برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز شنبه 23 آذر 1398   برابر با  :    14/12/2019  میلادی    مصادف با :    1441/4/16  قمری
(1398/7/28) شهردار وعده داد
تلاش برای تکمیل 6 پروژه تا پایان امسال در شیراز
مطبوعات فارس/ حیدر اسکندرپور یکشنبه 28 مهر در بازدید از روند اجرایی 6 پروژه عمرانی شیراز، گفت: عملیات اجرایی این پروژه‌ها شامل فاز دو و سه تقاطع‌ غیرهمسطح شهید رودکی، تقاطع غیرهمسطح مهدیه – امیرکبیر، بلوار مهدیه، تقاطع غیرهمسطح باهنر – کمربندی، زیرگذر گلستان و چپگرد صدرا به صورت شبانه روزی دنبال می‌شود و تلاش‌ها برای تکمیل آنها تا پایان امسال متمرکز شده است.

وی با اشاره به پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید رودکی، گفت: مجموع پیشرفت فیزیکی این پروژه 27 درصد است و طبق هدف گذاری انجام شده تلاش داریم این پروژه را با برنامه ریزی انجام شده، تزریق منابع مالی و استفاده از تجهیزات و امکانات تا پایان امسال به بهره برداری برسانیم.

شهردار شیراز با بیان اینکه عرشه پل دوم تقاطع شهید رودکی 220 مترطول دارد که هم اکنون 110 متر آن آماده بتن ریزی است و مابقی آن طی هفته های آینده انجام می شود، از بسیج امکانات برای کوه‌بری و خاکبرداری بخشی از پروژه یاد شده خبر داد و گفت: طی هفته های آینده در این پروژه بیش از 80 هزار متر مکعب خاکبرداری با استفاده از چندین نوبت انفجارهای کنترل شده خواهیم داشت.

پیشرفت 45 درصدی تقاطع مهدیه – امیرکبیر

اسکندرپور در مورد پروژه تقاطع غیرهمسطح مهدیه – امیرکبیر نیز با بیان اینکه این پروژه هم اکنون 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، از تلاش برای تکمیل آن تا پایان امسال خبر داد و با بیان اینکه مشکل تملک یکی از دلایل مهم در کندی کار بوده است، گفت: برای تسریع در روند اجرای پروژه، روند احداث این تقاطع از جبهه های مختلف در حال انجام است.

تردد ایمن در کمربندی شیراز با تکمیل تقاطع باهنر – کمربندی 

شهردار شیراز با اشاره به اینکه تقاطع غیرهمسطح باهنر – کمربندی، دارای پیشرفت فیزیکی قابل قبولی در یک ماه گذشته بوده است، گفت: تلاش می‌کنیم که با سرعت تاسیسات شهری نظیر لوله‌های اصلی آب و خطوط توزیع برق، جبهه‌های جدیدی را برای پروژه باز کرده و تا پایان سال آن را آماده بهره‌برداری کنیم.

اسکندرپور با اشاره به اهمیت احداث تقاطع باهنر – کمربندی، گفت: چندین شهرک جنوبی شیراز در کنار کمربندی واقع شده و از نظر عبور و مرور مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده است. اتمام این پروژه می تواند در روان سازی ترافیک و تردد ایمن شهروندان نقش اساسی ایفا کند.

پیشرفت 36 درصدی پروژه زیرگذر جنوبی علی بن حمزه (ع)

شهردار شیراز با یادآوری اینکه اجرای پروژه زیرگذر جنوبی علی بن حمزه(ع) 36 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: این زیر گذر دارای 432 متر طول و 130 متر عرشه است و نقش مهمی در انتقال ترافیک و تسهیل تردد و ایمنی عابران پیاده ایفا کرده و در زیبایی شهر تاثیرگذار خواهد بود.

اسکندرپور با بیان اینکه تلاش داریم در صورت همکاری ارگان‌های ذیربط تا پایان امسال پروژه را به بهره برداری برسانیم، اضافه کرد: روند اجرای این پروژه به علت جابجایی تاسیسات برق به طول انجامید که امیدوارم با همکاری اداره برق و پلیس راهور بتوانیم مشکلات اجرایی پروژه را حل کنیم.

او همچنین در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری در غرب شیراز، گفت: عملیات اجرایی پروژه چپگرد صدرا، با تغییر پیمانکار طی ماه های گذشته سرعت خوبی پیدا کرده و هم اکنون 26 درصد پیشرفت دارد.

شهردار شیراز ادامه داد: طول عرشه پل چپگرد صدرا حدود یک کیلومتر است و بخشی از آن که در ارتفاع 12 متری روی زیرگذر گلستان عبور خواهد کرد و چنانچه با اخذ مجوزهای لازم زیرگذر گلستان به مدت سه ماه تعطیل شود، هر دو پروژه تا پایان سال به مرحله بهره برداری می رسد.

اسکندر پور تاکید کرد که چپگرد صدرا به دلیل حل بخشی از مشکل ترافیکی خروجی صدرا به سمت شیراز از اهمیت بسیاری برخوردار است.

هدف پروژه های عمرانی شهرداری توسعه زیرساخت‌های شهری است

قائم مقام شهردار شیراز نیز در جریان این بازدیدها گفت: پروژه های شهرداری شیراز در دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری در حال اجراست. پروژه های سخت افزاری همچون تقاطع شهید رودکی، بزرگراه مهدیه به طول دو هزار و 300 متر، تقاطع مهدیه – امیرکبیر، تقاطع باهنر – کمربندی، چپگرد صدرا و سایر پروژه های عمرانی برای توسعه زیرساخت های شهری و تسهیل در رفت و آمد شهروندان در حال احداث است.

آرش فرج زاده با بیان اینکه این پروژه های شهری به علت قرارگیری در رینگ های پیرامونی و میانی نقش مهمی را در کنترل و بهبود وظعیت تردد شهروندان دارند، افزود: هم اکنون روند اجرایی این پروژه ها سرعت خوبی گرفته است و پروژه ها طبق برنامه زمان بندی مجموعه شورا و شهرداری بتواند ظرف چندماه آینده با متوسط ماهیانه 10 درصد پیشرفت به مرز بهره برداری برسد.

وی اضافه کرد: برخی از این پروژه ها همچون چپگرد صدرا توسط شرکت عمران صدرا و تقاطع های روی کمربندی توسط اداره راه و شهرسازی باید اجرا می شد که شهرداری شیراز برای سهولت در رفت و آمد شهروندان در حال انجام آنهاست که جای تقدیر از مجموعه مدیریت شهری دارد.

قائم مقام شهردار شیراز خاطرنشان کرد: تقاطع شهید رودکی، بزرگراه 55 متری مهدیه و تقاطع مهدیه – امیرکبیر در رینگ پیرامونی شیراز واقع شده اند و اتمام آنها موجب تسهیل در رفت و آمد شهروندان و مسافران محور شمالی – جنوبی و شرقی – غربی شیراز می شود.

انجام بازدید های دوره ای برای حل مشکلات و رصد پیشرفت پروژه ها است

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز نیز با اشاره با بازدید های دوره ای شهردار و مجموعه مدیران شهری از پروژه های عمرانی سطح شهرگفت: بازدید های دوره ای برای حل مشکلات پروژه ها و رصد میزان پیشرفت آنها انجام می شود تا بتوانیم طبق برنامه زمان بندی این پروژه ها را به اتمام برسانیم.

اسماعیل صالحی اضافه کرد: تلاش داریم با زمان بندی دقیق به اقدامات سرعت بیشتری دهیم و پروژه ها را طبق برنامه ریزی انجام شده و توصیه شهردار شیراز مبنی بر اتمام پروژه های بزرگ مقیاس شهری تا پایان امسال، به بهره برداری برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری شیراز به غیر از پروژه های بزرگ شهری، حدود100 پروژه ریز و درشت نیز در سطح مناطق یازده گانه دارد که به صورت هفتگی و ماهانه افتتاح، بهره برداری و کلنگ زنی می شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با بیان اینکه عملیات عمرانی پروژه فاز دوم و سوم شهید رودکی و بلوار 55 متری مهدیه در حال انجام است، افزود: این بلوار به طول دو هزار و 300 متر، پروژه پل شهید رودکی را به تقاطع مهدیه امیرکبیر وصل می کند و بار ترافیکی بلوار امیرکبیر به ویژه تردد خودروهای سنگین را کاهش می دهد.

صالحی اضافه کرد: تقاطع شهید باهنر – کمربندی باعث ایجاد مسیری ایمن برای شهروندان ساکن در شهرک های جنوبی شیراز می شود تا بدون نیاز به تردد در کمربندی بتوانند به مرکز شهر رفت و آمد کنند.

وی در مورد پروژه زیرگذر گلستان گفت: این زیرگذر با طول بیش از دو کیلومتر و دارا بودن 6 پل همسطح موجب بهبود عبور و مرور ساکنین شهرک های غرب شیراز و شهر صدرا می شود. طبق برنامه ریزی انجام شده تلاش داریم ماهیانه 550 متر از مسیر این زیرگذر را در اختیار شهروندان بگذاریم و تا پایان سال زیرگذر گلستان را به بهره برداری برسانیم.

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: تلاش داریم چپ گرد صدرا تا پایان سال به بهره برداری برسد و گره ترافیکی خروجی صدرا به سمت شیراز باز شود.

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

پیمانکار و کارمندی که سیستم را معیوب کند در شهرداری جایی ندارد
کاهش درآمد و تمایل به سرمایه‌گذاری در شیراز
پرداخت بدهی پیمانکاران تا پایان بهمن
کسب در آمد در شرایط سخت اقتصادی
شهردار شیراز در دیدار با معاون اول رییس جمهور خواستار پرداخت معوقات سهم دولت در خصوص احداث خط یک قطار شهری شد
اجرایی شدن پل شیشه‌ای علی‌ابن حمزه از ابتدای 97
هوشمند سازی ترافیک بخشی از پازل شهر هوشمند است
شهرداری مجموعه‌ای اجرایی است نه سیاسی
امروز شاهد تلاش وافر شهرداری شیراز برای به ثمر رسیدن پروژه ها هستیم
تسریع در احداث خط دوم مترو با فروش اوراق مشارکت
درآمد حاصل از صرفه‌جویی در مصرف برق به پرسنل شهرداری تعلق می‌گیرد
یک چهارم شهروندان شیرازی عوارض پرداخت می‌کنند
تزریق امید به جامعه نیاز امروز کشور است
تحقق 146 درصدی بودجه‌ی شهرداری شیراز در تیر ماه
آب برای حفظ فضای سبز شیراز نداریم
رسالت شهرداران شهرهای تاریخی احیای فرهنگ بومی است
سرمایه گذاری در بافت به ارزش آن بیفزاید
بوستان دراک شیراز بدون مطالعه کارشناسی احداث شده است
متروی شیراز هفته اول مهرماه رایگان است
سال 98 زمان اتمام پروژه‌های عمرانی بزرگ شیراز است
فرایند صدور پروانه ساختمانی در شیراز تسهیل می‌شود
رانندگان شهرداری شیراز خواستار پرداخت حقوق معوق خود شدند
بعضی اقدامات عمرانی به جای خاطره‌سازی خاطرات را پاک می‌کند
بزرگترین ایستگاه مترو شیراز دهه فجر افتتاح می شود
بسیجی فداکار و خالص است
اجرایی شدن خط سه مترو با حضور جهانگیری
روند صدور پروانه ساخت تسهیل می‌شود
وضعیت کنونی شهرها خوب یا بد حاصل کار مهندسان است
بهره‌برداری از فاز دوم بوستان نماز تا پایان پائیز امسال
۴۰۰ خانه در خطر سیل محله سعدی شیراز باید تملک شود
نوید راه‌اندازی تراموای شیراز با همکاری آلمانی‌ها
ظرفیت افزایش مراودات فرهنگی با آلمان وجود دارد
در منطقه 4 حتی یک ایستگاه اتوبوس سالم هم نداریم
هیچ پروژه عمرانی در شیراز متوقف نمی‌شود
نماینده مجلس عالی تاجیکستان خواستار برقراری پرواز مستقیم بین شهرهای شیراز و دوشنبه شد
نوید شهردار شیراز برای اختصاص 10 میلیاردتومان به مترو این شهر
عزم جدی شهرداری برای فسادستیزی
شیراز موفقترین شهر در حمل و نقل عمومی است
از کسانی که پای آبروی شیراز ایستادند باید قدردانی کرد
امضای تفاهمنامه فرهنگی شیراز با شهر خوی
همایش تجلیل از مادران شهید با حضور شهردار شیراز برگزار شد
پایان طرح توسعه جنوب شهر شیراز تا پایان امسال/جنوب شیراز محور گردشگری می شود
خیرین برای کمک به خانواده های بی سرپرست تلاش بیشتری کنند/ مشاغل خانگی بهترین راهکار برای کمک به زنان سرپرست خانوار
شوراها از ارکان محکم نظام هستند
روز قدس، نقطه عطف حماسه سیاسی است
اصناف در مراکز جدید خدماتی شهر مستقر شوند / حماسه اقتصادی سرلوحه عملکرد باشد
بهره برداری از پل دوم شهرک بهارستان / پل سوم کلنگ زنی می شود
عملکرد تقاطع غیر هم سطح شهدای جهاد فرا شهری خواهد بود/عکس:محمد احمدی
لزوم اجرای طرح ترافیک بیش از پیش احساس می شود
عملیات اجرایی سد تنگ سرخ آغاز شده است
بازدید شهردار شیراز از ترمینال کاراندیش شیراز
گره‌های ترافیکی در بخش‌هایی از شیراز باز می شود
برپایی نمایشگاه تاریخچه فرهنگ پوشش در ادیان و ملل مختلف در شیراز
بازدید شهردار شیراز از کمپ نوروزی بوستان شهدا منطقه پنج
بهره‌برداري از پل كابلي ولي‌عصر(عج) ابتداي سال 95
تكريم شهداي سادات موجب ارتقاي فرهنگ جامعه است
آیین شام غریبان حضرت زینب در شیراز برگزار شد
بازدید شهردار شیراز از پروژهای عمرانی
در حمایت از سازمان آتش نشانی، از هیچ گونه تلاشی فروگذار نمی کنم
تأثیر دیپبماسی فعال شهری در ارتقای روابط کشورها
انتقال زندان شیراز به خارج شهر ضرورت دارد
تبلیغ منزل مبله در شان سومین حرم اهل بیت نیست
بهسازی و نهضت آسفالت معابر مرکزی شیراز
اعلام نتایج آزمون استخدام شهرداری ، هفته آینده
شهروندان در بارشها از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند
با ساماندهی وانت بارها مخالفیم/ فروش محصولات ارزان قیمت در بازارچه های شهرداری در اولویت باشد
لزوم بهره گیری تمامی شهرهای دنیا از فرهنگ اسلامی
اعطای پایان کار منوط به استعلام از بهزیستی شود
توجه به الگوهای مناسب سبک ایرانی اسلامی در تمام مقاطع تحصیلی
شهردار شیراز به عنوان چهره برتر گردشگری استان فارس معرفی شد
بهینه‌سازی مصرف انرژی در تمامی واحدهای شهرداری شیراز اجرا می‌شود
بهره بردن از ظرفيت هنرمندان و فرهنگوران در مديريت فرهنگسراها
بهره‌برداري از 155 ميليارد تومان پروژه در هفته دولت
رینگ دوم شهر شیراز تکمیل می‌شود
شرط ايجاد شهر سالم داشتن خانواده سلامت است
خودرو محور بودن شهرآمار تصادفات را بالا برده است
مالک هتل آسمان می‌گفت داخل ارگ داربست بزنید تا از داخل ارگ هتل من را نبینند
تسریع در اجرای طرح توسعه حرم مطهر شاهچراغ(ع)
بنیاد بین‌المللی غدیر، عشق به اهل بیت‌(ع) را در جوانان شیرازی تقویت کند
شهرداری باید الگوی اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی باشد
دولت توجه بیشتری به حوزه حمل و نقل عمومی داشته باشد
500 میلیارد ریال پروژه در شیراز افتتاح می شود
ساختمان شهرداری مرکزی موزه می‌شود
فضای ورزش‌های پهلوانی و باستانی در شیراز گسترش یابد
لزوم تعامل دستگاه‌ها برای ساماندهی قبرستان تاریخی دارالسلام شیراز
بازدید شهردار شیراز از پل کابلی ولی عصر
خالی ماندن پارکینگ‌ها به علت رایگان بودن پارک حاشیه معابر است
سرعتِ کار در پروژه میدان معلم، دو برابرشده است
تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری شیراز در چارچوب قوانین وزارت کشور انجام می‌شود
روزانه 4 میلیارد ریال برای نظافت شیراز و نگهداری فضای سبز هزینه می‌شود
شهردار شیراز سه‌شنبه با دوچرخه تردد می‌کند
استقبال انبوه سازان از احداث ساختمان‌های سبز
ایجاد 20 کیلومتر کوه‌راه در ارتفاعات شیراز
دوربین های ترافیکی شهری شیراز۲.۵ برابر شد
پروژه ولی‌عصر (عج) به یک نشانه شهری کم نظیر تبدیل می‌شود
بوستان ورزش و سلامت در غرب شیراز به بهره‌برداری می‌رسد
افزایش هفتگی دوربین‌های ثبت تخلف رانندگی در شیراز
عملیات خط دو مترو شیراز طبق برنامه زمان‌بندی انجام می‌شود
بازسازی خیابان زند باریک شیراز 3 روز طول می‌کشد
ضرورت رعایت سبک معماری ایرانی اسلامی در سیما و منظر شهری
بانک شهر 2 صرافی الکترونیک در شیراز راه‌اندازی می‌کند
5 هزار پیمانکار شهرداری شیراز از بانک شهر تسهیلات دریافت کردند
فروش 400 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای تکمیل خط یک مترو شیراز
تاکسی‌ها توسط بانک شهر به کارت‌خوان الکترونیک تجهیز می‌شوند
سرانه فضاي سبز شيراز 23 مترمربع است
پیشگیری از بیماری‌های مسری مهم‌ترین اولویت اتوبوس سلامت شیراز
استفاده انتخاباتی از امکانات شهرداری ممنوع است
هیچ زمانی برای پست و مقام در را به دیوار نکوبیده‌ام
نمی‌دانیم باید تابع شورا باشیم یا هیئت رسیدگی به تخلفات
آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شیراز صدرا
پیش‌نویس سند خواهرخواندگی شیراز و نانجینگ چین امضا شد
شهردار شیراز با رئیس کل دادگستری فارس دیدار کرد
آماده احداث تصفیه خانه لوکال در شیراز هستیم
از اهالی قصردشت که سال ها از این با غ ها حفظ و نگهداری کردند، تقدیر و تشکر می کنم
افتتاح فاز۲ خط یک مترو شیراز
رودخانه خشک شیراز باید از تهدید به یک فرصت عمومی تبدیل شود
شيراز نيازمند نظم و زيبايي بصري است
آسیب های اجتماعی امروز ناشی از تغییرات کالبدی کلانشهرها و تغییر نظام محله ای است
اعتلای جایگاه شیراز را همراه با نخبگان رقم می‌زنیم
پیمانکار و کارمندی که سیستم را معیوب کند در شهرداری جایی ندارد
شهردار شیراز حکم انتصاب دو مدیر جدید را صادر کرد
زنگ انقلاب در دبیرستان شهید بهشتی شیراز به صدا در آمد
اجرایی شدن پل شیشه‌ای علی‌ابن حمزه از ابتدای 97
شهرداری از پایان‌نامه‌های با موضوع مدیریت شهری حمایت می‌کند
نیازمند اقناع افکار عمومی در خصوص خدمات مهندسی هستیم
طرح بازآفرینی محورزندیه به مسابقه گذاشته می‌شود
هوشمند سازی ترافیک بخشی از پازل شهر هوشمند است
خط معماری و مکتب خاص شیراز نداریم
امضای پیمان خواهرخواندگی شیراز و نانجینگ
شهرداری مجموعه‌ای اجرایی است نه سیاسی
انتصاب معاون مالی و اقتصادی و رییس سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری شیراز
روند صدور استعلامات شهرداری به طور کامل در اختیار دفاتر ماده 33 قرار می گیرد
تلاش برای به سرانجام رسیدن پروژه‌ی سعدیه در شیراز
وجود متولیان مختلف مانع سرمایه گذاری در بافت قدیم شیراز است
کمک به شهرداری در مسیر توسعه
می توان مثلث زیارتی با حضور شهرهای مشهد مقدس، قم و شیراز تشکیل داد
حضور شهردار شیراز در اجلاس جهانی شهرهای تاریخی جهان
تقاطع غیرهمسطح جوادیه به زودی افتتاح می شود
دوشادوش یکدیگر برای دفاع از کشور و محافظت از خون شهدا متحد باشیم
وظیفه تمام مسئولان ادامه راه شهدا است
برای مقاصد سیاسی به کشورتان ظلم نکنید
پروژه های جدید شهرداری شیراز با نگاه پیاده محور آغاز می شود
فضای حاکم بر شهر شیراز را فضای گفتگو، مدارا و صلح است
فرصت آموزش و اشتغال مناسب و موثر را برای نخبگان فراهم کنید
بعضی اقدامات عمرانی به جای خاطره‌سازی خاطرات را پاک می‌کند
شهردار شیراز در بازدید از پروژه تقاطع غیرهمسطح شهیدان روزی طلب
آمادگی شهرداری برای تقویت ناشرین شیرازی و فارسی
برگزیدگان جشنواره موسیقی فارس معرفی شدند
بازدید شهردار شیراز از فاز نخست مسیر دوچرخه سواری
شهرداری که با مترو سر کار می رود
آغاز عملیات اجرایی خط سه مترو شیراز
شهردار شیراز در آیین افتتاح همزمان 6 پروژه
مدت زمان اقامت گردشگران در شیراز افزایش می یابد
وضعیت کنونی شهرها خوب یا بد حاصل کار مهندسان است
خط دو قطار شهری ظرف سه سال آینده به بهره برداری می رسد
همکاری شهرداری و مرکز اسناد برای ایجاد آرشیو ملی هنر در شیراز
۴۰۰ خانه در خطر سیل محله سعدی شیراز باید تملک شود
نوید راه‌اندازی تراموای شیراز با همکاری آلمانی‌ها
ظرفیت افزایش مراودات فرهنگی با آلمان وجود دارد
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter