برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز شنبه 5 بهمن 1398   برابر با  :    25/1/2020  میلادی    مصادف با :    1441/5/29  قمری

معاون وزیر راه و شهرسازی 

 شهر صدرا در آینده نزدیک به یکی از شهرهای 
نمونه استان فارس تبدیل خواهد شد

گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎ 


 
پروژه‌های عمرانی شرکت عمران شهر جدید صدرا به مناسبت هفته دولت  افتتاح و کلنگ زنی شد.

عملیات اجرایی برخی پروژه های شرکت عمران شهر جدید صدرا روز گذشته آغاز شد و برخی دیگر افتتاح گردید. این پروژه ها شامل خط انتقال فاضلاب در غرب صدرا، طرح و ساخت تصفیه‌خانه و پکیج پیش‌ساخته در شرق صدرا، مسجد فاطمه الزهرا (س) در سایت مسکن مهر مدیریت توسعه گر، ۶ باب واحد تجاری در سایت مسکن سیمان فارس و خوزستان و مدرسه ۱۲ کلاسه قوام الدین شیرازی در فاز ۲ با حضور طاهرخوانی معاون وزیر راه و شهرسازی، تبادار استاندار فارس، حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا و برخی مقامات کشوری و استانی دیگر گشایش یافت.

گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎ 

در حاشیه بهره‌برداری از پروژه‌های هفته دولت، معاون وزیر راه و شهرسازی در سخنانی با بیان اینکه مسیر توسعه در شهر جدید صدرا شتاب گرفته است، اظهار داشت: حجم عملیات عمرانی در شهر جدید صدرا به میزانی است که انتظار می‌رود در پایان دولت دوازدهم این شهر را به‌عنوان یک شهر پایدار و برخوردار از استانداردهای ملی در کشور معرفی کنیم.

گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎ 

حبیب الله طاهرخوانی با تأکید بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی افزود: عملیات عمرانی بسیاری در شهر جدید صدرا در حالی انجام می‌شود که هزینه آن تماماً از محل منابع داخلی شرکت عمران تأمین‌شده و یک ریال از منابع دولتی در آن به کار نرفته است.

گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎ 

این مقام مسؤول تأکید کرد: چشم‌انداز شهر جدید صدرا کاملاً روشن و مثبت است و می‌توان با اطمینان گفت که این شهر در آینده نزدیک به یکی از شهرهای برتر و نمونه استان فارس تبدیل خواهد شد.

وی همچنین گفت: امسال کار ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی را در شهرهای جدید آغاز خواهیم کرد و این کار بزرگ بدون تصدی‌گری دولت و تنها با استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی انجام خواهد گرفت.

طاهرخوانی به مسکن مهر نیز اشاره کرد و اظهار داشت: در کل کشور نیاز به ۱۱ هزار میلیارد تومان برای هزینه در زیرساخت‌ها در مسکن مهر است و هنوز کار دولت در این حوزه به پایان نرسیده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: به‌هرحال کمبودهای جدی در سایت‌های مسکن مهر وجود دارد تا بتوانیم این سایت‌ها را برای یک زندگی سطح متوسط شهری، به حد استاندارد برسانیم گرچه دولت در زمینه احداث خدمات و زیرساخت‌ها عملکرد ویژه‌ای داشته است.

استاندار فارس نیز در این آئین اظهار داشت: امروز فعالیتی بیش از گذشته در صدرا مشاهده می‌شود و سرعت ساخت پروژه‌ها در این شهر جدید می‌تواند الگویی برای تمام استان باشد که از معاونت فنی استانداری می‌خواهیم که این الگو را جهت فرهنگ‌سازی به سایر نقاط نیز تعمیم دهد.

اسماعیل تبادار افزود: شهر جدید صدرا در آینده بر اساس اهداف اصلی ساخته خواهد شد و در این راستا حتماً باید بخش خصوصی را فعال کرد.

گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎ 

مقام عالی دولت در فارس با بیان اینکه پروژه‌های مهم دیگر صدرا مانند پروژه تنگ قره پیری را انتظار داریم در کم‌ترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسد، افزود: مجموعه استانداری برای تکمیل پروژه‌ها در کنار شرکت عمران صدرا خواهد بود.

استاندار فارس در مورد مسکن مهر صدرا نیز گفت: با ساخت هزار واحد باقی‌مانده امید است که پرونده مسکن مهر بسته شود اما پرونده خدمات آن همچنان مفتوح باشد. تبادار همچنین خواستار استفاده از آب تصفیه‌خانه صدرا برای آبیاری فضای سبز شد و افزود: از این پساب باید نهایت استفاده را برای آبیاری درختان و فضای سبز برد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرانیز در این مراسم ضمن اشاره به کیفیت بالای پروژه های در حال اجرا در شهر صدرا اظهار داشت: امروز سبد متنوعی از خدمتگزاری در شهر جدید صدرا را شاهد هستیم که پروژه‌ها با سرعت‌بالا به بهره‌برداری می‌رسد. خلیل حاجی پور افزود: به‌عنوان نمونه مجموعه ۱۲ کلاسه آموزشگاه قوام الدین امروز در حالی افتتاح می‌شود که تنها ۱۰۰ روز از کلنگ زنی آن گذشته و به لحاظ زمانی در اتمام پروژه، در نوع خود یک رکورد در کشور محسوب می‌شود.

این مقام مسؤول همچنین گفت: فاز نخست تصفیه‌خانه لوکال صدرا امروز گشایش یافت و دستور آغاز به کار فاز ۲ نیز صادر شد و امید است تا ۲۲ بهمن امسال نیز به بهره‌برداری برسد.

وی با بیان اینکه صدرا تبدیل به یک کارگاه عمرانی شده است، افزود: امروز می‌توان ادعا کرد که شرکت عمران شهر جدید صدرا به دلیل انجام و اجرای پروژه‌های متعدد، عمرانی‌ترین دستگاه استان فارس است و این یک ادعای تنها نیست.

حاجی پور تصریح کرد: آزادراه صدرا-دوکوهک تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید و تلاش بر این است که آزادراه صدرا به باجگاه نیز در نیمه نخست سال آینده گشایش یابد.

این مقام مسؤول همچنین به مسکن مهر صدرا اشاره کرد و گفت: با افتتاح ۵۷۰ واحد مسکن مهر صدرا، تنها هزار واحد دیگر از مسکن مهر باقی‌مانده که ۵۰۰ واحد آن تا آخر امسال و ۵۰۰ واحد دیگر نیز سال آینده تحویل متقاضیان خواهد شد و تلاش بر این است که تا نیمه نخست سال ۹۸، پرونده مسکن مهر در صدرا بسته شود.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا هزینه پروژه‌های گشایش‌یافته هفته دولت در این شهر را ۱۵۰ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: میزان هزینه پروژه‌هایی که امروز کلنگ زنی شد نیز ۱۲۶ میلیارد تومان برآورد می‌شود.
                                                                          
 *جزئیات پروژه‌های افتتاحی

یکی از پروژه‌هایی که روز گذشته در صدرا گشایش یافت مسکن مهر بناسازان رمضان بود. این پروژه با ۱۹۴ هزار و ۷۳۷ مترمربع زیربنا با هزینه بالغ‌بر ۳۵۷ میلیارد ریال در ۱۰۰ بلوک به بهره‌برداری رسید.

گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎ 

پروژه دیگر ۷۴۰ واحد مسکن مهر خودمالک صدرا بود که با اعتبار ۳۲۲ میلیارد ریال در ۸ هزار و ۷۸۸ واحد امروز گشایش یافت.

گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎ 
گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎ 
گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎ 

مجموعه مسکونی مشارکتی آسمان صدرا نیز با ۶۵۶ واحد با اعتبار بالغ‌بر ۷۰۰ میلیارد ریال گشایش یافت. در ضمن عملیات اجرایی فازهای ۳ و ۴ این پروژه نیز در ۸۰۰ واحد و با هزینه هزار میلیارد ریال آغاز شد.

گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎ 

همچنین خط انتقال فاضلاب غرب صدرا نیز با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال به طول ۳۳۰۰ متر گشایش یافت. ضمن اینکه طراحی و ساخت پکیج پیش‌ساخته در غرب شهر صدرا نیز با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال با حجم ۳ هزار مترمکعب به بهره‌برداری رسید.

گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎ 

مسجد فاطمه الزهرا (س) در سایت مسکن مهر مدیریت توسعه گر نیز ازجمله پروژه‌های افتتاحی بود که با اعتبار ۸ میلیارد ریال در مساحت ۸۶۷ مترمربع با زیربنای ۵۶۴ مترمربع به بهره‌برداری رسید.

گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎ 
گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎ ۶ باب واحد تجاری در سایت مسکن سیمان فارس و خوزستان نیز با اعتبار بالغ‌بر ۷ میلیارد ریال به صورت شالوده محور در زمینی به مساحت ۳۹۱ مترمربع با زیربنای ۲۸۰ مترمربع دارای ۶ باب مغازه امروز در صدرا گشایش یافت.

مدرسه ۱۲ کلاسه قوام الدین شیرازی نیز با اعتبار بالغ‌بر ۳۰ میلیارد ریال با مساحت ۳ هزار و ۹۱۳ مترمربع با هزار و ۵۰۰ مترمربع زیربنا در ۳ طبقه آموزشی و ساختمانی مجزا به بهره‌برداری رسید.

گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎ 

گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎ 

کلنگ زنی ۳ زمین ورزشی

 در این مراسم همچنین کلنگ عملیات اجرایی ۳ قطعه زمین ورزشی در صدرا نیز به زمین خورد.

گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎ 
گشایش پروژه های ۵۳۶ میلیارد ریالی شرکت عمران شهر جدید صدرا ‎ 

 این ۳ زمین با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال ساخته خواهد شد و بهمن‌ماه امسال نیز به بهره‌برداری خواهدرسید و بدین ترتیب جمع هزینه‌های انجام‌شده مسکن مهر (سه‌جانبه) بالغ‌بر ۳۸۴ میلیارد ریال، جمع هزینه انجام‌شده پروژه‌های روبنایی و زیربنایی بالغ‌بر ۱۵۲ میلیارد ریال، جمع هزینه پروژه کلنگ زنی بالغ‌بر ۱۵ میلیارد ریال و جمع کل روبنایی و زیربنایی و مسکن مهر صدرا نیز بالغ‌بر ۵۳۶ میلیارد ریال برآورد شده است.


 s

نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :        

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter