برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز یکشنبه 24 آذر 1398   برابر با  :    15/12/2019  میلادی    مصادف با :    1441/4/17  قمری
(1395/5/3)
حرفه خبرنگاری جزو مشاغل سخت و زیان‌آور
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی - در جلسه هم‌اندیشی با انجمن صنفی مدیران رسانه تأکید کرد:‌ در متن قانون آمده که حرفه خبرنگاری جزو مشاغل سخت و زیان‌آور است. اگر کسی هم با سخت و زیان‌آور بودن این حرفه مخالف باشد سیستم و قانون خودکار کارش را انجام خواهد داد.
مطبوعات فارس/جلسه هم‌اندیشی مدیران رسانه با حضور معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی و نمایندگانی از معاونت مطبوعاتی و رسانه‌ها صبح امروز به همت انجمن صنفی مدیران رسانه در موسسه نشرآوران برگزار شد.

محمد حسن زدا در ابتدای این جلسه درباره‌ی سخت و زیان‌آور بودن حرفه خبرنگاری و اینکه آیا این حرفه از منظر سازمان تامین اجتماعی جزو مشاغل سخت محسوب می‌شود؟ اظهار کرد: خبرنگاری جزو مشاغل سخت و زیان‌آور است، منتها باید گفت که مرجع تشخیص آن کیست. مرجع تشخیص این حرفه وزارت کار و امور اجتماعی است که دوستان خبرنگار باید به آنجا مراجعه و کار را از آنجا شروع کنند. کمیته‌ای در ارتباط با تشخیص دادن سخت و زیان‌آوری حرفه خبرنگاری وجود دارد، بنابراین دوستانی که خبرنگار هستند، در ارتباط با این مساله کار سختی ندارند. چرا که به محض اینکه شناسایی شدند به سازمان تأمین اجتماعی معرفی می‌شوند و با لیست‌ شغل‌هایی که سخت و زیان‌آور هستند تطبیق داده می‌شوند و زمانی تأیید می‌شوند که 20 سال تداوم کاری داشته باشند؛ البته در این مسیر برخی خبرنگاران ممکن است سمت خود را تغییر داده باشند؛ به عنوان مثال سردبیر معرفی شده‌اند. حتی با وجود این شرایط نیز این مساله برای آن‌ها قابل بررسی و حل شدن است. با وجود اینکه تمام حرکت‌های ما از نظر سازمان بازرسی کل کشور تحت نظارت است و فرایند کاری ما مورد بررسی قرار می‌گیرد در برخی شرایط نیز اجازه نداریم که در کار اجتماع کنیم.

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی سپس در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا مبنی بر اینکه آیا حرفه خبرنگاری به عنوان یکی از مشاغل سخت و زیان‌آور از سوی سازمان تأمین اجتماعی پذیرفته شده است در حالی که در آخرین اظهارات وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی اعتقادی به این مساله وجود نداشته است، توضیح داد: آقای ربیعی هیچ‌گاه چنین حرفی را نخواهند زد؛ چرا که در متن قانون آمده است که حرفه خبرنگاری جزو مشاغل سخت و زیان‌آور است. اگر ایشان شخصا هم مخالف باشند، سیستم و قانون، کار خودش را انجام خواهد داد.

او در ادامه تأکید کرد:‌خبرنگاری جزو مشاغل سخت است و این در متن قانون هست؛ بنابراین دلیلی ندارد کسی با آن مخالفت کند.

زدا با تأکید بر اینکه خبرنگاری جزو مشاغل سخت و زیان‌آوری است که در قانون هم جاری است، توضیح داد: کارگر معدن جای خودش و خبرنگار هم جای خودش، بنابراین هیچ محدودیتی در این مساله نداریم و اگر محدودیتی می‌بود آن را عنوان می‌کردیم؛ بنابراین هیچ مشکلی در این زمینه برای خبرنگاران وجود ندارد. اما خبرنگاران باید از کسانی که مسؤولیت اجرایی بیمه خبرنگاران را دارند این مساله را پیگیری کنند.

او در پاسخ به این پرسش که برخی خبرنگاران از طریق مجلس بحث زیان‌آور بودن شغل خبرنگاری را به رسمیت رسانده‌اند،‌ توضیح داد: خبرنگاران باید از کسانی که مسؤولیت اجرایی بیمه خبرنگاران را دارند، این مساله را پیگیری کنند. شما وقتی به مجلس مراجعه می‌کنید در آنجا جزئیاتی راجع به قانون مطرح می‌کنند اما از نحوه اجرای آن اطلاعی ندارند. بنده به عنوان مسؤول بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی کشور عرض می‌کنم خبرنگاران درخواستشان را به اداره کار بدهند. در آنجاست که اگر سخت و زیان‌آور بودن کار آن‌ها پذیرفته شد که می‌شود به تأمین اجتماعی ارجاع داده می‌شوند. سپس 20 تا 25 سال سابقه آن‌ها در حرفه خبرنگاری چک می‌شود و اگر آنجا محدودیتی نداشته باشند بازنشستگی آن‌ها صادر می‌شود؛ بنابراین هیچ جای نگرانی برای خبرنگاران وجود ندارد چرا که ما خبرنگاران را دوست داریم و به آن‌ها احترام می‌گذاریم.

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی در بخش دیگری از سخنان خود مطرح کرد: اگر خبرنگاری قرار است پیگیری برای سخت و زیان‌آور بودن داشته باشد آن موسسه‌ای که در آن فعالیت می‌کنند باید هزینه‌هایش را پرداخت کند. در این زمینه ما می‌توانیم طوری رفتار کنیم که هزینه‌ها برای هر نفر 150 میلیون تومان دربیاید، اما ما قانون را خم کرده‌ایم که این 150 میلیون تومان به ازای هر فرد به حدود 18 میلیون تومان برسد.

او سپس درباره هزار و 66 مورد کارهای سخت و زیان‌آوری که در نوع «ب» عنوان می‌شوند، توضیحاتی را ارائه داد و گفت: ما به طور کلی دو نوع کار سخت و زیان‌آور داریم؛ یک نوع کارهایی که به هیچ مدل نمی‌توان آن‌ها را از سخت و زیان‌آوری خارج کرد مثل غواصی، کار در معادن، کار با برق فشار قوی، کار با زندانی، کار با بیماران روانی، اما هزار و 66 مورد شغل است که برای کشور ما زشت بود کار سخت و زیان‌آور محسوب شود. در حال حاضر همین شرایط در سوئیس وجود دارد و می‌گویند اصلا مدل «ب» وجود ندارد. چرا که معتقدند کارهایی نیستند که نتوان با وسایل ایمنی و حفاظتی، آثار و آسیب‌های آن را کاهش داد. بنابراین شورای حفاظت فنی این هزار و 66 مورد را به 13 مورد کاهش داد و 13 رشته کاری برای مشاغل سخت در نظر گرفته‌اند و مطمئن باشید از این لحاظ هیچ آسیبی متوجه خبرنگاران نخواهد بود.

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی درباره اینکه آیا نشریات و روزنامه‌ها جزو کارگاه‌های تولیدی، صنعتی و معدنی محسوب می‌شوند؟ بیان کرد:‌ این مساله به تصویب رسیده است و امیدواریم در قالب این بخشودگی، نشریات با شرایط بهتری کارشان را پیگیری کنند.

وی سپس درباره کد کارگاهی نشریات و موسسات نیز اظهار کرد:‌ این کد کارگاهی قرار است در اختیار کارگروه مشترک سازمان بیمه و انجمن صنفی قرار بگیرد و در این زمینه طی هفته آینده جلسه مشترکی خواهیم داشت که در آن به بررسی کدهای کارگاهی خواهیم پرداخت.

زدا همچنین نوید تشکیل کارگروه مشترک و دبیرخانه دائمی بین سازمان تأمین اجتماعی و انجمن صنفی خبرنگاران را داد.

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی در بخش دیگری از سخنان خود درباره نحوه برخورد بازرسان با اهالی رسانه و انتقاداتی که همواره نسبت به این نحوه برخوردها وجود داشته‌ است، بیان کرد:‌ امیدوارم روزی فرا برسد که قانون بازرسی را تعدیل کنیم، یعنی آنقدر سطح خوداظهاری بالا برود که دیگر نیازی به 230 هزار شکایت کارگران از کارفرمایان که در سطوح مختلف مشغول به کار هستند و کارفرما آن‌ها را تمکین نکرده‌اند، نداشته باشیم. متأسفانه 230 هزار بار محکمه تشکیل دادن برای ما واقعا کار دشواری است. در نهایت با این شرایط مجبوریم از سیستم بازرسی استفاده کنیم. اما در تلاشیم به سمتی برویم که در قسمت بازرسی از افراد آموزش دیده و با تحصیلات بالاتر استفاده کنیم.

او همچنین گفت: ما با حدود هزار واحد بیمه‌ای سروکار داریم، 42 میلیون نفر تحت پوشش بیمه هستند، یک میلیون و 500 هزار کارفرما با ما در ارتباط هستند و ماهی پنج هزار و 200 میلیارد تومان پرداختی ماهیانه‌مان است. سقف هدفمندی یارانه‌ها سه هزار و 200 میلیارد با تمام نفت و گاز و پتروشیمی و عوارض مالیاتی که پشت آن است و 65 هزار پرسنل داریم. یعنی 65 هزار سلیقه پشت میزها نشسته‌اند. بنابراین بین این تعداد سلیقه شاید همه این مواردی که مطرح می‌شود آن طوری که دلمان بخواهد نباشد. اما وظیفه ما به عنوان مدیران ارشد این است که طوری طراحی کنیم که سلیقه‌ها از بین برود. در این راستا وقتی تلاش می‌کنیم کارفرمایان حق بیمه و لیست بیمه را از طریق اینترنت پرداخت کنند برای این است که این سلیقه‌ها از بین برود. در همین راستا طرح‌های بزرگ‌تری داریم که قرار است آن‌ها را عملی کنیم.

بخش دیگری از هم‌اندیشی انجمن صنفی مدیران رسانه به طرح سوالاتی از نمایندگان معاونت مطبوعاتی گذشت و برخی از درخواست‌ها نیز قرار شد عملی شوند.

مباحثی مربوط به بحث اعلام وصول الکترونیک، طرح خرید نشریات برگشتی، اختصاص بیشتر اعتبارات دولتی به یارانه‌ها برای نشریات عمومی و خصوصی و همچنین نحوه واریزی یارانه خبرنگاران، تخلفات مربوط به اصل 18 قانون اساسی و ... از جمله مسائلی بود که در جلسه هم ‌اندیشی مدیران رسانه با نمایندگان معاونت مطبوعاتی و تامین اجتماعی به پرسش و پاسخ گذاشته شد.

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

هیات دولت فهرست مشاغل سخت و زیان‌آور و درجه‌بندی آنها را تعیین کرد
ممنوعیت اشتغال بانوان در مشاغل سخت و زیان‌آور
تعیین ۱۱۰ شغل سخت و زیان آور در ۱۳ گروه شغلی
گزارش تصویری/همایش پویا نمایی ،رسانه های دیجیتال و فرصت های شغلی در هزاره سوم
راه‌اندازی گرمخانه بعد مرگ کارتن‌خواب‌ها در شیراز
مراسم تجلیل از مدیران رسانه ها و خبرنگاران حوزه کمیته امداد استان فارس
70 درصد زندانیان ایران، مربوط به مواد مخدر هستند
مشکلات مردم در رسانه‌های درون نظام مطرح شود
پرداخت 2 هزار میلیارد تومان از بدهی زنجانی
ایرانی ها 5 تا 9 ساعت در روز در فضای مجازی اند
تلاشهای رسانه ی ملی دراستان فارس حد توقف نخواهد داشت
نشست اعضای بسیج رسانه با مدیر کل ارشاد فارس برگزار شد
اردیبهشت شیراز با عطر شهیدان رسانه ی ملی بهشتی شد
شش پروژه ی بزرگ فن آوری رسانه ی ملی درشهرهای فارس راه اندازی شد
اصحاب رسانه بايد عالمانه عمل كنند
آلبوم 1/ اهالی رسانه های فارس به روایت تصویر
آلبوم 4/ اهالی رسانه های فارس به روایت تصویر
آلبوم 2/ اهالی رسانه های فارس به روایت تصویر
آلبوم 3/ اهالی رسانه های فارس به روایت تصویر
منشور اخلاقی خبرنگاری تدوین شود
ششمین همایش پویانمایی، رسانه های دیجیتال و فرصت های شغلی در هزاره سوم
فارس میزبان مسابقات کشوری بازی های رایانه ای 'جام دیجیتال' می شود
نخستین جشنواره رسانه ای فجر انقلاب استان فارس برگزیدگانش را شناخت
آمادگی بسیج رسانه فارس برای معرفی هرچه بهتر سومین حرم اهل بیت (ع)
حضور دكتر انتظامي در جمع اهالي رسانه فارس
جام بازی های رایانه ای ویژه اصحاب رسانه کلیدخورد
اگر یارانه بخواهد 250 هزار تومان باشد تقریبا باید قیمت حامل‌های انرژی شش برابر شود
رسانه فاخر، همان راهی است که امروز بسیج رسانه دنبال می کند
جشنواره مطبوعات و رسانه های دفاع مقدس به صورت ملی برگزار می شود
بسیج رسانه استان فارس سیره شهدای استان را بررسی و اطلاع‌رسانی کند
شجریان بستری شد
پیشکسوتان رسانه در شیراز تجلیل شدند
نرم‌افزار «خبرخوان فارس تیتر»در بازار موبایل راه‌اندازی شد
تجديد ميثاق خبرنگاران شیراز با شهداي رسانه
پشت صحنه فعالیت رسانه های فارس در یک روز کاری
۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره رسانه و دفاع مقدس فارس ارسال شد
نمایشگاه عکس «آستانه نور» در شیراز افتتاح شد
راه‌اندازی انجمن پیشکسوتان رسانه‌های فارس
بانک اطلاعاتی رسانه ها راه اندازی شد
منشور اخلاقي اصحاب رسانه فارس 17 مرداد رونمايي مي‌شود
فرهنگ ترافیک شیرازبرازنده شهرادب نیست
آثار نخستین جشنواره رسانه های دفاع مقدس فارس دریافت می شود
نخستین جشنواره مطبوعات و رسانه های دفاع مقدس در فارس برگزار می شود
برگزاري 2 جشنواره رسانه‌اي در فارس
سامانه اطلاعات مربوط به مسائل پرسنلی خبرنگاران راه‌اندازی شده است
بسیج رسانه فارس طرح رسانه، همدلی و همزبانی را در فارس اجرا می کند
تاسیس72 باب كانون فرهنگی مساجد در سال جاری
چراغ خاموش به سمت مدیریت یکپارچه شهری در حرکتیم
نشست هم اندیشی مدیریت شهری شیراز با اهالی رسانه
تکریم رسانه به معنای تقدیر از آگاهی عمومی است
نخستین جشنواره رسانه؛ نظم و امنیت عمومی
کاردان مدیر روابط عمومی بسیج رسانه فارس شد
چهاردهمین نمایشگاه رسانه، تبلیغات، چاپ آغاز بکار کرد
آیین بزرگداشت سالروز تأسیس بسیج رسانه در استان فارس برگزار شد
بسيج رسانه خط كشي سياسي و جناحي ندارد
وزیر رسانه و ارتباطات بنگلادش به شیراز سفر کرد
همایش بسیج و رسانه در شیراز برگزار شد
برگزاري همايش وقف و رسانه در هفته وقف
ثبت نام دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان فارس
اصحاب فرهنگ،هنر و رسانه صاحب شناسه می شوند
منشور اخلاقی اصحاب رسانه فارس به عنوان سند ملی رونمایی می شود
همایش ملی سلامت رسانه برگزار شد
همایش ملی سلامت ورسانه در شیراز برگزار می شود
همایش استانی بسیج و رسانه در فارس برگزار می شود
مطبوعات فارس رسانه برتر هفته منابع طبیعی شد
افتتاح اولین کانون فرهنگی و هنری رسانه ملی کشور در مسجد صدا و سیمای فارس
معتمدنژاد پدری کرد تا عنوان پدر ارتباطات را گرفت
برگزاري همايش رسانه و انقلاب اسلامي در شيراز
رسانه سلاحی استراتژیک است
همکاری بیش از 30 رسانه با اوقاف فارس
ده همايش وقف و رسانه در فارس برگزار شد
نخستین نشست فعالان رسانه‌ای سراسر فارس در شیراز برگزار می شود
تجليل از 120 خبرنگار استان فارس
آماده همکاری در زمینه فرهنگ شهروندی با رسانه ها هستیم
رسانه‌ها از ظرفیت بسیار مناسبی برای توسعه فرهنگ دینی برخوردارند
سیزدهمین نمایشگاه رسانه و تبلیغات در شیراز برگزار می شود
آغاز به كار نخستین كانون بسيج رسانه‌ي كشور در شيراز
رسانه ها آن چیزی که واقعیت دارد را بگویند و نترسند/ به عنوان استاندار بد اخلاقی کردم به من تذکر دهید
منشور اخلاقی اصحاب رسانه تدوین می شود
مسابقه "بسیج در قاب رسانه" برگزار می شود
براي رسانه‌ها بيشترين اهميت را قائل هستم
روحانی: توقیف باید آخرین کلمه برای یک رسانه باشد
مبادله تفاهم‌نامه سازمان‌هاي بسيج رسانه و حقوق‌دانان فارس
رسانه های فارس در توسعه فرهنگ وقف همکاری کنند
بعیدی‌نژاد و هاپتون سفرای جدید ایران و انگلیس شدند
تولید و پخش برنامه ویژه هفته دولت در صدا وسیمای مرکز فارس
نخستین همایش ملی سواد رسانه‌ای برگزار می شود
«سردار غلامی» در کما است
افزایش ۵ عنوان جدید درسی در حوزه فضای مجازی
تنها آزاده زن فارس از این استان مهاجرت کرده است
تدوين پيش‌نويس تفاهم‌نامه بين وزارت ارشاد و تامين اجتماعي
برای اولین بار ۴ درس جدید وارد نظام تعلیم و تربیت شد
دانشجوی ایرانی داروی دیابت کشف کرد
خبرنگاران نیازهای جامعه را شناسایی کنند
خبرنگاران فارس دغدغه خدمت و قلم دارند
شکل گیری انجمن های رسانه ای اتفاق مبارکی است
بزرگداشت خبرنگاران با پیش بینی پنج برنامه در فارس
تخصیص اعتبار آبیاری نوین اراضی فارس
پرداخت یارانه به سایت های با امتیاز بالا
برخورد پلیس با مانتوهای قاچاق پشت نوشته
دومين جشنواره خبرنگاران برتر حوزه ايثار و شهادت در فارس برگزار مي‌شود
ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران به ۱۲۰ رسید
فعالیت رسانه ای در شبکه های مجازی مجوزدار می شود
کارگروه مطالبات رهبری در بسیج رسانه فارس تشکیل شد
دعوت فعالان رسانه ای به همایش سواد رسانه ای
آتش 189 ميليارد تومان به جنگل‌های پاسارگاد خسارت زد
مخالفت شورای شیراز با نام گذاری باغی به نام رسانه
ارتقا 13 پله‌اي رتبه هيئت ورزش‌هاي همگاني فارس در كشور
مشاور احمدی نژاد پای میز محاکمه رفت
دلیل حمله به میرمحمود موسوی مشخص شد
فرش دستباف فارس میزبان رسانه های خارجی
تلاش رسانه ها در تبلیغ وقف بسیار تاثیرگذار است
رونمايي از نرم‌افزار آفيش در شيراز
یارانه فرهنگی 47 هزار تومانی برای تمامی ایرانی‌ها
کلیات طرح ممنوعیت تبلیغات محصولات آسیب‌رسان تصویب شد
جای خالی سواد رسانه‌ای در دانشگاه‌ها
فارس از نظر تعداد رسانه رتبه سوم کشوری را دارد
احتمال اصلاح معافیت مالیاتی خبرنگاران برای رفع محدودیت‌ها
برنامه های امسال بسیج رسانه شیراز بررسی شد
جشنواره رسانه‌ها و مطبوعات دفاع مقدس به صورت ملی برگزار می‌شود
برنامه های سال آینده بسیج رسانه طبق نیازسنجی دنبال می شود
تلویزیون ما یک رسانه ورشکسته است
دروس جدید برای دبیرستانی‌ها در راه است
رئیس بسیج رسانه فارس مدیر نمونه کشوری معرفی شد
دوره آموزشی تخصصی خبرنگاری انتخابات برگزار می‌شود
هم‌افزايي توان اصحاب رسانه اولويت است
هفت کانون فعالان رسانه ای تا پایان امسال در فارس راه اندازی می شود
کلید تفاهم روابط عمومی با رسانه را باید در رعایت اخلاق حرفه ای جستجو کرد
رونمایی از 12 کتاب درباره سواد رسانه ای
پيدا و پنهان پروژه‌اي كه ارم را تهديد مي‌كند
صدا و سیما در سرعت بخشیدن به توسعه و رشد جامعه نقش ویژه ای داشته است
تلاش صدا وسیمای فارس در بیان توانمندی های استان شایسته تقدیر است
عکس هایی که بر روی آنها زوم می شود
محدودیت جدید در پرداختی به کارکنان بانک‌ها
مهلت ۱۵ روزه به پایگاه‌های خبری فاقد مجوز
اضافه شدن 4 درس جدید به دبیرستان
عملیات ها در باغ موزه دفاع مقدس شیراز بازسازی می شود
نخستین کاروان رسانه های فارس به کربلای معلی اعزام می شود
آغاز ثبت‌نام «آزمون استخدامی آموزش و پرورش» از 17 مهر ماه
تشکیل دوره تربیت‌مربی سواد رسانه‌ای در فضای مجازی
ممنوعیت تبلیغ کالاهای آسیب رسان به سلامت
منطقه ویژه انرژی بر پارسیان هیچگاه جزو فارس نبوده است
محاکمه مفاسد اقتصادی بالای 10 میلیارد تومان علنی می‌شود
توسعه فعالیت های صدا وسیمای فارس در فضای مجازی
نهايي شدن اعتبار 30 ميلياردي ورزشگاه ميانرود
پذيرش 3مقاله عضو هيئت علمي و مدرسين دانشگاه پيام نور شيراز درهمايش بين المللي سيماي حضرت محمد(ص) در هنر و رسانه
درخشش انحصاری نمایش های بلند رادیو فارس در جشنواره تامین اجتماعی و رسانه
عزيمت كاروان خبرنگاران و عكاسان فارس به كربلا
عكس بخشي مهم از ساختمان رسانه است
شروط صدور مجوز برای خبرگزاری معقول شده‌است
برگزاری پنجمین همایش وقف و رسانه در شیراز
برگزاری همایش بین‌المللی خبرنگاران و عکاسان جهان اسلام در شیراز
سه‌شنبه‌ بدون خودرو شیراز با حضور اصحاب رسانه فارس برگزار می‌شود
محکومیت راننده تاکسی سگ‌آزار به حبس
2 کتاب بسیج رسانه فارس در تهران رونمایی می شود
اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه بیمه بیکاری می‌شوند
انتشار فرم شیوه‌نامه رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری
صداوسیمای فارس مقام نخست آوردگاه علمی و تخصصی اجلاس فناوری را کسب کرد
مديريت صنعت گردشگري به ميراث فرهنگي واگذار مي‌شود
یارانه مطبوعات به‌زودی واریز می‌شود
پیشنهاد نامگذاری 30 دی به نام روز آتش نشان
فراخوان اهالی مطبوعات فارس برای همایش 17 بهمن
به همت بسیج رسانه و همکاری صدا وسیمای فارس مراسم نکوداشت شهدای رسانه برگزار می شود
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی در شیراز برپا می‌شود
۴۷۰۰ کانال تلگرامی خود را به ثبت رساندند
پوشش صادقانه اصحاب رسانه فارس نسبت به بارندگی‌های اخیر این استان
پیش نویس جدید ممنوعیت مهاجرتی به آمریکا
کاخ سفید سی‌ان‌ان، بی‌بی‌سی و نیویورک تایمز و ... را راه نداد
کشف‌نسخه 700‌ساله‌غزلیات‌حافظ و‌یک‌غزل‌تازه
رسانه هاعملکرد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس را نقد می کنند
دارندگان نیمی از کانال‌های پرمخاطب تلگرام احراز هویت شدند
قانون بیمه خبرنگاران اصلاح می شود
حادثه پلاسکو وارد کتب‌ درسی شود
کره شمالی تهدید کرد،‌ آمریکا را تبدیل به خاکستر می‌کند
برخورد با اندیشه های شیطانی صاحبان قدرت باید از طریق رسانه باشد
صدور آسان ویزای ایران در ۱۰ فرودگاه کشور
صدا و سیمای فارس به رشدی رسیده است که علاوه بر انجام ماموریت های محوله می تواند یاریگر سایر مراکز استانی باشد
برگزاری تورهای آشناسازی با جاذبه های کمتر معرفی شده و بوم گردی استان فارس ویژه اصحاب رسانه
پایان سومین جشنواره مطبوعات حامی مصرف کننده در فارس/ کام مطبوعاتی‌ها شیرین شد
راه‌اندازي شبكه تلويزيوني اعتاب مقدسه
دیوارکشی ترکیه در مرز با ایران
اعلام تعطیلی مدارس درفردای انتخابات
آمادگی بیش از 185 فعال رسانه ای فارس برای شرکت در انتخابات خانه مطبوعات
علت مرگ مرحوم کیارستمی در فرانسه
تمامی مدارس 13 خردادماه فعال هستند
عیادت مدیرکل فرهنگ و ارشاد فارس از فعال رسانه ای پیشکسوت و جوان شیراز
دبیرخانه دائمی هفته خبرنگار در شیراز راه‌اندازی می‌شود
اطلاعیه سپاه درخصوص اقدام امروز ناو آمریکا در خلیج فارس
رقابت نابرابر رسانه ای با دنیای استکبار
برگزاري همايش تخصصي حقوق رسانه در شيراز
خبرنگاران و اهالی فرهنگ فارس به شهدا ادای احترام کردند
مراسم گرامی‌داشت روز خبرنگار در شیراز برگزار شد
برگزاري دوره‌هاي آموزشي تخصصي رايگان براي خبرنگاران
دولت دیگر سالن سینما نمی سازد
آیین روز خبرنگار در صداوسیمای فارس برگزار شد
بد تفسير كردن حقوق بشر جرم است
همنشینی اهالی رسانه فارس با کتاب های تخصصی
همنشینی اهالی رسانه فارس با کتاب های تخصصی
عربستان حمله رسانه‌ای به ایران را ممنوع کرد
دکتر عسکری رئیس سازمان صدا و سیما تندیس بهترین عملکرد رسانه ای در فضای مجازی را به مرکز فارس اهدا کرد
کشف باند کلاهبرداری توسط اطلاعات سپاه فارس
قدرداني از خبرنگاران پيشكسوت فارس در دوران دفاع مقدس
۹ میلیارد تومان در برگزاری جشنواره ملی و جهانی فجر گم شده است
طرح موضوع جعلی هفت آبان توطئه دیگری از طرف دشمنان ملت ایران است
ریزش تونل در سایت اتمی کره شمالی با ۲۰۰ کشته
ترویج فرهنگ وقف نیاز به تبلیغ آگاهانه با کمک هنر و رسانه دارد
لایحه نظام رسانه‌ای زیر ذره‌بین ۵ کارشناس
اتاق بازرگاني شيراز دوره‌ي روزنامه‌نگاري اقتصادي برگزار مي‌كند
پیروزی غرورآفرین مهندسان صدا وسیمای فارس در چهاردهمین اجلاس فنآوری رسانه
رسانه ها موارد اختلافی را به نهادهای صنفی ارجاع دهند
۷ درصد اغتشاشگران بیکار بودند
مدل اجرای پزشک خانواده در فارس کشوری شد
یک هزارو578 پروژه ‌دردهه فجردر فارس بهره برداری می شود
نشست خبری رئیس جمهور سه‌شنبه برگزار می شود
خبرنگاران رسانه های خارجی از طرح های عمرانی شیراز بازدید کردند
کسب مقام اول صدا و سیمای فارس در چهاردهمین دوره از مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در بین شبکه های استانی و سراسری
هرآن ممکن است تلگرام مسدود شود
گردانندگان پیام‌رسان‌های داخلی را بشناسید
سه راهکار درمان آسیب های اجتماعی
فراخوان جشنواره رسانه، امنیت و پیشگیری از اعتیاد اعلام شد
برگزیدگان جشنواره مطبوعات استان فارس معرفی شدند
استاد مرد بچه به بغل، سر کلاس دانشگاه
عناوین روزهای هفته روابط عمومی سال ۱۳۹۷ اعلام شد
تاکید بر هم افزایی بیشتر اعضای شورای اسلامی استان با صدا و سیمای مرکز فارس
درخشش کارتونیست مطبوعات فارس در اندونزی
نخستین تور رسانه‌ای فناوری در شیراز برگزار می‌شود
تزریق امید به جامعه نیاز امروز کشور است
تشکیل گروه اجتماعی برای نظارت خبرنگاران بر شهرداری
گازرسانی ۲ شهر و ۱۰۴ روستا فارس در هفته دولت‎
اولین اردوی جهادی اصحاب رسانه شیراز برگزار شد
استان فارس برتر برترین های بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیما شد‎
بازتاب جهانی حضور زنان در ورزشگاه آزادی
رسانه ترک جزئیات جدیدی از قتل خاشقچی منتشر کرد
جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده اندونزی پیدا شد
رسانه‌ها نیازهای روز جامعه را به خیران معرفی كنند
بازتاب پیروزی قاطع تیم ملی در رسانه‌های عربی
مطالبه رسانه‌ها برای اجرای مصوبه شفافیت
اعمال اقدامات زودبازده و کم هزینه برای کاهش تلفات جاده‌ای
خبرنگاران فارس 16 عنوان در جشنواره منطقه ای مطبوعات کسب کردند
کاهش نرخ سود تسهیلات مسکن
سه امتیاز شیرین استقلال با برتری مقابل الهلال عربستان
بازتاب شکست الاهلی برابر پرسپولیس در رسانه‌های عربی
قدردانی از دست اندرکاران ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در فارس
محسن فروزان و همسرش بازداشت شدند
افتتاح گذر فرهنگ و هنر شیراز در یاد روز حافظ
مداح هتاک به بزرگان اهل سنت بازداشت شد
الاهلی از جذب روزبه چشمی منصرف شد
دولت دست از سر فوتبال بردارد
متن دستورالعمل حفظ کرامت و ارزش‌های انسانی در قوه قضائیه منتشر شد
خبرنگاران واقعی و معرفی نامه ای در استان فارس
ادغام «سی بی اس» و «ویاکوم» 2 غول رسانه‌ای جهان
برگزاری دومین جشنواره نیرو و رسانه با شعار تغییر اقلیم
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter