برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز جمعه 22 آذر 1398   برابر با  :    13/12/2019  میلادی    مصادف با :    1441/4/15  قمری
(1397/6/3)
عزم جهانی برای حذف دلار از مبادلات اقتصادی
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه عزم جهانی برای حذف دلار از مبادلات اقتصادی صورت گرفته است، گفت: به هر نسبت که تجارت را توسعه دهیم امکان حذف دلار راحت‌تر خواهد بود.
مطبوعات فارس/ یحیی آل‌اسحاق عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی درباره حذف دلار از مبادلات بین‌المللی اظهارداشت: آقای دلار نوعی از سلطه است که به ناحق آمریکا در نظام اقتصادی دنیا به دلیل یک ضرورت تجاری تحمیل کرده است.

وی افزود: در هر صورت هر تجارتی که در سطح بین‌الملل انجام می‌شود نهایتاً باید براساس یک پول یا ارز پرداخت یا دریافت شود. به عبارتی نقل و انتقال کالا باید به وسیله مبادله‌ای به اسم ارز صورت بگیرد.

آل‌اسحاق با تاکید بر اینکه ضرورت داشتن و بودن یک وسیله مبادلاتی برای اقتصاد و تجارت قطعی است، گفت: به دلیل این ضرورت سلطه و انحصاری از سوی آمریکا بر جهان ایجاد شده که ظلم به اقتصاد جهان تلقی می‌شود. آمریکا کاغذهایی را امضاء و چاپ می‌کند و به ازای آن حجم عظیمی از خدمات و کالای کشورها را به سمت خود می‌کشد. 

وی مبادله کالا، حفظ ذخایر ارزی، تشکیل و تسهیل پس‌انداز و نوسانات مختلف را یکی از دلایل اهمیت دلار در نظام اقتصادی جهان عنوان و تصریح کرد: آمریکا با استفاده از کنترل خود در بحث دلار اعمال اقتدار سیاسی می‌کند و هرکسی را که بخواهد تحریم و تعزیر می‌کند. به عبارتی بنا دارد با کنترلی که در زمینه دلار دارد به همه اهداف خبیث و شوم خود دست یابد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در همین زمینه با ذکر مثالی ادامه داد: آمریکا به همه شبکه‌های نقل و انتقالات ارزی، پولی و بانکی می‌گوید که هرکسی می‌خواهد با دلار من با ایران معامله کند باید این محدودیت‌ها را بپذیرد بنابراین او یک ظلم بزرگ تاریخی را صورت می‌دهد.

به گفته آل‌اسحاق، دنیا امروز متوجه این ظلم بزرگ از سوی آمریکا شده و هر کشوری که توانایی دارد می‌خواهد که از زیر این ظلم بیرون بیاید و دنبال راه‌حل است.

وی، کشور چین را نخستین کشوری برشمرد که برای بیرون آمدن از مبادلات اقتصادی با دلار اقدام کرده است و اکنون با 60 کشور مبادله اقتصادی خود را با یوآن یا ارز قابل قبول دیگری صورت می‌دهد و روسیه نیز در همین زمینه کار را شروع کرده و ایران هم از مدت‌ها به دنبال راه‌حل و راهکار است.

وی با تاکید بر اینکه از زیر سلطه دلار بیرون آمدن یک حرف عقلی، منطقی و در جهت منافع ملت‌ها است، گفت: این کار چون یک اقدام فنی و حرفه‌ای است مستلزم الزاماتی می‌شود که باید این الزامات را فراهم کرد که دولت سیاست‌های پولی و مالی و نظام سرمایه‌گذاری کشور باید این الزامات را فراهم کنند.

به اعتقاد عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی، معاملات و معاملات بین‌المللی با کشورهایی همچون ترکیه و روسیه با پول ملی زمانی ممکن است که حجم مبادلات دارای تعادل باشد.

آل‌اسحاق در ادامه گفت: ایران حدوداً 8 میلیارد دلار صادرات به عراق دارد اما صادرات عراق به ایران حدود یک میلیارد دلار است بنابراین وقتی ما بخواهیم در ازای این حجم از صادرات دینار دریافت کنیم باید به این بیاندیشیم که دینار گرفته شده از عراق را باید کجا خرج کنیم؟! بنابراین در همین مسئله شرط بالانس و تعادل حجم معادلات صدق می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه باید برای حذف دلار از معاملات اقتصادی و تجاری به عنوان یک عزم جدی دنبال کنیم، گفت: اگر عزم جدی در این قضیه داشته باشیم، پیدا کردن راه‌حل کار چندان مشکلی نیست چرا که عزم جدی همراه با واقعیت‌ها می‌تواند این تصمیم را عملی کند اما حذف دلار از مبادلات اقتصادی و تجاری شروع یک جنگ است چرا که اگر پایه دلار لق‌بزند برای آمریکا فاجعه پیش خواهد آمد یعنی باید همه این کاغذها را به کشورها پس بدهد و در ازای آن طلا، کالا یا خدمات ارائه کند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه برای حذف دلار از معاملات تجاری و جهانی یک عزم جهانی در حال شکل‌گیری است، گفت: مسئولان بانک مرکزی ما باید در این زمینه فعال و پیگیر باشند چرا که این کار اتوبان نیست بلکه یک جنگ است و باید قدرت ریسک‌پذیری و پیگیری امور را بالا برد.

آل‌اسحاق با تاکید بر اینکه باید حجم مبادلات تجاری را افزایش دهیم، گفت: حجم مبادلات تجاری باید افزایش یابد تا این مبادلات ارزی را براساس پول ملی قرار دهیم و در همین زمینه ما از یک ظرفیت تجاری بسیار بالایی برخوردار هستیم.

وی افزود: حجم تجارت غیر نفتی ما حدود 24 صدم درصد تجارت جهانی است که حق استاندارد باید یک درصد باشد بنابراین ما تا 3 برابر می‌توانیم ظرفیت تجاری خود را بالا ببریم.

به گفته این کارشناس مسائل اقتصادی، اکنون ایران با 15 کشور همسایه است و به خوبی می‌تواند با این 15 کشور ارتباطات اقتصادی و تجاری برقرار کند و در عین حال یک بازار 400 الی 500 میلیونی را در اطراف خود دارد که این هم یک ظرفیت بزرگ برای ما محسوب می‌شود.

آل‌اسحاق معتقد است به هر نسبت که تجارت را توسعه دهیم امکان حذف دلار راحت‌تر خواهد بود چرا که با همه این 15 کشور معامله داشته باشیم به جای استفاده از دلار در نقل و انتقالات می‌توان پایه را بر روی پول‌های ملی خود قرار دهیم و به این ترتیب ایران بخش کلیدی‌تری در این حرکت جهانی پیدا خواهد کرد.

وی به استراتژی اقتصادی چین در قبال دلار و آمریکا اشاره و تصریح کرد: امروز چین با آمریکا جنگ نظامی ندارد بلکه در حال جنگ اقتصادی و تجاری است و حذف دلار را هدف قرار داده است و روسیه نیز به همین سمت حرکت می‌کند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: اگر بتوانیم رویکرد تجارت را درون‌زای برون‌گرا و تولید صادرات محور قرار دهیم در حقیقت توانسته‌ایم تجارت را رشد دهیم و در صورت رشد تجارت می‌توان از مزایای مختلف آن استفاده کرد.

آل‌اسحاق در تغییر رویکرد تجاری ایران تأکید و تصریح کرد: استراتژی تجاری ما باید تغییر یابد یعنی باید استراتژی تجاری ما به گونه‌ای باشد که ما بتوانیم از 24 صدم درصد اقتصاد جهانی به یک درصد افزایش یابیم یعنی 4 برابر رشد کنیم و مزایای این اتفاق می‌تواند در توسعه و امنیت اقتصادی ما مشهود باشد.


هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

حذف کامل دلار از مرکز مبادلات ارزی/ تاخیر 3 ماهه در تخصیص ارز
دلار رسماً از سامانه سنا حذف شد
گوگل به پرداخت میلیون‌ها دلار برای تبلیغ سیاست‌هایش متهم شد
جدول قیمت سکه و ارز
صادرات غير نفتي استان فارس به بيش از 800 ميليون دلار رسيده است
نابيناي شيرازي پانصد هزار دلار وقف نابينايان كرد
حذف يارانه درآمدهای بالای 3 ميليون
نرخ ارز مبادله‌ای به تاریخ پیوست/ دلار مرجع با نرخ 2477 تومان بازگشت
جدیدترین قیمت طلا و ارز در بازار
قیمت سکه در بازار افزایش یافت
جدول نرخ انواع سکه در 8 سال دولت محمود احمدی نژاد منتشر شد.
جدول قیمت انواع سکه و ارز در سه شنبه منتشر شد
دلار خریدار ندارد/ همه فروشنده شدند
پاسخ سیف خطاب به متقاضیان ارز
جدول قیمت سکه و ارز
آمادگی ایران برای حذف دلار از مبادلات تجاری
رشد 32 تومانی نرخ دلار و افزایش 23 هزار تومانی قیمت سکه
نرخ دلار بانکی 2684 تومان اعلام شد
سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری شرکت آمریکایی در ایران با وجود تحریمها
قطار شهری شیراز تسهیلات 30 میلیون دلاری دریافت می کند
توقف نوسان قیمت دلار
معاملات مسکن رونق می گیرد / دلار ثابت می ماند
دلارهای نفتی ایران در کدام کشورها مسدود شده ؟
دلار نخرید، ارزان می‌شود
چاپ اولین اسکناس‌ با خط بریل برای نابینایان
دلار از مبادلات ایران و کره جنوبی حذف شد
بدهی ۱.۷ میلیارد دلاری آمریکا به ایران تسویه شد
دستگیری عامل اختلاس میلیاردی قبل از فرار از کشور
جریمه 11 هزار دلاری به دلیل توهین به مسلمانان
شکست امپراطوری دلار قانون شد
چاپ تصویر یک زن سیاهپوست بر دلار آمریکا
جدیدترین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز
کمک 1.5میلیون دلاری بانوی ایرانی - آمریکایی برای گسترش زبان فارسی
نفت اوپک به کمترین قیمت 12 سال گذشته رسید/ بشکه‌ای 23 دلار
معاملات دلاری با ایران آزاد شد
افت بی‌سابقه قیمت سکه و طلا در جهان
سقف ورود ارز مسافرتی به ایران ۱۰ هزار دلار شد
دلار از مرز ۳۸۰۰ تومان هم عبور کرد
دلار ۳۹۰۰ تومان را هم رد کرد
دستور ویژه برای توقف "ارز تک‌نرخی" تا نیمه سال ۹۶
افزایش 6 درصدی قیمت لوازم خانگی
دلار از مرز 4 هزار تومان عبور کرد
شطرنج ایران موقتا رفع تعلیق شد
ایران و ترکیه دلار را از مبادله‌هایشان حذف کردند
حذف قیمت دلار از تابلوی صرافی‌ها
صدور ویزای اربعین ریالی شد هزینه هر نفر ۱۷۰ هزار تومان
دلار ۴۵۰۰ تومان شد
دلار در آستانه 4100 تومان
افزایش بیش از ۶۰ تومانی دلار در یک هفته
راهی برای یافتن گوشی‌ سرقتی
دلار به مرز ۴۴۰۰ تومان نزدیک شد
شادی دلار تمام می‌شود
دلار ۴۶۵۰ تومان شد
طلا رکورد زد
خطای بانک مرکزی به افزایش نرخ دلار دامن زد
آغازِ پایان دلار آمریکا در ایران
بازار دلار به هم ریخت
تاخت و تاز دلار ادامه دارد
دلار به مرز 5500 رسید
"دلار" دوباره اوج گرفت
دلار به مرز 6000 تومان رسید
دلار تک‌نرخی شد؛ ۴۲۰۰ تومان
حال و هوای بازار طلا و سکه بهاری شد
توضیحات سیف درباره صرافی‌ها و ساماندهی ارز
یورو رسما جایگزین دلار شد
سرگردانی خارجی‌ها در بازار ارز ایران
قیمت نفت از 75 دلار گذشت
باند جعل دلار در شیراز متلاشی شد
سکه دوباره ۲ میلیونی شد
دلار ۴۲۰۰ تومانی برای همه کالاها تامین شد
طلا از صعود افتاد
طلا همچنان بر مدار افزایش بها
ترامپ تعرفه 25 درصدی واردات از چین را ابلاغ کرد
طلا گرمی ۲۵۲ هزار تومان شد، سکه ۲ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان
هزینه حج امسال با دلار ۳۹۰۰ تومانی محاسبه شد
زندانی شدن 15 دلال ارز در شیراز
دلار ۲ نرخی شد
نامه دادستان به وزرای ارتباطات، صنعت، معدن و تجارت
نرخ پایه برای دلار توافقی حذف شد
ایران دیگر بهشت "مهاجران" نیست
گرانفروشی آن هم با دلار ۳۸۰۰ تومانی
دلار رکورد زد
اگر ارز مسافرتی حذف شود ...
سکه و ارز همچنان میتازد
دلار بالاخره 10000 تومان شد
مهلت ۱۵ روزه به تولیدکنندگان لوازم خانگی
دلار در بازار ثانویه ۸۰۷۴ تومان کشف قیمت شد
خودرو 6 تا 9 میلیون تومان گران شد
ترکیه هم وارد جنگ اقتصادی با آمریکا شد
زمزمه هایی از پایان نقش دلار به عنوان ذخیره ارزی جهانی
مشکلات سفر خارجی‌ها به ایران
شرایط متفاوت بانک‌ها برای سپرده‌گیری ارزی
دلار با ۱۰۴۸۰ تومان به سنا برگشت
دلار بیش از ۷۰۰۰ تومان ممنوع
بازگشت آشوب به بازار طلا و ارز
صادرات کالاهای فارس از ۱۰۵ میلیون دلار عبور کرد
شرایط پرداخت مجدد ارز مسافرتی در بانک‌ها
قیمت دلار از 18 هزار تومان عبور کرد
دلار کاهشی شد
طلا در دنیا ارزان شد
پرداخت ارز مسافرتی به یک بانک محدود شد
دلار در کجا چاپ می شود
بانک‌ها ارز شما را می‌خرند
هجوم مردم شیراز برای فروش ارز
کاهش ۵۰ میلیون تومانی قیمت‌ها در بازار خودرو
نرخ خرید دلار از مردم در بانک‌ها مشخص شد
اهالی این روستا همگی پزشک هستند
منتظر کاهش ۴۰ درصدی ارزش جهانی دلار باشید
ارز مسافرتی ۱۵۰۰ تومان ارزان شد
ارز مسافرتی 500 تومان ارزان شد
دلار عقب نشینی کرد
پیشروی دلار در برابر سایر ارزها
دلار عقب‌نشینی کرد
طلا به بالای ۱۳۰۰ دلار صعود خواهد کرد
دلار در بازار گران شد، در بانک ارزان
شلیک هوایی نگهبان بانک منجر به مجروحیت ۲ نفر شد
دلار کاهشی شد
خیز دلار به کانال جدید
دلار عقب‌نشینی کرد
عقبگرد مجدد دلار
فضای گفتگو بایستی برای همه مهیا شود
دلار ۴۰۰ تومان ارزان شد
دلار در بالاترین سطح شش روز اخیر
دلار به کانال 12 هزار تومان سقوط کرد
دلار نزولی شد
دلار به کانال ۱۱ هزار تومانی عقب نشینی کرد
احتمال کاهش قیمت دلار تا ۱۰ هزار تومان
کاهش قیمت ارز در صرافی‌ها
قیمت لوازم‌التحریر ۲ برابر شد
جذب سرمایه گذاری٢ میلیارد و ٤٠٠ میلیون دلاری در فارس
دلار در مرز ورود به کانال ۱۱ هزار تومانی
سکه گران شد
ریزش دست جمعی قیمت ها در بازار طلا، سکه و دلار
صدور حکم اعدام 2 اخلالگر شبکه بانکی کشور در شیراز
سلطان سکه و همدستش اعدام شدند
مخلوط کنندگان خاک با گندم به 81 سال حبس محکوم شدند
افتتاح ۲۴۲ حساب برای یک پسر ۸ ساله با هدف پولشویی
دادگاه علنی متهمان به اخلال در نظام پولی و ارزی در شیراز برگزار شد
فرجام عیش و نوش با پول معلمان
۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند
ایران رکورددار عمل زیبایی بینی در جهان
با ایران وارد معامله نمی شویم
جزئیات برنامه آزادسازی قیمت‌ها در بخش هوایی/ درخواست‌های 3 ایرلاین برای برقراری پرواز مستقیم به آمریکا
ایران دو هواپیمای جاسوسی آمریکایی را تهدید به شلیک کرده است
ایران واردات مکمل‌های آمریکایی را ممنوع کرد
حملات موشکی ناوهای آمریکایی به پایگاهی هوایی در سوریه
سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری شرکت آمریکایی در ایران با وجود تحریمها
آغاز گفت و گوهای «صریح» سه جانبه ایران، آمریکا و اروپا در ژنو
3 دانشمند ایرانی کاندیدای دریافت جایزه ابتکارات علمی آمریکا
اولین قربانی ارتش آمریکا در جنگ با داعش در عراق
حاشیه بازگشت رئیس جمهور از آمریکا
59 درصد آمریکایی‎ها با توافق ژنو موافقند
ملت ما هرگز دشمنی آمریکا را فراموش نمی کند
حق شکایت خانواده‌ قربانیان ۱۱ سپتامبر از عربستان تصویب شد
آمریکا کره شمالی را تهدید کرد
ابتکار معلم آمریکایی برای آموزش برابری نژادی
منافع مذاکرات ایران و آمریکا باید دو طرفه باشد
سن مناسب برای ماموگرافی
مکزیک خطرناکترین کشور آمریکای لاتین برای خبرنگاران است
احمدی‌نژاد به ترامپ نامه نوشت
تایید جدیدترین داروی سرطان خون
رفتن مرد به زندان برای فرار از دست زنش
"اشتباه محاسبه" ممکن است سبب درگیری نظامی با ایران شود
انسولین خوراکی در راه است
محقق ایرانی راز استحکام بتن را کشف کرد
بدهی ۱.۷ میلیارد دلاری آمریکا به ایران تسویه شد
دستگاهی که خونریزی را در 20 ثانیه قطع می کند
آمریکا به دنبال تلفیق انسان و حیوان است
کار تابستانی دختر اوباما
فروش الواح هخامنشی برای پرداخت غرامت به خانواده قربانیان ترور سال 1997
لیست کالاهای ممنوع‌الورود از آمریکا: از تانک و سیگار برگ تا کاغذ توالت و نخ دندان
رونمایی از کشتی حضرت نوح(ع)در آمریکا
الوین تافلر، نویسنده اثر معروف «موج سوم» درگذشت
مصادره اموال غیردولتی ایران در کانادا
چتر هوشمند که زمان بارندگی را پیش‌بینی می‌کند
محمدعلی کلی درگذشت
داعش کل جهان را تهدید کرد
طراحی مچ‌بند سنجش میزان الکل در بدن
فرش دستباف فارس میزبان رسانه های خارجی
آمریکایی‌ها آفلاین شدند
رای مجلس به طرح اخذ غرامت از امریکا
بانوی ریاضیدان ایرانی عضو آکادمی علوم آمریکا شد
«البغدادی» کشته شد
خطرناک‌ترین مشاغل دنیا را بشناسید
آمریکا 73 مُهر ساسانی را به ایران بازگرداند
ریاست جمهوری "شو تلویزیونی " نیست
موبایل و سرطان مغز
آب آشامیدنی جهان در ۲۰۵۰ تمام می شود
داعش لیست ترور و قتل ۷۰ پرسنل نظامی آمریکا را منتشر کرد
حضور در جنگ «شرط دریافت تابعیت» است
آمریکا نیاز به خرید آب سنگین از ایران دارد
چاپ تصویر یک زن سیاهپوست بر دلار آمریکا
جدیدترین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز
رئیس‌جمهورشوم،موشک‌ بالستیک ایران راهدف قرارمی‌دهیم
کشف 2 سیاره جدید فراخورشیدی
ایران باید به خانواده قربانیان 11 سپتامبر غرامت بپردازد
انیمیشن مرگ هم ساخته شد
افزایش قد فضانورد ناسا پس از بازگشت به زمین
تور یک هفته ای به مقصد ایران برای آمریکایی ها: 3 هزار دلار
عبور سیارک از نزدیک زمین در ماه آینده
کمک به تشخیص سرطان سینه با حسگر انعطاف پذیر
ناوشکن آمریکا با اخطار نیروی دریایی ارتش ایران از محدوده رزمایش دور شد
آمریکا قانون ضدِ ایرانی محدویتِ روادید را از امروز اجرایی کرد
ژاپن تحریم های ایران را لغو کرد
چرا آمریکا ایران را به بهانه جدید تحریم کرد؟
سپاه پاسداران ۱۰ تفنگدار آمریکایی را آزاد کرد/ آمریکا متعهد شد دچار اشتباهات مجدد نشود
چسب فلزی جایگزین جوشکاری می شود
کشف سیاهچاله باریک فاقد ستاره
اعلام فهرست فرآورده‌های غذایی خطرناک برای بدن
اکسیژن زمین رو به کاهش است
معاملات دلاری با ایران آزاد شد
پخش زنده مناظره ترامپ و کلینتون از تلویزیون ایران
ترامپ رییس جمهور شد
کلینتون ۲۱۵ ترامپ ۲۵۴/ جمهوری‌خواهان پیروز مجلس نمایندگان
سکه 18 هزار تومان گران شد
تمدید ۱۰ ساله تحریم‌های ایران در کنگره آمریکا
106 فروند هواپیمای ایرباس به زودی در آسمان ایران
سنای آمریکا تمدید 10 ساله تحریم‌های ایران را تصویب کرد
دلار از مرز ۳۸۰۰ تومان هم عبور کرد
طرح 3فوریتی برای از سرگیری فعالیت‌های هسته‌ای
«فروشنده» نامزد جوایز انجمن منتقدان آمریکا
برنده نوبل ادبیات در اعتراض به انتخاب ترامپ آمریکا را ترک کرد
کلید آزمایشگاه ادیسون 60 هزار دلار فروخته شد
اعلام علت تنگی نفس پاییزی مردم خوزستان
ترامپ شرکت تویوتا را تهدید کرد
دختر چهارساله‌ای که هزار کتاب خوانده
۲۲ میلیارد دلار از دارایی‌های بلوکه شده ایران آزاد شد
«فروشنده» در فهرست پنج نامزد اسکار خارجی قرار گرفت
زمین گرمای امروزی را 125 هزار سال پیش تجربه کرده است
طرح تحریم های غیر هسته ای ایران باز هم به سنا رفت
ممنوعیت ورود خدمه پروازی ایران به آمریکا
با فرمان ترامپ ورود اتباع ایرانی به آمریکا ۹۰ روز تعلیق شد
ایران با آتش بازی می‌کند
گوشواره «زنده»بلای جان دختر جوان شد
نوزاد 4 ماهه ایرانی، جدیدترین قربانی دستور ترامپ
مخالفت وزارت خارجه ایران با سفر تیم کشتی آمریکا به ایران
یک قاضی دستور ترامپ علیه مهاجران را متوقف کرد
احتمال لغو میزبانی ایران برای جام جهانی کشتی
آمریکافروش شیرآتش‌نشانی به ایران راتحریم کرد
کمیته ویژه با صدور روادید برای تیم ملی کشتی آمریکا موافقت کرد
تصمیم ترامپ کنفرانس انجمن مطالعات جوامع فارسی‌ زبان را لغو کرد
محکومیت چند نوجوان خرابکار به خواندن کتاب
قضات دادگاه سانفرانسیسکو علیه دستور مهاجرتی ترامپ رأی دادند
صادرات برنج هندی به ایران متوقف شد
درخشش کمانداران جوان ایرانی در لاس وگاس
پیوند صورت 10 سال پس از اصابت گلوله
کشف 7 سیاره قابل سکونت
پیش نویس جدید ممنوعیت مهاجرتی به آمریکا
اصغر فرهادی نمایندگانش را در مراسم اسکار معرفی کرد
سفر تفریحی به کره ماه در سال ۲۰۱۸
نجات نوزاد 4 ماهه ایرانی پس از جراحی در آمریکا
110 عمل جراحی برای فرار از جنسیت
ترامپ فرمان مهاجرتی جدید را امضا کرد
خبرنگار سی‌ان‌ان مغز پخته‌ انسان خورد
ساخت کنکورد مافوق صوت کم صدا تا ۲۰۲۳
دستور مهاجرتی تازه ترامپ هم معلق شد
واکنش تهران به حمله موشکی واشنگتن به پایگاه هوایی «الشعیرات» سوریه
ترامپ حقوق 3 ماه اولش را بخشید
افتتاح نمایشگاه پوسترهای صلح استادان و دانشجویان گرافیک شیراز در دانشگاه اوبرلین آمریکا
هجوم آمریکا رابا واکنش بی رحمانه پاسخ می‌دهیم
لبنان آسمان خود را به روی موشک های آمریکایی برای بمباران الشعیرات سوریه گشود
آمریکا برادر سردار «قاسم سلیمانی» را تحریم کرد
باکلاس‌ترین بی‌خانمان جهان را ببینید
کره شمالی تهدید کرد،‌ آمریکا را تبدیل به خاکستر می‌کند
آمادگی کره‌شمالی برای حمله به ناو هواپیمابر آمریکا
اعمال تحریم‌های جدید ضد ایرانی پس از انتخابات ریاست‌جمهوری
تبدیل مدفوع مردم یک شهر به سوخت
آغاز تحویل هواپیماهای بوئینگ به ایران در سال ۲۰۱۸
کلیه‌های آلوده هم قابل پیوند هستند
خواننده آمریکایی راک روی صحنه درگذشت
10دانشگاه برتر جهان با شهریه مقرون به صرفه
تحویل چهار فروند هواپیماهای ATR به ایران
کره‌شمالی در حال رسیدن به موشک هسته‌ای با توانایی رسیدن به خاک آمریکا
موافقت دیوان عالی آمریکا با فروش آثار باستانی ایران برای پرداخت غرامت
فرمان ضدمهاجرتی ترامپ رسما اجرایی شد
حکم دادگاه کانادایی مبنی بر تایید مصادره اموال ایران به نفع قربانیان تروریسم
خانواده آمریکایی حافظ قرآن کریم شدند
اتصال مستقیم مغز انسان به یک تراشه برای تقویت حواس پنجگانه
تیم المپیاد شیمی ایران سوم جهان شد
تصویب بودجه نظامی ضد ایرانی آمریکا
«مریم میرزاخانی»نابغه ریاضی درگذشت
نامه روانشناسان مطرح آمریکایی برای عزل ترامپ
ساخت قلب انسان با استفاده ازقلب موش‌
پایان ممنوعیت حمل لپ‌تاپ در پروازهای خاورمیانه به آمریکا
ترامپ ایران را تهدید کرد
موافقت مجلس نمایندگان و سنای آمریکا با تحریم ایران
آمریکا رسما برجام را نقض کرد
ایران پاسخ تحرکات جدید آمریکا را داد
اطلاعیه سپاه درخصوص اقدام امروز ناو آمریکا در خلیج فارس
تکرار اقدام تحریک‌آمیز و غیر‌حرفه‌ای آمریکا در خلیج فارس
شرایط طرح جدید ترامپ برای مهاجرت به آمریکا
خطرات فوت کردن شمع کیک تولد
طلا به بالاترین قیمت در 5 سال گذشته رسید
تصمیم تاریخی علم پزشکی برای درمان سرطان
شباهت عجیب و جالب دو نقطه از ایران و آمریکا
ترامپ تهدید کرد، از سلاح هسته‌ای علیه کره‌شمالی استفاده می‌کند
فراخوان ناسا برای طرح‌های فرود بر ماه
احتمال جدایی اروپا از آمریکا بر سر برجام
دستور تازه ترامپ علیه ایران
واشنگتن «جنگ نفتی» با ایران را کلید زد
کره شمالی طعمه خود را انتخاب کرد
اقدامات ایران درمقابل خروج آمریکا از برجام مشخص شد
حمایت قاطع روحانی از سپاه و هشدار بی‌سابقه به آمریکا
معروف‌‌ترین زن انگلیسی داعش کشته شد
ترامپ علیه ایران، دنیا علیه ترامپ
دعوت کره شمالی از ایران برای مقابله با آمریکا
ناسا تلویحا وجود "سیاره 9" را تایید کرد
کره شمالی آمریکا را به پاسخ هسته ای تهدید کرد
دلار ۴۵۰۰ تومان شد
شمارش معکوس برای سرنوشت الواح هخامنشی
الهام از چشم خرچنگ‌ها برای کشف لنزهای گرانشی
اولین "قرص هوشمند" دنیا مجوز گرفت
آمریکا گیاهان جاسوس پرورش می دهد
دادگاه تجدید نظر نیویورک شکایت 1.7 میلیارد دلاری علیه ایران را به جریان انداخت
تاریخ‌سازی مرادی در سرزمین یانکی‌ها با قهرمانی و رکوردشکنی
آتش‌سوزی مهیب در جنگل‌های کالیفرنیا جهنمی مهارنشدنی
هشدار جنگی پاکستان به آمریکا
بازداشت بازرگان ترکیه ای به اتهام صدور کالاهای آمریکایی به ایران
تصویب طرح ممنوعیت فروش هواپیما به ایران در کنگره
واکنش ظریف به اتهامات نیکی هیلی
قطعنامه قدس در مجمع عمومی سازمان ملل تصویب شد
جامعه بین‌الملل خود را برای خروج احتمالی آمریکا از برجام آماده کند
واکنش‌ ایران و اروپا به تهدید ترامپ
ابداع یک باتری قلمی که هیچ‌گاه خالی نمی‌شود
طرح یکجانبه کنگره آمریکا برای تغییر برجام
دلار ۴۶۵۰ تومان شد
تنش در جلسه دادگاه بزرگ‌ترین پرونده سوء‌استفاده جنسی تاریخ
دادگاه آمریکا به نفع ایران رای داد
قوانین پوشش در کشورهای مختلف دنیا
آغازِ پایان دلار آمریکا در ایران
کشف جوی مملو از آب در یک سیاره فراخورشیدی
ترامپ درصدد برکناری دختر و دامادش
ساخت واکسن ضد سرطان با استفاده از ذرات شبه‌ویروس
امکان درمان "فوبیا" با خواندن مغز
ترامپ سوت آغاز جنگ جدید تجاری را بصدا درآورد
احتمال صدور مجوز آمریکا برای فروش هواپیما به ایران
تیلرسون برکنار شد مخالف سرسخت ایران وزیر خارجه جدید آمریکا
به زودی به مریخ می‌رویم
سقوط مرگبار پل‌عابر پیاده در آمریکا
ترامپ به بهانه نوروز به سپاه پاسداران حمله کرد
اعزام کشتی‌های نظامی آمریکا به منطقه با صدها موشک و جنگنده
تیراندازی در مقر یوتیوب در کالیفرنیا
دلار تک‌نرخی شد؛ ۴۲۰۰ تومان
پایان آخرین جلسه استماع شکایت ایران از آمریکا در لاهه
طلای پرتاب‌های چولاویستا برای حدادی
عامل ژنتیکی بیماری آلزایمر شناسایی شد
حمله هوایی آمریکا و متحدانش به سوریه
قیمت نفت از 75 دلار گذشت
ایرانی‌ها تروریست نیستند اما وحشتناک رانندگی می‌کنند
تصمیم ترامپ درباره برجام ساعت ۲۲:۳۰ اعلام می‌شود
آمریکا از «برجام» خارج شد
رشد بورس، رفت و برگشت ارز و طلا و جهش نفت
ضرب الاجل آمریکا به خریداران نفت ایران
فتنه ای که شومی «روز نکبت» را دوچندان کرد
استاد مرد بچه به بغل، سر کلاس دانشگاه
آغاز روند اجرای مقررات مسدودکننده اروپا در برابر تحریم‌های آمریکا علیه ایران
تشخیص اوتیسم از روی دندان های کودک فراهم شد
ترامپ 12 ژوئن با رهبر کره شمالی دیدار می‌کند
ترامپ، مراسم افطار برگزار می‌کند
ترامپ تعرفه 25 درصدی واردات از چین را ابلاغ کرد
انتقاد وزیر دولت اصلاحات از نامه‌نگاری اصلاح‌طلبان تندرو برای مذاکره با ترامپ
آمریکا از شورای حقوق بشر خارج شد
دیوان عالی آمریکا فرمان «ممنوعیت سفر» ترامپ را تأیید کرد
دلار رکورد زد
بازگشت اولین مرحله از تحریم‌ها علیه ایران از فردا
مذاکره با آمریکا ممنوع است
ترکیه هم وارد جنگ اقتصادی با آمریکا شد
زمزمه هایی از پایان نقش دلار به عنوان ذخیره ارزی جهانی
برگزاری اولین جلسه رسیدگی به شکایت ایران از آمریکا در دادگاه لاهه
تعداد عمل‎های پیوند کبد در شیراز برابر با اروپا و آمریکا است
اولین مسافر خصوصی سفر به ماه مشخص شد
آمریکا کشوری مهم در جهان و ایران کشور تعیین کننده منطقه است
دلار در کجا چاپ می شود
ایران مچ آمریکا را خواباند
امیدواری به وارد شدن هواپیماهای جدید با حکم لاهه
اینکه بگویند دولت می‌خواهد از بالا رفتن ارز، ریال به دست بیاورد، دروغ و تهمت است
هند از تحریم های آمریکا علیه ایران معاف می شود
مرگ 73 گرجستانی در یک آزمایشگاه دارویی آمریکایی
خط و نشان دوباره ترامپ برای خریداران نفت ایران
برای فروش نفت شرکای جدید پیدا کرده‌ایم
آغاز به کار طولانی ترین خط پروازی جهان با بیش از 15 هزار کیلومتر مسافت
کارزار فشار حداکثری ترامپ علیه ایران شکست خورد
اروپا به تلاشش برای ایجاد ساز و کار ویژه مالی سرعت داد
دلار عقب نشینی کرد
کشتی‌گیران آمریکایی به ایران نمی‌آیند
نویسنده ده‌ساله در فهرست پرفروش‌ها
احتمال ریاست دختر ترامپ بر بانک جهانی
طلا به بالای ۱۳۰۰ دلار صعود خواهد کرد
یک چهارم مشاغل در معرض خطر رباتیک شدن قرار دارند
ترامپ، روسیه را به "پاسخ نظامی" تهدید کرد
ابتکار ونزوئلا برای دور زدن تحریم‌های آمریکا
ترامپ وضعیت اضطراری اعلام کرد
دلار کاهشی شد
نظامیان آمریکایی در منطقه برای حمله به ونزوئلا آماده شده‌اند
قطعنامه‌ آمریکا درباره ونزوئلا وتو شد
یک زن، نخستین مسافر احتمالی مریخ
ترامپ پایان مشارکت آمریکا در جنگ یمن را وتو کرد
معافیت‌های نفتی ایران از ۱۲ اردیبهشت اجرایی نمی‌شود
ایران چهارشنبه به خروج آمریکا از برجام پاسخ متقابل می‌دهد
سقوط یک درصدی قیمت نفت در واکنش به اولتیماتوم آمریکا
ادعای فرمانده سنتکام درخصوص وقوع جنگ با ایران
«دانیل استیل» چطور ۱۷۹ کتاب نوشته است
نیروهای آمریکایی در عراق به حالت آماده باش درآمدند
درخواست کمک ترامپ از سوئیس برای توافق با ایران
برای هر وضعیتی آماده هستیم
آمریکا دو کشتی به تنگه تایوان فرستاد
استقبال ترامپ از میانجی‌گری نخست‌وزیر ژاپن میان ایران و آمریکا
هواوی کارمندان آمریکایی اش را اخراج کرد
جزییات سفر نخست‌وزیر ژاپن به ایران
سپاه یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکایی را سرنگون کرد
قوی‌ترین گذرنامه‌های جهان اعلام شد
اگر ترامپ تحریم ها را بردارد درهای دیپلماسی کاملاً باز است
موافقت ملک سلمان با میزبانی عربستان از نیروهای آمریکایی
۱۰ نقطه جهان که برای رفتن به آن‌ها به شما پول یا خانه می‌دهند
نسخه روسی «چرنوبیل» رونمایی شد
معافیت یک شرکت هواپیمایی اروپایی از تحریم‌های آمریکا علیه ایران
ادغام «سی بی اس» و «ویاکوم» 2 غول رسانه‌ای جهان
بدون حمایت در مسترالمپیا حاضر شدم
ارسال پیام ایران به آمریکا از طریق سوییس
واکنش ظریف به پیوستن امارات به ائتلاف آمریکا در خلیج فارس
شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل برزیل
باخت تیم ملی والیبال ایران مقابل آمریکا
اردوغان نامه ترامپ را به زباله‌دان انداخت
وانت سایبری تسلا معرفی شد
احیا و پیوند یک قلب مرده برای نخستین بار در آمریکا
تاثیر ورزش در جلوگیری از سرطان پروستات
دستور استیضاح صادر شد
اخبار پرونده‌های مخلان بازار ارز، خانه سینما، شنود دفتر مطهری، بازرسی از اوین و ...
روپیه ارزش دارایی‌های ما را کم کرد
حذف کامل دلار از مرکز مبادلات ارزی/ تاخیر 3 ماهه در تخصیص ارز
ذرت‌های رنگین کمان به جای رستوران‌ها راهی کارخانه‌های دام و طیور شد
۳ متهم گرانی کاغذ از کشور فرار کردند
دلار رسماً از سامانه سنا حذف شد
صرافی‌های غیرمجاز لیدر فعال بازار ارز
نشست خبری قائم مقام دبیر ستاد کل مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری
جدول نرخ ارز و سکه در سه‌شنبه منتشر شد
224 واحد مسکن مهر در شهرستان قیروکارزین آماده تحویل است
جدول قیمت سکه و ارز
فراخوان سومين جشنواره خاطره نويسي دفاع مقدس استان فارس خاكريز خاطره 3 اعلام شد
ارائه ارزان‌ترین خدمات دندان‌پزشکی در شیراز نسبت به تمام کشور صورت می‌گیرد
مبارزه با قاچاقچيان دام شدت مي گيرد
اثر تصویب FATF و تحریم‌های آبان بر بازار ارز
امحاء بیش از 70 تن کالای قاچاق طی 4 روز گذشته در شیراز
پیکرهای مطهر پنج شهید گمنام در شیراز تشییع شد
اخبار دانشگاه پیام نور شیراز
در‌آستانه هفته شيراز هيچ دستگاهي براي هفته شيراز برنامه‌اي ارايه نكرده است
دوره آموزشی کارشناسی آثار صنایع دستی برای ارزیابان گمرک رگزار می شود
ارزیابی مثبت مدیران روابط عمومی استان از عملکرد شهرداری شیراز
بانوان جامعه اسلامی برای ترویج ارزش های اسلامی در جامعه بکوشند
روابط عمومی ها در حل بسیاری از مشکلات سازمان توانمندی ارزشمندی دارند
زمان ثبت نام دانش آموزان در مدارس فارس اعلام شد
آزاد سازي خرمشهر درخشان ترين برگ مقاومت فرزندان ايران اسلامي است
یک میلیون و 350 هزار لیتر سوخت قاچاق در فارس کشف شده است
نرخ ارز مبادله‌ای به تاریخ پیوست/ دلار مرجع با نرخ 2477 تومان بازگشت
جدیدترین قیمت طلا و ارز
جدیدترین قیمت طلا و ارز در بازار
جدول قیمت انواع سکه و ارز در سه شنبه منتشر شد
جدیدترین قیمت‌ها از بازار سکه و طلا/نرخ‌ها رو به کاهش است
DIC ها از مناطق جمعیتی شهر خارج شوند
جدول قیمت سکه و ارز در سه‌شنبه منتشر شد
جدول قیمت سکه و ارز در شنبه منتشر شد
راه اندازی اکیپ های مشترک بازرسی قاچاق کالا و ارز در شیراز
انهدام 3 باند موادمخدر در فارس
قیمت سکه در بازار افزایش یافت
دستگیری 512 خرده‌فروش مواد مخدر در شیراز
جدول نرخ انواع سکه در 8 سال دولت محمود احمدی نژاد منتشر شد.
جدول قیمت سکه و ارز در دوشنبه منتشر شد
جدول قیمت انواع سکه و ارز در سه شنبه منتشر شد
شهرداری های شهرستان شیراز نحوه هزینه کرد عوارض ارزش افزوده را اطلاع رسانی کنند
ترانه های مسلسل در فارس برگزار خواهد شد
باید با بیان خاطرات دفاع مقدس، از آنها بهره مند شویم/عکس:عباس امیری
پاسخ سیف خطاب به متقاضیان ارز
هفته دفاع مقدس مردم فارس ميزبان 10 شهيد خواهند بود
3 هزار معتاد کارتن خواب در شیراز یک معضل اجتماعی است
مسئوليت سنگين ستاد مبارزه با مواد مخدر با اعتبارات آن همخواني ندارد
جدول قیمت سکه و ارز
جزئيات اولين کنگره بین المللی پيشگيري، درمان و حمايت‌هاي اجتماعي تشریح شد
کیفیت خودروهای ایرانی، یک سوم جهانی!
اینترنت ایران سرگردان بین گرانی و ارزانی
اجرای طرح مبارزه با خرده‌فروشان مواد مخدر در شیراز
برگزاري كنگره بين‌المللي پيشگيري، درمان و حمايت‌هاي اجتماعي در شيراز
خطر افزایش سرطان ریه در کشور/هشدار به افراد سیگاری و قلیانی
سومين حرم اهل‌بيت(ع) ميزبان 10 شهيد گمنام خواهد بود
سبک زندگی شهدا برای زندگی امروزی گره‌گشاست
10 باب منقل خانه در شیراز پلمپ شد
آحاد جامعه برای جلوگیری از مصرف مواد مخدر پای کار بیایند
راه‌اندازی کمیته اشتغال بهبودیافتگان اجتماعی در فارس
جامعه عاري از اعتياد ثمره‌ي تلاش در عرصه مبارزه با مواد مخدر خواهد بود
اجراي طرح مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر در شيراز
برای نخستین بار برپایی حلقه انسانی با شعار "نه به اعتیاد"در شیراز
کتاب"مبارزات مردم فارس علیه پلیس جنوب" در شیراز رونمایی شد
با توان نيروي عظيم مردمي مي‌توان با مُعضل مواد مخدر مقابله نمود
قیمت گوشت و میوه ارزان شد
تاکید بر اهمیت و جدی بودن کنترل هپاتیت از اهداف برنامه کشوری این بیماری است
دوهزاربرنامه به مناسبت آزادسازی خرمشهر در فارس برگزار می شود
كشف 3.5 كيلوگرم هروئين از معده 4 قاچاقچي
مرکز نگهداری و ساماندهی معتادان در شیراز راه‌اندازی می‌شود
برای انجام آزمايش تالاسمي، پیش از انتخاب نهايي همسر و اطلاع به اقوام اقدام کنید
کالاهای آلاینده مشمول مالیات می‌شوند
برگزاري همایش پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر در شيراز
قیمت رسمی ۳۱ نوع ارز کاهش یافت
جمع آوری 834 معتاد از سطح شهر شیراز در نوروز 94
سیب ارزان شد/ قیمت گوجه‌فرنگی در معرض افت شدید
اولین واکنش بازار نفت به صدور بیانیه هسته‌ای/ نفت ارزان شد
ساماندهي 490 نفر معتاد حاد و پُرخطر در مراكز درمان اعتياد
مرغ ارزانتر شد
3 هزار و 500 نفر معتاد پرخطر و تزریقی در فارس وجود دارد
(272) محمد رضا ابراهیمی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس
ظرفیت مرکز نگهداري، درمان و كاهش آسيب معتادان فارس افزایش می‌یابد
ماهی ارزان شد/ قیمت مرغ؛ ۷۹۰۰ تومان
برگزاری همایش «نقش مشارکت‌های اجتماعی در كنترل و کاهش مصرف مواد مخدر» در فارس
همایش «اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر و روان‌گردان‌ها»در شیراز برگزار شد
۲ میلیون قرص اعتیادآور در شیراز کشف شد
(256) سردار خداداد ابراهیمی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان فارس
سردار ابراهیمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس شد
طرح های مسکن مهر تا آخرین مرحله اجرا و واگذار می شود
انتقاد نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی نسبت به روند افزایش نرخ ارز:
صیفی‌جات ارزان شد/ مرغ همچنان گران ماند
فاز سوم طرح جمع‌آوري معتادان پرُخطر در شيراز اجرا میشود
ايده‌هاي نخبگان مي‌تواند راهگشاي كاهش معضل مواد مخدر باشد
حل مشكلات اجرايي يعني گام برداشتن در انجام وظايف
تغيير وضعيت مصرف مواد مخدر شوك هزاره سوم
دولت یازدهم سیاست های غلط دولت قبل را پیگیری نکند
11 طرح دانش آموزان فارس به مرحله نهایی جشنواره جوان خوارزمی راه یافت
هتل های ارزان قیمت با تسهیلات دولتی فراهم شود
نخستین جشنواره ایده‌های برتر در شیراز برگزار می‌شود
مدیران با زمین خواری سختگیرانه برخورد کنند
بیش از ۱۴۰۰ عنوان برنامه در استان فارس اجرا می‌شود
افزایش تمایل افراد به استفاده از مواد مخدر صنعتی یک زنگ خطر است
ساماندهي 318 نفر معتاد حاد و پُرخطر در مراكز درمان اعتياد
اجراي فاز دوم طرح جمع‌آوري معتادان پرُخطر در شيراز
سالانه دو میلیون فرصت شغلی به دلیل قاچاق از بین می رود
به مناسبت سالروز مبارزه با مواد مخدر اجرای برنامه‌های متعدد در استان فارس صورت می‌گیرد
اشتغالزایی حلقه مفقوده شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر است
زائران ایرانی با رعایت بهداشت فردی از ˈکروناˈ مصون بمانند
پیام نور فارس رتبه نخست ارزیابی کشوری را از آن خود کرد
توسعه حرم مطهر امام زاده سيد تاج الدين محمد(ع) با ثبت دو وقف جديد
فارس، میزبان هفت شهید گمنام است
رادیو فارس صدرنشین شبکه های رادیویی مراکز شد
خانواده ها برای پیشگیری از مصرف موادمخدر توسط فرزندان خود بیشتر احساس مسئولیت کنند
فارس نقش بی بدیلی در دوران دفاع مقدس داشته است
افزون بر دو کیلو شیشه از سه قاچاقچی مواد مخدر در شیراز کشف شد
برگزاری همایش سراسری شاعران معاصر کشور در قیروکارزین
آغاز طرح جمع‌آوري معتادين حاد و پُرخطر در شيراز
520 میلیارد ریال کالای قاچاق در فارس کشف شد
حمايت از پايان نامه وطرح هاي پژوهشي دانشجويان و اساتيد فارس با موضوع اعتياد
فارس میزبان 9 شهید گمنام دفاع مقدس شد
كشف 450 كيلوگرم ترياك در فارس/ دستگیری 15 قاچاقچي
فارس ميزبان 3 شهيد گمنام خواهد بود
گزارش تازه بانک مرکزی از گرانی و ارزانی قیمت 42 قلم کالای خوراکی
واكسينه نمودن افراد در معرض خطر در پيشگيري از آنفلوآنزای فصلي و كاهش عوارض موثر است
نمايش انواع مواد مخدر و ادوات مصرف توسط پليس مبارزه با مواد مخدر
فرهنگی سازی پایه واساس مبارزه با قاچاق کالا و ارز است
آخرین وضعیت بازار دارویی کشور
برخورد قاطعانه با آرايشگاه‌هاي مروج مصرف مواد مخدر در قالب قرص‌هاي لاغري
جزییات پرداخت وام منطقه‌ای مسکن
معتادان به زندان‌ نمی روند
دلار نخرید، ارزان می‌شود
افزایش بیماری ایدز در میان زنان
امکان تحصیل قهرمانان المپیک در دانشگاه خوارزمی
سپاه ۴گروه تروریستی ضدانقلاب را بیرون مرزها منهدم کرد
بهره‌برداري از حدود 930 پروژه در فارس
70نماینده طرح حذف مجازات اعدام از قانون مبارزه با مواد مخدر را امضا کردند
کشف 90 کیلوگرم مواد مخدر در شیراز
امحا 300 میلیون تومان داروي قاچاق در فارس
جشنواره فرهنگی شهر سالم به کار خود پایان داد
50میلیون حساب بانکی مخدوش و مجهول‌الهویه داریم
طرح ارزیابی ساختار قامتی بانوان اداره ورزش و جوانان فارس اجرا شد
تولید ارزان برق با کمک شن و ماسه
زبان هنر بهترین شیوه ثبت ارزش‌های انقلاب است
موفقيت نهادهاي فرهنگي در گرو روزآمدي است
دستگیری قاتل فراری شهردار مبارک‌آباد
شایع شدن کشت ماری‌جوانا در آپارتمان‌ها
گوشی‎های قاچاق فقط تا دو ماه دیگر زنگ می‎خورند
اجرای رجیستری گوشی موبایل به تعویق افتاد
ورود يونيت، صندلی دندانپزشكی و استریل کننده چينی ممنوع
کشت محصولات آب بر در شهرستان قیروکارزین ممنوع شد
ارزان ترین گوشی هوشمند جهان ساخته شد
معرفی ارزان‌ترین کشور برای زندگی
امحای پنج هزار و 500 کیلوگرم مواد مخدر غیردارویی در شیراز
۱۲۰ هزار معتاد در فارس شناسایی شدند
شيوع 3 درصدي اعتياد در فارس
جزئیات ارزیابی مدارک دانشگاه‌های خارج از کشور اعلام شد
ضرب‌الاجل 2 هفته‌ای برای عرضه‌کنندگان مواد دخانی
بيش از 35 ميليارد ريال داروي قاچاق، تقلبي و غيرمجاز در شیراز معدوم شد
کاهش ثبت اختراع در کشور
۱۲۰۰ تریلی سیگار قاچاق وارد کشور می‌شود
افزایش 11 درصدی کشف مواد مخدر
کشف 96 کیلوگرم تریاک از زاپاس کامیون در شیراز
پرداخت تسهیلات 4 درصد ارزی برای احداث گلخانه
زنگ خطر 2 برابر شدن زنان معتاد
پرتاب مواد مخدر از افغانستان به ایران با منجنیق
مصرف سالانه 30تن داروی ترک اعتیاد درکشور
۵ تا ۱۰ درصد داروهای مصرفی در ایران قاچاق و تقلبی هستند
آمریکا 73 مُهر ساسانی را به ایران بازگرداند
زميني به ارزش يك ميليارد و 500 ميليون ريال در قيرو كارزين وقف شد
18درصد دختران ایرانی قلیان می کشند
120میلیون دلار صرف واردات سیگار شد
اینترنت اردیبهشت ارزان می‌شود
کشف 45 میکروب جدید توسط محقق ایرانی
ساماندهی 713 معتاد حاد و پُرخطر خیابانی در شیراز
نیازمند جنبش مدنی برای مبارزه با مواد مخدرهستیم
بیمه درمانی به تمامی معتادان تعلق می گیرد
352 معتاد حاد و پرخطر در شیراز ساماندهی شدند
اجراي طرح ساماندهي معتادان پُرخطر در شيراز
سابقه مصرف قلیان در 51 درصد دانش آموزان
ارزان‌ترین گوشی هوشمند جهان، ۱۴ هزار تومان!
ثمربخشي فعاليت سمن‌ها در عرصه مبارزه با مواد مخدر مستلزم كسب دانش، اطلاعات از تحولات پيرامون خواهد بود.
با مهیا کردن امکانات از مهاجرت عشایر به شهرها پیشگیری شود
فارس در 2 سال گذشته در حوضه امنیتی با تحول خوبی روبرو بوده است
تولید واکسن مبارزه با سرطان دهانه رحم در ایران
دستگیری 2 عضو شعب تعزیرات کشور
نفوذ دلالان ارزی به فضای مجازی
نخستین تلویزیون اینترنتی کشور راه اندازی شد
۱۵۰ رزمی کار ایرانی در فستیوال بین‌المللی ارمنستان
سود میلیاردی دلال‌ها از شرط بندی‌ در مبارزه سگ‌ها
بیش از شش هزار قلم داروی غیر مجاز در شیراز کشف شد
خواص جالب گوشت شتر
طغیان ملخ در سال جاری حتمی است
اجرای طرح ضربتی جمع‌آوری قلیان‌ در شیراز
جمهوری اسلامی ایران در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر قرار دارد
مصرف موادمخدر چهارمین عامل مرگ در ایران
10 هزار برنامه هفته دفاع مقدس در فارس اجرا می شود
قاچاق سالانه 9 میلیون گوشی موبایل به کشور
تغییر مسیر قاچاق به سمت مسیرهای ریلی
کاهش سن اعتیاد در فارس به ۱۴ سال
ارزان‌ترین شهرهای اروپا برای زندگی
کارخانه سیمان سپهر قیر و کارزین افتتاح شد
کشف 975 کیلوگرم تریاک در شیراز
شهرستان‌های استان فارس پلیس افتخاری جذب می‌کنند
6جرم کلیدی مرتبط با فقر
پرداخت ارز در خودپردازها
ارزش زباله های غذایی کشور ٦٠درصد ارزش صادرات نفت است
افزایش قیمت روغن موتور کلید خورد
اختصاص بودجه 20 میلیارد تومانی برای توسعه روستایی
کشف 44 کیلوگرم تریاک از یک منزل در شیراز
قیمت انواع فرآورده نفتی آزاد شد
برگزاري نمايشگاه عفاف و حجاب در دانشگاه پيام نور شيراز
دستگیری عوامل اصلی تجمع «روز کوروش» در پاسارگاد شیراز
پدر استقلال در گذشت
رد پای مرگ در باغات قطب لیموی ایران
سکه 18 هزار تومان گران شد
جزئیات شهادت مأمور نیروی انتظامی در فارس اعلام شد
عامل شهادت رئیس پلیس لامرد دستگیر شد
سقف ورود ارز مسافرتی به ایران ۱۰ هزار دلار شد
کلنگ زنی 2 باب مسجد در مناطق محروم استان فارس
تردد خودرو میان ایران و ارمنستان آزاد شد
واگذاری تعداد 33 قطعه زمین در روستای ریکان قیرو وکارزین به متقاضیان
ارائه گوشت الاغ به گردشگران در جاده هراز
دلار ۳۹۰۰ تومان را هم رد کرد
شترهای سیستان و بلوچستان پلاک‌دار می‌شوند
دستور ویژه برای توقف "ارز تک‌نرخی" تا نیمه سال ۹۶
10ورزشکاردوپینگی ایران محروم شدند
بازدید مدیرکل بنیاد مسکن فارس از شهرستان قیروکارزین
درخشش کمیته امداد فارس در مهرورزی کشور
مسکن مهر ارزان می شود
گمرک ایران در مبارزه با تخلفات و قاچاق سوم جهان شد
دلار از مرز 4 هزار تومان عبور کرد
كشف بيش از 800 كيلوگرم مواد مخدر در فارس
یکسان‌سازی عوارض حذف پارکینگ برای تمام موارد در شیراز
جزییات کامل زمین لرزه خنج فارس
بازدید کارشناسان نظارت و ارزیابی بنیاد مسکن فارس از روستای هدف گردشگری لایزنگان
میزان افزایش حقوق کارمندان در سال آینده
وقف یک قطعه زمین جهت ساخت مکتب القرآن ثارالله شهرافزر قیرو کارزین
۲۲ میلیارد دلار از دارایی‌های بلوکه شده ایران آزاد شد
علت آتش‌سوزی و تخریب پلاسکو اعلام شد
قلیان، عامل مثبت شدن دوپینگ ملی‌پوش فوتسال
کشف10 ميليارد طلاي قاچاق در فارس
فارس تابستان سختی را پيش‌رو دارد
کول‌بران ساماندهی می‌شوند
حذف صرافی‌ها از مبادلات بین المللی تا ۲۵ اسفند
حضور دانشگاه هنر شیراز در سیزدهمین نمایشگاه ملی فرش دستباف فارس
افزایش شیوع آلودگی به شپش در کشور
استان فارس میزبان ۶ شهید گمنام می‌شود
شلاق و انفصال وحبس برای کارمند زن وزارت ورزش
استقرارکارشناسان پولشویی بین‌المللی در ایران
کشف 57 کیلو گرم تریاک از یک منزل در شیراز
اجازه جولان اوباش را در چهارشنبه‌سوری نخواهیم داد
طرح ساماندهی معتادان پرخطر در فارس تا پایان خرداد 96 ادامه دارد
طرح جمع‌آوری معتادان و کشف مواد محترقه در فارس
هیات اسکواش فارس رتبه نخست کشور را کسب کرد
بیمه نامه‌ها ۹ درصد ارزان می‌شود
سقف نگهداری ارز تعیین شد
جمع‌آوری گل‌های "بونسای و بامبو" از بازار
اخذ 50 فقره سند مالکیت اراضی موقوفه شهرستان قیر و کارزین
مناطق آزاد کشور فنس‌کشی و دیوارکشی می‌شود
آغاز عملیات خاکبرداری و تسطیح پروژه ساختمان موقوفه مکتب القرآن ثارالله بخش افزر قیروکارزین
مدال نقره رقابت‌های پرورش اندام آسیا به ورزشکار جهرمی رسید
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فسا جان باخت
شرط جدید صدور کارت پایان خدمت سربازی
الزامی شدن "ثبت شناسنامه و نصب شناسه" برای موبایل از ۳۱ خرداد
۱۶ بازرسی برنامه ای از ادارات فارس در حال انجام است
تصادف خونین در استان فارس 5 کشته بر جای گذاشت
رونمایی از اولین «شهر‌-جنگل» جهان در چین
۲۵۰ نفر به دلیل مصرف مواد مخدر در فارس فوت کردند
بیش از یک هزار دانش آموز فارس در جشنواره خوارزمی با هم رقابت کردند
رونمایی از کتاب"کارنامه توصیفی نیما پژوهی"
جزئیات ایجاد 5 وزارتخانه‌ جدید
راه‌اندازی خلافت سایبری توسط داعش
برخورد پلیس با نمادهای موادمخدر روی البسه و خودروها
درخشش جودوكاران دانشگاه پيام نور استان فارس در اولين فصل رقابت ها
استارت حذف کامل ارز مبادله‌ای
کشف باند کلاهبرداری توسط اطلاعات سپاه فارس
ساخت برف‌پاک‌کنی برای جلوگیری از انجماد آب بر روی شیشه خودرو در کشور
تبدیل ارز برای زائران حسینی بدون کارمزد است
حساس‌ كردن خانواده‌ها نسبت به اعتياد مساوي با طي كردن نيمي از راه پيشگيري است
افزایش 18 درصدی قیمت موبایل ها در آینده ای نزدیک
گوشت گوسفندی ارزان شد
240 نفر معتاد در مركز ماده 16 شيراز در حال درمان مي‌باشند
سرپرست شهرداری شیراز خواستار تسریع در پرداخت سهم شهرداری از مالیات بر ارزش افزوده شد
آمار تاسف برانگیز از مصرف مواد مخدر در فارس
استقرار تیم‌های ارزیاب زلزله در زیارتعلی رودان
حداقل سود سهام عدالت 50 هزار تومان است
پای مسافران به بازار قاچاق ارز باز شد
مردم فریب قیمت پایین برخی محصولات غذایی را نخورند
حساب‌های بانکی راکد از اول آذر بسته می‌شوند
قیمت‌های جدید نان به‌زودی اعلام می‌شود
افزایش بیش از ۶۰ تومانی دلار در یک هفته
وقف یک قطعه زمین مسکونی در ایام دهه وقف به ارزش 150 میلیون ریال
اتوبوس‌هایی که با قهوه کار می‌کنند
اموال رضا ضراب توقیف شد
آگاهي و آموزش مي‌تواند دانش‌آموزان ما را در برابر اعتیاد و رفتارهای پُر خطر محافظت نمايد
پیشنهاد وام جدید مسکن برای زوج های جوان
همایش گفتمان‎سازی اجتماعی شدن مبارزه با موادمخدر در شیراز برگزار می‎شود
طلافروشی ها حتما به مشتریان فاکتور ارائه کنند
افزایش مصرف «گل» بین نوجوانان
توافق برای کاهش مالیات بر ارزش افزوده طلا و جواهر از 9درصد به 3درصد
بیش از ۵.۵ تن مواد مخدر در لارستان کشف شد
پیش بینی کاهش قیمت ارز در روزهای آینده
امکان درمان معتادان در خانه بدون اعزام به کمپ‌ها
خانه‌دار کردن محرومان با خانه‌های ارزان‌قیمت
توقیف محموله میلیاردی مبدل الکتریکی قاچاق در ممسنی
خطای بانک مرکزی به افزایش نرخ دلار دامن زد
شیراز در ایام فاطمیه‌ی دوم میزبان 18 شهید گمنام است
اجراي طرح ساماندهي معتادان حاد و پرخطر در شيراز
تدوین لایحه قانون جامع انتخابات
ظرفیت مرکز نگهداری معتادان پُرخطر شیراز 2 برابر شده است
زنگ خطرهای سیاسی امنیتی آب
اوراق ۲۰ درصد تمام شد
بازار دلار به هم ریخت
وزیر ورزش و جوانان وارد شیراز شد
افزایش ۳۰ درصدی قیمت مواد شوینده در سال آینده
۱۱ مورد قاچاق انسان در یک روز کشف شد
ساماندهي معتادان متجاهر در شيراز تداوم دارد
دلار تک‌نرخی شد؛ ۴۲۰۰ تومان
نجات جان سه بیمار با اهداء‌عضو
حال و هوای بازار طلا و سکه بهاری شد
توضیحات سیف درباره صرافی‌ها و ساماندهی ارز
بگذارید مردم زندگی کنند
اجازه خروج ارز از کشور داده نخواهد شد
سرگردانی خارجی‌ها در بازار ارز ایران
صرافی‌ها سکه هم نمی‌فروشند
بي‌تفاوتي در مبارزه با مواد مخدر آسيب‌هاي اجتماعي را به همراه دارد
درخواست نمایندگان مجلس برای برگزاری جلسه غیرعلنی درباره "دلار و تلگرام"
رشد بورس، رفت و برگشت ارز و طلا و جهش نفت
دغدغه‌ای جدید به نام خروج ذخایر طلا
ممنوعیت تبلیغ هله‌هوله در وسایل نقلیه‌عمومیِ لندن
هیچ خلاء قانونی برای کار نکردن در مبارزه با موادمخدر نیست
شرایط تامین ارز خرید نسیه اعلام شد
بیش از ۹۰۰۰ دانشجو در نوبت دریافت ارز
کارت اعتباری خرید برای کارگران بدون ضمانت بانکی
سکه دوباره ۲ میلیونی شد
وزیر صنعت رسما سقف افزایش قیمت خودرو را اعلام کرد
دلالان ارز با 65 هزار دلار در شیراز دستگیر شدند
اجرای طرح ضیافت الهی و توزیع 1000 بسته سبد ارزاق رمضان
وقتی سینما میعادگاه فرهنگ و فوتبال می‌شود
استفاده حداکثری از تمام ظرفیت‌های علمی برای مبارزه با مواد مخدر
اهداء بسته‌های ارزاق رمضان از محل موقوفات شیراز
بخشنامه جدید گمرک درباره سقف ارز همراه مسافر
سکه ۲/۵ میلیون تومان شد
منتظر ارزان شدن میوه باشید
طلا گرمی ۲۵۲ هزار تومان شد، سکه ۲ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان
تقویت تشکل‌های مردمی براي اشتغال‌زایی معتادان ضروری است
زندانی شدن 15 دلال ارز در شیراز
دستور رئیس قوه قضاییه درباره ارز و سکه
۴۹۰۰ دستگاه خودرو با ارز دولتی وارد شد
سکه ۳ میلیون تومان شد
نامه دادستان به وزرای ارتباطات، صنعت، معدن و تجارت
اینستاگرام را حفظ کنید
ایران دیگر بهشت "مهاجران" نیست
فراری‌های بازار ارز به بازار طلا آمدند
ورود مجلس و دستگاه‌های نظارتی در صورت عدم انتشار فهرست ارزبگیران دولتی
اگر ارز مسافرتی حذف شود ...
سردرگمی بانک ها در پرداخت ارز مسافری
لیست پرحاشیه به دادستانی رسید
قیمت سکه از مرزسه میلیون تومان گذشت
سکه و ارز همچنان میتازد
60 میلیارد دلار کالای ترخیص شده از گمرک در انبارها احتکار شده است
دلار بالاخره 10000 تومان شد
نوسانات بازار ارز مهمترین گلایه امروز اصناف اصفهان
سیاستهای جدید ارزی و راهکارهای تسریع در برخورد با مفاسد و اخلالگران اقتصادی تصویب شد
ارز مسافرتی زمین گیر شد
معاون ارزی بانک مرکزی بازداشت شد
ارز مسافرتی از این پس آزاد است
دستورالعمل خرید و فروش ارز در شبکه صرافی‌های مجاز ابلاغ شد
دلار در بازار ثانویه ۸۰۷۴ تومان کشف قیمت شد
تحولات تازه ارز مسافرتی
9 میلیارد دلار ارز دولتی گُم شد
گمرک شرایط واردات طلا، ارز و طلای خام را اعلام کرد
جریان آزاد اطلاع رسانی مقدمه مبارزه با فساد است
احضار ۸۵۰ نفر در پرونده‌های بزرگ اقتصادی
امکان ترخیص نسیه از گمرکات فراهم شد
زمزمه هایی از پایان نقش دلار به عنوان ذخیره ارزی جهانی
مشکلات سفر خارجی‌ها به ایران
شرایط متفاوت بانک‌ها برای سپرده‌گیری ارزی
دلار با ۱۰۴۸۰ تومان به سنا برگشت
ارزهای در اختیار جمهوری اسلامی نباید صرف امور غیرضرور شود
کیفرخواست ۱۲ واردکننده تلفن همراه با ارز دولتی قرائت شد
دلار بیش از ۷۰۰۰ تومان ممنوع
بازگشت آشوب به بازار طلا و ارز
۷۵ قلم کالای جدید مشمول دریافت ارز دولتی شدند
دستگاه فتوسنتز مصنوعی ابداع شد
فروش ارز مسافرتی و دانشجویی در همه بانک ها آزاد شد
جزئیاتی از افزایش مجدد حقوق کارکنان در سال جاری
روند کاهنده نرخ ارز در بازار آغاز شده است
ورود اسکناس ارز به کشور مجاز شد
شرایط پرداخت مجدد ارز مسافرتی در بانک‌ها
متهم بازار ارز ۱۶۰۰ هزار میلیاردی شد
طلا در دنیا ارزان شد
به زودی سران مفسدان اقتصادی در میدان آزادی اعدام می‌شوند
پرداخت ارز مسافرتی به یک بانک محدود شد
قیمت رب گوجه ۲.۵ برابر شد
سازوکار جدید فروش ارز خدماتی اعلام شد
آشفته بازار خانه در شیراز
نزول سکه و دلار در روز کم فروغ بورس
بانک‌ها ارز شما را می‌خرند
هجوم مردم شیراز برای فروش ارز
خرید و فروش ارز خارج از صرافی‌ها ممنوع شد
نرخ خرید دلار از مردم در بانک‌ها مشخص شد
قیمت دلار به زیر ۷۰۰۰ تومان می‌رسد
اینکه بگویند دولت می‌خواهد از بالا رفتن ارز، ریال به دست بیاورد، دروغ و تهمت است
تیر دلالان ارز به سنگ خورد
ریزش یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی سکه در یک هفته
بازار ارز و سکه با ریزش نرخ ها به استقبال تصویب CFT رفت
منتظر کاهش ۴۰ درصدی ارزش جهانی دلار باشید
متهم پرونده ارزی در شیراز به 15 سال حبس محکوم شد
تحویل اسناد مالکیت روستایی در شهرستان قیر و کارزین
برگزاری دومين جلسه محاكمه متهم به اخلال در بازار ارز
زائران ارز خود را در عراق دریافت کنند
واریز کمک جبرانی دولت به حساب سرپرستان خانوار
شورای نگهبان لایحه الحاق ایران به CFT را رد کرد
حمایت ستاد مبارزه با مواد مخدر از پایان‌نامه‌های دانشجویی
کارمند زن در شیراز 22 میلیارد اختلاس و پولشویی کرد
سلطان سکه و همدستش اعدام شدند
ارز مسافرتی ۱۵۰۰ تومان ارزان شد
قیمت طلا، سکه و ارز در آخرین روز آبان‌
صدور کیفرخواست برای جزایری، عراقچی و آقاخان
معامله ارز تا یک میلیون یورو در صرافی‌ها مجاز شد
در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی تصویب شد
دلار عقب نشینی کرد
منتظر اقدام بانک مرکزی در بازار ارز باشید
ضوابط جدید عرضه شیرخشک های رژیمی ابلاغ شد
ارز تحمیلی به مردم در جیب شرکت واسطه ویزا
حمل و نقل عمومی در لوکزامبورگ رایگان می شود
افزایش قیمت مسکن در شیراز و گلایه‌های مردم
۵۴۰ نفر ممنوع الخروج شدند
عوامل خطرآفرین برای ابتلا به لنفوم
تشکیل صف‌های فروش مقابل صرافی‌ها
پیشروی دلار در برابر سایر ارزها
گزارش گرانفروشی مرغ به ناظران
انهدام شبکه مفسدان اقتصادی ارز دولتی
31 تن از سران مفاسد اقتصادی شناسایی شدند
دلار عقب‌نشینی کرد
پیشنهاد بانک‌ها برای جلوگیری از خروج سپرده‌ها
آموزش و پرورش مهمترین بستر برای مبارزه با موادمخدر است
دلار در بازار گران شد، در بانک ارزان
زمان اجرای «سفر قسطی» اعلام شد
کمک 700 میلیونی پزشک شیرازی به خیریه
سه نفر در فارس قربانی سرعت غیر مجاز خودرو شدند
دلار کاهشی شد
کالاهای اساسی کوپنی می شود
بودجه پروتز کاشت حلزون شنوایی تامین شود
امسال 670 تن مواد مخدر در کشور کشف شد
توصیه‌های مهم قضایی به مسافران خارج کشور
رهاسازی ۱۲۰ هزار متر مکعب آب سد سلمان فارسی
کلاه مالیات بر ارزش افزوده سرتان نرود
تلاش برای استرداد یکی از متهمان فراری پرونده پتروشیمی به کشور
۳۰ میلیارد دلار ارز صادراتی از هیچ طریقی به کشور برنگشته است
تعریف برنامه نظارت و ارزیابی کمی برای پروژه‌های شهرداری شیراز
بانک مرکزی برای هر ایرانی یک پروفایل ارزی ایجاد می‌کند
شرایط پرداخت وام ۹ درصدی ساخت خانه اعلام شد
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی فارس منصوب شد
دلار ۴۰۰ تومان ارزان شد
دلیل کاهش قیمت خودرو و ارز
۲۷۵ میلیون نفر در جهان حداقل یکبار از مواد مخدر استفاده کردند
ایران خط مقدم مبارزه با مواد مخدر در جهان است
نحوه پذیرش و ارزشیابی دانشجویان دکتری تغییر می‌کند
دلار به کانال 12 هزار تومان سقوط کرد
متن دستورالعمل حفظ کرامت و ارزش‌های انسانی در قوه قضائیه منتشر شد
دلار به کانال ۱۱ هزار تومانی عقب نشینی کرد
بازداشت و بازجویی تعدادی در سازمان غذا و دارو
زن 26 ساله مغز متفکر ارز دیجیتال فیس‌بوک
محکومیت یک اخلاگر نظام پولی و ارزی در فارس
کشف ۲۱۷ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در شیراز
"مفتول برق" در بسته‌بندی "استنت قلب"
احتمال کاهش قیمت دلار تا ۱۰ هزار تومان
باغ‌موزه دفاع‌مقدس شیراز و ۲ دهه انتظار برای بهره‌برداری
کاهش قیمت ارز در صرافی‌ها
پلیس در تعقیب عاملین تیرندازی در دهدسته فسا
پیکر شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس وارد شیراز شد
مدعی سفر زیارتی ارزان در شیراز، کلاهبردار از آب درآمد
تحولی در درمان سرطان پروستات با دارویی جدید
تگرگ ۲۲۵ میلیارد تومان به کشاورزی قیروکارزین خسارت زد
۵۵۰ میلیارد تومان وام برای سفرهای ارزان
کشف بزرگترین شبکه فیشینگ کشور در استان فارس
کاهش قابل‌توجه قیمت سکه، طلا و ارز در بازار
قیمت سکه کاهش یافت
دلار در مرز ورود به کانال ۱۱ هزار تومانی
چرا بیت کوین ارزش دارد
عایدی دونرخی شدن ارز و بنزین فساد است
سقف خرید ارز برداشته می‌شود
محکومیت دریافت کننده ارز دولتی در فارس
ریزش دست جمعی قیمت ها در بازار طلا، سکه و دلار
جزییات پرداخت وام منطقه‌ای مسکن
آغاز پرداخت وام خرید مسکن از فردا
دلار رسماً از سامانه سنا حذف شد
آمادگی ایران برای حذف دلار از مبادلات تجاری
ایران و ترکیه دلار را از مبادله‌هایشان حذف کردند
صدور ویزای اربعین ریالی شد هزینه هر نفر ۱۷۰ هزار تومان
آغازِ پایان دلار آمریکا در ایران
دلار با ۱۰۴۸۰ تومان به سنا برگشت
منتظر کاهش ۴۰ درصدی ارزش جهانی دلار باشید
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter