برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز دوشنبه 28 بهمن 1398   برابر با  :    17/2/2020  میلادی    مصادف با :    1441/6/22  قمری

ناوگان اتوبوس رانی شیراز نوسازی شد


شهردار شیراز در آیین ورود ۱۸۵ دستگاه اتوبوس جدید به چرخه حمل و نقل عمومی شیراز گفت: با افتخار اعلام می کنم که با ورود این اتوبوس ها، ۲۰ درصد از کل ناوگان اتوبوسرانی این کلانشهر نوسازی شد.

20 درصد از کل ناوگان اتوبوسرانی کلانشهر شیراز نوسازی شد‎ 

شهردار شیراز در آیین ورود 185 دستگاه اتوبوس جدید به چرخه حمل و نقل عمومی شیراز گفت: با افتخار اعلام می کنم که با ورود این اتوبوس ها، 20 درصد از کل ناوگان اتوبوسرانی این کلانشهر نوسازی می شود.

مهندس اسکندرپور تقویت زیرساخت های حمل و نقل عمومی را یک ضرورت انکارناپذیر برای تحقق شعار شهر انسان محور دانست و افزود: در این راستا تلاش داریم یک هزار اتوبوس فعال در چرخه حمل و نقل عمومی شیراز را نوسازی و با بهبود کمی و کیفی خدمات ارائه شده در حوزه حمل و نقل، شهروندان را به استفاده هر چه کمتر از خودروی شخصی ترغیب کنیم.

20 درصد از کل ناوگان اتوبوسرانی کلانشهر شیراز نوسازی شد‎ 

معاون عمرانی وزارت کشور با بیان اینکه راهبرد کلانشهرها در گذشته برای حل معضل ترافیک توسعه معابر، ایجاد تقاطعات و ... بوده، خاطرنشان ساخت: امروزه این نگاه در کلانشهرها از سخت افزاری به نرم افزاری سوق یافته و شاهد توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی، فرهنگسازی و آموزش هستیم.

دکتر جمالی نژاد با اشاره به شرایط اقتصادی کشور گفت: در این شرایط خرید اتوبوس های جدید امری مشکل است که شهرداری شیراز توانست با خرید 185 دستگاه اتوبوس و ورود آن به چرخه حمل و نقل عمومی در این امر پیش قدم شود.


توسعه حمل و نقل شهری از مولفه های جامعه پویا است

استاندار فارس نیز در این آیین با بیان اینکه با‌ ورود اتوبوس‌های شهری جدید شاهد نوسازی 20 درصدی سیستم اتوبوسرانی شیراز هستیم، اظهار داشت: رانندگان اتوبوس و‌ حمل و نقل عمومی شیراز هیچ کوتاهی در زمینه خدمت‌رسانی نکرده‌اند و باید به این افراد توجه ویژه‌ای در زمینه حل مشکلات رانندگان حمل و نقل داشته باشیم و بایستی تسهیلات مناسبی به این افراد نیز اختصاص داده شود.

مهندس تبادار افزود: دولت برای خرید اتوبوس‌ها همکاری خوبی داشته و با ارائه ارز دولتی توانسته است نقش مناسبی ایفا کند.

وی خاطرنشان ساخت: باید نگاهی جامع به حوزه حمل و نقل شهری به عنوان یکی از مولفه‌های جامعه پویا داشته باشیم چون اگر به دنبال توسعه شهری هستیم باید زیرساخت‌های مناسبی نیز برای حمل و نقل داشته باشیم.
20 درصد از کل ناوگان اتوبوسرانی کلانشهر شیراز نوسازی شد‎   

یکی از اصلی ترین رویکردهای شورای پنجم توسعه حمل و نقل عمومی است

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز نیزدر آیین ورود 185 دستگاه اتوبوس جدید به چرخه حمل و نقل عمومی شیراز گفت: یکی از اصلی ترین رویکردهای شورای پنجم توسعه حمل و نقل عمومی است و در این راستا علاوه بر تکمیل و توسعه خطوط مترو و افزایش کمی و کیفی ناوگان اتوبوسرانی درصدد هوشمندسازی ترافیک و ایجاد خطوط BRT هستیم.

دکتر قائدی ارزش هر یک از اتوبوس های جدید را بیش از یک میلیارد تومان دانست و افزود: تلاش داریم با تعامل بین مدیریت شهری و دولت بتوانیم با تخصیص یارانه بخشی از مشکلات رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی را مرتفع کنیم.

وی خاطرنشان ساخت: امیدوارم با توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، شهروندان بیش از گذشته به استفاده از این ناوگان ترغیب شوند.


در حال حاضر یک هزار اتوبوس در شیراز به شهروندان خدمت رسانی می کنند

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر درون شهری شهرداری شیراز نیز در این آیین گفت: در حال حاضر یک هزار اتوبوس در شیراز به شهروندان خدمت رسانی می کنند که با ورود بیش از 185 دستگاه اتوبوس با بالاترین استاندارد‌های روز دنیا به سیستم حمل و نقل عمومی شیراز شاهد کاهش عمر متوسط ناوگان اتوبوسرانی از 5/10 سال به 5/6 سال خواهیم بود.

20 درصد از کل ناوگان اتوبوسرانی کلانشهر شیراز نوسازی شد‎ 

مهندس ناصری با تاکید بر این‌که از سال 90 تاکنون دولت هیچگونه اتوبوسی به شیراز نداده، اضافه کرد: امید است که با تعامل سازنده دولت با شهرداری شاهد کاهش حجم مطالبات باشیم.

وی در خصوص نحوه پرداخت تسهیلات به به رانندگان اتوبوس نیز گفت:  بیش از 70 درصد قیمت اتوبوس به صورت یارانه و تسهیلات دولتی پرداخته شده و 30 درصد نیز تنها با 10 درصد نقد توسط مالک و مابقی به صورت تسهیلات 10 ساله توسط استفاده کننده پرداخت خواهد شد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز ناصری با اشاره به برخی از مشکلات سیستم حمل و نقل شهری افزود:  بیش از 3 سال است که دولت یارانه حمل و نقل را پرداخت نکرده و پنج سال است که مشکلات بیمه‌ای رانندگان اتوبوس، تاکسی و وانت بارها حل نشده است و این در حالی است که یارانه‌ها باید با مدیریت بهتر پرداخت شود.
20 درصد از کل ناوگان اتوبوسرانی کلانشهر شیراز نوسازی شد‎ 

ناصری در خصوص انتظارات ارائه خدمات‌دهندگان حمل و نقل شهری گفت: قیمت‌گذاری سوخت تاکسی‌ها با خودرو های شخصی برابری می‌کند و باید به این افراد نیز تسهیلات مناسبی پرداخت شود تا امکان خدمات بهتر عمومی فراهم شود.

s

نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :        

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter