• 5130927 All visits
    0 yesterday
    0online
    294115this month
    0this week
    0today

سایت های مرتبط


                                                                                               برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز چهار شنبه 30 مرداد 1398   برابر با  :    21/8/2019  میلادی    مصادف با :    1440/12/19  قمری
(1395/11/15)
آغاز پرداخت وام ۴۰میلیونی مسکن مهر به متقاضیان
وزیر راه و شهرسازی، از آغاز پرداخت وام ۴۰ میلیون تومانی مسکن به متقاضیان مسکن مهر خبر داد.
مطبوعات فارس/عباس آخوندی در حاشیه بازدید از برخی از فازهای پروژه ۱۰ هزار واحدی مسکن مهر پردیس در جمع خبرنگاران گفت: امروز از برخی از فازهای پروژه بزرگ پردیس بازدید کردم. در حال حاضر ما بیش از ۸۰ هزار واحد مسکونی را در شهر جدید پردیس در دست ساخت داریم که این پروژه یکی از پروژه‌های بزرگی است که در حال انجام است و خوشبختانه در فازهای مختلف آن پیشرفت بسیار خوبی را شاهد هستیم.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه مکانیابی شهر پردیس و احداث واحدهای آن همواره محل نقد بوده است، افزود: همچنان که همه مردم ایران می‌دانند و مرتب هم مطرح کرده‌ام ساخت شهری به یک‌باره که دو برابر بابل و تقریبا دو برابر کاشان که شهرهایی با قدمت طولانی در ایران هستند فقط با این هدف که ذهنیتی در مردم برای رفع مشکلات مسکن شکل بگیرد، غلط است و در اجرا، دشواری‌های فراوانی به همراه خواهد داشت که ازجمله آن تامین زیرساخت‌های آن است که کار بسیار دشواری بود اما خوشبختانه با همت و وعده‌ای که در دولت یازدهم داده شد در فاصله زمانی مختلف در حال تکمیل و بهره‌برداری است.

عضو کابینه دولت یازدهم با اشاره به این نکته که ساخت واحدهای مسکونی در یک شهر نباید تنها با هدف ایجاد شهرهای جدید باشد تاکید کرد: در شهر پردیس شاهد هستیم که در محلات آنها محله محوری و توسعه محلات با ویژگی‌های محله در حال انجام است.

بهره‌برداری از ۶ مدرسه در شهر جدید پردیس

آخوندی گفت: ما تصمیم گرفتیم که علاوه بر بحث ساختمان، بحث ایجاد محلات را نیز در دستور کار قرار دهیم که در حال حاضر، علاوه بر ساخت واحدهای مسکونی، ساخت ۳۷ مدرسه را در پردیس آغاز کرده‌ایم که امروز (۱۴ بهمن‌ماه) ششمین مدرسه نیز تکمیل شده و به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: ساخت ۳۱ مدرسه دیگر در شهر جدید پردیس در دستور کار و جزو برنامه‌های ما است که به‌تدریج ساخته خواهند شد و اعلام عمومی می‌شوند.

وزیر راه و شهرسازی گفت: علاوه بر واحدهای مسکونی، احداث و بهره‌برداری از واحدهای تجاری، پاسگاه و بخش‌های مختلف شهری نیز همزمان در حال انجام است. زیرا اعتقاد ما بر این است که شهروندان در شهرهای ساکن می‌شوند و باید بتوانند از آسایشی نسبی در شهرهای محل سکونت خود برخودار باشند.

عضو کابینه دولت تدبیر و امید ادامه داد: ما در شهرهای جدید و از جمله پردیس، محله به محله پیشرفت کار را انجام می‌دهیم و به جای آنکه تنها از واحدهای ساختمانی و تکمیل آنها که البته جزو تعهدات ما است صحبت کنیم از محله‌های شهری و تشکل‌های اجتماعی نیز صحبت می‌کنیم و آن را مدنظر قرار می‌دهیم. تلاش می‌کنیم تا هر محله‌ای در شهرهای جدید و همچنین پردیس، دارای مدرسه، مسجد، پاسگاه و تمامی امکانات شهری شود.

آخوندی با اشاره به بهره‌برداری از ۸۰ هزار واحد مسکن مهر در بهمن ماه ۹۵ در شهرهای مختلف کشور گفت: بر اساس آماری که داریم تاکنون بیش از یک میلیون و ۸۵۰ هزار واحد مسکونی مهر را تحویل داده‌ایم که از این مقدار بیش از یک میلیون واحد مسکونی در دولت یازدهم و در دوره ما انجام شده است و تکمیل بقیه واحدها را نیز در دست انجام داریم.

وی ادامه داد: سایر واحدهای باقی مانده مسکن مهر نیز پیشرفت ۷۰ درصدی دارند که تلاش داریم تا با سرعت بقیه واحدها را تکمیل و در اختیار مردم قرار دهیم.

وزیر راه و شهرسازی با یادآوری این مطلب که اغلب پروژه‌های مسکن مهر در مباحث مربوط به مکانیابی و خدمات زیربنایی دارای ضعف‌های جدی هستند، گفت: تامین خدمات زیربنایی و روبنایی مسکن مهر در شهرهای مختلف به دلیل مکانیابی‌های ضعیف مشکلاتی را ایجاد کرده‌اند که تکمیل آنها زمان‌بر است. اما در هر صورت تلاش می‌کنیم تا واحدهای باقی‌مانده نیز تکمیل و در اختیار مردم قرار بگیرد.

تامین‌اعتبار احداث مدارس، پاسگاه، مسجد و امکانات شهری مساکن مهر در دولت یازدهم

آخوندی ادامه داد: به رغم آنکه در ساخت مسکن مهر شهرهای جدید احداث مدارس، پاسگاه، مسجد جزو تعهدات وزارت راه و شهرسازی و دولت قبل نبوده است و برای ساخت امکانات شهری، یک ریال نیز تامین اعتبار دولتی نشده است و در طرح اولیه مسکن مهر دیده نشد، اما تلاش می‌کنیم تا آنجایی که می‌توانیم ساخت آنها را در پروژه‌های مسکن مهر نیز به سرانجام برسانیم.

آخوندی با اعلام یک خبر خوب برای تمامی شهروندانی که متقاضی مسکن مهر هستند، گفت: تاکنون در کل کشور یک میلیون و ۸۵۰ هزار واحد مسکن مهر به مردم و متقاضیان این نوع از مسکن تحویل شده است و بقیه نیز با سرعت قابل‌قبولی در حال انجام است.

ابلاغ وام ۴۰ میلیون تومانی مسکن مهر به بانک‌های مسکن

وی همچنین از دیگر اقدامات قابل توجه برای تسهیل درخواست متقاضیان مسکن مهر را افزایش وام ۳۰ میلیون تومانی به ۴۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: روز گذشته (۱۳ بهمن‌ماه) افزایش وام ۳۰ میلیون تومانی به ۴۰ میلیون تومان برای متقاضیان خرید مسکن مهر که تصویب شده بود ابلاغ شد که امیدوارم با این اقدام، متقاضیان بیشتری بتوانند از خدمات دولت برای تهیه مسکن مهر استفاده کنند.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این نکت کهه مجموعه وزارت راه و شهرسازی در دولت یازدهم تلاش می‌کند تا مشکلات و نقص‌های مسکن مهر را برطرف کند و روند خانه‌دار کردن متقاضیان را سرعت بیشتری بدهد، گفت: تلاش می‌کنیم خدمات زیربنایی و معابر را به رغم عدم تعهد و بنا بر اعتقاد بر توسعه محله‌محوری شهرها انجام دهیم. به همین منظور تونلی را در بخشی از شهر جدید پردیس برای ایجاد امنیت بیشتر و اتصال فازهای مختلف در دولت یازدهم ایجاد کردیم که در هیچ کجای اعتبارات مسکن مهر پیش‌بینی نشده بود.

آخوندی تاکید کرد: تلاش ما بر این است که حداکثر رفاه مردم را در شهر جدید پردیس ایجاد کنیم.

وزیر راه و شهرسازی گفت: با ابلاغ روز گذشته به بانک‌های مسکن، متقاضیان دریافت وام مسکن مهر می‌توانند از روز شنبه برای دریافت وام ۴۰ میلیون تومانی مسکن به بانک‌ها مراجعه کنند.

وی گفت: وام مسکن مهر به واحدهایی که تمام نشده و فروش اقساطی نشده‌اند، تعلق می‌گیرد.

هنوز نظری برای این خبر درج نشده است


نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :       


اخبار مرتبط

آیین بهره برداری همزمان ازسه هزار و 986 واحد مسکن مهر در استان فارس
شهر مهر امام رضا(ع) دومین شهر بزرگ در دست ساخت در کشور
۴۰۰ هزار مسکن مهر رها و بلاتکلیف هستند
واحدهای بدون‌متقاضی مسکن‌مهر واگذار می‌شود
224 واحد مسکن مهر در شهرستان قیروکارزین آماده تحویل است
تدوین طرح هادی برای 21 روستا در فارس طی شش ماه
مشارکت مردم در طرح مسکن مهراولین شرط موفقیت آن است
مشارکت مردم شرط موفقیت مسکن مهر است
مسکن مهر فارس رتبه سوم کشوری را کسب کرد
کسب رتبه دوم توسط فارس در ارزیابی های کشوری وزارت راه و شهرسازی
اعتراض يك كانديداي شورا در شيراز به جمع‌آوري بنرهاي تبليغاتي توسط شهرداري
مطالبات شهر مهر امام رضا (ع) تا آخر پیگیری می شود
افزون بر 200 هزار واحد مسکونی در شهرهای زیر 25 هزار نفر بهره برداری وافتتاح شده است
پروژه مسکن مهر شیراز سرعت می‌گیرد
ورثه "مسکن مهر" خود را معرفی کنید
۸۴۳ واحد مسکن مهر شهرک امام رضا (ع) به بهره برداری رسید
پرونده مسکن مهر در نیمه نخست سال ۹۵ بسته می‌شود
تمامی واحد های مسکن مهر کشور در سال جاری تحویل داده می شود
11 هزار واحد مسکن مهر در فارس به بهره برداری رسید
بیش از11هزار واحد مسکن مهر استان فارس افتتاح می‌شود
قسمت عمده مسکن مهر تا نیمه نخست سال 94 به سرانجام می رسد
شرکت عمران وکیل مردم شهر صدراست
1040 واحد مسکن مهر مرودشت افتتاح شد
بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه مسکن مهر صدرا
همکاری مسئولان محلی در تسریع پروژه‌های مسکن مهر تاثیر بسزایی دارد
همکاری بیشتر سازمان های خدمات رسان نیاز است
سهم مسکن مهر در رشد تورم چقدر بود؟
شش هزار و 500 واحد مسکن مهر بدون متقاضی
بهره برداری از 138 واحد مسکن مهر در قیرو وکارزین همزمان با هفته دولت
12 شهر جدید در کشور ایجاد می شود
فروش اقساطی 250 هزار مسکن آغاز شد
تکمیل مسکن مهر شهرهای زیر 25 هزار نفر تا پایان امسال
طرح های مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت تا پایان سال به سرانجام می رسد
بدهی ۳۶۴ میلیارد تومانی مردم فارس به شرکت گاز استان
۴۳۷۱ واحد مسکن مهر در استان فارس افتتاح شد
افزایش ۵۷ درصدی واحدهای بدون متقاضی مسکن مهر
فروش واحدهای بدون متقاضی مسکن مهر در سال 95
۲ هزار و ۷۵۶ واحد مسکن مهر در شهر صدرا افتتاح شد
مسکن مهر لپویی واقعیتی که نیازمند توجه تمام دستگاه ها است
اختصاص5000000000000 ریال اعتبار به تکمیل و بهره‌برداری مسکن مهر
فروش واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی به قیمت تمام شده
80هزار مسکن مهر متوقف شد
مسکن مهرهای فاقد متقاضی در سراسر کشور به مددجویان واگذار می‌شود
مسکن مهر ارزان می شود
احداث مسکن مهر جدید متوقف شد
وام مسکن مهر ۴۰ میلیون تومان شد
دهکهای پایین کمک اجاره مسکن می‌گیرند
مسکن مهر، مسکن اجتماعی شد
آخرین فرصت دریافت تسهیلات400میلیون ریالی به متقاضیان مسکن مهر
مسکن‌ مهر خوابگاه دانشجویی می‌شود
آغاز واگذاری های جدید مسکن مهر در شهر صدرا
صندوق یکمی‌ها پشت درهای بسته بانک مسکن مهر
کمک 7 میلیونی دولت به خریداران مسکن مهر فاقد متقاضی
۱۱۰ هزار مسکن مهر معارض دارد
کاهش مجدد سود وام مسکن
برخورداری 23هزار و 890 خانوار از طرح های توسعه روستایی و مسکن مهر در استان فارس
افکارعمومی منتظربرخوردمسوولان بامتخلفان مسکن مهر
بهره‌برداری از پروژه‌ی مسکن مهر بناسازان رمضان در آینده‌ی نزدیک
سه طرح عمرانی در شهر صدرای شیراز افتتاح شد
باغ‎ویلا جای مسکن مهر را می‎گیرد
بهره‌برداری از ۳۷۴ میلیارد ریال طرح راه و شهرسازی در فارس
بهره‌برداری از ۵۷۰ واحد مسکن مهر هفته‌ی دولت در صدرا
گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎
سود و جرائم وام مسکن روستایی بخشیده می شود
واگذاری یک میلیون و 100 هزار واحد مسکن مهر در دولت تدبیر و امید
اتمام 96 درصد واحدهای مسکن مهر فارس
فروش عرصه واحدهای مسکن مهر در شهر جدید صدرا
پرداخت وام ازدواج ازسرگرفته شد/ رفع مشکل پرداخت تسهیلات ازدواج جوانان
پرداخت وام ازدواج سرعت گرفت
افزایش بازپرداخت وام مسکن به ۱۵ سال در دستورکار قرار گرفت
وام ۴۵۰ میلیونی خرید مسکن به پرسنل نیروی انتظامی پرداخت می شود
وام ۵۰ میلیونی کالا هم آمد
توقف وام ازدواج و سرگردانی زوج های جوان
۲ شرط پرداخت وام از محل اوراق حق تقدم برای زوجین حذف شد
وام دکتری فقط به دانشجویان روزانه تعلق می‌گیرد
دستور بانک مرکزی به پرداخت وام ازدواج ۲۰میلیونی
وام 3 میلیونی برای بازنشستگان
شاغلان مشمول وام نمی‌شوند
ممنوعیت پرداخت وام با سود بالای 18 درصد
پرداخت وام از حساب یارانه بزودی در بانک‌های دولتی
پرداخت وام به تعدادی از فرهنگیان از اواخر این ماه
آغاز پرداخت وام مسکن به فرهنگیان
آغاز پرداخت وام ضروری به بازنشستگان کشوری از هفتم مهر
پرداخت تسهیلات به سیل زدگان بدون نیاز به کارمند، چک و سفته
 

 

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter