برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز دوشنبه 22 مهر 1398   برابر با  :    14/10/2019  میلادی    مصادف با :    1441/2/14  قمری
(1397/3/28)
اضافه کار بازنشستگان بعد از سال 95 در مستمری محاسبه می شود
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی گفت: محاسبه اضافه کار در مستمری بازنشستگانی که از سال 95 به بعد بازنشسته می شوند، با اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده به طور قطع انجام می شود.
مطبوعات فارس/ محمدحسن زدا گفت: برای افرادی که از سال 95 به بعد بازنشسته می شوند نیز طبق ماده 59 قانون برنامه پنجم توسعه و تبصره یک ماده 106 قانون مدیریت خدمات کشوری محاسبه اضافه کار در مستمری آنها انجام خواهد شد.

«محمود عسکری آزاد» 17تیر سال 1393، زمانی که جانشین معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی رئیس جمهوری بود، بخشنامه ای را به دستگاه های اجرایی ابلاغ کرد که بر اساس آن دیگر حق بیمه از اضافه کار کارکنان مشمول قانون تامین اجتماعی کسر نمی شد. نتیجه این بخشنامه کاهش 30 تا 40 درصدی حقوق دوران بازنشستگی و پاداش سنوات پایان خدمت بیش از یک میلیون کارمند بود.

سیدمحمدعلی جنانی، مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی نیز پیشتر به ایرنا گفته بود که مشکل محاسبه اضافه کار در مستمری بازنشستگانی که تا سال 1395 در دستگاه های دولتی مختلف بازنشسته شده اند، با رایزنی ها و اقدامات کارشناسی مرتفع شده است و پس از محاسبه، مبالغ مربوطه به آنها بازگردانده خواهد شد.

جنانی افزود: برای حل مشکل اضافه کار بازنشستگانی که تا سال 1393 از اضافه کار آنها حق بیمه کسر می شد، بخشنامه ای تحت عنوان «بخشنامه 70» از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی صادر شد تا بتوانند از حق اضافه کار خود بهره مند شوند.

زدا معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی گفت: بر اساس بخشنامه سال 1393 تمام افرادی که تا این سال حق بیمه از اضافه کارشان کسر شده است می بایست اقداماتی انجام شود تا بتوانیم این مبالغ را در سنوات بازنشستگی آنها لحاظ کنیم که این کار اکنون در حال انجام است.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا تاکنون این موضوع به تاخیر افتاده است، گفت: باید نرم افزاری برای محاسبه اضافه کار تهیه می شد چون کارمندانی که مشمول این قانون می شوند، زمان کسر حق بیمه از اضافه کار آنها متغیر بود و نمی توانستیم بر اساس یک فرمول اضافه کار آنها را محاسبه کنیم.. اکنون این نرم افزار تهیه شده است و امیدواریم در آینده ای نه چندان دور این مشکل نیز حل شود.

در عین حال سیدمحمدعلی جنانی، مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی پیشتر به ایرنا گفته بود که کارشناسان حقوقی تامین اجتماعی موضوع محاسبه اضافه کار بازنشستگان پس از سال 1395 را بررسی می کنند و سرنوشت این بخشنامه به تصمیم این کارشناسان وابسته است.

جمشید انصاری، رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور نیز این بخشنامه را به دستگاه های اجرایی ابلاغ کرده است که متن آن بدین شرح است؛ در اجرای تکلیف قانون الحاق یک تبصره به ماده 106 قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ششم مهر 1389 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به مصوبه جلسه 14 اسفند سال 1396 شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، مفاد ماده یک تصویب نامه مورخ پنجم دی 1395 هیات وزیران (موضوع آیین نامه اجرایی قسمت دوم ماده 59 قانون برنامه پنجم توسعه ایران درباره مشمولان تابع مقررات تامین اجتماعی که از اضافه کار آنان در کسور بازنشستگی کسر شده است) به عنوان دستورالعمل اجرایی تبصره ماده 106 قانون مدیریت خدمات کشوری تعیین و برای اجرا ابلاغ می شود.

زدا، معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی همچنین گفت: برای سال 95 به بعد طبق ماده 59 قانون برنامه پنجم و دیگری از طریق ماده 106 قانون مدیریت خدمات کشوری این اضافه کارها محاسبه می شود که پس از تهیه نرم افزاری برای این موضوع این مشکل به طور قطع حل خواهد شد. 

وی در عین حال تاکید کرد: برای گروهی از افرادی که قبل از سال 95 بازنشسته شده اند، دستگاه های اجرایی و سازمان های متولی آنها باید اسناد و مدارک لازم را به سازمان تامین اجتماعی ارائه دهند، تا مشکل محاسبه اضافه کار بازنشستگان انجام شود چرا که به عنوان نمونه برای هر فرد عددی برای تامین اجتماعی آمده است که مشخص نیست این چه میزان از این عدد مربوط به حق بیمه و چه مقدار آن درباره حق دستمزد است.

به همین منظور باید اسناد و مدارکی را سازمان ها به تامین اجتماعی بدهند که مشخص شود این رقم ها مربوط به کدام یک از این موارد است تا مجموع اضافه کار روی مستمری آخر دوره این افراد منظور شود. این کار انجام شدنی است و همکاری گروه های مقابل نیز شرط لازم برای اجرای آن است.

آیین‌ نامه اجرایی قسمت دوم ماده (59) قانون برنامه پنج ‌ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران به این شرح است:

ماده 1- حقوق بازنشستگی کارکنان دستگاه‌های اجرایی مشمول قانون تامین اجتماعی که قبل از 17 تیر1393 از اضافه ‌کار آنان کسور بازنشستگی کسر و به‌ حساب صندوق تامین اجتماعی واریز شده است، به شرح و فرمول زیر محاسبه و پرداخت می‌ شود:

الف- سازمان تامین اجتماعی (Social security) موظف است در مورد هر یک از کارکنان یادشده با همکاری دستگاه اجرایی ذی ‌ربط و با استفاده از مستندات مربوط، نسبت به مجموع اضافه‌ کار ماهانه پرداختی که از آن حق بیمه کسر شده است به مجموع اقلام حقوق و مزایای مشمول کسر حق بیمه در طول دو سال آخر خدمت (بدون احتساب مبالغ اضافه‌ کار) حداکثر منتهی به 17 تیر سال 1393را محاسبه کند.

ب- نسبت (درصد) موضوع جزء (الف) در مبلغ میانگین حقوق و مزایای مستمر و فوق ‌العاده ویژه موضوع بند (10) ماده (68) قانون مدیریت خدمات کشوری مشمول کسر حق بیمه (بدون احتساب اضافه‌ کار) فرد ظرف دو سال آخر خدمت منتهی به بازنشستگی ضرب می ‌شود.

پ- مبلغ حاصل از اعمال جزء (ب) در یک‌ سی ‌ام مجموع سنوات پرداخت حق بیمه از اضافه ‌کار منتهی به تاریخ هفدهم تیر 1393 ضرب می‌شود.

ت- مبلغ به‌ دست ‌آمده از اعمال جزء (پ) به مبلغ مستمری بازنشستگی موضوع ماده (77) قانون تامین اجتماعی که در آن متوسط مزد یا حقوق بیمه‌ شده بدون لحاظ اضافه ‌کار محاسبه ‌شده است، اضافه می‌ شود. بر اساس آیین نامه جدید هیات وزیران، درصد و سهم اضافه کار از حقوق کارکنان ‌براساس فرمولی محاسبه و به مستمری و پاداش پایان خدمت بازنشستگی آنان افزوده می شود.

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

عرضه «کارت اعتبار طلایی»؛ برنامه ویژه در شرایط تحریم
ابلاغ نحوه ادامه اشتراک در صندوق بازنشستگی پس از «استعفا»، «بازخرید» و «اخراج»
ثبت‌نام پرداخت «وام» بازنشستگان آغاز شد
طرح نظام‌مندی نقل و انتقال حق بیمه یا بازنشستگی تقدیم مجلس شد
‏وام ‎بازنشستگان 5 میلیونی شد
آخرین مهلت ثبت نام «وام ضروری» بازنشستگان اعلام شد
حقوق 31 میلیونی برای برخی از مدیران
جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان
3 نفتكش گم شد
تعیین ۱۱۰ شغل سخت و زیان آور در ۱۳ گروه شغلی
اعمال «رتبه‌بندی» در حقوق بازنشستگی معلمان
استخدام بی‌ضابطه در وزارت کار ممنوع شد
از بازنشستگان ، همسران بازمانده و ازکارافتادگان کلی نمونه تجلیل می شود
حرفه خبرنگاری جزو مشاغل سخت و زیان‌آور
شرایط برخورداری از مستمری ازکارافتادگی
بهترین کشورهای دنیا برای پیرشدن
کاهش جمعیت جوان روی خط هشدار
احتمال افزایش مبلغ وام بازنشستگان
مصوبه تعیین ضریب حقوق کارمندان در سال ۹۵ ابلاغ شد
افزایش بیمه عمر بازنشستگان به 5 میلیون تومان
جزئیات فساد مالی در صندوق بازنشستگی
اجرای طرح مستقیم پرداخت حقوق بازنشستگان طی 6 ماه نخست سال
خداحافظی فرهنگیان با بازنشستگی پیش از موعد
زمان افزایش حقوق مستمری‌ بگیران
حق مسکن کارگران به زودی تعیین تکلیف می‌شود
آب، محیط‌زیست و صندوق‌های بازنشستگی بحران‌های آینده ایران هستند
وام ۱۰ میلیونی خرید کالا ناگهان ۶ میلیون تومان شد
وضعیت مالی تامین اجتماعی بحرانی است
بازگشت ۱.۵ میلیون سالمند به کار
وام 3 میلیونی برای بازنشستگان
هشدار وزیر کار درباره رشد زندگی مجردی در کشور
طرح استیضاح وزیر علوم در مجلس کلید خورد
حذف بازنشستگی پیش از موعد
امکان اعزام بازنشسته های کشوری به عتبات عالیات فراهم شد
آغاز ثبت‌نام «وام ضروری» بازنشستگان کشوری از اول آبان
هیات دولت فهرست مشاغل سخت و زیان‌آور و درجه‌بندی آنها را تعیین کرد
به‌زودی؛ پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته
پیشنهاد افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان کشوری در سال 96
قرعه‌کشی «وام ضروری» 3 میلیون تومانی بازنشستگان، فردا
استخدام 300 معلول در آموزش و پرورش
سقف پاداش خدمت بازنشستگی اساتید دانشگاه ها برداشته شد
حداقل حقوق بازنشستگان در سال آینده: یک میلیون و 50 هزار تومان
پرداختی مستمری بگیران ۲ برابر افزایش یافت
ایران در حال پیر شدن و فقیر شدن است
زنان می‌توانند با ۲۰ سال سابقه خدمت بازنشسته شوند
مبنای محاسبه مستمری بازنشستگی میانگین حقوق 2 سال آخر شد
استرداد‌150‌میلیارد‌تومان‌از‌دارایی‌های‌صندوق‌بازنشستگی
واگذاری سهام بیمه عدالت به بازنشستگان
فردا؛ بررسی طرح تفحص از صندوق بازنشستگی کشوری
نظر مجمع تشخیص مصلحت در مورد بازنشستگی پیش از موعد زنان رد شد
بازنشستگی 10 هزار مشاور و مربی تربیتی تا 3سال آینده
علت حذف حق عائله‌مندی ازحقوق بازنشستگان
مجلس بازنشستگی زنان با ۲۰ سال سابقه کار را حذف کرد
قیمت کوییک ۳۴ تا ۴۰ میلیون تومان
یارانه 250 هزار تومان می شود
آموزش از راه دور یکی از نیازهاست
توقف تغيير اختياري صندوق بازنشستگي
مرحله اول و دوم وام ضروری بازنشستگان آذرماه پرداخت شد
احتمال افزایش وام ازدواج به ۱۵ میلیون تومان
شرایط جدید بازنشستگی کارمندان مشخص شد
آئین‌نامه بازنشستگی اساتید اصلاح می‌شود
پرداخت «حقوق»ها قبل از پایان هر ماه
روستاییان حکم بازنشستگی می گیرند
حقوق خردادماه بازنشستگان کشوری پرداخت شد
افزایش ۴۰۰ هزارتومانی حقوق‌بازنشستگی رانندگان
خبرهای خوش درباره پرداخت «وام» به بازنشستگان
راه اندازی سامانه ثبت اطلاعات فرزندان بازنشستگان کشوری
آغاز پرداخت وام ضروری به بازنشستگان کشوری از هفتم مهر
شروط بازنشستگی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی
حقوق ۹۵.۵ درصد از بازنشستگان زیر ۳ میلیون تومان است
حقوق بهمن ماه بازنشستگان کشوری امشب واریز می‌شود
افزایش رقم وام ضروری بازنشستگان کشوری
حقوق اسفندماه بازنشستگان کشوری واریز شد
جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در سال ۱۳۹۸
متقاضیان بازنشستگی پیش از موعد در سامانه مشاغل سخت ثبت نام کنند
پرداخت پاداش بازنشستگان و فرهنگیان از هفته آینده
واریز ششمین مرحله «وام ضروری» به حساب بازنشستگان تا هفته اول مهر
افزایش "وام ضروری" بازنشستگان کشوری به7 میلیون تومان
آغاز ثبت نام اینترنتی «وام ضروری» ۷ میلیون تومانی بازنشستگان کشوری
رای دیوان عدالت اداری درباره سن بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور
شرایط نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای به تامین اجتماعی
پرداخت مابه‌التفاوت افزایش «حقوق»‌ها و «وام» بازنشستگان از مرداد
توقف اخذ وام و بیمه بیکاری برای سربازهای غایب
اختصاص 64 درصد از هزینه‌های بلندمدت تأمین‌اجتماعی به مستمری بازنشستگان
اجرای طرح پرداخت متمرکز مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران
تعیین ۱۱۰ شغل سخت و زیان آور در ۱۳ گروه شغلی
محرومیت‌های شدید در انتظار سربازان غایب
از بازنشستگان ، همسران بازمانده و ازکارافتادگان کلی نمونه تجلیل می شود
رو نمایی از سردیس 2 شهید تامین اجتماعی فارس
شرایط برخورداری از مستمری ازکارافتادگی
بهترین کشورهای دنیا برای پیرشدن
آغاز پرداخت وام 2 میلیون تومانی به بازنشستگان
جزییات افزایش ۱۴ درصدی حقوق مستمری‌بگیران
زمان افزایش حقوق مستمری‌ بگیران
پرداخت حقوق مستمری‌بگیران از بیستم هرماه
کودکان اوتیسم معادل حداقل حقوق مستمری می گیرند
پرداخت «عیدی» مستمری‌بگیران از فردا
مستمری بگیران تامین اجتماعی برای دریافت کارت خرید کالا ثبت نام کنند
وام ۱۰ میلیونی خرید کالا ناگهان ۶ میلیون تومان شد
پیاده روی بزرگ خانوادگی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی
اجرای مرحله اول طرح افزایش پلکانی مستمری در سال جاری
زمان پرداخت مستمری بازنشستگانی که در سال گذشته تغییر نکرده بود، اصلاح می شود
شرایط واگذاری کودکان بی سرپرست آسان شده است
افزایش مستمری زنان سرپرست خانوار
مستمری خانواده های دارای معلول افزایش می یابد
افزایش 2 برابری مستمری مددجویان بهزیستی در زمستان
پرداخت سالانه ۲ هزار میلیارد تومان به مستمری بگیران فارس
ممنوعیت اشتغال بانوان در مشاغل سخت و زیان‌آور
پرداختی مستمری بگیران ۲ برابر افزایش یافت
مبنای محاسبه مستمری بازنشستگی میانگین حقوق 2 سال آخر شد
جزئیات و زمان پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی
عیدی مستمری بگیران تأمین اجتماعی از ١٧ اسفند در طول یک هفته پرداخت می شود
پرداخت عیدی مستمری بگیران در فارس آغاز شد
مددجویان نهادهای حمایتی مستمری می گیرند
یارانه فروردین امشب واریز می شود
یارانه ۳برابری برخی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی دیشب واریز نشد
جزییاتی از نحوه پوشش و پرداخت مستمری جدید «کم‌درآمدها»
خانوارهای کم درآمد مستمری می گیرند
توقف طرح «پرداخت مستمری به کم‌درآمدها»
وام 30میلیون تومانی برای مستمری بگیران تامین اجتماعی
از پایان آبان، مبلغ مستمری افزایش یافته مددجویان دیگر به حساب یارانه واریز نمی‌شود
وام 10 میلیونی به مددجویان زلزله‌زده و افزایش ۲ برابری مستمری‌شان تا پایان سال
پرداخت حق پرستاری به همسران افراد معلول
یارانه آذر امشب واریز می‌شود
تسهیلات جدید برای اشتغال مجدد مشمولان «بیمه‌ بیکاری»
تعهد پرداخت به موقع عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی
پرداخت اولین عیدی به بازنشستگان روستایی و عشایر
آغاز پرداخت «عیدی» مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی از سه‌شنبه
حداکثر دیه ۵۰۰ میلیون تومان تعیین شد
روستاییان حکم بازنشستگی می گیرند
میزان افزایش حقوق کارمندان برای سال آینده
افزایش 10 درصدی حقوق مستمری‌بگیران روستایی
واریز 200 هزار تومان به حساب بازنشستگان و مستمری‌بگیران تا شنبه
کد دستوری تأمین اجتماعی برای پیگیری «بسته حمایتی»
واریز «عیدی» مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی تا ۱۰ اسفند
پرداخت افزایش حقوق مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی در انتظار دستور دولت
حقوق فروردین مستمری بگیران تامین‌اجتماعی استانهای سیل‌زده فردا واریز می‌شود
طلاق صوری و ازدواج‌ مصلحتی برای مستمری تامین اجتماعی
پرداخت مابه‌التفاوت افزایش «حقوق»‌ها و «وام» بازنشستگان از مرداد
مدیرکل جدید تامین اجتماعی فارس معرفی شد
کارآفرینان سرمایه های انسانی ما هستند
زنگ ورزش صبحگاهی سازمان تامین اجتماعی کشور در شیرازبه صدا درآمد
نیاز به توسعه بخش فناوری اطلاعات در سازمان تأمین اجتماعی
صندوق حمایت از هنرمندان مبلغ سنگینی به تامین اجتماعی کشور بدهکار است
کمک هزینه بارداری به فرزندان چهارم و به بعد تعلق می گیرد
شرایط آزمون استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در فارس اعلام شد
کلنگ احداث بیمارستان ودرمانگاه لارستان به زمین زده شد
احتمال حذف دفترچه تامین اجتماعی تا پایان سال
تشریح جزئیات خرید بیمه سربازی و جبهه/۱۱۰ هزار متقاضی سربازی
طرح حذف دفترچه درمان اجرایی شد
فراخوان تاسیس کارگزاری رسمی تامین اجتماعی در شهرستان جهرم و فسا
مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان مرداد پرداخت می‌شود
شرایط برخورداری از مستمری ازکارافتادگی
آغاز پرداخت وام 2 میلیون تومانی به بازنشستگان
جزییات افزایش ۱۴ درصدی حقوق مستمری‌بگیران
حداقل حقوق بازنشستگان تعیین شد
نحوه ارائه خدمات سازمان تامین اجتماعی به بیماران خاص
پرداخت حقوق مستمری‌بگیران از بیستم هرماه
بیمه زنان خانه دار زیر ۴۵ سال
خرید حق بیمه سربازی محدودیت زمانی ندارد
پرداخت «عیدی» مستمری‌بگیران از فردا
رونمایی از ۱۴ داروی جدید
کلید تفاهم روابط عمومی با رسانه را باید در رعایت اخلاق حرفه ای جستجو کرد
وضعیت مالی تامین اجتماعی بحرانی است
ممنوعیت اشتغال بانوان در مشاغل سخت و زیان‌آور
حذف دفترچه تامین اجتماعی تا پایان سال
پرداخت عیدی مستمری بگیران در فارس آغاز شد
فعالیت های علمی وهنری ازشرایط انتخاب بازنشستگان و ازکارافتادگان نمونه است
بدهی ۷۳۰۰ میلیاردی تامین‌اجتماعی به مراکز درمانی
وام 30میلیون تومانی برای مستمری بگیران تامین اجتماعی
صدور مجوز تاسيس 5 كارگزاري بيمه در فارس
شرایط بیمه شدن ایرانیان خارج از کشور اعلام شد
ساخت بیمارستان جدید تامین اجتماعی در دستور کار جدی مسئولین این سازمان قرار گیرد
تسهیلات جدید برای اشتغال مجدد مشمولان «بیمه‌ بیکاری»
پرداخت عیدی بازنشستگان براساس حروف الفبا
شادابی طرح تحول سلامت را گرفتند
معاینه پزشکی کارگران بدو استخدام الزامی است
170 هزار بیمه شده تامین اجتماعی حذف شدند
آغاز به‌کار کارگزاری تامین اجتماعی در شهر صدرای فارس
صاحبان کسب و کارهای مجازی بیمه تامین اجتماعی می شوند
بیمارستان شیراز را با تکیه بر توان داخلی می سازیم
ایجاد مشکل در تأمین ارز دارو
آزمون استخدامی تأمین اجتماعی فردا برگزار می‌شود
چک‌های تامین اجتماعی از "بابک زنجانی" پس گرفته شد
یک سوم داروهاي گران خارجی در کشور قاچاق می‌شود
آدرس اینترنتی جدید برای جاماندگان «بسته حمایتی»
واریز «عیدی» مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی تا ۱۰ اسفند
حقوق فروردین مستمری بگیران تامین‌اجتماعی استانهای سیل‌زده فردا واریز می‌شود
نحوه دریافت سوابق بیمه‌ای تامین اجتماعی
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی فارس منصوب شد
شرایط نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای به تامین اجتماعی
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter