برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز شنبه 5 بهمن 1398   برابر با  :    25/1/2020  میلادی    مصادف با :    1441/5/29  قمری
 

افتتاح مرکز همایش‌های شهر شیراز در منطقه تاریخی فرهنگی


مرکز همایش‌های شهر شیراز به بهره‌برداری رسیدشهردار:

 به اندازه عمر شهردای شیراز زیرساخت فرهنگی ایجاد شده است

شهردار شیراز با بیان اینکه به اندازه عمر شهرداری زیرساخت فرهنگی در این کلان شهر ایجاد شده است گفت: نخستین مرکز تخصصی گردشگری مذهبی شیراز هفته آینده در خیابان ۹ دی برای توسعه دانش بنیان گردشگری مذهبی افتتاح می‌شود.

مرکز همایش‌های شهر شیراز به بهره‌برداری رسید

مرکز همایش‌های شهرداری شیراز در منطقه تاریخی فرهنگی با ظرفیت ۵۵۰ نفر شامل یک سالن مرکزی و دو سالن جانبی افتتاح شد.

علیرضا پاک‌فطرت در مراسم افتتاح مرکز همایش‌های شهر شیراز با اشاره به وضعیت گذشته و تاسف‌بار محل ساخت این مرکز اظهار داشت: این مکان پیش از این در پنج سال گذشته به یک زباله‌دانی و محل معتادان تبدیل شده بود که با درایت یکی از شرکت‌های وزرات دفاع در قالب مجموعه بین‌الحرمین با همکاری شهرداری شیراز وضعیت اجرایی به خود گرفت.

مرکز همایش‌های شهر شیراز به بهره‌برداری رسید

وی افزود: در این مجموعه هشت هکتاری، علاوه بر ایجاد اماکن تجاری و اداری یک هتل با 60 اتاق که از آن نیز به عنوان زائرسرا استفاده می‌شود در حال ساخت است.

شهردار شیراز با اشاره به ساخت مجموعه بزرگ ورزشی به همراه استخر و رستوران در بین‌الحرمین شیراز گفت: این مجموعه دو هزار پارک برای خودروها گنجایش دارد که در این زمینه نیز مشکلی برای زائران و استفاده کنندگان از مجموعه بین‌الحرمین و مکان‌های فرهنگی آن نیست.

پاک‌فطرت با اشاره به عملکرد مناسب شورای چهارم شیراز در زمینه فرهنگی خاطرنشان کرد: برخی می‌گویند بودجه فرهنگی 100 یا 200 میلیارد تومانی برای چه بوده و کجاست و این در حالی است که باید اعلام کرد این بودجه نه برای سخنرانی و نه مجالس عزاداری است، بلکه اینها برای زیرساخت عمرانی فرهنگی است و آمار آن نیز مشخص است.

وی به عملکرد شهرداری شیراز در بخش فرهنگی اشاره کرد و گفت: مساحت فرهنگسراها در پنج سال گذشته 11 هزار و 500 مترمربع بوده که 15 هزار و 140مترمربع به آن اضافه شده است.

شهردار شیراز افزود: همچنین در پنج سال گذشته تعداد سالن‌های ورزشی پنج عدد بوده که امروز به 12 سالن رسیده و سرانه فضای سبز نیز از 14.5متر مربع به 21 متر رسیده و 10 باغ خانواده نیز ایجاد شده است.

پاک فطرت ادامه داد: همچین به همت شورای اسلامی و شهرداری شیراز 10خانه محله و چهار مرکز مشاوره خانواده ساخته شده است که در این مراکز با مشاوره، بسیاری از طلاق منصرف شده‌اند.

وی از اضافه شدن یک باغ هنر بزرگ به باغ هنر موجود در شیراز خبرداد و افزود: در باغ هنر جدید آن طور فضا وسعت دارد که تمام هنرمندان بتوانند در آن آثار خود را به نمایش بگذارند.

شهردار شیراز با تاکید بر اینکه اقتصاد شیراز گردشگری است خاطرنشان کرد: شیراز شهر خدماتی و گردشگری، مذهبی، تاریخی و درمانی است و باید از ظرفیت موجود در آن استفاده کرد.

پاک‌فطرت همچنین به بسته بودن برخی سالن‌های جلسات اداره‌ها و نهادهای سطح شهر به روی مردم  انتقاد کرد و گفت: مشکل ما این است درب سالن‌ها بسته است, سالن به اندازه کافی داریم ولی سالن را در اختیار مردم قرار نمی‌دهند و نمی‌دانیم چه کسی باید بخشنامه کند.

مرکز همایش‌های شهر شیراز به بهره‌برداری رسید

وی با اشاره به اینکه امیدواریم درب مرکز همایش‌های شهرداری شیراز هر روز به روی تشکل‌ها و نهادهای مختلف در برگزاری برنامه‌ها باز باشد خاطرنشان کرد: هدف شهرداری ایجاد وحدت است و این مهم باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

شهردار شیراز با اشاره به اینکه در موضوع دیوار مهربانی عده‌ای به دنبال سوء استفاده بودند گفت: امروز سرای مهربانی و همچنین سرای یار مهربان در شیراز راه‌اندازی شده و شش پایگاه دیگر نیز راه‌اندازی می‌شود.

پاک‌فطرت با بیان اینکه مددسرای مهربانی و محل کارتن خواب‌ها نیز با 40 تخت ویژه آقایان و در راه ماندگان توسط شهرداری شیراز راه افتاده و برای خانم‌ها نیز راه‌اندازی می‌شود افزود: آدرس این مرکز در اختیار بیمارستا‌ها و کلانتری‌‌ها قرار گرفته تا افرادی که در راه مانده‌اند به این مراکز دعوت و شب غذای گرم بخورند.

وی خاطرنشان کرد: امروز مهربانی کردن در شیراز مورد تاکید است و ارتقای فارس و به قله رساندن شیراز هدفی مهم است و دلیلی بر مرزبندی سیاسی و خط و نشان کشیدن نیست.

شهردار شیراز گفت: به عنوان یک کارشناس، عملیاتی شدن اجرای سدتنگ سرخ را برای شیراز بسیار ضروری دانستیم اما آن را سیاسی کردند و اجرایی نشد.

پاک فطرت خواستار وحدت و همدلی مسئولان برای پیشرفت و آبادانی شهر شیراز و استان فارس شد.


 

مرکز همایش‌های شهر شیراز به بهره‌برداری رسید
مرکز همایش‌های شهر شیراز به بهره‌برداری رسید
مرکز همایش‌های شهر شیراز به بهره‌برداری رسید
مرکز همایش‌های شهر شیراز به بهره‌برداری رسید
مرکز همایش‌های شهر شیراز به بهره‌برداری رسید
مرکز همایش‌های شهر شیراز به بهره‌برداری رسید  
مرکز همایش‌های شهر شیراز به بهره‌برداری رسید
مرکز همایش‌های شهر شیراز به بهره‌برداری رسید
مرکز همایش‌های شهر شیراز به بهره‌برداری رسیدs

نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :        

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter