالایشگاه اشتغال‌زایی و رونق اقتصادی به استان فارس وارد می‌شود.

وی تاکید کرد: پالایشگاه دوم هم می‌تواند با تولید 120 هزار بشکه در روز سهم بسزایی در رونق منطقه داشته باشد اما در حال حاضر ساخت پالایشگاه دوم مشکلات زیست‌محیطی دارد و در مسیر حل مشکلات احداث پالایشگاه دوم هستیم.

رئیس‌جمهور افزود: بزرگ‌ترین طرح آلومینیوم سطح کشور با اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون پیش‌بینی شده است که در سال 96 می‌تواند افتتاح شود. نیروگاه سیکل ترکیبی در لامرد با 550 میلیون دلار پیگیری خواهد شد؛ همچنین برای اکتشاف معادن در منطقه بهرام‌گور اقدامات لازم را انجام می‌دهیم که در قدم نخست 5 هزار کیلومتر از مساحت معادن بهرام‌گور برای اکتشافات آزاد شده است.

حجت‌الاسلام روحانی خاطرنشان کرد: همچنین با هماهنگی با بانک مرکزی 4 هزار میلیارد تومان برای سرمایه در گردش در این استان در نظر گرفته‌ شده که تسهیلات بانکی به صورت تدریجی برای توسعه بخش‌های صنعتی اختصاص داده خواهد شد.

وی اظهار داشت: 140 میلیارد تومان برای ساخت 16 مرکز اقامتی 3 تا 5 ستاره مدنظر قرار گرفته شده و تا پایان سال 94 و 95 تکمیل می‌شود. همچنین شش موزه در این استان در سال 94 و 95 تکمیل خواهد شد.

رئیس‌جمهور ادامه داد: فاینانس خط 2 مترو نیز با اعتباری بالغ بر 450 میلیون دلار آغاز خواهد شد. دولت در استان فارس به حسب اعتبارات رقم‌های بسیار بالایی از لحاظ ارزی متقبل شده است.

وی بیان کرد: جاده و آزادراه شیراز- اصفهان که 23 درصد آن تکمیل شده است، با همکاری قرارگاه خاتم‌الاوصیاء تکمیل می‌شود؛ با ساخت این آزادراه مسیر اصفهان - شیراز 100 کیلومتر کوتاه‌تر می‌شود و آسایش در رفت و آمد را به همراه داد.

حجت‌الاسلام روحانی با بیان اینکه "راه‌آهن اصفهان - شیراز مشکلاتی دارد و هنوز به طور کامل تکمیل نشده است" گفت: امید است در سال 94 و 95 مشکلات مرتفع و مسیر ریلی اصفهان - شیراز تکمیل شود، سایر مصوبات را در شورای اداری استان به صورت تشریح می‌کنیم.

به گفته وی، 92پروژه توسعه‌ای تا سال 95 در استان فارس اجرایی می‌شود و برای فارس در سال 94 و 95 تعداد 92 طرح و پروژه با اعتباری بالغ 953 میلیارد تومان را مدنظر قرار دادیم و با تلاش های مستمر در سال 95 تکمیل و افتتاح خواهد شد.

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

۳۰ هزار ارتباط از طریق سامانه ۱۱۱ بین مردم و دولت ایجاد شد
وزیر فرهنگ به همراه رئیس جمهور با اصحاب فرهنگ و ادب و هنر فارس دیدار می کند
بیش از11هزار واحد مسکن مهر استان فارس افتتاح می‌شود
رئیس‌جمهور به فارس سفر می‌کند
گزارش تصویری / رونمایی از سکه یک هزار ریالی با نقش بارگاه شاهچراغ
احیاء شب بیست و سوم ماه رمضان در شاهچراغ
عزاداری 25 هزار نفری تاسوعا در شاهچراغ
حرم حضرت شاهچراغ(ع) ميزبان همايش شيرخوارگان حسيني بود
نماز ظهر عاشورا در آستان مقدس شاهچراغ
افتتاح نمایشگاه نسخ خطی آستان مقدس احمدی و محمدی
مدیریت زمان در اجرای طرح توسعه حرم مطهر شاهچراغ"ع" در اولویت است
مراسم جشن تکلیف در حرم مطهر شاهچراغ (ع)
توجه بیشتر به نمایان شدن عدالت و رفع تبعیض در دادگستری
تردد خودروهای شخصی در اطراف حرم شاهچراغ (ع)محدود میشود
اخبار دانشگاه پیام نور شیراز
کسب رتبه دوم توسط فارس در ارزیابی های کشوری وزارت راه و شهرسازی
نیمه شعبان برنامه های ویژه ای درحرم شاهچراغ (ع) برگزار می شود
اخبار شاهچراغ
نماز عید سعید فطر در صحن مطهر حضرت شاهچراغ˜ برگزار خواهد شد
وبژه برنامه های عید سعید فطر در آستان مقدس حضرت شاهچراغ˜ اعلام شد
حضور مرکز کودک و نوجوان آستان مقدس در نمایشگاه بزرگ کودک و نوجوان
سفر زائران تابستانی به بارگاه حضرت شاهچراغ (ع)
نام خلیج فارس ، غیر قابل تغییر است
اخبار کوتاه از شاهچراغ
تجلیل از خادمان تأمین سلامت دارالشفای آستان مقدس حضرت شاهچراغ
(( ندای کرامت )) در فضای حرم و صحن حضرت احمد ابن موسی شاهچراغ (ع) طنین انداز میشود
همایش بزرگ « مودت و رحمت » ویژه زوج های جوان
اخبار کوتاه از شاهچراغ
نمایشگاه آثار منتخب جشنواره سراسری پویا نمایی حضرت امام رضا˜ در صحن حرم مطهر حضرت شاهچراغ˜
شبکه خادمان حرم شاهچراغ(ع) به مناسبت ایام دهه کرامت ایجاد شد
وجود امام زادگان متعدد در فارس اين استان را ممتاز نموده است
افتخار شیراز به حرم مطهرحضرت احمدبن موسی (ع) است
6 ذیقعده بزرگداشت حضرت احمدبن موسی˜ نگین درخشان بوستان نبوی ˜
استقبال مردم از کاروان نمادین احمد بن موسی، شاهچراغ (ع)
توسعه پروژه های آستان ، توسعه فارس را به دنبال دارد
فاز نخست طرح توسعه حرم مطهر شاهچراغ (ع) تا پایان امسال به بهره برداری می رسد
اخبار شاهچراغ
نیات خیرخواهانه زائران در قالب نذورات در کار خیر و آستان مقدس هزینه می شود
اعلام ویژه برنامه‌های دهه اول محرم الحرام در سومین حرم اهل بیت(ع)
رسانه فاخر، همان راهی است که امروز بسیج رسانه دنبال می کند
افتتاح سالن عقد ازدواج در آستان مقدس
حرم حضرت شاهچراغ(ع)ميزبان نخستين طرح ضيافت انديشه دانشگاه پيام نور فارس
زمينه فعاليت هاي پژوهشي اساتيد و استفاده دانشجويان از كتابخانه حرم شاهچراغ(ع) فراهم شد
اولویت اول کشور پویایی اقتصاد باشد
کیک ۲۵۰ کیلویی بین زائران شاهچراغ(ع) توزیع شد
حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) میزبان چهارمین دوره مسابقه تفسیر قرآن کریم
برگزاری آیین مشق شب قدر در حرم مطهر شاهچراغ (ع)
برنامه‌های لیالی قدر در شاهچراغ(ع) اعلام شد
شب شعر «حضرت شاهچراغ(ع)» در سومین حرم اهل بیت(ع) برگزار می‌شود
المان شهری از ماندگارترین هنرها است
دارالشفای شاهچراغ در شان سومین حرم اهل بیت باشد
ویژه برنامه‌های حرم مطهر شاهچراغ(ع) در ماه رمضان
برگزاری آیین بداهه خوشنویسی اشعار امام خمینی در شاهچراغ(ع)
حمایت از مردم مظلوم یمن تکلیف شرعی مسلمانان است
رییس جمهوری حرم مطهر شاهچراغ (ع) را زیارت کرد
بزرگ‌ترین شبستان جنوب کشور در حرم شاهچراغ(ع) افتتاح می‌شود
رواق و صحن جدید شاهچراغ (ع)
طرح توسعه حرم مطهر شاهچراغ (ع) در مراحل پایانی است
نخستین جشن تکلیف تخصصی در حرم شاهچراغ مي شود
مراسم غبارروبی حرم مطهر شاهچراغ (ع)
آیین عمامه گذاری 72طلبه فارس
حضور آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در حرم شاهچراغ(ع)
موزه آستان مقدس شاهچراغ به بزرگترین موزه تاریخی - فرهنگی فارس تبدیل می شود
تجمع هزاران نفری عزاداران امام حسین (ع) در حرم شاهچراغ برگزار شد
مرمت اشیاء تاریخی موزه شاهچراغ (ع) درحال انجام است
نماز ظهر عاشورا در حرم شاهچراغ (ع)اقامه شد
آیین شام غریبان در حرم حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد
آیین شب تاسوعای حسینی در حرم مطهر شاهچراغ (ع) برگزار شد
همایش عظیم شیرخوارگان حسینی در حرم شاهچراغ (ع) برگزار شد
همایش دانش‌آموزی «احلی من‌العسل»در حرم شاهچراغ (ع) برگزار شد
همایش عظیم شیرخوارگان حسینی در حرم شاهچراغ (ع)
سومین حرم اهل بیت (ع) با افراشتن پرچم عزای امام حسین(ع) به پیشواز محرم رفت
حضور رئیس سازمان انرژی اتمی کشور در حرم شاهچراغ (ع)
پروژه رواق امام خمینی (ره) وصحن جمهوری اسلامی ایران تا پایان سال به بهره برداری می رسد
پنجمین اجلاس بین المللی دکترین جهانی غدیر
برگزاری پنجمین اجلاس بین المللی دکترین دهه غدیر در سومین حرم اهل بیت
(248) سید علی اصغر دستغیب تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی شاهچراغ
حرمین مطهر شاهچراغ و سید میرمحمد (ع) غبار روبی شد
سرود 30 هزار نفری زائران شاهچراغ در سومین حرم اهل بیت (ع) طنین انداز شد
استقرار راهنمایان مذهبی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)
شب شعر شاهچراغ(ع) در شیراز برگزار شد
کارگاه طراحی پوستر و تایپوگرافی با موضوع «شاهچراغ» برگزار می شود
اقامه نماز عيد فطر در شاهچراغ(ع) صورت می گیرد
آیین احیای دومین شب قدر در حرم حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد
آیین احیای شب قدر در حرم حضرت شاهچراغ (ع)
استاندار فارس از پروژه بین الحرمین بازدید به عمل آورد
جشنواره فرهنگی حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع) برگزارمی شود
دست رد به سینه شرق و غرب، انقلاب را در مقاطع بعد بیمه کرد
مرحله جدید اجرای طرح توسعه حرم شاهچراغ (ع) انجام می شود
اعلام ویژه برنامه های شهادت امام موسی کاظم (ع ) در شاهچراغ
روابط عمومی های فارس خادمان افتخاری آستان شاهچراغ(ع) شدند
جشنواره منطقه ای ادبی هنری شاهچراغ(ع) در شیراز برگزار می شود
مصوبه تخریب منازل اطراف حرم مطهر گرفته شده است
برنامه های جشن میلاد امام محمد‌باقر(ع) در شاهچراغ (ع)
حرم شاهچراغ (ع) میزبان هزاران دلداده نبوی در سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)
ساخت یکی از بزرگترین پنجره های چوبی جهان در رواق جدید حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)
رونمايی از دو درب گلدسته حرم مطهر امام حسين(ع) در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)
تامین سلامت روحی زائرین اولویت های اصلی سومین حرم اهل بیت
همزمان با روز جهانی کودک ایستگاه مشاوره ویژه کودکان و نوجوانان راه اندازی می شود
نخستین دغدغه از نگاه تولیت آستان احمدی و محمدی بحث فرهنگی ا‌ست
تعویض پرچم گنبد بارگاه حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع)
مراسم با شکوه و معنوی غبارروبی حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)
منازل مخروبه اطراف بارگاه حضرت شاهچراغ (ع)ساماندهی می شود
معابر شهید آیت ا... دستغیب و احمدی (ع) بازگشایی می گردد
خدمات رسانی مطلوب به زائران حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)با مشکل مواجه شده است
حضور یکصدو ده نفر از افاغنه مقیم ایران در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)
حضور سفیران نور آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) در بیمارستان ایران
مراسم محفل انس با قرآن در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برگزار شد
« ما می توانیم » نمایشگاهی از دستاوردهای علمی،پژوهشی و نظام در رواق دارالقرآن آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع)
وظیفه دانشگاهها هدایت جوانان به مسائل فرهنگی و مذهبی است
عزاداران حسینی در حرم شاهچراغ(ع)
سومین حرم اهل بیت (ع)آماده پذیرایی از میهمانان و زائران نوروزی است
نمایشگاه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی
ناشنوایان شیراز میهمان آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع)
افزایش بیش از نهصد جلد کتاب به مخزن کتابخانه آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع)
اعلام برنامه جشن های میلاد حضرت محمد مصطفی (ص) و تولدحضرت امام جعفر صادق(ع) در آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع)
گرامیداشت هفته وحدت در حرم مطهرحضرت شاهچراغ(ع)
آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع)حضور فعال به عمل آورد
در اصل موقوفات نباید تصرفی صورت گیرد
نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد گشایش یافت
آمادگی پایگاه بهداشت دارالشفای آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) در ارائه خدمات به شهروندان
برگزاری آئین معنوی سفره صلوات در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)
بستر لازم برای فعالیت های فرهنگی بیشتر در آستان مقدس حضرت شا هچراغ(ع) فراهم خواهد شد
حضور گردشگران خارجی در آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع)
پروژه کارت میهمان در کتابخانه حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) اجرائی شد
اعزام هشتاد خادم افتخاری حضرت شاهچراغ(ع) به مشهدمقدس
مراسم اربعین حسینی با شکوه بسیار در صحن و حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)برگزار می شود
برنامه های ویژه مراسم عزا داری اربعین حسینی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)
مسابقات قرآنی منطقه پنج قوه قضائیه در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)
حضور دو هزار و پانصد دانش آموز استان فارس در طرح زیارت حضرت شاهچراغ(ع)
برندگان نمایشگاههای تابستانی دارالقرآن آستان مقدس شاهچراغ (ع) اعلام شد
برگزاری کارگاه آموزشی« تربیت مطلوب فرزند » در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)
مراسم عزاداری حضرت سید الشهدا در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)
بیش از یکصد جلد کتاب به کتابخانه حضرت شاهچراغ(ع) اهدا شد
بیش از 1300 بیمار در درمانگاه دارالشفای حضرت شاهچراغ(ع) به رایگان پذیرفته شدند
مسدود شدن سردر شمال غربی آستان مقدس تا اربعین حسینی
تردد زائران شاهچراغ(ع) تا یک هفته رایگان است
تصویر سند مالکیت آستان شاهچراغ(ع) تحویل مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس شد
ایجاد اتاق خبر ویژه خبرنگاران در آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع)
اجرای تعزیه شهادت امام حسین(ع) در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)
اهتزاز پرچم سیاه عزا بر فراز گنبدفیروزه ای حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)
همايش شيرخوارگان حسيني همزمان با تمام کشور برگزار شد
مربیان مرکز کودک و نوجوان آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع)آموزش می بینند
افزایش ٤٠ در صدی بازدید کنندگان از موزه آستان مقدس حضرت شا هچراغ (ع) نسبت به سال گذشته
اعزام خادمان آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع)به مشهد مقدس
حضور خادمان آستان مقدس در شهرستان های استان فارس
قهرمانان جانباز و معلول استان فارس مدال‌های خود را به حرم شاهچراغ اهدا کردند
ضریح و حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) غبارروبی شد
بازیکن تیم ملی فوتبال نابینایان مدالهایش را به موزه شاهچراغ(ع) تقدیم کرد
عید « ملکوت » در دارالقرآن و عترت آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع)
مراسم نیایش کودکان ونوجوانان با حضور سه هزار دانش آموزدر صحن وحرم حضرت شاهچراغ (ع)
اعلام ویژه برنامه‌های شهادت امام محمد باقر(ع) در حرم مطهر شاهچراغ(ع)
کارکنان شهرداری شیراز به حضرت شاهچراغ (ع) ادای احترام کردند
تبادل تفاهم‌نامه بين توليت حرم‌های ايران، عراق و سوريه
نقره شویی و گل آرایی مضجع حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ (ع)
مراسم بزرگداشت حضرت شاهچراغ(ع)
برپایی جشن های دهه کرامت در 250 بقعه متبرکه فارس
تجدید بیعت دسته جمعی کارکنان ادارات فارس با حضرت احمدبن موسی(ع) همزمان با دهه کرامت
سومین جشنواره ملی ادبی و هنری حضرت شاهچراغ(ع) دهه کرامت افتتاح می‌شود
اعتبارات مصوب هیئت دولت برای حرم حضرت شاهچراغ (ع) محقق شود
مهلت ارسال آثار به شب شعر شاهچراغ(ع) تا ۳۱ تیرماه است
جلسه شورای هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه کرامت برگزار می شود
ویژه برنامه بزرگداشت حضرت شاهچراغ(ع) در 10 هزار مسجد کشور برگزار می شود
طرح توسعه حرم مادر حضرت شاهچراغ(ع) در شیراز اجرا می‌شود
شاه‌چراغ(ع) 10 هزار خادم افتخاری دارد
ایتام و روزه اولی‌های شهر شیراز مهمان افطاری حرم شاهچراغ(ع) می‌شوند
اعلام ویژه برنامه های حرم مطهر شاهچراغ(ع) در ماه مبارک رمضان
برگزیدگان مسابقه عکس شاهچراغ(ع) معرفی شدند
جوان چینی در حرم مطهر شاهچراغ (ع) به دین اسلام مشرف شد
جشن عبادت دو هزار نفر از دانش آموزان پسر در شاهچراغ(ع) برگزار شد
جوان مسیحی در حرم شاهچراغ (ع) مسلمان شد
برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع حرم مطهر شاهچراغ
اهتزاز پرچم عزا بر فراز گنبد شاهچراغ(ع)
ویژه برنامه های سومین حرم اهل بیت(ع) بمناسبت بزرگداشت سالروز شهادت حضرت شاهچراغ(ع)
بسترسازی ازدواج آسان در حرم مقدس احمدی و محمدی (ع)
مراسم عقد ازدواج جوانان در سالن پیوند آسمانی حرم مطهر شاهچراغ(ع)
تسریع در اجرای طرح توسعه حرم مطهر شاهچراغ(ع)
یک جوان سوئیسی به اسلام مشرف شد
بیش از ۳ میلیون نفر به آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) مشرف شدند
راه‌اندازي كبوترخانه شاهچراغ (ع)
اجرای برنامه روایت‌گری دفاع مقدس در حرم مطهر شاهچراغ(ع)
اعلام ویژه برنامه های شاهچراغ (ع) در دهه محرم
برخی از مسئولین نمی خواهند حرم شاهچراغ(ع) مطرح گردد
یازدهمین دوره جشنواره قرآنی "مدهامتان" در آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) برگزار می شود
روایت گری زندگینامه حضرت شاهچراغ(ع) توسط واحد کودک آستان مقدس شاهچراغ (ع)
همایش زینبیون در سومین حرم اهلبیت علیهم السلام برگزار شد
مشکل اشتغال در بین جوانان با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قابل حل است
مراسم ويژه اربعين در حرم شاهچراغ(ع) برگزار مي‌شود
روند اجرای طرح آزاد راه شیراز- اصفهان شتاب بیشتری گیرد
مسیرهای راهپیمایی اربعین حسینی در شیراز اعلام شد
محدودیت های ترافیکی شیراز در روز اربعین حسینی اعلام شد
اعلام ویژه برنامه های آستان مقدس شاهچراغ(ع) بمناسبت ولادت باسعادت پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع)
آغاز برگزاری آئین جشن تکلیف دختران در حرم مطهر حضرت شاهچراغ علیه السلام
حواشی تمام‎ناشدنی مراسم پایتختی جوانان جهان اسلام در شیراز/ پاسخ معاونت فرهنگی حرم شاهچراغ به اداره ورزش و جوانان
۱۲۰ نفر از دانشجويان دانشگاه پيام نور شيراز به مناطق عملياتي جنوب كشور اعزام مي شوند
۹۰ درصد جمعیت استان فارس زیرپوشش تلویزیون‌های دیجیتال قرار گرفتند
تشرف بیش از سه میلیون زائر به حرم مطهر شاهچراغ(ع) در ایام نوروز 96
گردهمایی سوگوارانه مردم در سالروز شهادت شاهچراغ(ع)
صدا و سیمای فارس به رشدی رسیده است که علاوه بر انجام ماموریت های محوله می تواند یاریگر سایر مراکز استانی باشد
برپايي كافه انتخاباتي در دانشگاه پيام نور شيراز
ویژه برنامه های حرم مطهر احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) در ماه مبارک رمضان
حرم شاهچراغ(ع)میزبان قرآن پژوهان
لزوم حل مشكلات طرح توسعه حرم‌هاي مطهر در شيراز
رقابت های ورزشی دانش آموزان پسر کشور در شیراز برگزار می شود
آغاز پیاده‌روی کاروان حرم تا حرم ، همزمان با دهه کرامت
تاریخ تشیع مدیون مفاخر استان فارس است
مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور به میزبانی شیراز برگزار می شود
دختران شیرازی حرم شاهچراغ(ع) را گلباران کردند
قاب معرق ساخته شده از نارنج های جهرم به آستان شاهچراغ (ع) اهدا شد
حرم مطهر شاهچراغ(ع) با گلاب شسته شد
سالروز میلاد امام رضا (ع) در سومین حرم اهل بیت گرامی داشته شد
شعرای آیینی در معرفی شخصیت جهانی حضرت شاهچراغ (علیه السلام) اهتمام ورزند
خیرین به عرصه کاهش آسیب های اجتماعی ورود کنند
برگزاري اردوي جهادي دانشجويان دانشگاه پيام نور شيراز
برگزاری جشنواره ملی غدیر در شیراز
همایش شیرخوارگان حسینی در شاهچراغ (ع)
همكاري بيش از 5 هزار هميار محرم با پليس فارس
باید عمران و آبادی استان فارس در تمام ابعاد گسترش یابد
مراسم اربعین حسینی در شاهچراغ (ع)
همایش علمی پژوهشی حضرت شاهچراغ علیه السلام با معرفی مقالات برگزیده، 5 دی ماه 96 برگزار می گردد
ویژه برنامه های ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) را در سومین حرم اهل بیت علیهم السلام
افتتاح دفتر نمایندگی صدا و سیمای مرکز فارس در حرم مطهر شاهچراغ
کاشت نهال در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)
مراسم یادبود پرفسور خدادوست در حرم شاهچراغ(ع) برگزار می‌شود
اجرای بیش از 200 ویژه برنامه فرهنگی - مذهبی در ایام نوروز 1397 در حرم مطهر شاهچراغ‎
دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با حضرت آیت الله سید علی اصغر دستغیب‎
سرمایه گذاری در بافت به ارزش آن بیفزاید
برپایی میز خدمت با حضور شهردار و معاونان شهرداری شیراز
تداوم خدمات رسانی موکب احمدبن موسی(ع) 5 روز بعد از اربعین
تعطیلات، شبانگاه و تخریب خانه ای دیگر در بافت تاریخی شیراز
اعلام خنثی‌شدن یک حمله تروریستی در شاهچراغ
وزیر بهداشت فردا به فارس سفر می‌کند
خانه تاریخی دیگری در شیراز تخریب شد
طرح توسعه حرم توسط وزارت راه و شهرسازی تعیین تکلیف شود
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter