برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز چهار شنبه 9 بهمن 1398   برابر با  :    29/1/2020  میلادی    مصادف با :    1441/6/3  قمری
(1397/2/18) عضو شورای شیراز خواستار شد:
توجه مسئولان به موضوع انتشار پارازیت در شیراز
عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به نظر یک متخصص در خصوص وجود امواج پارازیت در شیراز، خواستار توجه مسئولان بخش‌های مختلف به این موضوع و رسیدگی به آن شد.

مطبوعات فارس/ سید عبدالرزاق موسوی در نطق قبل از دستور خود در جلسه‌ی علنی دوشنبه 17 اردیبهشت به پیامی اشاره کرد که توسط یک فرد متخصص در خصوص وجود پارازیت در شیراز و اثرات مخرب آن، برای او ارسال شده است.

او گفت: در پیامی که روز گذشته در فضای مجازی یکی از اساتید دانشگاه علوم پزشکی و از نخبگان این استان پیامی برای بنده ارسال و اعلام کرده است؛ " آسیب جسمی غیر قابل جبران امواج پارازیت در شیراز، نگرانی غیر قابل انکار اهالی این شهر است بارها در مورد احتمال بروز انواع سرطان، سقط جنین، عقیمی مردان و ... با دوز بالای امواج مایکروویو پارازیت که مثل یک دستگاه ماکرو در حال پخت و پز مردم شهر است، در مجامع علمی و عمومی صحبت و ابراز نگرانی شده است. شیراز به رغم گزارش های موجود در اینترنت پیشگام ارسال بالاترین دوز امواج پارازیت در کشور است، ایکاش مسئولین محترم شورای شهر جدای از جهت گیری و مصلحت اندیشی سیاسی، جهت صیانت از سلامت مردم، راهکاری بیندیشند.

موسوی همچنین با اشاره به لزوم حفظ باغ‌های قصردشت و ممانعت از تخریب آن این امر را نیازمند اراده‌ای از سوی تمام مسئولان دانست و گفت: استاندار محترم استان در روز شیراز مطالب خوبی در حمایت از منابع طبیعی و خدادادی شیراز بیان داشتند، انتظار اقدام علمی در زمینه حفظ این منابع و در رأس آنها باغات قصردشت داریم.

موسوی تاکید کرد که برای حفظ سرمایه اصلی این شهر و استان یعنی نیروی انسانی باید موضوع حفظ و حراست از سلامت جسمی و روانی شهروندان مد نظر قرار گیرد.

او اضافه کرد: مسئولین قضایی استان و شهرستان نقش تعیین کننده ای در این زمینه دارند، همین جا به عنوان یک شهروند و نماینده مردم از جدیت رییس کل دادگستری استان و دادستانی شیراز در حفظ و حراست باغ‌های قصردشت و بویژه اقدام اخیر دادستانی در قلع و قمع ساخت و سازهای غیر قانونی در منطقه تفریحی و زیست محیطی قلات تشکر می کنم، انتظار داریم مسئولین استانی در حفظ و حراست این سرمایه تجدید ناپذیر که امروز بخشی از هویت شیراز است، تلاشی بیش از گذشته داشته باشند و با دستور ویژه استاندار از طرفی و رییس کل دادگستری از اقدامات سودجویانه،  سودجویان در تخریب این باغ‌ها جلوگیری شود.

این عضو شورا از هیئت رئیسه شورای شیراز درخواست کرد که با دعوت از فرماندار، شهردار و مسئولان سازمان آب، در خصوص آخرین اقدامات مربوط به آب، اطلاع کسب کرده و مردم را مطلع کنند.

موسوی در ادامه و با تصریح اینکه نظارت اساسی‌ترین وظیفه شورای شهر محسوب می‌شود، این نظارت را نه تنها بر شهرداری که بر تمام سازمان‌های خدمات رسان شهری دانست و گفت: نتیجه نظارت باید ارزیابی باشد و بر اساس ارزیابی اصلاح نواقص و روند امور و وضعیت موجود انجام شود.

او گفت: شورا در کنار تصمیم گیری و وضع مقررات و هماهنگ کردن دستگاه‌های خدمات رسانی وظیفه مهم نظارت را برعهده دارد. اجازه می خواهم برای اینکه شهروندان و ما از نظارت شورا به درک مشترک برسیم، از قانون استفاده کنم، زیرا مبنا و محور تعامل ما و مسئولین و شهروندان باید قانون باشد، زیرا قانون اساس نظم و عمده مشکل ما از قانون‌گریزی است.

موسوی با اشاره به موارد قانونی در بحث نظارت شورا، گفت: نگاهی گذرا به موارد و وظایف فوق نشان می دهد مهمترین حوزه و مأموریت نظارتی شورا حوزه مالی و اداری بوده و شورا موظف شده است برای رعایت صرفه و صلاح مردم و حفظ سرمایه و دارایی آنها و استفاده بهینه از سرمایه مادی مردم بر رعایت آنها نظارت کند.

این عضو شورای شیراز گفت: ما به عنوان شورا باید با حساسیت تمام نسبت به نحوه هزینه کرد منابع مالی، تأمین منابع، بکارگیری نیروی انسانی و هر اقدامی که متضمن هزینه ای برای شهر و شهرداری است، نظارت داشته باشیم. این تکلیف است نه اختیار بنابراین هر اقدامی که موجب افزایش غیرقانونی و بدون توجیه هزینه های شهرداری شود، تخلف از قانون است و لذا انتظار می رود شهرداری راهکارهای کاهش هزینه ها و افزایش درآمد را در قالب بودجه ۹۷ تهیه و به شورا گزارش کند.

موسوی با اشاره به قانون تاکید کرد که نظارت نباید مخل جریان اداری شهرداری و سازمان‌های آن، بلکه سبب رفع نواقص احتمالی و اصلاح روند امور شود، گفت: براساس این قانون اعضای شورا اجازه دخالت در عزل و نصب‌ها در شهرداری یا شرکت‌های وابسته به شهرداری را ندارد.

او همچنین تاکید کرد که اعضای شوراها و بستگان درجه یک آنان حق انجام معامله با دهیاری، شهرداری و سازمان‌ها یا شرکت‌های وابسته به آنها را نداشته و انعقاد قرار داد با آنان ممنوع است، در غیراین صورت منجر به لغو قرارداد و سلب عضویت عضو خواهد شد.

موسوی با طرح این سئوال که ضمانت اجرای نظارت شورا و هدف از آن چیست، گفت: هدف از نظارت، اطمینان از اجرای مصوبات و رعایت قانون و صرفه و صلاح مردم در حفظ اموال و دارایی آنهاست، که در نتیجه آن و ارزیابی عملکرد شهرداری و مدیران نسبت به اصلاح روند امور و حسن اداره اموال اقدام شود و ضمانت اجرای آن در قانون مشخص شده است.

او با اشاره به سایر موارد قانونی در خصوص نظارت و روند آن توسط شورا، افکار عمومی را مهمترین ابزار ضمانتی برای عملکدر مسئولان و مدیران دانست.

موسوی از اعضا و کارکنان شورا درخواست کرد که برای اعمال نظارت صحیح همکاری مطلوب داشته باشند و از مردم و رسانه‌ها به‌عنوان نماینده‌ افکار عمومی درخواست کرد که با رصد وظایف و تذکر به موقع و نقد منصفانه شوراها را در این بحث یاری دهند.

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

فرزندان را در فضای مجازی رها نکنید
خودكشي دختر نوجوان شيرازي نتيجه اعتماد در فضای مجازی
عامل تهدید و انتقام‌جویی در فضای مجازی دستگیر شد
کلاشینکف های جدید وارد ایران شدند
زنان قربانیان اصلی سایت‌های همسریابی
دنیای واقعی جایگزین فضای مجازی فرزندان شود
استفاده 70 درصدی ایرانی‌ها از چت
افزایش ۵ عنوان جدید درسی در حوزه فضای مجازی
جزئیات حمله بزرگ هکری علیه کشور
احضار یا دستگیری 170 مدیر شبکه‌های‌ اجتماعی در فارس
اقدامات دولت در حوزه گازرسانی بی سابقه است
شمارش معکوس برای رونمایی اینترنت ملی
مصرف زکات در منطقه جمع‌آوری آن، تقویت این فریضه را در پی دارد
حفر چاه‌های عمیق جدید در حریم تخت جمشید
انهدام باند هک و نفوذ به ایمیل 2 میلیون کاربر ایرانی
بازداشت 40 نفر در ماجرای کشف تونل تروریستی در شرق کشور
اعطای لوگوی هوشمند به سایت‌ها
دستگیری مزاحم 150 دختر در فضای مجازی
بخت گشا در فراشبند دستگیر شد
فعالیت رسانه ای در شبکه های مجازی مجوزدار می شود
دعوت فعالان رسانه ای به همایش سواد رسانه ای
دسترسی هکرها به ۳ هزار فیش حقوقی
کاهش 15 درصدی قیمت اینترنت
دستگیری 12 نفر مالک آتلیه، مانکن و طراح لباس در شیراز
تعیین تکلیف شبکه‌های پیام‌رسان داخلی و خارجی
2 سال حبس در انتظار مدل های اینستاگرام
پرونده تماس‌ تصویری با موبایل بسته شد
آمریکایی‌ها آفلاین شدند
فضای مجازی و ایمنی بر اساس رده های سنی
اصابت3گلوله انفجاری ازجنگ قره‌باغ به ایران
فریب دختران مدرسه‌ای در فضای واقعی و انتشار عکس‌های آنان در فضای مجازی در شیراز
کارت ملی هوشمند برای انتخابات ضروری نیست
تشکیل هفت پرونده تخلف انتخاباتی در فضای مجازی
شناسایی شهروندان در فضای مجازی ممکن می شود/ فیلترینگ اجباری
اعلام جرم علیه نهادهای استفاده‌کننده از تلگرام
آیین تجلیل از بهمن پگاه راد نویسنده شیرازی برگزار شد
جوان 30 ساله از حساب خود سرقت اینترنتی کرد
اطلاعیه سازمان خصوصی سازی درباره سهام عدالت
تشکیل دوره تربیت‌مربی سواد رسانه‌ای در فضای مجازی
ایران در حوزه پدافند غیرعامل جزو 5 کشور نخست جهان است
خطر استفاده داعش ازسیستم مالی ایران
توسعه فعالیت های صدا وسیمای فارس در فضای مجازی
جریمه سنگین برای حضور ورزشکاران در فضای مجازی
ایرانیها روزی ۱۰۰میلیون بار در گوگل جستجو می کنند
دارندگان شبکه‌های اجتماعی احراز هویت می‌شوند
شناسایی شبکه گسترده قمارآنلاین در کشور
درخواست پلیس فتا برای فیلتر کردن 30 شبکه اجتماعی
انتقال سهام عدالت فوت‌شدگان به وراث آنها
فرصت یک ماه برای ثبت مشخصات کانال های 5 هزار عضو به بالا
۳میلیون تومان برای15دقیقه تبلیغ دریک کانال
دستگیری نوجوان 17 ساله برای هک 2 هزار سایت ایرانی و خارجی
سیم‌کارت‌های مجهول‌الهویه یکطرفه می‌شود
فعالیت ۱۱هزار کانال تلگرامی با بیش از ۵ هزار عضو
دانشگاه های شیراز مسئول تحقیق درباره پارازیت ها شدند
کلش اف کلنز فیلتر خواهد شد
احراز هویت دارندگان کانال تلگرام و صفحات اینستاگرام
برنامه جیره بندی آب شیراز در دستور کار نیست
سازه راداری ارتفاعات شیراز، ربطی به ارسال پارازیت ندارد ‌
مديريت صنعت گردشگري به ميراث فرهنگي واگذار مي‌شود
جایگزینی پیام‌رسان های داخلی؛ تا یک سال دیگر
دارندگان نیمی از کانال‌های پرمخاطب تلگرام احراز هویت شدند
فیلترینگ«ویز»باحکم قاضی
خودروهای بیمه شده امسال به خرید الحاقیه نیاز ندارند
حذف بیش از ۱۰۰ کتاب ایرانی از آمازون
خورده شدن بدن دختر جوان توسط باکتری ها
علت مسدود شدن تماس صوتی تلگرام
مقدمه رد و بدل نوشیدنی در فضای‌مجازی فراهم شد
اطلاعیه پلیس فتا درباره مراحل تشکیل پرونده شکایت از جرایم سایبری
برای سربلندی ایران در انتخابات شرکت کردم
توضیح درباره یک موزیک‌ویدیو انتخاباتی
نخستین تعویض خودروی معیوب مشتری در ایران
چند نکته امنیتی درباره خریدهای آنلاین
تمامی مدارس 13 خردادماه فعال هستند
هکر شبکه اجتماعی با 400 هزار نفر فالوور در دام پلیس فتا
متقاضیان عمل جراحی بینی گول نخورند
تلگرام انتقال سرور به ایران را پذیرفت
دستگیری24دختروپسردرمهمانی شبانه درشیراز
استفاده از پیام‌رسان‌های خارجی برای دولتی ها ممنوع شد
شهردار شیراز هفته آینده معرفی می شود
منابع غیر رسمی از تعیین سرپرست استانداری فارس خبر دادند
دکتر عسکری رئیس سازمان صدا و سیما تندیس بهترین عملکرد رسانه ای در فضای مجازی را به مرکز فارس اهدا کرد
سرقت اطلاعات شخصی در پوشش دانلودهای مذهبی
«نهنگ آبی» در ایران قربانی گرفت
اعزام انسان به فضا متوقف شد
شبکه فارس اولین تجربه تلویزیون اجتماعی را در بین مراکز کشور رقم زد
پاسخ مدیرکل آموزش و پرورش فارس به برخی سایت ها
شماره کارت های اعلام شده در فضای مجازی برای کمک به زلزله زدگان مورد تایید نیست
مراقب فعالیت نوجوانان و جوانان در فضای مجازی و حقیقی باشید
درآمد میلیونی یک کودک از فضای مجازی
کلاهبرداری میلیونی یک زن در فضای مجازی به نام زلزله زدگان
تایید عملکرد و قدردانی از فعالیت فضای مجازی صدا وسیمای فارس
امامزاده ابراهیم ازقدیم در کنار تخت جمشید بوده است
رفع فیلتر توییتر با نظر سه قوه
هشدار پلیس فتا فارس درباره خرید بازی آنلاین از فضای مجازی
هرآن ممکن است تلگرام مسدود شود
شروط ادامه فعالیت پیام‌رسان‌های خارجی در ایران
استفاده از پیام‌ رسانهای خارجی در دستگاه‌های دولتی ممنوع اعلام شد
بگذارید مردم زندگی کنند
توضیحات پزشکیان درباره‌ جنجال " دختر خوشگلا "
خبرنگار توهین‌کننده به ائمه معصومین احضار شد
عکسی از هنرمند نی ریزی اثر برتر سال ۱۳۹۶ شد
تلگرام اطلاعات ایرانیان را از کشور خارج کرد
درخواست نمایندگان مجلس برای برگزاری جلسه غیرعلنی درباره "دلار و تلگرام"
تعرض به گروهی از دانش‌آموزان پسر یک دبیرستان غیردولتی
هشدار نسبت به شیوع بالای ویروس HPV در ایران
تولید و پخش بیش از 52544 دقیقه برنامه با موضوع رمضان از صدا و سیمای فارس
کاربران فضای مجازی، فریب تبلیغات شرکت یونی فاندز را نخورند
تهدید سایت‌های شرط‌بندی آنلاین را جدی بگیرید
هشدار پلیس امنیت به اراذل و اوباشی که در فضای مجازی کُری می‌خوانند
واکنش نماینده شیراز به تعطیل کردن آبشار مارگون
ماجرای پیرزن اغذیه فروش در قطب آباد جهرم چه بود
توضیح دانشگاه علوم پزشکی شیراز درباره رایگان بودن داروهای پزشک خانواده
توضیحات بیت آیت‎الله حائری پیرامون ارتباط موسسه فلاحت و نبی‎زاده
سرنوشت تلگرام در انتظار اینستاگرام
واکنش آموزش و پرورش فارس به انتشار خبر تنبه یک دانش‌آموز
حکم راننده لندکروز در شیراز تکذیب شد
تزریق واکسن آنفلوآنزا؛ آری یا خیر
واکنش پلیس به ویدئویی از ۲ مأمور که "بشین و پاشو " می‌دادند
"تایتانیک ۲" اوایل ۲۰۲۲ به آب می‌زند
ادعاهای مطرح شده در باره بی ضرر بودن کلسترول درست نیست
فیلترینگ تلگرام با دستور روحانی انجام شد
مراجعه به کلانتری ها مجازی می شود
بازداشت یک کارگر برای فعالیت تنش‌زا درفضای مجازی
بازداشت عوامل فیلم «کتک زدن دختر جوان»
الحاق فارس به دريا در دستور كار است
دستگیری قاتلان شهروند جهرمی در کمترین زمان ممکن
افزایش کودک آزاری‌های روانی در قاب «اینستاگرام»
ممنوعیت معامله طلا وجواهر در فضای مجازی
تهمت زننده به پلیس شیراز زندانی شد
واکنش انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری فارس به جفا با فعالان رسانه
دو اقدام فوری برای ساماندهی بازار مسکن
ابقای رئیس، نتیجه جلسه غیرعلنی شورای شهر شیراز بود
پشم و پنبه در حلیم شیراز مشاهده نشد
خبر مصرف مواد مخدر در دانشگاه آزاد شیراز تکذیب شد
اول تیرماه و تحولات قابل توجه در فضای مجازی
تکذیب نوبت‌بندی آب در شیراز، جدول جیره‌بندی اصالت ندارد
پخش یک کلیپ، موجب حرف و حدیث در فارس شد
فیلم درخواست رشوه قائم مقام تیم قشقایی شیراز در فدراسیون فوتبال
اولتیماتوم پلیس درباره حجاب به سلبریتی‌ها
برگزاری کارگاه تخصصی «رویکردهای نوین در روابط عمومی» ادارات آب و برق جنوب کشور در شیراز
کلاهبرداری از 50 نفر به شیوه درج آگهی در سایت
جایگزین مهدی حاجتی به شورای شهر شیراز معرفی شد
سرقت اطلاعات کاربران از طریق مودم‌های اینترنت وای‌فای
سقوطی که باعث فوت بیمار شد
سلبریتی‌های مجازی و معرفی میراث حقیقی فارس
ممنوع شدن معرفی کودکان مهدکودک به مراکز مدلینگ
ماجرای اخراج دانشجوی مکانیک دانشگاه شیراز
واکنش معاون وزارت ورزش و جوانان به «ترویج چندهمسری»
پخش فوتبال در فضای مجازی پولی شد
جداسازی اینترنت عمومی و اینترنت کودکان
علت کم شدن سهمیه بنزین کارت سوخت مشخص شد
واکنش روحانی به اقدام رییسی در صدور بخشنامه در حوزه فضای مجازی
واکنش ملی‌پوشان بسکتبال ایران به درگذشت کوبی برایانت
کارت منزلت به سالمندان شیرازی اهدا می شود
جایگزین مهدی حاجتی به شورای شهر شیراز معرفی شد
شهرداری شیراز با کمبود جدی منابع مالی روبروست
نارضایتی برخی شیرازی‌ها از طرح سی پی
تعریف برنامه نظارت و ارزیابی کمی برای پروژه‌های شهرداری شیراز
گزارش هیئت کارشناسی سیل شیراز به شورا رفت
کسی جرات درخواست غیرقانونی از رئیس شورا را ندارد
میزان پارازیت ها در شیراز طبیعی است
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter