برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز یکشنبه 24 آذر 1398   برابر با  :    15/12/2019  میلادی    مصادف با :    1441/4/17  قمری
(1394/4/30) رحمانی‌فضلی:
استیضاح را می‌پذیرم و برای پاسخ‌گویی حاضرم به مجلس بروم
وزیر کشور در شیراز با اشاره به برخی پافشاری‌ها در مسئله انتخاب استاندار فارس، گفت: من استیضاحی که اخیراً طرح شده را می‌پذیرم و برای پاسخ‌گویی حاضرم به مجلس بروم و جواب بدهم.
مطبوعات فارس/ به نقل از تسنیم، عبدالرضا رحمانی‌‌فضلی در آئین در تودیع و معارفه استاندار فارس اظهار داشت: امام خمینی(ره) در جریان انقلاب اسلامی، جرأت «نه» گفتن به استکبار را به ملت ایران آموخت.

وزیر کشور با اشاره به اینکه ما راه پر پیچ و خم زیادی در پیش داریم گفت: باید بقیه راه را با همراهی ولی فقیه طی کنیم و دل‌ها و زبان‌ها را یکپاچه کنیم.

رحمانی فضلی با بیان اینکه ما به مردم افتخار می‌کنیم چراکه مردم حامیان و صاحبان اصلی انقلاب هستند افزود: مردم معنای شجاعت را در عرصه مقاومت و استقامت برای تمام دنیا به عنوان الگو به ارمغان آوردند.

وی با اشاره به اینکه تمام دنیا امروز قدرت ایران را پذیرفته‌اند خاطرنشان کرد: تمام دنیا به ویژه مسلمانان چشم امید به ایران اسلامی دارند و ایران اسلامی نیز تعهد دارد یار مظلومان باشد.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: ایران اسلامی تنها حمایت‌کننده از مظلومانی است که مورد ظلم و درندگی کسانی واقع شدند که با اسم اسلام دین رحمت، کرامت و مهربانی را دست‌آویز عصبیت‌های شخصی، قومی و محل اعمال حاکمیت‌های غلط ظلم و جور می‌کنند.

رحمانی فضلی با بیان اینکه ایران اسلامی در جایگاه بلندی ایستاده است و باید قدر خود را بدانیم تصریح کرد: ما باید افق‌ها را روشن و شفاف در ذهن بسپاریم.

وی با اشاره به اینکه هنوز یکپارچگی و تلاش و همدلی لازم است و نباید فکر کنیم کار تمام شده است بیان کرد: حق و باطل نبرد دائمی دارند و ما تعهد داده‌ایم با گسترش عدالت طرفدار مظلوم باشیم.

وزیر کشور با بیان اینکه اساس حکومت‌های امروزی بر ظلم و جور نزدیک است اظهار داشت: باید ما با اطاعت از ولی فقیه و با یاد امام و شهدا در راه گسترش عدالت در جهان و عزت و سربلندی در این مسیر ایستادگی کنیم.

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه با لطف خدا، رهنمودهای مقام معظم رهبری، تدبیر و درایت رئیس جمهور و با تلاش تیم مذاکره کننده و استقامت مردم گام‌ بلندی برداشته شده است افزود: در این گام بلند ایران از نگاه تهدید برای جهانیان به دیدگاه فرصت تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه دروغ دروغ‌پردازان مبنی بر اینکه ایران عامل تهدید صلح در جهان است خاطرنشان کرد: با انجام این توافق به تمام دنیا اثبات شد که ایران چنین تهدیدی برای دنیا نیست و تأیید مذاکره در واقع تأیید دروغ‌گویی آنها ظرف مدت 12 سال است.

وزیر کشور با اشاره به اینکه سابقه نداشته کشوری در مقابل فصل 7 سازمان ملل بتواند حقوق خود را احقاق کند تصریح کرد: ایران تنها کشوری است که سازمان ملل نتوانست این فصل را برای ایران اعمال کند و این امر باید عامل وحدت ما شود و تمام کشورهای اروپایی با انجام این توافق برای سرمایه‌گذاری در ایران برنامه‌ریزی دارند.

رحمانی فضلی تأکید کرد: در مسیر پیش رو باید با داشته‌ها و توانمندی‌های خود و با تکیه بر ولایت فقیه و استفاده از تجربیات خود گام‌های بلندی در راستای رشد و اعتلای کشور برداریم.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی اهرم مهمی است که ما را در برابر فشارها بیمه می‌کند عنوان کرد: گام بعدی دولت بعد از انجام توافق هسته‌ای پیگیری اقتصاد مقاومتی است که افزایش بهره‌وری را به دنبال دارد و برنامه ششم کشور را به رشد و توسعه می‌رساند و ایران اسلامی می‌تواند در زمینه اقتصادی در عرصه بین‌المللی توانمندی‌های خود را به منصه ظهور برساند.

وزیر کشور با اشاره به اینکه ایران اسلامی در گام بعدی به عنوان محور هماهنگی، وحدت و انسجام در منطقه تنش‌زدایی کند بیان کرد: الگویی که در مذاکرات هسته‌ای به دنیا ارائه شد می‌تواند الگویی برای منطقه نیز باشد.

رحمانی فضلی با بیان اینکه در مذاکرات هسته‌ای اصرار بر این بود که ایران در موضوعات دیگری نیز وارد مذاکره شود اظهار داشت: مقام معظم رهبری تأکید داشتند مذاکرات تنها حول موضوع هسته‌ای باشد ولاغیر اما اکنون ایران به پشتوانه توافق خود با دنیا می‌تواند در زمینه ایجاد آرامش در منطقه نیز وارد مذاکره شود.

وی افزود: نبرد بین ملت‌ها در منطقه و قربانی‌ شدن ملت‌ها و انحراف از اصول و عقاید دینی چنان فضایی ایجاد کرده است که تنها با محوریت ایران آرامش بر منطقه حاکم می‌شود.

وزیر کشور با اشاره به اینکه در این مرحله که مرحله نهایی توزیع قدرت است اگر ایران نتواند سهم مناسبی کسب کند نمی‌تواند تجربه استقلال و خودباوری خود را تکرار کند خاطرنشان کرد: در حال حاضر دنیا قدرت، حقانیت، درایت و نفوذ و تأثیرگذاری ایران اسلامی را پذیرفته است.

رحمانی فضلی تصریح کرد: مسائلی که در عراق رخ داده با وجود ایران نهادینه می‌شود زیرا ملت عراق با احساس یکپارچگی با ملت ایران تأثیرپذیری از انقلاب اسلامی ایران را پذیرفته است.

وزیر کشور تأکید کرد: ما در حال حاضر وارث تاریخ طولانی و مجاهدت‌ها، زندان‌ها شهامت‌ها، شهادت‌ها و خون‌های ریخته شده امت‌های مسلمان هستیم.

وی با بیان اینکه دولت مصمم به اجرای منویات مقام معظم رهبری است، گفت: اگر حمایت‌های مقام معظم رهبری نبود تیم مذاکره‌کننده موفق نمی‌شد و دولت تدبیر و امید خود را مکلف به انجام دستورات مقام معظم رهبری می‌داند.

رحمانی فضلی با تاکید بر حفظ وحدت در جامعه، افزود: عزت و اقتدار امروز ما در حفظ یکپارچگی و تبعیت از ولی فقیه است و مبادا به گونه‌ای رفتار کنیم که دشمن مجال تفرقه‌افکنی پیدا کند.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: همه باید یار دولت و مقام معظم رهبری باشند و نباید صدایی که سبب دغدغه مقام معظم رهبری و دولت شود، ایجاد کرد.

وی با اشاره به اینکه پویایی سیاسی و اظهارنظر در تصمیم‌گیری‌ها امری پسندیده است، تصریح کرد: ما این اظهار نظرها را از سر دلسوزی می‌دانیم که موجب نشاط و سرزندگی سیاسی جامعه می‌شود اما در نهایت باید تصمیم گرفته می‌شد.

وزیر کشور با بیان اینکه پافشاری‌های موجود را می‌پذیرد، بیان کرد: من استیضاحی که اخیراً طرح شده را می‌پذیرم و برای پاسخ‌گویی حاضرم به مجلس بروم و جواب بدهم.

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه حضور نماینده ولی فقیه در این مراسم نشان از حمایت و تائید ایشان است، افزود: باید با یکپارچگی و حفظ وحدت کمک کنیم تا وعده‌هایی که به مردم داده شده عملی شود.

وی با بیان اینکه تا دیروز آقای احمدی استاندار فارس بود اما بنا به دلایلی و خواست خود ایشان از سمت استانداری کنار رفتند، خاطرنشان کرد: اگر ایشان برای نمایندگی مجلس اقدام نکند در جایگاه مناسبی در وزارت کشور از وی استفاده می‌کنم.

وزیر کشور با بیان اینکه انتخاب افشانی تنها با تکیه بر رزومه کاری وی بوده است، تصریح کرد: اگر نمایندگان استان فارس نیز این رزومه را قبل از معرفی گزینه‌های پیشنهادی می‌دیدند، حتما ایشان را برمی‌گزیدند.

وی بیان کرد: تجربه کاری، توانایی در کار جمعی، صداقت، شناخت از استان فارس و اعتدال‌گرا بودن از دیگر دلایل وزرات کشور برای انتخاب افشانی بوده است.

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

بازدید معاون وزیر کشور از پروژه قطار شهری شیراز
نتایج انتخابات یکباره اعلام می شود
نمی‌توانستیم زائرین را مجبور به عبور از مرز مشخصی کنیم
دولت اجاره مسکن سیل‌زدگان را می‌پردازد
مشکلی با استاندار جدید فارس نداریم
استیضاح وزیر کشور با ۳۵ امضا تحویل هیئت رئیسه مجلس شد
خط یک مترو شیراز سال آینده تکمیل و راه اندازی می شود
بیش از 10 نفر از عاملان حادثه شیراز شناسایی شدند
بررسی الکترونیکی پرونده‌های جاری کلانتری‌ها توسط قضات
وزیر کشور وارد شیراز شد
ظرفیت استخدام دولتی محدود شد
بازداشت 40 نفر در ماجرای کشف تونل تروریستی در شرق کشور
برخی افراد جاده قائمیه به کازرون را بستند
حداکثر حقوق شهرداران 12میلیون تومان تعیین شد
جمعیت ایران از مرز 80 میلیون نفر گذشت
وزارت اطلاعات یک تیم تروریستی را در شرق کشور متلاشی کرد
کشته شدن 1.8 میلیون تهرانی در صورت وقوع زلزله
استقرارکارشناسان پولشویی بین‌المللی در ایران
کشف محموله قاچاق از ویلای یک وزیر
تروریست‌ها با لباس زنانه وارد مجلس شدند/ اعلام آماده باش در سراسر کشور
بی سابقه ترین تحلیف تاریخ ایران
شهرداری ها دچارمشکلات ساختاری هستند
پیمانکاران در شرایط بی پولی دولت، کارها را زمین نمی گذارند ‏
افتتاح فاز دوم خط یک مترو شیراز با حضور وزیر کشور
استیضاح وزیر کشور کلید خورد
کوله‎بری متوقف می‌شود
امکان درمان معتادان در خانه بدون اعزام به کمپ‌ها
تدوین لایحه قانون جامع انتخابات
تمدید مهلت ثبت‌نام کارت ملی هوشمند
در خرمشهر هیچ کشته‌ای نداشتیم
آخرین اخبار از مرزبانان گروگان گرفته شده در میرجاوه
تعطیلی پرسنل عملیاتی، تا پایان موج جدید بارش‌ها لغو شد
مصوبه دولت برای ایجاد 2 بخش جدید در فارس ابلاغ شد
وزارت کشور برنامه ای برای کاهش یا افزایش استان ها ندارد
ساعت کار ادارات فارس به روال قبل بازگشت
مدت اقامت خود را در عراق کوتاه کنید
افزایش کرایه متروی شیراز روند قانونی را طی کرده است
اتصال اینترنت موبایل در تهران و چند استان‌
وزیر کشور وارد شیراز شد
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter