• 5130927 All visits
    0 yesterday
    0online
    0this month
    0this week
    0today

سایت های مرتبط


                                                                                               برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز جمعه 29 شهریور 1398   برابر با  :    20/9/2019  میلادی    مصادف با :    1441/1/20  قمری
(1395/6/23)
جزئیات بیمه تکمیلی فرهنگیان/ پوشش خدمات دندانپزشکی
مدیر اداره تعاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش جزئیات بیمه تکمیلی فرهنگیان و وضعیت ارائه خدمات دندانپزشکی به آنان را تشریح کرد و گفت: حق بیمه فرهنگیان به اندازه افزایش حقوق آنان است.
مطبوعات فارس/فرشید سیاری به فعالیت های اداره کل تعاونی و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش پرداخت و گفت: این اداره کل وظیفه ایجاد امکانات رفاهی برای فرهنگیان را دارد.

وی افزود: فعالیت‌های رفاهی باید مبتنی بر اعتبارات و زیربنای بودجه ای باشد، با همه محدودیت های اعتباری که مخصوصا در وزارت آموزش و پرورش وجود دارد ما توانسته ایم بدون اتکا به منابع دولتی بر اساس  سیاست‌های وزیر آموزش و پرورش هزینه‌های معلمان را کاهش دهیم و امکانات رفاهی هر چند کم برای آنان فراهم کنیم.

مدیر اداره تعاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: برای نمونه در زمینه بیمه تکمیلی، توسعه و تجهیز مراکز رفاهی و درمانی و اخذ تسهیلات و وام ها از بانک ها، اقداماتی است که در دولت تدبیر و امید صورت گرفته و بی سابقه بوده است.

اعطای ۳۴۰ هزار وام مرابحه به فرهنگیان

وی ادامه داد: همکاری خوبی با بانک ملی در زمینه جذب تسهیلات داشته ایم که زمینه اعطای وام مرابحه با بهره کم برای تعداد ۳۴۰ هزار فرهنگی فراهم کرده ایم.

ایجاد مراکز اسکان برای بیماران صعب العلاج فرهنگی

سیاری تصریح کرد: برای اولین بار نیز در وزارت آموزش و پرورش مراکز اسکان بیماران صعب العلاج را راه‌اندازی کردیم. در ابتدا در ۱۰ قطب درمانی پیش بینی شد که به ۱۲ مرکز درمانی رسیدیم و در حال حاضر نیز ۹ مرکز مورد استفاده همکاران قرار گرفته که خود و یا بستگان درجه یک آنان به صورت رایگان اسکان می یابند تا تنها دغدغه درمانی داشته باشند.

وی با اشاره به توسعه مراکز رفاهی همانند خانه معلم گفت: این مراکز با استفاده از ظرفیت خیرین و درآمدهای خود معلمین ساماندهی شده است که در هفته دولت نیز چندین پروژه رفاهی و درمانی را افتتاح کردیم.

بیش از یک میلیون و ۶۰۰ فرهنگی تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند

مدیر اداره تعاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه بیش از یک میلیون و ۶۰۰ فرهنگی و خانواده آنان تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند، گفت: از سال ۸۹ قرارداد بیمه تکمیلی به اسم بیمه طلایی با نظر وزیر وقت با بیمه ایران منعقد شد و بخش اعظمی از نیازهای همکاران ما را حل کرد.

وی افزود: در سال ۹۲-۹۱ به لحاظ محدودیت اعتباری در ۵۰ درصد سهم دولت دچار انباشت بدهی نزد شرکت بیمه ایران شدیم لذا مجبور شدیم تا شرکت بیمه‌گر را تغییر دهیم و به شکل صندوقی و با رعایت صلاح و منفعت همکاران فرهنگی که حق بیمه بالایی از ما طلب می کردند به کار خود ادامه دهیم.

سیاری ادامه داد: با کارگزاری یک شرکت بیمه حق بیمه ها را از طریق صندوق دریافت می کنیم و خسارات را نیز با رسیدگی و اعمال نظر شرکت پرداخت می کنیم و از مزایایی آن نظارت مستقیم وزارت آموزش و پرورش و شرکت بیمه و مراکز درمانی و کوتاه شدن فرآیند رسیدگی و پرداخت خسارت است.

قانون احیای مسکن فرهنگیان با محدودیت مواجه است

وی یادآور شد: کارهای ما متنوع از قبیل همکاری با تعاونی های مسکن است که به دنبال قانون احیای مسکن بودیم اما متاسفانه محدودیت هایی در واگذاری زمین وجود دارد که با توفیقاتی رو به رو نشدیم.

سیاری با اشاره به طرح های فروش اقساطی کالا ادامه داد: از طریق فروشگاه های رفاه و اتحادیه مصرف فرهنگیان با بهره های کم اقلام مورد نیاز را در اختیار آنان قرار دادیم.

بیمه تکمیلی فرهنگیان به شکل صندوق دنبال می شود

مدیر اداره تعاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره جزییات بیمه تکمیلی با توجه به اینکه این فرصت تا پایان شهریور است، گفت: قرارداد بیمه تکمیلی تا پایان شهریور است و بر اساس جلسات متعددی که با معاون  مدیریت توسعه و پشتیبانی داشتیم پیش بینی می کنیم بیمه به شکل صندوق اداره شود و جای هیچ نگرانی نیست و تعهدی کاهش نمی یابد.

افزایش حق بیمه فرهنگیان به میزان افزایش حقوق آنان

سیاری ادامه داد: حداقل افزایش حق بیمه فرهنگیان را خواهیم داشت و بیمه آنان در حد افزایش حقوق‌شان خواهد بود. در حالی که استعلام هایی را از دیگر دستگاه های اجرایی گرفتیم که نشان از حق بیمه بسیار بالایی دارد و شرکت های بیمه به دنبال سودآوری و ماندگاری پول در حساب هایشان هستند در حالی که این اقدامات در صندوق ما وجود ندارد.

وی در واکنش به انتقادات فرهنگیان در خصوص عدم تعهد دندانپزشکی در بیمه تکمیلی گفت: به لحاظ اثری که بر حق بیمه فرهنگیان داشت این تعهد را در بیمه تکمیلی وارد نکردیم، در گذشته ۲۰۰ هزار تومان بابت خدمات دنداپزشکی پرداخت می شد و این رقم سال ها ثابت بود، تعهد ۲۰۰ هزار تومانی دندانپزشکی حتی یک دندان ساده را پوشش نمی داد اما ۱۲ هزار تومان به حق بیمه فرهنگیان اضافه می شد.

تخفیف ۲۰ تا ۳۰ درصدی برای خدمات دندانپزشکی فرهنگیان

مدیر اداره تعاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: درمانگاه های فرهنگیان وجود دارد تخفیف ۲۰ تا ۳۰ درصدی به فرهنگیان بابت دندانپزشکی می دهد. بیش از ۱۲۰ درمانگاه وجود دارد که اکثرا خدمات تخفیف دار دندانپزشکی را  ارائه می دهند البته یکی از نقیصه های آن وجود آنها در شهرهای بزرگ است که یکی از طرح ها ما گسترش خدمات دندانپزشکی در مراکز درمانگاهی است.

وی افزود: قرار گذاشته ایم تا در بخش های درمانی از بخش های موجود و فضای اضافی برای ارائه خدمات دندانپزشکی استفاده کنند که ما به گسترش این مراکز در استان ها کمک می کنیم تا با تعرفه مصوب تخفیف ۲۰ تا ۳۰ درصدی اعمال شود.

سیاری تاکید کرد: بیمه تکمیلی بیشترین تعهدات اعمال جراحی بدون سقف را دارد بهطوریکه برای بالای ۲۰۰ نفر پرداختی به هر نفر مبلغ ۲۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان را داشته ایم که آنان دارای بیماری های صعب‌العلاج بودند.

بدهی وزارت آموزش و پرورش به بیمه ایران پابرجاست

سیاری درباره بدهی وزارت آموزش و پرورش به بیمه ایران نیز بیان کرد: بدهی به شرکت بیمه‌گر ایران پابرجاست و خارج از اختیار و تصمیم‌گیری وزارت آموزش و پرورش بوده است. در سال ۹۱ سازمان مدیریت و بودجه بخشنامه ای صادر کرد که پرداخت های اجتناب پذیر و اجتناب ناپذیر در بخش رفاهیات و حق بیمه مجوزی ندارد و ما پیشنهادهای مختلفی را به شرکت بیمه‌گر داده ایم که سازمان مدیریت و وزارت امور اقتصادی نیز بر اساس اعتراضات دوستان این موضوع را در حال پیگیری هستند و به یک نتایجی نیز رسیده ایم.

وی بیان کرد: اختلاف نظری درباره مبلغ بدهی میان ما و شرکت بیمه ایران وجود دارد اما مبلغ بدهی بالا و قابل توجه است.

آمادگی پذیرش بیمه تکمیلی بازنشستگان فرهنگی را داریم

وی با اشاره به اعتراض برخی فرهنگیان به بیمه تکمیلی و شرکت بیمه‌گر آتیه ساز، گفت: یکی از استان ها نسبت به این شرکت بیمه گر معترض بود و ما بررسی کردیم و متوجه شدیم مربوط به بیمه بازنشستگان فرهنگی است که به وزارت آموزش و پرورش ارتباطی ندارد و ما پیش از این نیز اعلام کرده ایم آماده هستیم تا ماده ۸۵ خدمات کشوری را اجرا کنیم و طبق این قانون هر دستگاه اجرایی می تواند در زمینه بیمه تکمیلی بازنشستگان مشروط به اینکه سهم دولت و زیرساخت ها فراهم باشد وارد شود اما صندوق بازنشستگی تاکنون این موضوع را نپذیرفته است.

سیاری درباره وضعیت اسکان فرهنگیان و همچنین حوادثی که در نوروز برای سه تن از افرادی که اسکان در مراکز رفاهی آموزش و پرورش اسکان داده شده بودند، گفت: یک میلیون شاغل و ۷۰۰ هزار بازنشسته فرهنگی داریم که در مراکز اسکان ما وارد می شوند اما ما تنها ۳۰ هزار تخت داریم که با محدودیت هایی مواجه هستیم لذا از امکانات مدارس نیز که موقعیت جغرافیایی خوبی همانند مشهد مقدس وجود دارد و یا حتی در برخی از شهرها نیز هتلی وجود ندارد اما ما امکانات حداقلی مانند مدارس را داریم تا امنیت را برقرارکنیم.

مدیر اداره تعاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش افزود: به طور میانگین ۱۹ تا ۲۰ میلیون نفر در ایام نوروز و تابستان در مراکز ما اسکان داده می شوند و اتفاقاتی که می افتد ناچیز است و سه مورد حادثه داشتیم که یک مورد مربوط به وزارت آموزش و پرورش نبود اما همه فرهنگیان بیمه حوادث هستند که جبران خسارت نیز کردیم و امسال در تابستان  هم حادثه ای رخ نداد.

وی با بیان اینکه در دولت یازدهم ۳۵ مرکز رفاهی راه اندازی شد، گفت: در سال ۹۶ نیز مراکز رفاهی را افتتاح خواهیم کرد.

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان اعلام شد
2 مرکز ارائه خدمات دندانپزشکی فاقد صلاحیت در شیراز تعطیل شد
2 مرکز ارائه خدمات دندانپزشکی فاقد صلاحیت در شیراز تعطیل شد
خدمات دندانپزشکی شیراز در ایام نوروز شبانه روزی است
۱۵ مرکز ویژه خدمات دندانپزشکی فرهنگیان در کشور راه اندازی می شود
خدمات دندانپزشکی رایگان به دانش‌آموزان زیر۱۵سال
یک مجتمع درمانگاهی و دندانپزشکی فوق تخصصی در شیراز بهره برداری شد
224 واحد مسکن مهر در شهرستان قیروکارزین آماده تحویل است
نخستین جشنواره فیلم کوتاه و عکس طلوع برگزار می شود
بهبود معیشت معلمان اولویت‌ است
نوروز امسال فارس رتبه نخست کشور در اسکان فرهنگیان شد
از فرهنگیان به مناسبت هفته معلم توسط سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس تجلیل شد
اولین نشست استانی «کتابخوان» در شیراز برگزار شد
مسابقه دل نوشته‌های فرهنگیان و دانش‌آموزان فارس به رئیس جمهور برگزار مي‌شود
شهرداری و شورای اسلامی شهر از مسولان ستادهای اسکان فرهنگیان تجلیل کرد
شیراز میزبان مسابقات ملی قرآن وعترت دانشجویان خواهر دانشگاه فرهنگیان می شود
نقل و انتقالات فرهنگیان با عدالت صورت می گیرد
اسکان بیش از ۱۲ میلیون نفرروز در اماکن فرهنگیان/ فارس رتبه برتر را کسب کرد
پایان دوپینگ در آموزش ابتدایی
پیگیری‌های جدید برای پرداخت مطالبات فرهنگیان/ضریب سوابق تحصیلی در کنکور 25 درصد باقی ماند
بخشنامه استفاده از تسهیلات کارت اعتباری 10میلیونی فرهنگیان ابلاغ شد
افتتاح ۲۴ طرح تعاونی با اعتبار ۱۱۴ میلیارد تومان در فارس
ورود یک‌میلیون و ۴۰۰هزار کلاس‌اولی به مدارس
بهره برداری از 138 واحد مسکن مهر در قیرو وکارزین همزمان با هفته دولت
ورود 27 هزار معلم جدید به مدارس هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی
تعویق آزمون استخدامی آموزش و پرورش
تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان قطعی است
۲ میلیارد تومان از پرداخت‌های ناعادلانه مسترد شد
استیضاح فانی پس از تعطیلات مجلس
حقوق مکمل فرهنگیان با اجرای «طرح 100» در آینده نزدیک
ظرفیت پذیرش کنکور ۹۵ افزایش یافت
بانک فرهنگیان ایجاد می شود
مشکل اصلی امروز، بی‌تفاوتی انسان‌ها نسبت به تعهداتشان است
جزئیات بیمه تکمیلی فرهنگیان
هدیه یک خانه به معلم فداکار خاشی
زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش
برگزاری آزمون استخدامی معلمی برای ۱۰ هزار نفر در شهریور
تکریم پنج هزار آزاده فرهنگی گرامیداشت ارزش هاست
۳۵۰هزار ظرفیت دانشگاه‌ها خالی ماند
اعلام زمان ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان
پذیرش بیش از 12 هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان
ارائه رفاه‌کارت و اتکاکارت به فرهنگیان
استخدام ۲۰ هزار نفر در سال جدید در آموزش و پرورش
حقوق فرهنگیان بازنشسته ترمیم می‌شود
شرایط دریافت وام کم‌بهره از صندوق ذخیره فرهنگیان
جزییات کارت‌ اعتباری خرید کالای بازنشستگان و فرهنگیان
برکناری اعضای هیأت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان
استخدام20هزارنفر درآموزش وپرورش
20 هزار نفر سالجاری در وزارت آموزش و پرورش استخدام می شوند
تعیین ۳۰ بیماری ممنوعه برای معلمان
آغاز ثبت‌نام «آزمون استخدامی آموزش و پرورش» از 17 مهر ماه
قانون حذف کارت سوخت ابلاغ شده است
آغاز طرح توزیع خودرو لیزینگی برای فرهنگیان بازنشسته
آغاز ثبت نام آزمون استخدامی
بازداشت ۸ نفر در پرونده های بانک سرمایه و صندوق فرهنگیان
آموزش و پرورش فارس به جشنواره فیلم رشد پیوست
اختلاس حدود 1200 میلیارد تومان در دو بانک ملی و ملت
پرداخت حقوق فرهنگیان یکپارچه شد
متناسب با گشایش‌های اقتصادی یارانه‌ها افزایش می‌یابد
تقدیر از یک آموزگار فداکار شیرازی
تکمیل ظرفیت کنکور ۹۵ آغاز شد
۱۵ مرکز ویژه خدمات دندانپزشکی فرهنگیان در کشور راه اندازی می شود
حق‌التدریس معلمان به زودی پرداخت می‌شود
مطالبات فرهنگیان بازنشسته هفته آینده پرداخت می شود
شمارمراکز دانشگاه فرهنگیان کشورکاهش می یابد
5درصد حقوق فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان به این صندوق واریز می‌شود
پرونده‌ای به‌اندازه تخلف صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه ندیدم
آغاز ثبت نام کنکور 96 از هفته آینده
اختلاس ۵۰ هزار میلیارد تومانی
آموزش‌وپرورش ازسال۹۷ میزبان گردشگران نخواهد بود
آموزش از راه دور یکی از نیازهاست
انتشار مستندات تخلف در صندوق‌فرهنگیان
امسال 18 هزار فارغ‌التحصيل دانشگاه فرهنگيان جذب مي‌شوند
مدارس فارس فردا تعطیل شد
جزئیات نقل و انتقال درون استانی فرهنگیان فارس
عدم افزایش «نرخ» اسکان تابستانی فرهنگیان
شرایط و مزایای ادامه عضویت بازنشستگان در صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام شد
شرایط «معلم» شدن
استعفای مدیر سازمان دانش آموزی استان هرمزگان
تدوین منشور «حقوق و تکالیف دانشجویان» دانشگاه فرهنگیان
جزئیات جدید از تحقیق و تفحصِ صندوق ذخیره فرهنگیان
اجرای بیمه تکمیلی فرهنگیان با روش جدید از اول مهر
موافقت آموزش و پرورش با کلیات «تعطیلات زمستانی مدارس»
آغاز ثبت نام کنکور ۹۷ از فردا
ثبت‌نام اسکان نوروزی فرهنگیان از فردا
پرداخت وام به تعدادی از فرهنگیان از اواخر این ماه
طرح فرمانداری ویژه شهرستان کازرون در حال پی گیری است
آغاز پرداخت وام مسکن به فرهنگیان
به زودی سران مفسدان اقتصادی در میدان آزادی اعدام می‌شوند
جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان اعلام شد
احتمال پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته 97 در سال 98 وجود دارد
فردا؛ اعلام نتایج پذیرفته شدگان نیمه‌متمرکز آزمون سراسری
استان فارس رتبه اول نوزدهمین پرسش مهر ریاست جمهوری را کسب کرد
افزایش ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومانی حقوق معلمان
کمبود نیرو و فراخوان فرهنگیان بازنشسته فارس برای تدریس
پرداخت پاداش بازنشستگان و فرهنگیان از هفته آینده
تصویب لایحه کاهش ساعات کار بانوان
وام بدون سود به بیماران نیازمند اعطا می شود
بهره‌مندی 141 خانوار آسیب‌دیده تحت پوشش کمیته امداد فارس از بیمه حوادث
منازل مسکونی در برابر حوادث بیمه می‌شوند
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter