برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز چهار شنبه 20 فروردین 1399   برابر با  :    8/4/2020  میلادی    مصادف با :    1441/8/14  قمری
(1394/6/7) رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز
با جدی گرفتن ایده ها می توان ایران را به کارگاه تولید سازندگی تبدیل کرد
رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آیین آغاز به کار نخستین دوره مدرسه تابستانه تولید ایده_تولید دارو تاکید کرد: با جدی گرفتن این برنامه ها می توان ایران را به کارگاه تولید و سازندگی تبدیل کرد و زمینه بروز استعدادهای خدادادی را فراهم نمود.
مطبوعات فارس / نخستین دوره مدرسه تابستانه تولید ایده– تولید دارو، صبح امروز هفتم شهریور ماه با حضور 24 دانش آموزش و دانشجوی برگزیده کشور و اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز آغاز به کار نمود و تا دوازدهم شهریور نیز ادامه می یابد.

دکتر محمدهادی ایمانیه رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آیین آغاز به کار این مدرسه تابستانه برپایی آن را نوعی کار خلاقانه عنوان کرد و گفت: امیدوارم این برنامه در کشور نیز گسترش یابد، چرا که اقدام زیبایی برای پرورش خلاقیت است .

وی با اشاره به تقابل های خلاقیت و تلاش برای شکوفایی استعداد با موانع و سختی ها، برتری نوع بشر را در کوشش برای پیروزی جنبه های مثبت برشمرد و ادامه داد: انسان برای رسیدن به اوج یا اعماق دره، قدرت اختیار دارد و باید با قدرت تفکر و خلاقیتی که خداوند با ما داده است  پیشتکار به کار ببندیم، برنامه بنویسیم و اجرا کنیم تا به آنچه که می خواهیم برسیم.

دکتر ایمانیه با توجه به حضور حداکثری دانشجویان رشته داروسازی در این مدرسه تابستاه ، تصریح کرد: به گفته وزیر بهداشت، 50 درصد داروها در ایران با استفاده از مواد اولیه داخلی تولید می شود و 46 درصد دیگر داروهای تولید داخل و نیازمند مواد اولیه وارداتی است که برای پرکردن این شکاف لازم است به کمک کارهای تیمی و پژوهش، اقدام شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به فرموده های مقام معظم رهبری مبنی بر قطع وابستگی به نفت، گرایش به سمت تولید و پژوهش را راهکاری برای تحقق این امر دانست.

وی اظهار داشت: با توجه به اقلیم جغرافیایی و آب و هوایی استان فارس، امکان کاشت و بهره برداری از بیش از 100 نوع گیاه دارویی در استان وجود دارد که می تواند بیش از چاه های نفت درآمدزا باشد تا به کمک این منبع بیکران، زمینه اشتغال تحصیل کردگان و انگیزه دانش آموزان و دانشجویان را فراهم نمود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ابراز امیدواری کرد این مدرسه تابستانه تداوم یافته و تبدیل به شبکه ای از پیگیری شود تا در آینده دستاوردهای مهمی به همراه داشته باشد.

دکتر سید بصیر هاشمی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز هدف از افزودن بخش فناوری به معاونت پژوهشی دانشگاه را حرکت به سمت کاربردی نمودن تحقیقات دانست و گفت: باید بتوانیم خلاقیت ها را منجر به تولید کنیم تا به استقلال و آنچه که مورد تاکید مقام معظم رهبری است دست یابیم.

وی اظهار داشت: با انگیزه ای که وجود دارد این هدف دور از دسترس نیست و سیاست های کشوری نیز اکنون در راستای به کارگیری افراد علاقه مند به فناوری های روز است تا در کارهای تولیدی تسریع شود.

دکتر هاشمی با اشاره به حمایت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه از پروژه های پژوهشی کاربردی، افزود: امیدواریم نتیجه این مدرسه و برنامه های آموزشی ملموس و عینی بوده و تداوم یابد.

دکتر عبدالعلی محقق زاده رییس مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی نیز به عنوان برگزار کننده این مدرسه تابستانه با اشاره به تکلیف عمومی مبنی بر مشارکت در تولید و فرموده مقام معظم رهبری که جایگاه تولید را همچون کار جهادی می دانند، گفت: برگزاری این مدرسه نیز قدمی در همین راستا است تا امتحان کنیم و ببینیم که توانمندی ها در چه حد است.

وی با بیان اینکه واحدهای مختلفی در دانشگاه و سازمان های مربوطه برای راه اندازی این مدرسه تابستانه مشارکت داشته اند، افزود: بر این اساس می کوشیم به الگویی فراگیر دست یابیم تا در ساختار آموزشی موثر باشد.

دکتر محقق زاده ادامه داد: با ارایه فراخوان، سعی کردیم دانش آموزان و دانشجویانی از سراسر کشور با این مدرسه آشنایی یابند و در سه مرحله آزمون غیر حضوری، کتبی و گروهی زیر نظر اعضای هیئت علمی دانشگاه در نهایت 24 دانش آموز و دانشجو برای سپری کردن این مدرسه تابستانه به مدت یک هفته برگزیده شدند.

رئیس مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی تصریح کرد: در این مدرسه تلاش می کنیم فراگیری تولید دارو را به صورت ساده و موثر به شرکت کنندگان معرفی کنیم تا بتوانیم دارو هایی با کیفیت بیشتر و قیمت ارزان تر تولید کنیم.

وی با بیان اینکه ایده برگزاری این مدرسه مورد استقبال وزارت بهداشت قرار گرفته و نتایج حاصل از آن نیز در نهایت گزارش داده می شود، یاد آور شد: شرکت کنندگان در این دوره با ایده های جدید و روش پرورش آنها آشنا می شوند و ذهن آنها برای همیشه در این مسیر سوق می یابد و امیدواریم برپایی موفق این دوره، ذهن دست اندرکاران آن را نیز برای تداوم در آینده روشن نماید.

دکتر سلیمان محمدی سامانی، رئیس دانشکده داروسازی نیز بر پایی این مدرسه تابستانه را اقدامی برای پیگیری هدف های شخصی و نگاه علمی به این موضوع دانست و گفت: در این مدرسه تابستانه می کوشیم نگاه ویژه ای به خلاقیت داشته باشیم و این امر زمانی تحقق می شود که بیاموزیم چطور فکر کنیم که همه کار آفرین ها این ویژگی را دارند .

وی خلاقانه فکر کردن را متفاوت فکر کردن دانست که یکی از اهداف مهم برگزاری این مدرسه است.

گفتنی است نخستین دوره مدرسه تابستانه تولید ایده – تولید دارو، با همکاری دبیرخانه نوزدهمین سمینار دانشجویان داروسازی سراسر کشور، صبح امروز در شیراز آغاز به کار نمود و تا دوازدهم شهریور ماه در مجتمع ولایت ادامه می یابد. 

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

اشتیاق به فراگیری موسیقی سنتی رو به کاهش است
داروهای مخدر و محرک در رتبه اول داروهای قاچاق قرار دارند
راه‌اندازی نخستین داروخانه‌ی هوشمند دوستدار سالمند در شیراز
احداث مرکز پژوهشی سرطان شناسی توسط بانوی نیکوکار در شیراز
فرآورده های دارویی و مکمل ها را فقط از داروخانه ها تهیه کنید
اخبار دانشگاه علوم پزشکی شیراز
آغاز نام نویسی دوباره آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از ۱۱ مهرماه/ ۲۸ آبانماه آزمون برگزار می‌شود
بیمه‌ی رایگان به روال گذشته انجام می‌شود
وب سايت كميته حمايت از توليدات داخل در دانشگاه علوم پزشکی شیراز راه اندازی شد
آزمون آسكي مقطع اينترني واحدبين الملل دانشگاه علوم پزشکی شیراز به صورت مجازی برگزار شد
درخشش دانشگاه علوم پزشکی شیراز با برتری 4 بیمارستان در دومین جشنواره کشوری حاکمیت بالینی
بیمارستان شهید فقیهی شیراز جزء هشت بیمارستان برتر کشور شناخته شد
کانون امدادگران عاشورا در فارس را اندازی می شود
محدودیت احداث بیمارستان در بخش غربی شیراز برای برقراری تعادل در توزیع امکانات بهداشتی درمانی است
ضرورت احترام بیشتر به ارباب رجوع در بیمارستان ها
برپایی کنگره ملی "کیفیت برتر" ازسوی علوم پزشکی شیراز
موسسه خیریه امدادگران عاشورا در فارس آغاز به کار می کند
ارائه ارزان‌ترین خدمات دندان‌پزشکی در شیراز نسبت به تمام کشور صورت می‌گیرد
اخطار معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز مبنی بر رعایت تعرفه مصوب راديولوژي و سونوگرافي
قدر دانی رییس جمهور از سه دانشجوی نمونه کشوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز
برای نخستین بار پيوند پوست در بيمارستان سوانح و سوختگي قطب الدين شيرازي صورت گرفت
سالانه 700 هزار نفر در تصادف وسایل نقلیه کشورمصدوم می شوند
هم اندیشی هیات امنای علوم پزشکی با حضور معاون وزیر بهداشت
برگزاري شانزدهمين كنگره بين‌المللي نفرولوژي در شيراز
سیزدهمین اجلاسیه تأمین سلامت فارس
روزانه دو نفر به شمار بیماران کلیوی فارس افزوده می شود
بیمارستان حافظ شیراز موفق به اخذ چهار گواهینامه isoشد
برتری دانشگاه علوم پزشکی شیراز در فعالیتهای پیشگیری و درمان سوء مصرف مواد مخدر
همکاری های پزشکی شیراز و پاکستان گسترش می یابد
خانه قلب شیراز پلمب شد/ تلاش برای ایجاد بیمارستان تک تخصصی قلب
اخبار هفته سلامت در شیراز
علوم پزشکی شیراز به عنوان دانشگاه برترکشور در امور پرستاری معرفی شد
وجود 60 هزار بیمار اچ آی وی در ایران
هفته سلامت با توصیه شعار "فشارخون را جدی بگیریم" آغاز بکار کرد
ورزش ،تغذیه سالم و وزن مطلوب کلیدهای اصلی دوری از فشار خون بالا
فشار خون بالا شایع‌ترین علت مرگ و میر در ایران است
حقوق پزشكان خانواده روستايي افزایش می یابد
سلامت تنها با تغییر رفتار در مردم ایجاد می شود
دانشگاه علوم پزشکی شیراز حدود هزار پشه بند آغشته به سم به منطقه زلزله زده بوشهر ارسال کرد
عینک های مطالعه آماده، سلامت بینایی را به شدت تهدید می کنند
هفتمین کنگره سالیانه کولورکتان دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می شود
دومین سمینار بین‌المللی سلامت زنان در شیراز یازدهم و دوازدهم ماه جاری در شیراز برگزار می‌شود.
کاهش چشمگیر مرگ و میر ناشی از زایمان زنان در ایران
دانشگاه علوم پزشکی شیراز در زمینه ارایه خدمات مامایی رتبه برتر کشوری را کسب کرد
روابط عمومی ها در حل بسیاری از مشکلات سازمان توانمندی ارزشمندی دارند
فارس استان پایلوت مجری طرح پزشک خانواده نیست
آسم شایعترین علت غیبت دانش آموزان از مدرسه شناخته شده است
تعداد مقالات در دانشگاه علوم پزشکی شیراز 40 درصد افزایش داشت
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز مدال طلای انجمن رادیولوژی را کسب کرد
ستاد بزرگداشت بیست و چهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در دانشگاه علوم پزشکی شیراز تشکیل شد
دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه نخست ارزشيابي سالانه دانشگاههاي علوم پزشكي را کسب نمود
اجرای نخستین پژوهش عملیاتی با هدف بهبود کیفیت کارتیمی در بخش های اورژانس در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
راه اندازی دوره فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان در شیراز
دانشگاه علوم پزشکی شیراز نمایشگاه امکان سنجی ساخت و تولید تجهیزات دندانپزشکی را برگزار نمود
اخبار دانشگاه علوم پزشکی شیراز
بار شدیدی که از نظر هزینه های درمان و دارو به ویژه اقشار ضعیف مردم را تحت فشارقرارداده است کاهش یابد
مجله سرطان خاورمیانه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در یکی از معتبرين پايگاههاي اطلاعاتي جهان نمایه شد
افتتاح بیمارستان 200 تختخوابی امتیاز شیراز
سلامت‌محوری جایگزین درمان‌محوری می‌شود
بخش تغذیه دانشگاه در اطلاع رسانی مناسب به همشهریان همکاری موثری دارد
دانشگاه علوم پزشکی شیراز در فهرست موسسات علمي برتر جهان قرارگرفت
تداوم روند فعلی باروری رشد جمعیت را صفر مي کند
دانشگاه علوم پزشکی شیراز جزو سه دانشگاه برتر کشور است
رشته های علوم اعصاب و نانوفناوری پزشکی در شیراز راه اندازی می شود
کاشت سمعک شنوایی در مرکز کاشت حلزون شنوایی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای دومین بار در کشور
امکان کاهش شاخص مرگ و میر نوزادان در فارس وجود دارد
در نيمسال دوم تحصیلی بيش از 3 هزار فقره تسهيلات به دانشجويان علوم پزشکی شیراز اعطا شد
عملیات اجرایی برج پژوهش در شیراز تقریبا متوقف شده است
آزمایشگاه مرجع منطقه ای سل شیراز با کسب رتبه اول کشور، به مردم 14 استان کشور خدمات می دهد
مشکل کمبود بسیاری از دارو های اساسی در استان فارس رفع شد
مصرف بی رویه مکمل های کلسیم احتمال ایجاد سنگ های کلیوی را افزایش می دهد
پیشگیری از عرضه یک هزار تن برنج انبار شده در محل غیر بهداشتی به بازار
دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه دوم کشوری کمیته اخلاق در پژوهش را کسب کرد
افزون بر 94000 نفر آموزش‌های بهداشتی فرا گرفتند
سومین همایش بین المللی کاهش بار سوانح ترافیکی در شیراز برگزار می شود
نمایشگاه ها بستری مناسب برای فروش و بازاریابی محصولات شرکت های مستقر در مرکز رشد هستند
اعطای رتبه علمی پژوهشی به مجله حسابداری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شیراز
دومین همایش ملی دانشجویی افق های نوین در علوم توانبخشی افتتاح شد
دانشگاه علوم پزشکی شیراز و میراث فرهنگی تفاهم نامه همکاری امضا می کنند
راه اندازی موفقیت آمیز CD Robot در درمانگاه شهید مطهری توسط یکی از شرکت های مستقر در مرکز رشد فناوری اطلاعات علوم پزشکی شیراز
ابتلا به بی اشتهایی عصبی در دختران و زنان جوان رو به افزایش است
ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان ستاد برتر استان شناخته شد
راه‌اندازی واحد بهداشت مساجد در شیراز
دو استاد دانشگاه علوم پزشکی شیراز چهره ماندگار استان فارس شدند
سه ماهه اول امسال 7 بیمار جدید با اختلالات خونريزي دهنده شناسایی شدند
رعایت نکات ساده ایمنی از بروز حوادث دلخراش در چهارشنبه آخرسال پیشگیری می کند
آیین پایانی هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویان علوم پزشکی
مجله یادگیری الکترونیکی( مديا ) دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتيه علمي – پژوهشي کسب کرد
اخبار دانشگاه علوم پزشکی شیراز
اخبار دانشگاه علوم پزشکی شیراز
مراكز سنجش دانش آموزان بدو ورود به دبستان در شهر شيراز تعيين شد
ده پروژه دانشگاه علوم پزشکی شیراز افتتاح شد
سالانه 4 هزار نفر به آمار بیماران سرطانی فارس افزوده می‌شود
کاهش دوره‌های شیمی‌درمانی‌ مبتلایان به سرطان با دستاورد جدید محققان ایرانی
آلودگی در صیفی های کاشت شیراز هست ولی جای نگرانی نیست
توصيه‌هاي بهداشتي به استقبال كنندگان حجاج/ موردي از كرونا در حجاج فارسي ديده نشده است
ابقای رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از سوی وزیر بهداشت
جوابیه
مرکز بیمارستانی سرطان جنوب کشور 4 سال دیگر به بهره‌برداری می‌رسد
دولت در سال گذشته 200 میلیارد تومان به مراکز درمانی فارس کمک کرد
نام دو دانشمند برتر دانشگاه علوم پزشکی شیراز در رتبه بندی بین الملللی ESI
روز خبرنگار روز حق گویی و حق جویی است
گردهمایی ۳۰۰ پزشک مسلمان جهان در شیراز
برای مهار بیماری سالک همه به میدان بیایند
مشاهده یک مورد ابتلا به تب کریمه کنگو در استان فارس
روزه داران از موادغذایی طبیعی استفاده کنند
نمک را در پایان طبخ غذا اضافه کنید
فاز اول مجموعه ورزشی امام حسین(ع) دانشگاه علوم پزشکی شیراز افتتاح شد
اجباری شدن درج چراغ راهنمایی تغذیه ای بر روی برچسب تمامی محصولات غذایی از ابتدای شهریورماه
فشار خون بالا عامل نیمی از بیماری های قلبی و سکته مغزی است
خدمات مشاوره اي يكي از ضرورت هاي زندگي پر اضطراب امروزي است
مجوز کتبی بکارگیری ماما در استان فارس دریافت شد
سلامت و نشاط جسمي و روحي زنان يك جامعه، ارتقای سطح سلامت آن جامعه را به دنبال دارد
پرهيز مطلق از بي تحركي، راه عملی مديريت استرس است
مطالبات معوقه پزشکان خانواده استان فارس پرداخت می‌شود
پیشنهاد تأمین اعتبار برای ۱۶ طرح بهداشتی و درمانی استان فارس
استمرار آلودگی هوا در شیراز/ گروه های در معرض خطر در منزل بمانندد
بهداشت اماکن عمومی فارس در تعطیلات نوروز زیر ذره بین 81 اکیپ از کارشناسان بهداشت محیط
نابینایی، یکی از شایع ترین آسیب های چهارشنبه سوری
معاونت حقوقی ریاست جمهوری در اختلاف دو دانشگاه شیراز و علوم پزشکی حکمیت می کند
سند فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز رونمایی شد
روند رو به افزایش سرطان در جنوب کشور
آغاز سرشماري جمعيتي در مناطق روستايي و شهرهاي زير 50 هزار نفراز اول اسفندماه
۱۹۰ پروژه بهداشتی و عمرانی توسط علوم پزشکی شیراز افتتاح شد
پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شیراز افتتاح شد
افتتاح کلینیک سلامت برای پیشگیری از بیماری سرطان در شیراز
آب درمانی باید با نظارت فیزیوتراپیست انجام شود
ابتلا به بیماری سالک با نگهداشت زباله و کودهای حیوانی در اطراف محل زندگی
تمامی داروهای بیماران مبتلا به آسم و آلرژی تحت پوشش بیمه قرار گیرد
حرکت سنگ از کلیه به داخل میزنای ، درد ناگهانی و شدید پهلو را به دنبال دارد
اولين دستگاه رگ ياب نوزاد توليد کشور ساخته شد
هنوز واکسنی برای بیماری سالک تهیه نشده است
۹۰۰ پرستار در استان فارس استخدام می‌شوند‌
ضایعات ساختمانی محل مناسبی برای پشه های ناقل سالک است
تحرك بدني در بالابردن سلامت نوجوانان و جوانان نقش مهمی دارد
طرح کارت هوشمند سلامت در فارس اجرایی می شود
رشد 13 درصدی زایمان ها و کاهش شش درصدی سزارین در بیمارستان های فارس
عرضه هر گونه دارو و مشتقات دارویی تنها از مبادی قانونی امکان پذیر است
بازسازی واحدهای دندانپزشکی روستایی فارس نیازمند همت خیرین است
اختصاص 20 میلیارد تومان به پژوهش
تلفیق و ارائه آموزش های سلامت، بهداشت و امداد و نجات در استان فارس
نشریات پزشکی ظرفیتی برای انعکاس پیشرفت های کشور هستند
انتشار 22 نشریه پزشکی به زبان انگلیسی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
ادغام واکسن پنج گانه ، گامی در راه ارتقای سلامت کودکان
استفاده از لوله های خرطومي يا آکاردئوني به عنوان دودکش بخاری، غيراستاندارد و ممنوع است
اگر قادر به نوشیدن شیر نیستید، ماست جایگزین مناسبی است
راه اندازی 10 واحد خصوصی رادیولوژی در سال جاری در فارس
تاری چشم ها را جدی بگیرید/ 10درصد مردم دنیا جان خود را به علت سکته مغزی از دست می دهند
10مرکز فست فود سالم در شیراز معرفی می شوند
با راهکارهای علمی کاهش درد ناشی از زایمان طبیعی ، مادران زایمان بدون درد را تجربه می کنند
90درصد نیاز به ویتامینDدر معرض نور مستقیم خورشید تامین می شود
لزوم تامین و احداث مراکز بهداشتی در مناطق افغان نشین استان فارس
دانشگاه علوم پزشکی شیراز باید به الگویی در شاخص های بهداشتی کشور تبدیل شود
حمايت از سلامت و كيفيت زندگي کودکان يك اولويت انكار ناپذير است
به همت خيرين موسسه مهر ،30 كودك به طور رايگان تحت عمل جراحي قلب قرار گرفتند
کشف 23 مورد تزریق داروهای غیرمجاز در واحدهای پوست و موی شیراز از ابتدای سال جاری
دستورالعمل برنامه کشوری ثبت سرطان جمعیتی در شیراز بررسی شد
آغاز عملیات اجرایی نخستین درمانگاه تخصصی ویژه بانوان
مراقبت هاي مامايي موجب کاهش ميزان مرگ و مير نوزادان و مادران می شود
درمانگاه تخصصی بانوان در شیراز راه‌اندازی می‌شود
تامین خوابگاه های دانشجویی نیاز به توجه خیرین دارد
قول مساعد معاون حقوقي ریيس جمهور جهت حمایت از اجراي پروژه ساخت بيمارستان جدید نمازی
چالش های داروسازی در روز داروساز بررسی شد
بزرگترین بیمارستان سوختگی خاورمیانه در شیراز به بهره‌برداری می‌رسد
ارائه خدمات رایگان سلامت در نمایشگاه دستاوردهای دولت
شیراز مرکز پزشکی بازساختی جنوب کشور می شود
گردشگری سلامت در دانشگاه پزشکی شیراز راه اندازی می شود
وجود بلانكت در قند شركت‌هاي توليدي فارس تكذيب شد
مردم فارس با آرامش خاطر از محصولات لبنی تولید استان استفاده کنند
ادارات باید افزایش مرخصی زایمان به 9 ماه را اجرایی کنند
پزشک خانواده زمینه اجرای موفق تر برنامه تحول نظام سلامت را در فارس ایجاد کرد
250 میلیارد ریال از تعهدات خیرین حوزه سلامت فارس جذب شده است
قطار «نظام ارجاع» توقف ندارد
110 هزار نفر در استان فارس به هپاتیت B مبتلا هستند
سالانه80 نفر در فارس مرگ مغزی می شوند/ کمتر از 30 نفر در فارس منتظر پیوند قلب
300 مرکز بهداشتی درمانی فارس به عضویت شبکه جامع و همگانی سلامت در می آیند
زایمان طبیعی در فارس افزایش یافت/ کمبود تخت برای انجام زایمان طبیعی در شیراز
از نوشیدن چای زیاد در وعده سحری پرهیز کنید
راهنماهای طبابت بالینی توسط اساتید شیراز بومی سازی می شود
وعده سحری را مشابه وعده ناهار بخورید
مبتلایان به بزرگی خوش خیم پروستات از مصرف نوشیدنی های کافئین دار بپرهیزند
امکان همکاری های سازمان منطقه آزاد کیش و دانشگاه علوم پزشکی شیراز بررسی می شود
در حال حاضر بیش از 99درصد خانوارهای فارس از نمک یددار استفاده می کنند
20 هزار نفر در شیراز مبتلا به دیابت هستند
اجرای تحول نظام سلامت از درخشان ترین اقدامات حمایت از مردم است
زائران ایرانی با رعایت بهداشت فردی از ˈکروناˈ مصون بمانند
برای كنترل چاقي و پيشگيري از بيماري هاي قلبي عروقي نان سبوس دار بخورید
سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان در استان فارس آغاز شد
انجام 480 مورد زایمان طبیعی رایگان در نیمه دوم اردیبهشت امسال در استان فارس
نظام تحول سلامت با هشت بسته خدمتی به بیماران خدمات نیمه رایگان ارائه می دهد
مبتلایان به تالاسمی مینور هنگام ازدواج مشاوره ژنتیک را فراموش نکنند
واحدهای عرضه کننده پودر نان بدون گلوتن برای مبتلایان به سلياك در شیراز اعلام شد
روابط عمومی دانشگاه 2 اولویت اطلاع رسانی در خصوص فشارخون و دیابت را در سال جدید با جدیت پیگیری می کند
اجراي صحيح طرح تحول نظام سلامت در بازديد ضربتي از 26 بيمارستان فارس پایش شد
خدمات رسانی متخصصان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در اردوی جهادی، به اهالی منطقه رستاق آغاز شد
نشریه علوم بهداشت و نظام مراقبت ها رتبه علمی پژوهشی را از کمیسیون نشریات علوم پزشکی کشور دریافت کرد
دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دانشگاه کویت تفاهم نامه همکاری امضاء کردند
میزان سبوس آردهای خبازی برای كاهش بار بيمار ي ها و ارتقای سلامت جامعه، افزایش می یابد
بازدید از مراحل اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان فارس
بهره مندی 691 کودک دچار اختلال تکامل از خدمات مرکز جامع تکامل کودکان
دیابتی ها در غرفه هفته سلامت بیمارستان شهید فقیهی ، مشاوره رایگان تغذیه دریافت می کنند
انجام معاينه رايگان چشم و اسكرين بيماران در درمانگاه پوستچی شیراز
خانواده یکی از اجزای مهم خودمراقبتی در جامعه است
بزرگداشت هفته سلامت در 6 شهرستان فارس
برگزاری بیش از 100 برنامه به مناسبت هفته سلامت امسال در استان فارس
برگزاری مسابقات خلاقیت دانش‌آموزی در شیراز
ممنوعیت مصرف باقلا و آسپرين برای مادری که به کودک باقلایی شیر می دهد
آغاز هفته ملی سلامت با توانمند سازي نوجوانان و جوانان برای خودمراقبتی
5 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی در شیراز به تعزیرات معرفی شدند
پایش 24 ساعته وضعیت بیماری‏های واگیر فارس در تعطیلات نوروزی
90 کیلوگرم مواد غذائی فاسد در شیراز کشف و معدوم شد
از بردن تخم مرغ در سفرهای نوروزی پرهیز کنید
والدین در ایام نوروز صبحانه را کنار کودکان میل کنند
مواد محترقه را از بالای ساختمان به پایین پرتاب نکنید
بیماران دیابتی در روزهای خانه تکانی از فعالیت بیش از حد پرهیز کنند
حوادث و سوانح بعد از بیماری های قلبی عروقی مهم ترین علت مرگ مردان است
اجرای سرشماری خانه به خانه مناطق حاشیه ای شیراز
آموزش یکی از موثرترین راهکارها برای پیشگیری از بروز سوانح است
درمان شپش با سرکه و سس مایونز
متخصصان بیشتری با برنامه پزشک خانواده همکاری خواهند کرد
اجرای طرح پزشک خانواده در فارس ادامه خواهد داشت
راه اندازی مرکز پایش مراقبت های درمانی نقش موثری در بهبود ارایه خدمات درمانی استان فارس داشته است
توليد نمونه صنعتي دستگاه گوتا كاتر در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
از وبا در فارس خبری نیست
ارایه راهکاری جدید برای تشخیص نوعی بیماری گوارش در کودکان
تجهیز 37درصد مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به سيستم تصويربرداري پيشرفته ديجيتال
چهار برگزیده جشنواره رازی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز از رییس جمهور لوح تقدیر گرفتند
ملاقات مردمی رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز چهارشنبه این هفته در نمایشگاه روابط عمومی استان انجام می شود
اصلاح قیمت داروی بیماران خاص در استان فارس شروع شد
امسال اولویت بسیج تغذیه بر کاهش مصرف نمک و روغن است
عامل انعقادی خون Cool Clot بزودی از شیراز وارد چرخه تولید صنعتی و ورود به بازارهای داخلی و خارجی می شود
عدم مصرف صحيح قرص برنج مي تواند منجر به بروز مسموميت شديد و مرگ گردد
تجهیز و نوسازی تجهیزات پزشکی 4مرکز درمانی شیراز با صرف حدود 39 میلیارد ریال
راه اندازی بخش پرسش و پاسخ بیماری های قلبی عروقی در سایت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
دانشگاه علوم پزشكي شيراز در رتبه بندي بين المللي ESI رتبه سوم را کسب نمود
ایده های روابط عمومی جدید می باشد و باید تلاش کرد تا این ایده ها در کشور پیشرو شود
برتری دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حيطه علوم پايه پنجمين المپياد علوم پزشكي كشور
بهداشت نگر بودن برنامه پزشك خانواده باید هر چه بيشتر تقويت شود
کسب هشت رتبه برتر در آزمون بورد فوق تخصصي و هفت رتبه برتر در بورد تخصصي توسط دانشگاه علوم پزشکی شیراز
حدود 41 درصد شكايت های مردمی در شش ماه ابتدای امسال مربوط به مواد غذايي مي باشد
آموزش‌هاي الكترونيكي راهكاري براي پيشرفت در تشخيص و درمان بيماري‌ها
رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز دوشنبه آینده ملاقات مردمی دارد
شیراز قطب آموزش الکترونیک کشور
بررسی مهم‌ترین بیماری‌های نوزادان و کودکان
بیمارستان ، داروخانه و آزمایشگاه دوستدار سالمند در شیراز فعال می شود
دستگاه خودکار استریولوژی توسط دانشجویان علوم پزشکی شیراز اختراع شد
در هفته کودک بدنبال توجه به رشد و شكوفايي استعدادهاي كودكان با نيازهاي ويژه هستیم
تزریق سلول های تک هسته ای مغز استخوان در همان روز جدا سازی به مایع نخاع در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
بیش از ۱ میلیارد تومان داروی رایگان به بیماران خاص ارایه شد
کنترل سلامت فرآورده های گوشتی کشور در شیراز انجام می‌شود
سالانه حدود 4700 نفر در فارس به سرطان مبتلا مي‌شوند
بیشترین پیوند کبد در دنیا در شیراز انجام شده است
موفقیت پزشک ایرانی در کنگره بین المللی طب سوزنی
رتبه نخست فارس در مرگ های ترافیکی
ايجاد 50 ايستگاه سلامت در بوستان‌هاي شيراز
داروی بیماران خود را از راه دور تزریق کنید
تولد نوزاد پنج کیلوگرمی در شیراز
ایرانیان هرسال ١١‌هزار‌میلیاردتومان فست‌فود می‌خورند
نگاهی به برج پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
شيراز پيشتاز جراحی اندومتریوز به روش جدید در ايران
استراحت و تغذیه مناسب ، پرهیز از روبوسی و استفاده از ماسک / راه مقابله با آنفلوانزا
خیّران پیش‌قراولان اقتصاد مقاومتی هستند
دانشگاه علوم پزشکی شیراز نایب قهرمان دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور
آنفلوانزا به فارس رسید
احداث نخستین بیمارستان ویژه بانوان در فارس
شناسایی227نوزاد مبتلا به اختلال تیروئید در فارس
منکر تجویزهای غیر منطقی در مراکز درمانی نیستیم
این‌بار پانسمان در حلق بیمار جا ماند
اعضای بدن دو بیمارمرگ مغزی در شیراز به هشت بیمار نیازمند به عضو جان تازه بخشید
تاکید بر تسریع در ساخت مرکز جدید بهداشتی درمانی موقوفه دکتر نجابت
استفاده از «سرباز صنعت» در شرکت‌های دانش بنیان
شناسایی افزون بر 57 هزار بیمار با فشار خون بالا و 36هزار بیمار دیابتی در فارس
آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از ساعت 18
مرکز پایش سلامت(HMC) در شیراز راه‌اندازی شد
سوءاستفاده میلیونی از مردان و زنان معتاد در کشور
کاهش مرگ‌ و میر با راه‌اندازی بخش مراقبت مادران پرخطر
بیمارستان تخصصی سرطان جنوب کشور راه‌اندازی می‌شود
معافیت برخی از سربازان مصدوم از خدمت وظیفه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز در الکترونیکی کردن پرونده سلامت در کشور دوم شد
سن مصرف سیگار به 11 سالگی رسیده است
هزینه هرنوبت دیالیز ۳۰۰ هزار تومان است
مشاركت کره در ساخت مگاهاسپیتال محمد رسول‌الله(ص) شیراز
فارس بیشترین آمار ابتلا به سالک را در کشور دارد
30 میلیون دلار صادرات استان در حوزه الکترونیک ثبت شد
پزشکان، طبیعت فارس را پاکسازی کردند
چاقی عامل 30 درصد سرطان ها است
نرم‌افزار نقشه سلامت شهر شیراز در دسترس قرار گرفت
صدور شناسنامه سلامت براي كاركنان دولت در فارس
معدوم سازی 420 کیلوگرم موادغذایی غیر بهداشتی در استان فارس
پزشک ایرانی در صدر ارجاعات جهانی
وجود بیش از 6 هزار بیمار ام‌.اس در استان فارس
داروی درمان سالک در شیراز رونمایی می شود
اولین نوشابه"پروبیوتیک" کشور ساخته شد
مرکز پوست و زیبایی در شیراز تعطیل شد
اولین آزمایشگاه کنترل دارو در کشور افتتاح شد
نخستین عمل بازگشایی عروق مغزی و قلبی به صورت همزمان در شیراز
واکنش وزارت‌بهداشت به فلزات سنگین در آب
اولین بانک مغز در کشور راه اندازی شد
مرگ ۷نفر به دلیل آنفولانزا در فارس
ساخت نخستین بلوک زایمان جنوب فارس در جهرم
دانشجوی داروساز شیرازی رتبه اول جهان را کسب کرد
شیرازمیزبان پنجمین کنگره پیشگیری ازبیماری های قلب و عروقی
سن ابتلا به سکته مغزی در ایران یک دهه کمتر از کشورهای اروپایی است
جراحي موفق HIPEC در بيمارستان فقيهي شيراز
آغاز ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از امروز
شیراز، داراب ، کازرون ، ممسنی و مرودشت ، شهرستان های پیشتاز در بیماری تالاسمی
قیمت غذا برای دانشجویان کم‌بضاعت ارزان‌تر می‌شود
تشخیص دقیق و ارزان سرطان برای اولین بار در ایران ممکن شد
دومین بانک خونساز کشور در شیراز
ظرفیت تنها بخش مسمومیت استان فارس دو برابر شد
35 درصد کودکان کشور در حال چاق شدن هستند
21 آبان برگزاری آزمون های استخدامی کشور
آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون‌های استخدامی از سه‌شنبه
خط بسته بندی محصولات سبز در شیراز افتتاح شد
سومین آزمون استخدامی سراسری فردا برگزار می‌شود
خدمات رایگان به ۱۵۰۰ بیمار دیالیزی در شیراز ارائه می شود
تایید تاثیر پارازیت بر افزایش ناباروری
خارج کردن سوزن 4 سانتی از کبد نوزاد 11 ماهه
کافی شاپ‌های سنتی احداث می‌شود
ارتقای خدمات آموزشی وانطباق با معیارهای وزارت بهداشت ازراهبردهای ماست
بهره‌برداری از فاز دوم بیمارستان سوانح و سوختگی امیرالمومنین(ع) در شیراز
مرکز شتاب دهنده کسب وکار سلامت در شیراز راه اندازی شد
دانشگاه های شیراز مسئول تحقیق درباره پارازیت ها شدند
بحران مالی دانشگاه‌های علوم پزشکی به دلیل بدهی بیمه‌ها
علوم پزشکی در خصوص پارازیت ها با کسی تعارف ندارد
ضریب هوشیاری آتش نشان شیرازی به 10 رسید
شکایت ها از میراث فرهنگی وعلوم پزشکی شیراز رسیدگی می شود
آغاز به‌کار شاخه انجمن علوم اعصاب ایران در شیراز
آموزش" رفتارهای مدیریت پسا بحران" در برنامه‌ دانشگاه‌های پزشکی قرار می‌گیرد
برگ ارجاع پزشک خانواده هنوز اختیاری نیست
6 تن مواد گوشتی فاسد از یک واحد تولیدی در کوار کشف شد
خرید جسد از مافیا برای دانشگاه‌ها با پرداخت دیه کامل
كلاس‌هاي درس دانشگاه‌هاي جهرم شنبه تعطيل است
بهره برداری از 54 پروژه بهداشتی در استان فارس
بدهی 2200 میلیاردی بیمه سلامت به مراکز درمانی
درمان و پایش سلامت از راه دور، محور فعالیت های پزشکی آینده است
دومین کنگره بین‌المللی دیابت در شیراز افتتاح شد
تولد نوزادی در گراش که قلبش در سمت راست بدن قرار دارد
رونمايي از پروژه مغز آزمون در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
تولد نوزاد پنج کیلو و90 گرمی در شیراز
2عادت بدغذایی که بایدآنها را کنار گذاشت
برگ ارجاع پزشک خانواده در استان فارس اختیاری شد
شاخص افراد بدون پوسیدگی دندان دراستان فارس 2برابرمتوسط کشوری است
واژگونی خودرو سواری حامل ۱۹ تبعه افغان در کرمان
روی گشاده درمانگاه های دوقلوی شیراز به روی مردم جنوب کشور
وضعیت عمومی گردشگران آلمانی حادثه دیده در فارس رضایت بخش است
مسمومیت غذایی، عامل بیماری دانشجویان دانشکده باهنر شیراز
اهدای اعضای جوان نی ریزی به بیماران نیازمند پیوند حیاتی دوباره بخشید
تالاسمي قابل پيشگيري و بدون درمان
هیچ موردی از ابتلا به تب کریمه کنگو در فارس گزارش نشده است
مرگ قصاب بندرعباسی براثر تب کریمه کنگو تائیدشد
خدمات رسانی مراکز درمانی فارس به بیمه شدگان تامین اجتماعی ادامه دارد
فوت دو نفر از 6 بیمار مشکوک به تب کنگو در فارس
مطالبات دانشگاه علوم پزشکی شیراز پرداخت می شود
2 بیمار فوت شده در شیراز به بیماری تب کریمه مبتلا نبودند
۳ نفر در فارس مبتلا به تب کریمه شدند
قدردانی پدرپیوند کبد ایران و رییس دانشکده علوم پزشکی فارس از صدا و سیما درگسترش فرهنگ خیرخواهی
طوفان زابل 832 نفر را به بیمارستان کشاند
گشایش افق های جدید در سرمایه گذاری و رونق محصولات دارویی در استان فارس
آنتی اکسیدان های میوه وسبزی سرطان دژخیم را از پای در می آورد
نتايج هفتمين انتخابات نظام پزشكي شيراز اعلام شد
تحقیقات مشترک دانشگاه های مانیتوبای کانادا و علوم پزشکی شیراز برای علت یابی سرطان
تولید کیت تشخیص سریع اختلالات کروموزومی درشیراز
ارائه خدمات بهداشتی درمانی در منطقه محروم وزیر آباد شیراز
مصرف نان سفید بدون سبوس استقبال از انواع سرطان است
افتتاح بخش دیالیز درمانگاه شبانه روزی بوعلی سینا گویم
دیالیز ۱۷بیمار مصرف کننده مشروبات الکلی تقلبی
علوم پزشکی شیراز رتبه نخست رعایت اخلاق در پژوهش را کسب کرد
وام 30میلیون تومانی برای مستمری بگیران تامین اجتماعی
سوانح و حوادث، دومین علت فوت کودکان زیر پنج سال در فارس اعلام شد
امیدهای تازه برای ارتقای علمی و آموزشی بهورزان در آیین نامه پیشنهادی به وزارت بهداشت
بلایی که مرغ عزا و عروسی برسر208نفرآورد
تشریح دلایل تعطیلی بستنی‌فروشی‌های معروف در شیراز
مصرف آنتی بیوتیک در مرغداری ها و نگرانی مردم
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب شد
آیین تکریم و معارفه رئیس علوم پزشکی شیراز
اعزام تیم درمانی و آمبولانس از فسا به مناطق زلزله زده غرب کشور
براق کننده میوه، بی زیان است
بارقه‌های امیددردل دانش آموزضایع‌نخاعی هرمزگانی
آخرین اخبار از زلزله 6.1 ریشتری بدون کشته کرمان
برنج‌های وارداتی به زودی برچسب اصالت می‌گیرند
(315) دکتر علی بهادر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز
مراسم نکوداشت خدمات دکتر ایمانیه رئیس سابق علوم پزشکی شیراز
نوشتن داروی بیشتر نشانگر سواد بیشتر پزشک نیست/ضرورت اصلاح پندارهای نادرست
استاد دانشگاه علوم پزشکی شیراز كانديداي رياست انجمن آسيايي اندومتريوز
توزیع کارت آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی از سه شنبه
طراحی صندلی ارگونومیک جراحی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
اوتیسم را می‌توان کنترل کرد
فست‌فودها عامل موثر بر بیماری‌های التهابی روده
امواج مغزی ایرانی‌ها ثبت می‌شود
سن طلایی ، تداوم توانبخشی ، کار تیمی و کمک خیرین شاه کلید موفقیت کاشت حلزون شنوایی است
برگزاری نخستین سمینار آشنایی با بیماری پروانه ای در شیراز
نخستین جشنواره ملی بازیافت در شیراز
امضای سند شتاب دهنده نوآوری سلامت در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
شناسايي 125 هزار بيمار مبتلا به ديابت در استان فارس
نخستین « اتاق تمیز» جنوب کشور در جهرم افتتاح شد
انجام نخستین عمل برداشت تخمک در مرکز درمانی حضرت زینب(س)
راه‌اندازی مرکز طب تسکینی در آینده‌ی نزدیک در شیراز
مدل اجرای پزشک خانواده در فارس کشوری شد
آموزش جدیدترین روش های کاربرد اندوسکوپی در جراحی های گوش
خطر مصرف بی رویه آنتی بیوتیک در گلودردهای استرپتوکوکی
بهره‌برداری از دستگاه آزمایشگاهی فاکس آریا در شیراز
فعالیت 5 دستگاه رادیوتراپی در شیراز در ارائه خدمات شبانه روزی به جنوب کشور
نخستین بخش دیالیز بیمارستان ارتش در شیراز افتتاح شد
پیوستن 15 پروژه جدید به سیمای سلامت فارس به همت نیک اندیشان
مرکز پت‌اسکن در شیراز راه‌اندازی می‌شود
رئیس دانشگاه علوم پزشكي شیراز منصوب شد
یک مجتمع درمانگاهی و دندانپزشکی فوق تخصصی در شیراز بهره برداری شد
اسامی مجروحان سانحه اتوبوس مسافربری در جاده شیراز ـ فسا
بیست مصدوم حادثه‌ی مهارلو از بیمارستان ترخیص شدند
بهره‌برداری از 3 دستگاه جدید تشخیصی در بیمارستان قائم فیروزآباد
راه اندازي سومين پايگاه واكسيناسيون بدو تولد در شیراز
انتخاب ۳ دانشجوی علوم پزشکی جهرم به عنوان پژوهشگران برتر کشوری
موفقیت دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در کسب رتبه های برتر نهمین همایش کشوری یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی
افزایش سرطان روده بزرگ در مردان ایرانی
رابطه‌ی ویتامین C با سنگ کلیه و آسیب‌های دندانی
واژگونی اتوبوس در محور شیراز - اصفهان دو کشته برجا گذاشت
افتخاری دیگر برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز با کشف ژن جدید بیماری قوز قرنیه
اهدای پوست برای درمان سوختگی باید فرهنگ سازی شود
شایع ترین سرطان ها در فارس کدامند
معرفی مرکز آموزش احیای قلبی ریوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به معاون پرستاری وزیر بهداشت
مرکز آموزش غیرمجاز طب سوزنی و سنتی در شیراز تعطیل شد
مراسم یادبود پرفسور خدادوست در حرم شاهچراغ(ع) برگزار می‌شود
همکاری گروه علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بنیاد Sense Cultural برای افزایش آگاهی از اوتیسم
نوروز امسال به بیش از 167 هزار نفر خدمات درمانی ارائه شد
محرک‌ها و راه‌های پیشگیری از بیماری آسم
همدلی مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای تحقق شعار "پوشش همگانی سلامت"
فضولات انسانی باعث آلودگی آب و مسمومیت در سپیدان شد
استفاده از کالای ایرانی در حوزه سلامت اصل است
پویایی ملی برای دسترسی عادلانه ایرانیان به خدمات سلامت در هفته ملی سلامت
دانش آموزان ابتدایی فارس تحت پوشش برنامه فلورایدتراپی قرار گرفتند
غربالگری سلامت ورزشکاران در ایستگاه های پزشکی ورزشی شیراز
صدای پیر شدن جمعیت ایران را بشنویم
موسس دانشگاه پزشکی فسا،نصف اموالش را به دانشگاه بخشید
هیئت همگانی فارس و دانشگاه علوم پزشکی تفاهم‌نامه همکاری امضاء می‌کنند
مشاوره ژنتیک یک ضرورت است
تشخیص زودهنگام آلزایمر با کمک نانوحسگرها
نیکوکار فسایی 10میلیارد تومان به دانشگاه پزشکی فسا بخشید
شناسایی ۷۰ بیمار پروانه ای در فارس
راه‌اندازی اورژانس هوایی دربیمارستان پیوندبوعلی درصدرا
اهمیت شیر مادر برای افزایش ایمنی بدن نوزاد
برنامه دانشگاه برای جذب ۱۰۰۰ دانشجوی خارجی تا ۲ سال آینده
برگزاری آئین گرامی‌داشت روز استاد در علوم پزشکی شیراز
پیشتازی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ارائه خدمات مامایی، برای سومین سال متوالی
واکسن "پِنتاوالان" و "آنفلوآنزا" در کشور تولید می‌شود
برگزاری مراسم بزرگداشت روز ماما در شیراز
تقدیر مشاور وزیر بهداشت از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به‌پاس تلاش در اطلاع‌رسانی حوزه سلامت
پروژه های جدید در دانشکده دندانپزشکی شیراز بهره برداری شد
از میزان فشارخون خود مطلع شویم
37 فوتی و مسمومیت بر اثر مصرف قارچ
سایت جدید دانشگاه علوم پزشکی شیراز رونمایی شد
آمادگی علوم پزشکی شیراز برای صدور مجوز توسعه گیاهان دارویی
سه عمل جراحی نادر در سه شهر فارس انجام شد
بیماری تب کریمه کنگو در گراش و لارستان تحت کنترل است
تصویربرداری پزشکی با چانه زنی بیمار تجویز نمی شود
کاهش عوارض زایمانی ثبت شده در سال 96 به کمک طرح تحول نظام سلامت
بین کم‌خوابی، چاقی و دیابت ارتباط وجود دارد
مسمومیت‌های کبدی و کلیوی از عوارض مصرف لوازم آرایشی غیرمجاز
پزشک خانواده اجباری دستاورد مثبتی به همراه ندارد
انتصاب مدیرگروه مهندسی بهداشت حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان نماینده و مسوول دبیرخانه انجمن بین المللی بهداشت حرفه ای (ICOH) در ایران
آفتاب نگیرید
محیط عامل بروز 90 درصد سرطان سینه است
ماهیانه 70 عمل جراحی قلب در بیمارستان نمازی انجام می‌شود
آشنایی با اثرات چشمی بیماری دیابت از زبان دانشیار گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
فارس رتبه سوم شیوع بیماری «ام.اس»
بیش از نیم تن مواد غذایی فاسد در فسا معدوم شد
برگزاری نخستین گراند راند گروه بیهوشی به صورت آنلاین در بیمارستان شهید دکتر فقیهی
دانشگاه علوم پزشکی شیراز درحوزه پژوهشی ازبرترین های کشور است
پیشگامی کلان منطقه 5کشور در مدیریت هزینه های سلامت
ثبت حدود 92میلیون خدمت در سامانه الکترونیکی «سیب» در فارس
جزئیات ابتلای مردم محمودیه شیراز به سالک
خیران در ساخت بیمارستان چشم پزشکی شیراز مشارکت می کنند
114 تخت بیمارستانی به مجموعه سلامت فارس اضافه شد
مراکز درمانی و بهداشتی فارس 24 ساعته رصد می‌شود
عمل های زیبایی در آرایشگاه های زنانه تخلف است
اسامی 6 محصول خوراکی خارجی غیر مجاز اعلام شد
داروی تالاسمی به میزان کافی در فارس وجود دارد
شناسایی ۲۶۰ بیمار مبتلا به PKU در فارس
کمک بیش از یک میلیارد تومانی نیک اندیشان عرصه سلامت اشکنان
اعزام کلینیک سیار دندانپزشکی به منطقه محروم شهرستان مهر
خانواده ها داروی والسارتان را مصرف نکنند
آغاز برگزاری مرحله مصاحبه آزمون دکتری تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی
تجویز آنتی‌بیوتیک برای ۴۰ درصد بیماران در جهرم
اردوهای جهادی علوم پزشکی شیراز ساماندهی خواهد شد
توانمندی بیمارستان دستغیب در گردشگری سلامت
پایش تیم ناظر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از روند اجرای بسته های خدمتی طرح تحول سلامت در سپیدان
کاهش 60 درصدی موارد فوت براثر مالاریا در ایران
کاهش عوارض زایمانی در سال ۹۶ و تلاش برای ارتقای سلامت مادر و نوزاد به کمک ترویج زایمان طبیعی
داروی دسفرال مورد نیاز بیماران تالاسمی تامین شده است
برای تامین داروی بیماران تالاسمی مشکلی وجود ندارد
داروی گیاهی درمان کبد در مشهد ساخته شد
خیر جهرمی 500میلیون تومان به بیمارستان پیمانیه اهدا کرد
دانشگاه ها راه حل خشکسالی را ارائه کنند
نباید نگاه ترحم آمیز به بیماران سرطانی داشت
موانع فرا روی طرح های عمرانی فارس برطرف می شود
برگزاری شانزدهمین اجلاس مجمع خیرین تامین سلامت در شیراز
افزایش طول زندگی زوج‌ها در فارس
دستیابی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز به رتبه «پیشتاز» در اجرای برنامه عملیاتی
آمار سرطان در استان فارس نگران‌کننده نیست؛ انجام غربالگری رایگان در پایگاه‌های سلامت
50 محصول دانش بنیان تجهیزات پزشکی در شیراز رونمایی شد
۳۶ محصول دانش‎‌بنیان علوم پزشکی شیراز به مرحله تولید رسید
پژوهش های فناورانه تا 500 میلیون ریال حمایت مالی می شوند
پزشکان در مطب خود کارتخوان بگذارند
بازگشایی برند معروف بستنی شیراز مانع از بیکار شدن ۳۰۰ کارگر شد
طرح تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی علوم پزشکی شیراز تهیه شد
مهمترین دستاورد دولت طرح تحول نظام سلامت است
موفقیتی دیگر برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز با کسب رتبه نخست در ارزیابی عملکرد سال ۹۶ دستگاه های اجرائی و جشنواره شهید رجایی فارس
زالو درمانی برای دارندگان مشکلات انعقادی خون،منع شده است
امکان ادامه‌ی تحصیل در ژورنالیسم پزشکی فقط در شیراز
بسیج بهداشت و درمان فارس برای تامین سلامت حجاج
دانشگاه علوم پزشکی شیراز ۳ عنوان برتر ملی را کسب کرد
توضیح دانشگاه علوم پزشکی شیراز درباره رایگان بودن داروهای پزشک خانواده
پیشگامی شیراز در جراحی جنین
عادی شدن وضعیت دارو تا یک‌ماه آینده
برگزاری سمینار "اتوفاژی" در شیراز
کسب رتبه دوم جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت توسط علوم پزشکی شیراز
تعطیلی94مرکز تهیه و توزیع موادغذایی درفارس
مبادله تفاهمنامه بین آزمایشگاه علوم اعصاب شیراز و مراکز تحقیقاتی
توسعه علمی در جنوب کشور بیشتر مورد توجه باشد
برگزاری پانزدهمین آیین رویش در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
موفقیت جراحان شیرازی برای ممانعت از قطع عضو مجروح حمله تروریستی اهواز
مسمومان الکلی بندرعباس به 118 نفر رسیدند
نظارت بهداشتی بر سالن‌های شنا در فارس
تشییع و خاکسپاری بنیانگذار جراحی اطفال در شیراز
تشکیل ۳ مجمع سلامت در کانون سلامت محله های حاشیه شهر شیراز
بیمه و بیمارستان خصوصی طلبکار یکدیگر، نرخ درمان آزاد
راه‌اندازی بیمارستان دوستدار سالمند در استان فارس پیگیری می‌شود
ممنوعیت انتقال متقاضیان تحصیل در دانشگاه‌های علوم‌پزشکی به داخل کشور از ۱۰ دی
توسعه خدمات بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) با افتتاح ۳ بخش بهسازی شده
متهم به احتکار دارو در شیراز دادگاهی شد
آزمایش‌ تشخیص سل رایگان در شیراز انجام می‌شود
جمعیت سالمند فارس طی 2 سال 4 درصد رشد کرده است
تاکید رئیس علوم پزشکی شیراز بر تقویت توانمندی های کودکان
آیین معارفه دانشجویان خارجی جدیدالورود پزشکی شیراز برگزار شد
تقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از فرمانده انتظامی فارس
هفتصد کیلومتر با مردم به رنگ سلامت
50 دانشجوی خارجی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز پذیرفته شدند
امسال 60 مرکز جامع سلامت در فارس راه‌اندازی می‌شود
اعزام نیروهای اورژانس ۱۱۵ فارس به مرز شلمچه
بيمارستان‌هاي خصوصي شرایط سازمان‌هاي بيمه‌گر را بپذيرند
جا به جایی بیمارستان فرسوده شهید فقیهی شیراز ضرورت دارد
نخستین همایش بین المللی علوم اعصاب در شیراز برگزار می شود
وضعیت سلامت زنان در فارس مطلوب نیست
جزئیات مرگ مشکوک برادر و خواهر اهوازی
مردم نگران تامین داروهای اساسی نباشند
بازدید استاندار فارس از یک شرکت تولید سرم های تزریقی و بررسی راهکارهای توسعه حجم تولید محصول
پیام صلح از شیراز به جهان مخابره می شود
تامین سلامت زائران در اربعین حسینی وظیفه شرعی و قانونی است
ثبت اختراع دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مراجع بین‌المللی
پوشش حمایتی برای بیماران روانی لازم است
آمادگی گروه پیوند شبکیه مصنوعی شیراز برای درمان کودک نابینای رامهرمزی
موفقیت بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) در کاهش موارد مرگ در اثر مسمومیت
مسمومیت با قارچ در فارس تکذیب شد
دارو مهمترین علت مسمومیت کودکان
افت کیفی خدمات بیمه سلامت
بیش از ۷۴ درصد دیابتی‌های موردانتظار فارس شناسائی شده‌اند
پذیرش 9 هزار بیمار تصادفی در بیمارستان رجایی شیراز
کسب رتبه دهم در میان پژوهشگران فعال استریولوژی دنیا توسط عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
آغاز کنگره بین‌المللی سلامت برای صلح در شیراز
تامین دارو و نیازهای پزشکی بیماران خاص در اولویت است
نگهداری از بیماران مزمن روانی وظیفه سازمان های حمایتی است
رسیدگی به 882 پرونده تخلف در دانشگاه علوم پزشکی شیراز
انتخاب اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی شیراز
آغاز به کار هفتمین کنفرانس بین‌المللی سلامت زنان در شیراز
موضوع سونامی سرطان بی اساس است
500 میلیون یورو به پرداخت مطالبات بیمارستان‌ها اختصاص می یابد
دانشجوی فوت شده دانشگاه اهواز در شیراز به خاک سپرده شد
اورژانس فارس به پیشرفته‌ترین آمبولانس‌های روز دنیا مجهز شد
کوچک شدن سیستم راهکار رفع چالش‌های بخش درمان
آغاز طرح پایش پارازیت در شیراز
سالانه ۷ هزار بیمار مبتلا به سرطان در فارس ثبت می‌شود
گام نخست راه‌اندازی پرونده الکترونیک سلامت در بیمارستان‌های فارس اجرا می‌شود
مرگ بیش از ۲۳ درصد کودکان در فارس به دلیل ناهنجاری بدو تولد
سمینار تالاسمی کلان منطقه پنج کشور در شیراز برگزار شد
قاتل خاموش در فارس 9 قربانی گرفته است
خطر مقاومت آنتی بیوتیکی سلامت جامعه را تهدید می‌کند
کسب رتبه برتر توسط دانشجوی شیرازی در همایش بین المللی علوم اعصاب
انجام عمل میکروویو برای حذف یک جنین در شیراز
راه‌اندازی موسسه خیریه در بیمارستان فقیهی شیراز
شیوه مواجهه با فردی که افکار خودکشی دارد
روش تشخیص شربت «زادیتن» تقلبی
شهرت جهانی موزه ملی تاریخ علوم پزشکی
بیش از یک سوم سرطان ها قابل پیشگیری هستند
تعداد 66 بیمار پروانه‌ای در فارس وجود دارد
شیوع بیشتر سرطان سینه و گوارش در جهرم
شایعه وجود زالو در آب چشمه دشت ارژن
راه اندازی سامانه بین المللی ثبت اطلاعات در بیمارستان نمازی شیراز
طراحی فرمولاسیون جدید نانو آنتی‌اکسیدان در علوم پزشکی جهرم
حادثه مرگبار در بیمارستان کوثر سمنان
تالار پذیرایی در فسا برای مشتریانش مرغ فاسد می پخت
چهل درصد کمک‌های خیرین مربوط به بخش بهداشت است
ایران رتبه اول پیوند مغزاستخوان را در منطقه دارد
20 تخت بیمارستان صحرایی در شیراز برای اعزام به سوسنگرد تجهیز شد
خسارت ٢٥ ميلياردی سیل به علوم پزشکی شیراز
ارائه خدمات به 782 بیمار مبتلا به اختلال انعقادی در شیراز
اعضای بدن نونهال جهرمی به بیماران نیازمند پیوند عضو اهدا شد
خوردن ملخ بهداشتی نیست
دخترجوانی که جانش به آمپول ۳۰ میلیونی بند است
عیادت رئیس علوم پزشکی شیراز از پلیس فداکار
نگهداری طولانی گل در محیط بسته موجب آسم می‌شود
پویش ملی کنترل فشار خون در فارس اجرایی می شود
بیماران مبتلا به ام اس از داروی ایرانی استفاده کنند
ابتلای 22 درصد از جمعیت بالای 30 سال فارس به فشارخون
پشم و پنبه در حلیم شیراز مشاهده نشد
افراد بالای۳۰ سال برای ثبت اطلاعات خوداظهاری فشارخون اقدام کنند
دستگاه الکتروکورتیکوگرافی در بیمارستان شهید چمران شیراز به بهره برداری رسید
۸ مرکز متخلف عرضه و توزیع مواد غذایی در جهرم تعطیل شدند
مراکز درمانی فارس موظف به استفاده از دستگاه کارتخوان شدند
بازسازی شریان ریوی پنهان کودکان دچار مشکلات ریوی در شیراز
واکنش علوم پزشکی لارستان به مرگ دوقلوهای شهر بیرم؛ قصور پزشکی رخ نداده است
آغاز فاز دوم غربالگری فشار خون در استان فارس
نوشیدنی که فشارخون و کلسترول را کاهش می‌دهد
شناسایی حدود 19 هزار فرد در معرض خطر ابتلا به فشارخون بالا در فارس
کمبود دارو در ایران کمتر از شاخص های جهانی است
علوم پزشکی شیراز 763 میلیارد از بیمه‌ها طلبکار است
تست فشار خون بیش از ۱ میلیون نفر در استان فارس انجام شده است
نحوه پذیرش و ارزشیابی دانشجویان دکتری تغییر می‌کند
پیامک قطع خدمات پزشک خانواده در شیراز و عذرخواهی دانشگاه علوم پزشکی
۴ مرکز غیرمجاز طب سنتی در شیراز تعطیل شد
بیمار مبتلا به تب کریمه کنگو در فارس فوت کرد
کمبود داروی «بیزوپرولول» برطرف نشد
چهارمین همایش ملی مهندسی پزشکی در شیراز برگزار می‌شود
۳۰ مصدوم آتش‌سوزی «کهمره سرخی» شیراز خدمات سلامت دریافت کردند
بیماران دچار تشنج یک گام به بهبودی نزدیکتر می‌شوند
۴ نفر در شیراز بر اثر مصرف مشروبات دست ساز مسموم شدند
کمک ۸۰۰ میلیون ریالی خیر فسایی به مرکز بهداشتی درمانی روستایی
مصرف غذای داغ در ظروف پلیمری استقبال از سرطان است
جوان جهرمی به سه بیمار جانی دوباره بخشید
تشدید فعالیت تیم‌های بازرسی بهداشت در ایام محرم
اولین جراحی کاشت ساقه مغز در شیراز
فارس رده دوم ابتلا به سالک را در کشور دارد
برای هر دردی از مسکن استفاده نکنید
اعتراض دانشجویان دانشگاه آزاد به افزایش 22 درصدی شهریه
تکذیب استعفای رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز
افتتاح ساختمان اورژانس بيمارستان حافظ شيراز
علوم پزشکی شیراز مقام اول المپیاد کشوری را کسب کرد
توزیع یک عطر خطرناک در کشور؛ واقعیت یا شایعه
ساخت مثانه مصنوعی در ایران
ناشنوایی نوزادان استان فارس یک گام تا پیشگیری و درمان
پذیرش ۹۰ نفر در مقطع دکترای تخصصی علوم پزشکی شیراز
چهاردهمين نمايشگاه تجهيزات پزشکي در شيراز آغاز به کار کرد
رای دیوان عدالت اداری درباره سن بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور
رستوران و بستنی‌بندی متخلف در فسا بسته شدند
۳۴ مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس زائرین اربعین در شیراز بستری شدند
خطر اختلال روانی ٦٥٧ هزار نفر را در فارس تهدید می‌کند
بهبود علائم اوتیسم با کمک مکمل‌های ویتامین و امگا 3
وحشت از مصرف محصولات تراریخته غیرمنطقی است
پدیکلوزیس و راه‌های پیشگیری
چاقی با 13 نوع سرطان مرتبط است
مسمومیت 14 نفر در بوشهر با گاز قرص برنج
جدیدترین روش‌ درمان دیسک کمر و گردن
راه‌اندازی تخصصی‌ترین کلینیک درد خاورمیانه در شیراز
استاد دانشگاه بلژیک به درمان بیماران مبتلا به شکاف کام در شیراز پرداخت
کار ۳ کلینیک پوست،مو و زیبایی در شیراز به تعطیلی کشید
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب شد
مرگ 4 نفر بر اثر آنفلوآنزا در فارس
۲ طرح بهداشتی درمانی در استهبان به بهره‌برداری رسید
توزیع داروی تقلبی در شیراز و پیگیری قضایی
جان باختن ۱۲ نفر در فارس در اولین موج آنفلوآنزا
اهدای عضو پدر خانواده جهرمی، زندگی بخش پدر اهوازی شد
سه تن مواد غذایی فاسد در فسا معدوم شد
ذخایر دارویی کشور اطمینان بخش است
دستیاران رشته زنان و زایمان شیراز به محل تحصیل بازگشتند
وزارت بهداشت با راه اندازی یک رشته پزشکی در فسا موافقت کرد
پیشرفت‌های بهداشتی امکان بقای نوزادان نارس را افزایش داده است
7 دستگاه دیالیز به بیمارستان‌های فسا اضافه شد
مونوکسیدکربن ۲ نفر را در شیراز به کام مرگ کشاند
گام‌های شیراز برای بهبود کام‌های شکافته
بانوی ۶۵ ساله فسایی زندگی بخش بیماران در انتظار پیوند عضو شد
اعطای وام تولید با بازپرداخت طولانی به شرکتهای بزرگ
شروع موج دوم آنفلوآنزا با شدتی کمتر از پایان دی
افتتاح ۱۰۰۰ پروژه در هفته سلامت
رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی شیراز معارفه شد
اعتراض تعدادی از دانشجویان علوم پزشکی شیراز به کاهش دستمزد کار دانشجویی
توقیف ۱۰ میلیارد ریال کالای فاقد اصالت در نمایشگاه دندانپزشکی شیراز
کاهش تعداد مبتلایان به آنفلوآنزا در استان فارس
بهترین راه پیشگیری از کرونا رعایت بهداشت دستگاه تنفسی و دست‌هاست
انعقاد بیش از ۲ هزار تفاهم نامه در مجمع خیرین تامین سلامت فارس
نقش پررنگ اینترنت در خواب‌آلودگی روزانه
انجام عمل جراحی کاشت حلزون شنوایی با پروتزهای جدید در شیراز
ثبت بین‌المللی اختراعی برای درمان زخم‌های عفونی مزمن
مزاحمان بیش از ۵۱ هزار بار با اورژانس فارس تماس گرفتند
عارضه چشمی که می‌تواند جوانان را به کام مرگ بکشاند
۲ بیمار مشکوک به کرونا مبتلا نبودند
آغاز به کار اتوبوس دیابت در شیراز
فرودگاه شیراز به تب سنج‌های لیزری و حرارتی مجهز است
بهره‌برداری از ۱۱ آمبولانس پیشرفته در شیراز
وجود بیمار مشکوک به کرونا در جهرم تکذیب شد
تاکنون مورد مثبت کرونا در استان فارس نداریم
بستری ۲ مورد مشکوک کرونا در بیمارستان روحانی بابل
مراجعه افراد مشکوک به بیمارستان علی‌اصغر در شیراز
بیمارستان علی اصغر (ع) شیراز به عنوان مرجع درمانی مقابله با کرونا تجهیز شد
روزانه ۱۰۰ هزار ماسک در استان فارس تولید می‌شود
ایجاد آزمایشگاه غربالگری کرونا تا ۲ هفته آینده در شیراز
فروشنده ماسک گران در فسا مجازات شد
خیران جوان در شیراز ماسک رایگان توزیع کردند
ماسک به تعداد مناسب در اختیار مردم فارس قرار می‌گیرد
تایید سه مورد مثبت کرونا در فارس
وجود ۵۹ مورد مشکوک کرونا در فارس
دانشجویان علوم پزشکی جهرم یک مادر دربند را آزاد کردند
ابتلای ۳ خوزستانی به کرونا
فرآورده های‌ بومی آنتی سپتیک برای مقابله با کرونا در راه بیمارستان‌های فارس
یک بیمار بهبودیافته کرونا در شیراز از بیمارستان ترخیص شد
تخصیص پنج میلیارد ریال به آزمایشگاه تشخیص کرونا ویروس در شیراز
ترخیص ۲ بیمار مبتلا به کروناویروس در فارس
شناسایی ۸ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان فارس
۸۴ بیمار مشکوک به کرونا در شیراز خدمات بهداشتی دریافت می‌کنند
افزایش مبتلایان کرونا در فارس به۴۹نفر
موارد مثبت کرونا در فارس به ۸۱ رسید
بستری 1006 کرونایی در قم
بیمارستان‌های خصوصی شیراز برای مقابله با کرونا اعلام آمادگی کردند
شمار مبتلایان به کرونا در فارس به ۱۳۳ نفر رسید
شمار مبتلایان به کرونا در فارس به ۱۷۰ نفر رسید
مبتلایان به کرونا درفارس به۲۴۳نفر رسید
شمار مبتلایان به کرونا در استان فارس به ۲۹۵ نفر رسید
۳۲۶ مبتلای به کرونا در استان فارس شناسایی شدند
پایش آمادگی نقاهتگاه ۱۰۰ تختخوابی کرونا در شیراز
بیش از ۵۰ هزار لیتر انواع الکل و مشروبات الکلی در فارس کشف شد
شمار مبتلایان کرونا در استان فارس به ۵۶۶ نفر افزایش یافت
شمار مبتلایان به کرونا درفارس به۷۱۲نفر افزایش یافت
نتایج پژوهش‌های بین‌المللی درباره ماندگاری کرونا ویروس در هوا
شناسایی ۶۵ مورد جدید ابتلا به کرونا در فارس
نوزاد ۹ماهه فسایی به کرونا مبتلا شد
شناسایی ۱۱۱ مورد جدید ابتلا به کروناویروس در استان فارس
خوابگاه دانشجویی در صدرای شیراز به نقاهتگاه موقت بهبودیافتگان کرونا تبدیل شد
شناسایی١٠۶ بیمار جدید کووید ١٩ در فارس
بیمارستان شهید بهشتی شیراز به چرخه ارائه خدمت به بیماران کرونایی پیوست
هشدار درباره پیامد خروج غیرضروری از منزل در روزهای کرونایی فارس
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter