برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز پنج شنبه 23 آبان 1398   برابر با  :    14/11/2019  میلادی    مصادف با :    1441/3/16  قمری
(1393/2/20) فرماندار شهرستان شيراز در بازدید از روستای دشت ارژن:
در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشکلات دشت ارژن رسیدگی خواهد شد
فرماندار شهرستان شيراز در راستاي توجه بيشتر به مناطق محروم و كمتر برخوردار، به همراه معاونين، بخشدار مركزي و جمعي از مسئولين شهرستان از روستاي دشت ارژن از توابع بخش ارژن شهرستان شيراز بازديد نمودند.
مطبوعات فارس/ مصطفی امیری در اين بازديد ضمن حضور در گلزار شهدا و اداي احترام، بر ضروزت ساماندهی و مسقف نمودن گلزار شهدا تاکید کرد.

در این دیدار امیری خواستار رفع مشکلات روستای دشت ارژن به خصوص بحث آبرسانی این روستا شد. وی باتوجه به اینکه اکثر روستاییان این منطقه خواستار حل وضعیت بهداشتی ،بازارچه محلی دشت ارژن و ساماندهی جاده  هستند از مسئولین مربوطه خواست هرچه سریع تر موانع برداشته شود .

امیری همچنین ضمن بازدید از درمانگاه و اورژانس الزهرا(س) در دشت ارژن تاکید کرد: چنین در مانگاه مجهز به همه امکانات که از سال 86 افتتاح شده است نباید با مشکلاتی همچون کمبود کادر پزشکی و دارو روبه رو باشد .

وی ادامه داد: این منطقه به دلیل تردد بالای رفت و آمد آمار تصادفات آن بالا است و لذا توجه به این درمانگاه باید در اولویت باشد.

فرماندار شهرستان شیراز در ادامه با بیان اینکه مسئولین تا در بین مردم در مناطق مختلف حضور پیدا نکنند نمی توانند مشکلات مردم را برطرف کنند گفت :تمامي مديران شهرستان شيراز، بايد عزم خود را جهت پاك نمودن گرد و غبار محروميت در مناطق محروم جزم نمايند. وی ضمن ادای احترام به شهدای منطقه دست ارژن گفت: شهدایی که در این منطقه دفن شده اند نگین درخشان ارژن می باشند که این نشان پیوند مستحکم مردم با انقلاب است.

امیری با اشاره به لزوم حضور مسئولان در بین مردم گفت: فلسه وجودی مسئولان خدمت به مردم است که به این منظور در مناطق مختلف حضور پیدا می کنیم و مشکلات را مورد بررسی قرار خواهیم داد.وی با بیان این مطلب که ارتباط نزدیک با مردم و رابطه دوستانه با آنان جزو اسناد بالا دستی نظام جمهوری اسلامی است، اظهار داشت : امید است اسناد بالا دستی در سال اقتصاد و فرهنگ مورد توجه قرار گیرد.این مقام مسوول ادامه داد: رفتار غیر از شوونات اسلامی، مهمترین تهدید برای فاصله بین مردم و مسوولان است که بروز این رفتاره چیزی خارج از شعارهای انقلاب نیز است.مصطفی امیری افزود: مسئولان از جنس خود مردم هستند و این ارتباط با مردم، در تداوم انقلاب و نظام نقش موثری دارد.وی اضافه کرد: از آن چیزی که می‌توان به‌عنوان تهدید تلقی کرد، فاصله بین مردم و مسئولان است.

نماینده عالی دولت در شهرستان شیراز توجه به نخبگان هر منطقه را بسیار مهم و حائز اهمیت خواند و تصریح کرد: مسئولان باید به نظرات افراد نخبه جامعه اهتمام ویژه‌ای داشته باشند چراکه استفاده از نظرات این افراد می‌تواند کمک شایانی به جامعه بکند و به‌یقین به این نکته توجه ویژه داشته و دارند.

امیری افزود: در بازدیدی که از منطقه داشتیم، برخی از مشکلات را دیدیم و پس از این جلسه در کارگروهی که در فرمانداری شیراز شکل خواهد گرفت، سعی می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشکلات رسیدگی شود.

وی با اشاره به اینکه حل مشکلات اصلی روستائیان در اولویت کاری قرار دارد، افزود: سعی می‌شود تا از تمام روستاهای شهرستان بازدید شود تا ضمن آشنایی با ظرفیت‌ها و استعدادهای روستا به مشکلات اهالی روستا نیز رسیدگی و تصمیماتی برای برطرف شدن این مشکلات اتخاذ شود.

منطقه ارژن منطقه‌ای گردشگری و ارزشمند است

ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس نیزدر شورای اداری منطقه ارژن شهرستان شیراز اظهار داشت: ارتباط تنگاتنگ مردم با مسئولان مهمترین شاکله تشکیل نظام جمهوری اسلامی است.

صادقی در ادامه با اشاره به مشکلات منطقه ارژن خاطرنشان کرد: منطقه ارژن منطقه‌ای گردشگری و ارزشمند است و یکی از جهت‌گیری‌های مسئولان ارشد این استان بر این است که صنعت گردشگری و میراث فرهنگی را در راستای ایجاد اشتغال و رفع بیکاری سوق دهند چراکه توجه به این منطقه می‌تواند کمک شایانی به این صنعت کند.

صادقی بیان کرد: ظرفیت مطلوب کشاورزی در روستای کوهمره بخش ارژن یکی از تولیدات اصلی و استراتژیک در حوزه کشاورزی و محصول انار به شمار می‌آید که اگر بتوانیم زیرساخت‌های آن و آبرسانی به روستاهای این منطقه را فراهم کنیم ظرفیت‌های بالقوه‌ای ایجاد می‌شود.

در این جلسه بخشدار ارژن اظهار داشت: این بخش در عین حال که فاصله نزدیکی با شهر شیراز دارد، منطقه محرومی است.هادی دهقانی گفت: این منطقه دارای استعداد و ظرفیت‌های فراوانی است که حمایت مسئولان می‌تواند موجب پیشرفت و شکوفایی آن شود.

در جلسه شورای اداری بخش ارژن:

طهماسبی به عنوان معاون فنی و عمرانی فرمانداری شیراز منصوب شد

مسعود طهماسبی به عنوان سومین معاون فرماندار شیراز در جلسه شورای اداری بخش ارژن شهرستان شیراز معرفی شد.

در جلسه شورای اداری بخش ارژن که با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس برگزار شد، معاون فنی و امور عمرانی فرماندار شیراز معرفی شد.در این جلسه مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس گفت: فرمانداری شیراز در راس دستگاه‌های اجرایی این شهرستان قرار دارد که باید یکی از قدرتمندترین و مجرب‌ترین فرمانداری‌های استان فارس باشد، و البته اینگونه بوده که امروز تکمیل می‌شود.هاشمی ابراز داشت: پیش از این فرمانداری شهرستان شیراز دارای دو معاون بود که از امروز به طور رسمی به سه معاون سیاسی اجتماعی، برنامه‌ریزی و اداری مالی و فنی و عمرانی ارتقا پیدا می‌کند.

وی افزود: مباحث مختلفی از جمله، شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، شوراهای اسلامی شهرها و روستاها، مسائل مربوط به حمل و نقل، ترافیک شهری و پروژه‌های عمرانی شهرستان شیراز، در حوزه فعالیت این معاونت پیش‌بینی شده است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس با تقدیر از زحمات حمیدرضا اسماعیلی معاون پیشین فرماندار شیراز، برای مسعود طهماسبی معاون جدید آرزوی موفقیت کرد.

حمیدرضا اسماعیلی معاون پیشین فرماندار شیراز، مدتی پیش به عنوان نخستین شهردار منطقه 10 شیراز معرفی و منصوب شد

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

یکی از شاخص های تایید صلاحیت نامزدهای شوراها فعالیت ستادهای انتخابات آنان در دور قبل است
بررسی طرح ورزش شهرستان شیراز با حضور هیات های ورزشی
قطع سهمیه نمایندگی های بدون جواز کسب ، توزیع کننده سیلندرهای گاز مایع توسط شرکت های عامل شیراز
تشکیل 6 کارگروه برای نهضت مطالعه مفید در شهرستان شیراز
معرفی افتخارات دوران دفاع مقدس و تقویت فضای معنوی جامعه در دستور کار ادارات باشد
مشکلات شهر صدرا جدی گرفته شود
مافیای بازار سیاه فروش بلیت یکی از عوامل کمبود بلیت هواپیمایی است
وجود اتباع بیگانه غیر مجاز یک تهدید بزرگ برای منطقه ده پیاله
ادارات و دستگاه های شیراز موظف به همکاری با ارزیاب های بهزیستی هستند
تنها با توان فیزیکی و دست خالی نمی توان بحران ها را مدیریت کرد
تشكيل تيم بازرسي براي مقابله با انشعاب‌هاي غيرمجاز آب
اکیپ های بازرسی کنترل و نظارت بر قیمت ها فعال می شود
توزیع برگ سهام عدالت در بین کارگران فصلی و ساختمانی
گشت های جلوگیری از تخلفات غیر مجاز در سطح بخش ها راه اندازی می شوند
هیچ مدیری حق ندارد ارباب رجوع را پشت در اتاق نگه دارد
پرداخت بیش از 3 میلیارد و 800 میلیون تومان زکات در شهرستان شیراز
مسئولان استانی نسبت به حضور در جلسات کم کارند
حضور زنان در عرصه مدیریتی شهرستان شیراز فعال شود
ساماندهي بازار دست‌فروشان ضرورت دارد
جمع آوری وانت بارهای فروش میوه و اغذیه در سطح شهر
قانون شکنان مراسم چهارشنبه سوری تا پایان تعطیلات بازدداشت می شوند/تمهیدات لازم برای مقابله با آسیب‌های چهارشنبه‌سوری
تشکیل اتاق فکر برای توسعه شهر شیراز ضرورت دارد
جشن یکصد سالگی دبیرستان نمازی با حضور فرماندار شیراز برگزار شد
ورودی گویم و دشت ارژن ساماندهی شود
آموزش و پرورش احکام حقوقی مدارس را جدی تر دنبال کند
مسیر 13 کیلومتری دسترسی به معادن دوکوهک به یک و نیم کیلومتر کاهش یافت
فرماندار شهرستان شیراز به عنوان مدیر کل امنیتی وزارت کشور منصوب شد
اهداف کمی سند چشم انداز 1404 تعدادی از ادارات شیراز اعلام شد
تشدید اراده مدیران دستگاه ها و نهاد های مرتبط در جمع آوری و طرد متکدیان
طرح جامع 72 صفحه ای بهداشت شیراز به دستگاه ها ابلاغ شد
آغاز ثبت‌نام از متقاضيان ساماندهي مسافربرهاي شخصي از دهم آذر
سند راهبردی فرهنگ عمومی شهرستان شیراز تدوین می شود
طرح جامع مقابله با آتش سوزی در منابع طبیعی و محیط زیست جهت اجرا به دستگاههای ذیربط ابلاغ شد
نتایج انتخابات این شهرستان حداکثر شنبه شب مشخص می شود
وضعیت حاشیه نشینی این کلانشهر مطلوب نیست
نتایج اولیه انتخابات شورای شهر شیراز اعلام شد
بهره‌برداری از 15 پروژه‌ی برقی در شیراز
فرماندار: 300 خودروی آسیب دیده در سیل شیراز خسارت گرفتند
اختلاف بر سر کرسی سیزدهم شورای شیراز
آسیب‌زدایی از بافت تاریخی شیراز امکان پذیر است
مراسم تودیع و معارفه معاونان توسعه منابع و سرمایه انسانی و امور جوانان و فرهنگی ورزش و جوانان برگزار شد/عکس:عباس امیری
گزارش تصویری/بازدید فرماندار شیراز از اردوگاه هدایت /عکس:عباس امیری
گزارش تصویری/جشن تولد 100 کودک بی سرپرست در شیراز
هنوز برای افزایش نرخ کرایه تاکسی ها تصمیم گیری نشده است
(259) مصطفی امیری فرماندار شیراز
(256) مصیب امیری مدیر کل میراث فرهنگی فارس
افتتاح طرح های عمران روستایی در بخش مرکزی شهرستان نیریز
باید با بیان خاطرات دفاع مقدس، از آنها بهره مند شویم/عکس:عباس امیری
آمادگی بسیج رسانه فارس برای معرفی هرچه بهتر سومین حرم اهل بیت (ع)
پروژه های میراث فرهنگی فارس از حالت رکود خارج شد
نخستین موزه خط کتابت جنوب کشور در نی ریز فارس افتتاح شد
16 بنای تاریخی –ثبتی فارس مستند سازی می شود
طرح نظارت مستمر بر تأسیسات و مؤسسات گردشگری فارس آغاز شد
پژوهش رکن اصلی تمام فعالیت های سازمان میراث فرهنگی است
روستای انجیره و سلطان آباد به شیراز ملحق می‌شوند
کنسرت احسان خواجه امیری در شیراز برگزار شد
یک روستا در شهرستان شیراز پس از 35 سال دارای آب لوله کشی شد
بیش از هفتادوپنج تن تولیدات صنایع دستی فارس در سه ماهه اول صادر شد
برای حذف محرومیت مناطق روستایی مصمم هستیم
کاخ اردشیر بابکان میزبان مرمت گران شد
پرونده مرمت مدرسه ملاصدرا درشیراز گشوده شد
مرمت 6 خانه تاریخی فارس درحال انجام است
فارس سهم مناسبی از صادرات صنایع دستی را به خود اختصاص داده است
لزوم راه‌اندازی بازارچه صنایع دستی در شیراز
انتخاب شهر لپویی برای اجرای طرح مسکن مهر اشتباه بود
فرماندار شیراز منصوب شد
حضور زنان در عرصه مدیریتی شهرستان شیراز فعال شود
بیش از دو میلیون نفر ازیادمان های تاریخی فارس بازدید کردند
آرامگاه حافظ بیشترین بازدید کننده در شیراز را به خود اختصاص داده است
نقشه اماکن محور تاریخی شیراز چاپ و توزیع می‌شود
تشکیل کمیته گسترش و توسعه شهری در فرمانداری شیراز
مردم نباید درگیر کاغذ بازی های اداری شوند
مصطفی امیری فرماندار شیراز شد
اماکن تاریخی فارس برای بازدید میهمانان نوروزی آماده می شوند
کمیته تخصصی گردشگری فارس تشکیل می شود
بالفعل نمودن توانمندی های گردشگری سلامت با توجه ویژه به بحث تبلیغات و بازاریابی
مدیرکل میراث فرهنگی فارس منصوب شد
برگزاری سومین سمینار مدیریت برند گردشگری در شیراز
بازيد مديران از مركز مديريت فوريت‌هاي پزشكي و اورژانس فارس
پای صحبتهای یک نجات یافته از اعدام
بیابانی و شهبازی طلایی شدند/ بذری به مدال نقره رسید
نخستین اقامتگاه بوم گردی در بافت تاریخی شیراز راه اندازی شد
خبرنگاران فارس دغدغه خدمت و قلم دارند
تاکید بر نقش سردبیر و کارکرد حرفه ای خبرنگاران در شرایط جدید
برنامه های سال آینده بسیج رسانه طبق نیازسنجی دنبال می شود
۵ اقامتگاه بوم‌گردی در استان فارس راه‌اندازی می‌شود
رئیس بسیج رسانه فارس مدیر نمونه کشوری معرفی شد
هفت کانون فعالان رسانه ای تا پایان امسال در فارس راه اندازی می شود
"کوچه چترها" این بار در شیراز
خلاء‌هاي قانوني مانع اصلي در مسير توسعه گردشگري است
برگزاری اولین کنگره استانی تاریخ معماری و شهرسازی ایران ، بهمن ماه در شیراز
به همت بسیج رسانه و همکاری صدا وسیمای فارس مراسم نکوداشت شهدای رسانه برگزار می شود
تقویم رویدادهای گردشگری فارس تهیه می شود
برگزاری تورهای آشناسازی با جاذبه های کمتر معرفی شده و بوم گردی استان فارس ویژه اصحاب رسانه
نشست گروه باستان شناسی ایران و دانشگاه گوته فرانکفورت در شیراز
سرو 700 ساله شهرستان کازرون در فهرست میراث طبیعی کشور ثبت می شود
بررسی سرمایه گذاری در شیراز در دستورکار آژانس همکاری بین المللی ژاپن
بهره‌برداری 12 طرح گردشگري در استان فارس
مکان های تاریخی فارس افزون بر 1.8 میلیون بازدیدکننده داشت
نخستین «فن تور» با حضور فعالان گردشگری عمان در شیراز‎
وزرای پیشنهادی رای اعتماد می گیرند
تایید ربوده شدن دانش آموز نورآبادی
مجوز فعالیت 4 موزه خصوصی در فارس صادر شد
سکته مغزی امروزه کاملا قابل درمان است
نمایش اشیاء کشف شده‌ی فارس در موزه ملی
افراد کلید بدست در ایام نوروز از سطح شهر شیراز جمع آوری می شوند
بلیت فروشی اینترنتی اماکن گردشگری فارس برای نوروز
تخریب بنای کاخ کیومرث داراب جزئی است
کارگروه نامگذاری روز ملی میهمان نوازی مردم شیراز شکل گرفت
برخورد با مدیران کم کار شهرستان شیراز در موضوع حفظ جنگل ها
نخستین بازار تجاری صنایع دستی کشور در شیراز راه‌اندازی می‌شود
بزرگترین مرکزاورژانس کشور درشیرازافتتاح می شود
کمک‌های خیرین به حوزه آسیب‌های اجتماعی هدایت شود
دانش‌آموزان فارس در کنکور ۴ رتبه تک‌رقمی کسب کردند
اختلاف بر سر کرسی سیزدهم شورای شیراز
ورودی بافت قدیم روستای گردشگری قلات شیراز بازگشایی شد
مُهر تعطیلی بر روستای ثبت ملی
طی ۴ دهه یک سوم ایرانی‌ها صاحب خانه شده‌اند
آسیب‌زدایی از بافت تاریخی شیراز امکان پذیر است
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter