• 5130927 All visits
    0 yesterday
    0online
    289253this month
    0this week
    0today

سایت های مرتبط


                                                                                               برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز شنبه 26 مرداد 1398   برابر با  :    17/8/2019  میلادی    مصادف با :    1440/12/15  قمری
(1394/5/8) با حضور نوربخش:
دو درمانگاه تامین اجتماعی در استان فارس کلنگ‌زنی شد
مراسم کلنگ‌زنی دو درمانگاه در استان فارس با حضور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور برگزار شد.
مطبوعات فارس / سیّد تقی نوربخش در آئین کلنگ‌زنی درمانگاه تخصصی داراب و درمانگاه عمومی سپیدان اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی که بیش از نیمی از مردم کشور یعنی بیش از 40 میلیون نفر را تحت پوشش دارد، معیشت بیش از 5 میلیون نفر مستمری بگیر را تأمین می‌کند و خدماتی مانند بیمه بیکاری، بیمه بارداری، بیمه از کار افتادگی، غرامت دستمزد و غیره را به جامعه تحت پوشش خود ارائه می‌دهد.
 
وی با اشاره به تلاش تأمین اجتماعی برای انجام تعهدات خود به ویژه دو تعهد اصلی پرداخت مستمری و درمان بیمه‌شدگان، افزایش پایه حقوق مستمری بگیران در سال 1392 را از 6 درصد به 9 درصد و در مقطعی دیگر از 9 درصد به 12 درصد اعلام کرد و افزود: پایه حقوقی مستمری‌بگیران در سال 93 نیز به میزان 25 درصد افزایش یافت.
 
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور با اشاره به اینکه در بخش درمان نیز با وجود اینکه اتفاقات مهمی در کشور افتاده اما هنوز مشکلات بسیاری وجود دارد خاطرنشان کرد: هزینه‌های پرداختی مردم در بخش درمان 50 درصد بود که با تلاش‌های دولت سهم پرداختی مردم در بخش‌های دولتی به حدود 5 درصد کاهش یافت اما براساس برنامه‌های کشور سهم پرداختی مردم باید به کمتر از یک درصد برسد.
 
دکتر نوربخش با بیان اینکه با تدبیر دولت و با کمک سازمان‌های بیمه‌گر و خریدار درمان هم‌اکنون فرانشیز در روستاها به زیر 3 درصد و در شهرها به 6 درصد رسیده است تصریح کرد: این میزان باید کمتر شود اما با وجود اینکه در یکی دو سال گذشته در حوزه درمان اتفاقات خوبی افتاده است کاهش این درصد مستلزم تأمین منابع است و منابع سازمان تأمین اجتماعی به بودجه عمومی متصل نیست و توسط کارگران و کارفرمایان تأمین می‌شود.
 مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور با اشاره به پرداخت ماهانه بیش از 2 هزار و 800 میلیارد تومان به بیش از 5 میلیون نفر مستمری‌بگیر تصریح کرد: سازمان تأمین اجتماعی ماهانه بیش از 2 هزار و 300 میلیارد تومان نیز در بخش درمان و در مجموع ماهانه بیش از 4 هزار میلیارد تومان بابت این دو تعهد خود هزینه می‌کند.

دکتر نوربخش با اشاره به اینکه این سازمان در کشور 355 مرکز درمانی ملکی دارد خاطرنشان کرد: 6 هزار و 500 پزشک عمومی، 2 هزار و 500 پزشک متخصص، 9 هزار و 500 پرستار و در مجموع 45 هزار نفر نیروی انسانی سازمان در بخش درمان در 80 مرکز بیمارستانی و 275 مرکز سرپایی به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور بودجه سال جاری این سازمان در بخش درمان را 16 هزار و 600 میلیارد تومان اعلام و عنوان کرد: دو سوم این بودجه در بخش درمان غیرمستقیم و در قالب انعقاد قرارداد با 57 هزار مرکز درمانی به صورت خرید خدمات درمانی و یک سوم آن در مراکز درمانی ملکی این سازمان هزینه می‌شود.

دکتر نوربخش اظهار داشت: ماهانه نزدیک به 800 میلیارد تومان از این بودجه در بخش درمان غیرمستقیم و نزدیک به 400 میلیارد تومان نیز در بخش درمان مستقیم هزینه می‌شود.

وی با یادآوری اینکه در دو سال گذشته با وجود تحریم‌های اقتصادی کشور در این سازمان که سازمانی اجتماعی است یک اقتصاد مقاومتی شکل گرفت افزود: با راهبردهای جدید کشور در سطح بین‌المللی فضای کسب و کار کشور رونق می‌یابد و رونق فضای کسب و کار کشور به معنی رونق سازمان تأمین اجتماعی است.
مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی کشور با بیان اینکه 37 درصد از جمعیت شهرستان سپیدان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند اظهار داشت: امیداریم با رونق فضای کسب و کار، کشاورزی و صنعت گردشگری این شهرستان ضریب نفوذ سازمان در این شهرستان افزایش یابد.

وی با بیان اینکه زمان لازم برای ساخت درمانگاه تخصصی داراب و درمانگاه سپیدان در مدت زمان دو سال برنامه‌ریزی و پیش‌بینی شده است عنوان کرد: درمانگاه داراب در مدت زمان 14 تا 15 ماه ساخته شده و درمانگاه سپیدان نیز در مدت زمان 18 ماه ساخته شده و به بهره‌برداری می‌رسند.

بنا بر این گزارش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور در سفر خود به استان فارس که به منظور شرکت در مراسم کلنگ‌زنی درمانگاه تخصصی داراب و درمانگاه سپیدان انجام شده بود از شعبه تأمین اجتماعی شهرستان داراب بازدید و با کارکنان این مرکز گفت‌و‌گو کرد و در شورای اداری شهرستان‌های داراب و سپیدان نیز حضور یافت.
 
سیّد علی‌اکبر بنی‌هاشمی، مدیر درمان تأمین اجتماعی استان فارس، درباره درمانگاه‌ تخصصی داراب گفت: سازمان تأمین اجتماعی شهرستان داراب که در زمینی به مساحت 95 هزار مترمربع واقع شده است 49 هزار و 767 نفر بیمه‌شده را تحت پوشش دارد.
 
وی با اشاره به اینکه 3 هزار و 400 متر مربع از زمین‌های سازمان تأمین اجتماعی شهرستان داراب به ساخت درمانگاه تخصصی اختصاص یافته است افزود: در طراحی‌های انجام شده زیر بنای 2 هزار و 139 مترمربع برای این درمانگاه در نظر گرفته شده است که ساختمان آن در دو طبقه ساخته می‌شود.
 
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان فارس با بیان اینکه اعتبار پیش‌بینی شده برای ساخت و تکمیل این پروژه 74 میلیارد ریال است تصریح کرد: این درمانگاه در مدت زمان دو سال به بهره‌برداری می‌رسد.
 
دکتر بنی‌هاشمی تصریح کرد: بخش‌های درمانی درمانگاه تخصصی داراب شامل پزشک عمومی، پزشک متخصص داخلی، اطفال، زنان، دندانپزشکی، آزمایشگاه، داروخانه، مامایی، تزریقات و پانسمان می‌شود.
 
وی با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی شهرستان سپیدان که 32 هزار و 920 نفر بیمه‌شده را تحت پوشش دارد زمینی به مساحت 2 هزار و 700 متر مربع را به ساخت درمانگاه تخصصی شهرستان اختصاص داده است عنوان کرد: این درمانگاه با زیربنای 2 هزار و 175 متر مربع در دو طبقه ساخته می‌شود و زمین آن از سوی خیّران شهرستان به این مهم اهداء شده است.
 
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان فارس اعتبار پیش‌بینی شده برای ساخت و تکمیل این پروژه را 52 میلیارد ریال اعلام و بیان کرد: این درمانگاه در مدت زمان دو سال به بهره‌برداری می‌رسد و بخش‌های درمانی درمانگاه سپیدان شامل پزشک عمومی، دندانپزشکی، آزمایشگاه، داروخانه، مامایی، تزریقات و پانسمان می‌شود.
 
دکتر بنی‌هاشمی حضور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور در آئین کلنگ‌زنی درمانگاه تخصصی داراب و درمانگاه سپیدان را ضمانتی برای اجرای هرچه‌زودتر این پروژه‌ها دانست و ضمن تشکر از خیّران و نیک‌اندیشان این شهرستان‌ها از نمایندگان مردم شهرستان داراب و سپیدان که با پیگیری‌هایشان این پروژه‌ها به سرعت وارد فاز اجرایی شده است تشکر کرد.
 
عبدالکریم نباتی، مدیرکل تأمین اجتماعی استان فارس، نیز اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی استان فارس 2 میلیون و 66 هزار نفر را تحت پوشش دارد که از این تعداد بیش از 700 هزار نفر بیمه شده اصلی هستند.
 
وی با اشاره به الکترونیکی شدن خدمات قابل ارائه در سازمان تأمین اجتماعی، این مهم را مرهون حضور مدیرعاملی از بدنه این سازمان دانست و گفت: ارائه خدمات اینترنتی سبب تقویت خدمات غیرحضوری بیمه‌شدگان به ویژه تسهیل در پرداخت حق بیمه توسط 76 هزار کارفرمای استان فارس شده است.

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

کلنگ‌زنی 2 پروژه بزرگ در شرق شیراز
فاز نخست محور خرامه - نیریز کلنگ‌زنی شد
پرداخت مابه‌التفاوت افزایش «حقوق»‌ها و «وام» بازنشستگان از مرداد
اضافه کار بازنشستگان بعد از سال 95 در مستمری محاسبه می شود
اعلام دستمزد مقطوع مبنای کسر حق‌بیمه از سوی سازمان تأمین‌اجتماعی
پنجهزار کارگر ساختمانی در فارس بیمه تامین اجتماعی می شوند
بیش از 20 میلیارد ریال هزینه بیمه تامین اجتماعی زنان سرپرست خانوار در فارس
مدیرکل جدید تامین اجتماعی فارس معرفی شد
(237) عبدالکریم نباتی مدیر کل تامین اجتماعی استان فارس
بیمه شدگان فارس رشد 1/8 درصدی داشتند
پايان اسفند ماه ؛ آخرين مهلت تكميل مدارك وارائه كارت مهارت فني بافندگان
(236) مسعود عطایی مدیر روابط عمومی تامین اجتماعی فارس
آيين تجليل از ايثارگران اداره كل تأمين اجتماعي فارس
بازنشستگان گنجینه های ارزشمند تجربه ودانایی هستند
پیاده روی بزرگ خانوادگی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی شیراز
راه اندازی بیست و سومین شعبه اقماری تامین اجتماعی در فارس
آغاز عملیات اجرایی بیمارستان بزرگ تأمین اجتماعی شیراز
تجهیز شعب تامین اجتماعی فارس به امکانات ارائه خدمات الکترونیکی
بدهی ۱۰ هزار میلیاردی کارفرمایان به تامین اجتماعی
بیمه شدگان تامین اجتماعی یک ماه حقوق پاداش ازدواج می گیرند
خبرنگاران رسانه های غیردولتی از مزایای مشاغل سخت و زیان آور برخوردار می شوند
کارآفرینان سرمایه های انسانی ما هستند
مزایای رفاهی و انگیزه ای کارگران مشمول کسر حق بیمه می باشد
پرداخت به موقع حق بیمه کارگران، رافع مشکلات جامعه کارگری است
افتتاح بیست ودومین شعبه اقماری تامین اجتماعی در اوز لارستان
زنگ ورزش صبحگاهی سازمان تامین اجتماعی کشور در شیرازبه صدا درآمد
ماهیانه ۱۰۰ میلیارد تومان برای مستمری بگیران پرداخت ميشود
نیاز به توسعه بخش فناوری اطلاعات در سازمان تأمین اجتماعی
اصفهان مقام اول مسابقات سراسری والیبال کارکنان تامین اجتماعی
افتتاحییه مسابقات والیبال تامین اجتماعی
دهمین دوره مسابقات دسته دو والیبال کارکنان تامین اجتماعی در شیراز آغاز شد
صندوق حمایت از هنرمندان مبلغ سنگینی به تامین اجتماعی کشور بدهکار است
کمک هزینه بارداری به فرزندان چهارم و به بعد تعلق می گیرد
تسهیلات ازدواج فرزندان و مسکن به زودی
برخی اجازه نمی دهند صدای خدمات رایگان تامین اجتماعی به گوش بیماران برسد
شرایط آزمون استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در فارس اعلام شد
چهارکارگزاری رسمی تامین اجتماعی درشیراز و مرودشت راه اندازی می شود
طرح قسط بندی حق بیمه ساختمانی
کلنگ احداث بیمارستان ودرمانگاه لارستان به زمین زده شد
رسالت اصلی جانبازان ترویج فرهنگ ایثارگری دربین جوانان است
پرداخت حق بیمه سربازی در اقساط 12 ماهه
87 درصد بازنشستگان تامین اجتماعی از دریافت سبد کالا حذف شدند
19 دی ماه آخرین مهلت استفاده از طرح بخشودگی جرائم
طرح دریافت لیست حق بیمه اینترنتی با حضور مدیرعامل تامین اجتماعی کشور
مهلت بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان تمدید نمی شود
تأمین اجتماعی الکترونیک نوید بخش ارائه خدمات سهل الوصول به مردم است
احتمال حذف دفترچه تامین اجتماعی تا پایان سال
تشریح جزئیات خرید بیمه سربازی و جبهه/۱۱۰ هزار متقاضی سربازی
45 درصد جمعیت استان فارس تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند
یارانه 4 میلیون‌ نفر دیگر قطع‌ می‌شود
طرح حذف دفترچه درمان اجرایی شد
استخدام بی‌ضابطه در وزارت کار ممنوع شد
فراخوان تاسیس کارگزاری رسمی تامین اجتماعی در شهرستان جهرم و فسا
از بازنشستگان ، همسران بازمانده و ازکارافتادگان کلی نمونه تجلیل می شود
افتتاح هفدهمین درمانگاه تامین اجتماعی فارس در استهبان
اجراي طرح بخشودگي 100 درصدي جرائم كارفرمايان خوش‌حساب
خدمات در بیمارستانهای تامین اجتماعی و نیروهای مسلح گران شد
دولت سقف دریافتی‌ همه دستگاه‌ها را تعیین کرد
افتتاح شعبه اقماری شهرک گلستان شیراز
صدور دفترچه درمانی ویژه برای بیماران خاص
مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان مرداد پرداخت می‌شود
رو نمایی از سردیس 2 شهید تامین اجتماعی فارس
شرایط برخورداری از مستمری ازکارافتادگی
اجرايي شدن طرح بخشودگي جرائم بيمه‌اي در فارس
آغاز پرداخت وام 2 میلیون تومانی به بازنشستگان
جزییات افزایش ۱۴ درصدی حقوق مستمری‌بگیران
حداقل حقوق بازنشستگان تعیین شد
نحوه ارائه خدمات سازمان تامین اجتماعی به بیماران خاص
61 هزار كارگر ساختماني در استان تحت پوشش بيمه هستند
نخستین جشنواره عکس سلفی"من و پدر یا مادر‍ٍ کارگرم"برگزار می‌شود
پرداخت حقوق مستمری‌بگیران از بیستم هرماه
بیمه زنان خانه دار زیر ۴۵ سال
خرید حق بیمه سربازی محدودیت زمانی ندارد
لزوم درج صحیح کد شغل و عناوین شغلی در لیست حقوق و مزایای بیمه شدگان
پرداخت «عیدی» مستمری‌بگیران از فردا
رونمایی از ۱۴ داروی جدید
افزایش تعداد بیمه‌شدگان اصلی تامین اجتماعی در فارس
مسابقات تنیس روی میز کارکنان تامین اجتماعی برگزار شد.
مستمری بگیران تامین اجتماعی برای دریافت کارت خرید کالا ثبت نام کنند
کلید تفاهم روابط عمومی با رسانه را باید در رعایت اخلاق حرفه ای جستجو کرد
وضعیت مالی تامین اجتماعی بحرانی است
٢٧ شهریور ماه ؛ آخرین روز بهره مندی از طرح بخشودگی جرایم
پیاده روی بزرگ خانوادگی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی
حذف بازنشستگی پیش از موعد
استقلال و حفظ ساختار کنونی تامین اجتماعی مطالبه اصلی صاحبان آن است
درخشش انحصاری نمایش های بلند رادیو فارس در جشنواره تامین اجتماعی و رسانه
پرداخت سالانه ۲ هزار میلیارد تومان به مستمری بگیران فارس
خدمات در درمانگاه ها به بیمه شدگان تامین اجتماعی متوقف نمی شود
بیمه کارگران ساختمانی یک هزار و 800 میلیارد تومان بار مالی برای تامین اجتماعی دارد
ممنوعیت اشتغال بانوان در مشاغل سخت و زیان‌آور
برگ ارجاع پزشک خانواده به بیمه هاواگذارمی شود
حذف دفترچه تامین اجتماعی تا پایان سال
اصلاح و تمدید قانون بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب
45 درصد از جمعیت فارس زیرپوشش تأمین اجتماعی قرار دارند
عیدی مستمری بگیران تأمین اجتماعی از ١٧ اسفند در طول یک هفته پرداخت می شود
پرداخت عیدی مستمری بگیران در فارس آغاز شد
تامین اجتماعی فارس نیروی پیمانی استخدام می کند
دفترچه بیمه تامین اجتماعی حذف شد
فعالیت مضاعف شعب و مراکز درمانی تامین اجتماعی در روزهای پایانی سال و ایام نوروز
افزایش ۲۰.۵درصدی حقوق‌بازنشستگان تامین‌اجتماعی
خدمات رسانی مراکز درمانی فارس به بیمه شدگان تامین اجتماعی ادامه دارد
مدت زمان برقراری بیمه بیکاری در استان فارس به 9 روز کاهش یافت
صرفه جویی ميلياردي با صدور کارت هوشمند سلامت
فعالیت های علمی وهنری ازشرایط انتخاب بازنشستگان و ازکارافتادگان نمونه است
بیشترین مطالبات تامین اجتماعی فارس از ۲ کارخانه بزرگ ورشکسته است
کارفرمایان سهم فراوان در تولید امنیت اجتماعی دارند
جلسه گفت وگوی دولت وبخش خصوصی فارس
بدهی ۷۳۰۰ میلیاردی تامین‌اجتماعی به مراکز درمانی
وام 30میلیون تومانی برای مستمری بگیران تامین اجتماعی
صدور مجوز تاسيس 5 كارگزاري بيمه در فارس
شرایط بیمه شدن ایرانیان خارج از کشور اعلام شد
وجود ۵و نیم میلیون نفر با دو دفترچه بیمه
ساخت بیمارستان جدید تامین اجتماعی در دستور کار جدی مسئولین این سازمان قرار گیرد
گرانی بنزین و گازوئیل منتفی شد
تسهیلات جدید برای اشتغال مجدد مشمولان «بیمه‌ بیکاری»
پرداخت عیدی بازنشستگان براساس حروف الفبا
تعهد پرداخت به موقع عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی
اولین دوره مسابقات فوتدارت
شادابی طرح تحول سلامت را گرفتند
معاینه پزشکی کارگران بدو استخدام الزامی است
سعید مرتضوی دستگیر شد
اعلام دستمزد مبنای کسر حق‌بیمه از سوی سازمان تأمین‌اجتماعی
طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ای مجددا آغاز شده است
170 هزار بیمه شده تامین اجتماعی حذف شدند
روستاییان حکم بازنشستگی می گیرند
آغاز به‌کار کارگزاری تامین اجتماعی در شهر صدرای فارس
فرهنگسازی بیمه به کتاب های درسی راه یابد
افزایش ۴۰۰ هزارتومانی حقوق‌بازنشستگی رانندگان
حذف دفترچه تامین اجتماعی در 5 استان آغاز شد
بخشودگی جرایم بیمه ای خوش حسابان پنج روز دیگر پایان می یابد
صاحبان کسب و کارهای مجازی بیمه تامین اجتماعی می شوند
مدیریت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با استانها نیست
تا پایان سال جاری دفترچه های بیمه کاربردی ندارند
بیمارستان شیراز را با تکیه بر توان داخلی می سازیم
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی وارد شیراز شد
ورود جدی وزیر تعاون به موضوع مسکن
کمبود ظرفیت درمانی تامین اجتماعی در فارس نسبت به کشور
ایجاد مشکل در تأمین ارز دارو
آزمون استخدامی تأمین اجتماعی فردا برگزار می‌شود
زنان خانه دار، تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می گیرند
مراسم تشییع مدیرعامل و معاون سازمان تامین اجتماعی امروز برگزار می‌شود
پیشنهاد جدید برای بیمه تکمیلی بازنشستگان
صدور دفترچه بیمه معطل کمبود کاغذ
شرایط برخورداری از مقرری بیمه بیکاری
شروط بازنشستگی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی
تلاش برای پرداخت مطالبات داروخانه‌های فارس
مکان و نحوه توزیع بسته‌های حمایتی اطلاع رسانی شود
چک‌های تامین اجتماعی از "بابک زنجانی" پس گرفته شد
بدون مراجعه به شعب، دفترچه‌ بیمه خود را درب منازل تحویل بگیرید
یک سوم داروهاي گران خارجی در کشور قاچاق می‌شود
آدرس اینترنتی جدید برای جاماندگان «بسته حمایتی»
واریز «عیدی» مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی تا ۱۰ اسفند
حقوق فروردین مستمری بگیران تامین‌اجتماعی استانهای سیل‌زده فردا واریز می‌شود
نحوه دریافت سوابق بیمه‌ای تامین اجتماعی
کارگزاری رسمی تامین اجتماعی در فیروزآباد افتتاح شد
رونمایی از سامانه خدمات غیر حضوری تامین اجتماعی فارس
پیامک تامین اجتماعی به نمایندگان مبنی بر سخت بودن شغل خبرنگاری/ خبرنگاران پیگیری کنند
استعفای مدیرکل تامین اجتماعی فارس با هدف کاندیدایی مجلس
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی فارس منصوب شد
طلاق صوری و ازدواج‌ مصلحتی برای مستمری تامین اجتماعی
کاندیداهای احتمالی فارس برای مجلس یازدهم
بزرگترین مرکزاورژانس کشور درشیرازافتتاح می شود
ثبت طولانی‌ترین دیوار گلی۲۵۰۰ ساله در گینس
یک کودک در رودخانه غرق شد
سامانه ی دیجیتال شهرستان داراب افتتاح شد
آتش سوزی در ارتفاعات و مناطق مرتفع کوهستاني داراب
رابطان فرهنگی کتابخانه‌های فارس گرد هم جمع شدند
گام بلند یک روستای فارس برای ثبت در یونسکو
برافراشتن پرچم حسینی در فورگ داراب
قاتل فراری را شناسایی کنید
برداشت گل محمدی دیم لایزنگان / داراب
هشتمین جشنواره گل و گلاب لایزنگان داراب برگزار شد
تصادف در محور داراب-بندرعباس 5مصدوم و6فوتی بر جای گذاشت
تصادف پژو405-پراید در محور فسا- داراب 8مصدوم و 3 فوتی بر جای گذاشت
تصادف در جاده داراب - بندرعباس جان چهار نفر را گرفت
برون سپاری و خدمات پس از فروش برق فارس به24 دفتر پیشخوان در شهرستان داراب
۱۱ مجتمع فرهنگی و هنری در هفته دولت واگذار می شود
۴۳۷۱ واحد مسکن مهر در استان فارس افتتاح شد
مناطق حفاظت شده استان به سامانه هوشمند مجهز می شوند
عامل حریق جنگل‌های پاسارگاد شناسایی شد
سقوط یک شی ناشناس اطراف شهرستان داراب
آتش دوباره به جان فارس افتاد/ آتش سوزی گسترده در ارتفاعات مروارید داراب
آتش سوزی وسیع در منطقه گدار پنبه داراب
ساخت یک جاده در داراب متوقف شد
همایش گل‌محمدی 6 خرداد در لایزنگان داراب برگزار می‌شود
نیکوکار، ساخت یک مدرسه در تنگ کتویه داراب را پذیرفت
اعضاي بيمار مرگ مغزي در فسا براي نيازمندان اهدا شد
چاه‌های شهرستان داراب سالانه ۲۳ میلیون مترمکعب اضافه برداشت دارند
کشف ۹۳ درصد جرائم خشن در استان فارس
فرونشست زمین به طولانی‌ترین دیوار گلی جهان رسید
۲۰ منطقه استان فارس در خطر" رانش زمین"/ روستای کوه سفید داراب "جابه‌جا" می‌شود
ایجاد انگیزه برا ی ماندگاری روستاییان در روستا از جمله فعالیت های جهادی است
اهدا خون توسط کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی داراب
شهرداری شیراز و شهدا گراش قهرمان نیم فصل لیگ برتر فوتسال فارس شدند
بازدید کارشناسان نظارت و ارزیابی بنیاد مسکن فارس از روستای هدف گردشگری لایزنگان
تصادف مرگبار در فارس 4 كشته به‌دنبال داشت
بهره‌برداری از 60 واحد مسكن مهر در داراب
۷ روستای شهرستان داراب تخلیه شد
اسكان 555 حادثه ديده سيل در فارس
فوت یک موتورسواردرسیلاب/نشست خیابان زنددرشیراز
راه ارتباطی کازرون - فراشبند- فیروزآباد با ایجاد کنارگذر برقرار می شود
صدا و سیمای فارس به رشدی رسیده است که علاوه بر انجام ماموریت های محوله می تواند یاریگر سایر مراکز استانی باشد
اعضای باند سارق مسلح با پوشش لباس پلیس در شهرستان فسا دستگیر شدند
رئیس مجلس به استان فارس سفر می کند
خیر دارابی یک منزل سه میلیاردی به جمعیت هلال احمر اهدا کرد
جابه‌جایی « کوه سفید» کلید خورد
نتیجه انتخابات شورای شهر داراب اعلام شد
کشف بيش از 180 كيلو مواد مخدر در داراب
یک کشته و11 زخمی در واژگونی وانت نیسان در شهرستان فسا
آبادانی مناطق محروم با افتتاح 5 مسجد در استان فارس
سه زمین لرزه در فارس خسارتی نداشت
شهر پیر داراب لرزید
قطع عضو ۲ نفر از دانش‌آموزان حادثه واژگونی اتوبوس/ ۳ نفر مشکوک به قطع نخاع هستند
جدیدترین اخبار از روند درمان دانش آموزان هرمزگانی
اگر قصوری باشد به شدت برخورد می‌کنیم
پرونده‌‌اي براي حادثه داراب گشوده شده است
استعفای مدیر سازمان دانش آموزی استان هرمزگان
پيكر مربی فقید دانش آموزان هرمزگانی در شیراز به خاک سپرده شد
وزارت کشور تبادار را به دولت معرفی کرد
دستگیری سه داعشی در فارس قبل از عملیات بمب گذاری
وقوع 2 حادثه رانندگی در فارس 7 قربانی گرفت
در63 روستای داراب هیچ کارعمرانی نشده است
سه روستای استان جابه جا می شوند
ترک دیوارخانه ها در روستای کوه سفید داراب
ساخت غیراصولی یک مدرسه در جنت شهر داراب خبرساز شد
پیاده روی یکصدهزار نفری در شهرستان داراب
قتل به خاطر پارک نامناسب خودرو در داراب/ دستگیری قاتل
مدیرکل صدا وسیمای فارس مقام اول مدیران کل برتر مراکز صدا وسیما را به خود اختصاص داد
وزیر ورزش و جوانان وارد شیراز شد
تضییع حق زمین‌داران رودبال داراب در روند قیمت‌گذاری اراضی
واکنش آموزش و پرورش فارس به تنبیه بدنی دانش آموز دارابی
کلنگ احداث دو باب مسجد در شهرستان داراب
اعطای اسناد مالکیت به روستاییان در روستای لایزنگان داراب
از کتاب همیار شهردار رو نمایی شد
زخمی شدن 24 جهرمی در یک عروسی
پروژه مسکونی 30 واحدی امام سجاد (ع) داراب نماد شهر سازی توسعه یافته
عمران روستایی و محرومیت زدایی موثرترین خدمت نظام اسلامی به مناطق محروم است
کارگر دارابی برای حمایت از زندانیان جرائم غیر عمد به قم رسید
ساخت بزرگراه داراب - گهکم هرمزگان شتاب گیرد
آب هست، اعتبار نیست
۸ نفر کشته و زخمی در حادثه رانندگی محور فسا به داراب
انتخاب روابط عمومی بنیاد مسکن داراب به عنوان روابط عمومی برتر
زلزله ۴ ریشتری جنت‌شهر در استان فارس را لرزاند
چهار روستای فارس جابه جا می‌شود
کشف قنات 2 هزار ساله در داراب فارس
بهره برداری از 20 پروژه راهسازی با اعتباری بالغ بر 396 میلیارد ریال
سفر وزیر تعاون به فارس
جابجایی روستای کوه سفید داراب اجتناب ناپذیر است
حوادث رانندگی در فارس چهار نفر را به کام مرگ کشید
ملخ های مرده را نخرید
مصوبه دولت برای ایجاد 2 بخش جدید در فارس ابلاغ شد
تخریب بنای کاخ کیومرث داراب جزئی است
مرگ مرد جوان براثر سقوط از کوه در داراب
توفان و تگرگ داراب را درنوردید
رادیوفارس، پرافتخارترین رادیوی استانی در کشور
(237) عبدالکریم نباتی مدیر کل تامین اجتماعی استان فارس
خبرنگاران رسانه های غیردولتی از مزایای مشاغل سخت و زیان آور برخوردار می شوند
اجرای طرح پرداخت متمرکز مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران
فراخوان تاسیس کارگزاری رسمی تامین اجتماعی در شهرستان جهرم و فسا
از بازنشستگان ، همسران بازمانده و ازکارافتادگان کلی نمونه تجلیل می شود
افزایش تعداد بیمه‌شدگان اصلی تامین اجتماعی در فارس
ثبت نام آزمون استخدامی پیمانی سازمان تأمین اجتماعی
٢٧ شهریور ماه ؛ آخرین روز بهره مندی از طرح بخشودگی جرایم
استقلال و حفظ ساختار کنونی تامین اجتماعی مطالبه اصلی صاحبان آن است
45 درصد از جمعیت فارس زیرپوشش تأمین اجتماعی قرار دارند
بیشترین مطالبات تامین اجتماعی فارس از ۲ کارخانه بزرگ ورشکسته است
کارفرمایان سهم فراوان در تولید امنیت اجتماعی دارند
تعهد پرداخت به موقع عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی
اعلام دستمزد مبنای کسر حق‌بیمه از سوی سازمان تأمین‌اجتماعی
طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ای مجددا آغاز شده است
آغاز به‌کار کارگزاری تامین اجتماعی در شهر صدرای فارس
فرهنگسازی بیمه به کتاب های درسی راه یابد
مدیریت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با استانها نیست
تا پایان سال جاری دفترچه های بیمه کاربردی ندارند
رئیس هیات فوتبال فارس انتخاب شد
شرایط برخورداری از مقرری بیمه بیکاری
شروط بازنشستگی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی
کارگزاری رسمی تامین اجتماعی در فیروزآباد افتتاح شد
استعفای مدیرکل تامین اجتماعی فارس با هدف کاندیدایی مجلس
کاندیداهای احتمالی فارس برای مجلس یازدهم
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter