برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز یکشنبه 4 اسفند 1398   برابر با  :    23/2/2020  میلادی    مصادف با :    1441/6/28  قمری

شهردار منطقه نه شیراز


پنجاه و هشت پروژه با اعتبار عمرانی 180 میلیارد ریال در سطح منطقه در حال اجرا است58پروژه با اعتبار عمرانی 180 میلیارد ریال در سطح منطقه در حال اجرا است

مطبوعات فارس / احمد زاده شهردار منطقه 9 با بیان این مطلب درحاشیه بازدید از پروژه عمرانی و فرهنگی سطح منطقه  گفت:  طول بلوار  طلائیه 12 کیلومتر است که فاز اول این پروژه در سال 92 افتتاح شد و تا کنون 10 کیلومتر از این مسیر به اتمام رسیده است  و 2 کیلومتر باقی مانده در حال تملک مورد مسیرها و در حال ساخت است.

58پروژه با اعتبار عمرانی 180 میلیارد ریال در سطح منطقه در حال اجرا است

بهنام احمد زاده افزود:  حداث بلوار طلائیه  علاوه بر آن کمکی است برای افزایش ایمنی و امنیت شهرونداندر شهرک های این بلوار ایجاده کرده است  ابراز داشت:  بلوار طلائیه نه تنها بحث های ترافیکی را ساماندهی کرده است از نظر امنیتی و اجتماعی و فرهنگی تاثیرات مثبتی بر شهرک های اطراف بلوار ایجاد کرده است.

شهردار منطه 9اظهار داشت: برای اولین بار از خاک غنی شده در رفوژ وسط بلوار طلاییه در سطح منطقه  استفاده شده است.

وی با بیان اینکه در راستایی تامین امنیت  عابران پیاده  که قصد عبور از کمربندی را دارند پل های هوایی نصب شده است  بیان داشت:  تمام شهرک های منطقه 9 که در مجاورت کمربندی شیراز قرار دارند دارای پل های رمپی هستند تا امکان استفاده برای عابران پیاده،معلولین و غیره  فراهم شود  که بر طبق آمار تعداد کشته های عابر پیاده در این مسیر کاهش محسوسی داشته است همچنین نصب 3 پل دیگر در شهرک بهاران،سر پشمه شیشه و  حجت آباد در حال انجام است.

58پروژه با اعتبار عمرانی 180 میلیارد ریال در سطح منطقه در حال اجرا است

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر متولی کمربندی با اداره راه و شهرسازی استان است بیان داشت: جهت رفع مشکل تردد عابران پیاده علاوه بر نصب پل های عابر پیاده رمپی یک زیر گذر روروی بلوار نواب توسط حوزه معاونت حمل و نقل شهرداری در حال احداث می باشد و  نصب یک پل عابر پیاده دیگر در منطقه مهدی آباد تا اخر سال مراحل ساخت را شروع می کند.

وی با بیان اینکه 25 پروژه  شاخص عمرانی ،فرهنگی و ورزشی در سطح منطقه در حال انجام است عنوان کرد:نزدیک به 58 پروژه بزرگ و کوچک با پیشرفت فیزیکی 70 درصد   در سطح منطقه با اعتبار 18 میلیارد تومان  در حال انجام است که هزینه های تملک در مسیر پروژه های  حدود 22 میلیارد تومان در نظر گرفته شده  است.

58پروژه با اعتبار عمرانی 180 میلیارد ریال در سطح منطقه در حال اجرا است

شهردار منطقه 9 شهرداری شیراز تصریح کرد: پل‌های حجت‌آباد و سجادیه با هزینه‌ای افزون‌ بر 12 میلیارد تومان، فرهنگسرای فرزانگان در زمینی به مساحت 3 هزار و 500 مترمربع و 4 میلیارد و 100 میلیون تومان اعتبار و خیابان شهیدان پوربهمن، 35 متری سامان و بلوار خرمشهر با اعتباری بالغ‌بر 4 میلیارد و 100 میلیون تومان از دیگر طرح‌هایی است که به‌ زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

احمدزاده بیان داشت: مجموعه چندمنظوره مهدی‌آباد، ساختمان آتش‌نشانی، محوطه‌سازی امامزاده سید صادق (ع)، پل‌های عابر پیاده، ساختمان صیانت از خانواده، زمین‌های چمن بهاران، میانرود و حجت‌آباد و نیز پیاده‌روسازی و طرح هندسی مهدی‌آباد و جدول‌گذاری و زیرسازی درمجموع با اعتبار 4 میلیارد و 200 میلیون تومان از دیگر طرح‌هایی بوده که در این منطقه اجرایی شده است.

وی اضافه کرد: به‌ منظور تقویت بنیه مالی شهرداری و ایجاد درآمد پایدار عملیات اجرایی رستوران چندطبقه به مساحت 4 هزار مترمربع سال آینده آغاز می‌شود و با اجرایی شدن آن زمینه رفاه گردشگران و شهروندان این منطقه فراهم می‌شود.

بهره برداری 8 هکتار  ز پروژه  بزرگ چنار راهدار تا پایان سال جاری

 احمد زاده اظهار داشت: احداث  پروژه عظیم تفرجگاهی چنار راهدار  که طولانی ترین تفرجگاه حاشیه ای است  در کنار رودخانه چنار راهدار در ابتدای ورودی جاده بوشهر در حال انجام است.   طول کل مسیر رودخانه 14 کیلومتر است که 7 تا 8 هکتاراز آن  تا پایان ساده مورد بهره برداری قرار می گیرد و قسمت های دیگر در فاز های بعدی   با تملک های که شهرداری انجام داده و طراحی شده است در حال انجام است.
 احمد زاده بیان داشت: 7 پل باید در طول روخانه چناراهدار نصب گردد که تا کنون شهرداری 4 پل را احداث کرده و 2 پل سجادیه و مهدی آباد   نیز مراحل پایانی را طی می کند .

احداث فرهنگسراهای بزرگ مقایس در سطح منطقه 9


شهردار منطقه 9 با اشاره به ساخت فرهنگسرای منطقه 9 به مساحت 3 هزار و 500 متر مربع در شهرک فرزانگان گفت: این فرهنگسرا بزرگ مقایس  طی یک سال و نیم آینده به بهره برداری می رسد همچنین ساختمان اداری شهرداری منطقه نیز در مجاورت این فرهنگسرای دارای 40 درصد پیشرفت فیزیکی است .

احمد زاده بیان داشت: با وجود ساخت ها سازه های مسکونی در شهرک های اطراف کمربندی و تامین زیر ساخت ها توسط شهرداری نیازمند حضور خدمات درمانی،اموزش و بانک ها هستیم تا مردم این منطقه بتواند از خدمات شهری برخودار باشند.

تخریب  و جمع آوری بیش از 90 درصد از کارگاه های تیرچه و بلوک

احمد زاده  با بیان اینکه در سطح منطقه دیگر خبری از ساخت و سازع های غیر مجاز و شب سازی  نیست و تخلفات شامل اضافه بنا است ابراز داشت: تا کنون بیش از 90 درصد کارگاه ها تیرچه و بلوک جمع آوری و تخریب شده است و مابقی را بعد از اتمام مهلت قانونی کمیسیون ماده 100  طی 2 تا 3 ماه آینده تخریب و جمع آوری خواهیم کرد.

وی از حداث 4 زمین چمن مصنوعی در شهرک های  احمد اباد، هویزه، بلوار پرتو واقع در شهرک بهارستان، شهرک اتوبوسرانی با هزینه اجرایی 1 میلیارد و 200 میلیون تومان  خبر داد و گفت: در حال حاضر زمین چمن مصنوعی احمد آباد به بهره برداری رسیده است.

شهردار منطقه 9 شهرداری شیراز توجه به بهداشت محیط را از دیگر اولویت‌های این منطقه دانست و افزود: در راستایی  ساماندهی و خارج کردن مشاغل مزاحم از مجموع 40 تا 50 دامداری که در  در سطح  این منطقه فعالیت داشتند  دیگر دامداری وجود ندارد.

احمد زاده با اشاره به طرح  60 متری توسعه جنوب و طرح تفضیلی سال 81 شهرداری شیراز گفت: در این طرح جنوب رودخانه چنار راهدار حدفاصل پل دلاورانِ شهرک بهارستان تا شماره گذاری واقع ورودی شیراز در ابتدای بلوار امیر کبیر به طول 5 در حال اجرا می باشد.

حدفاصل شهرک فرزانگان تا مهدی آباد با مشکل فاضلاب  رودخانه مواجه هستند

شهردار منطقه در جریان بازدید از پروژه های عمرانی این منطقه با  اشاره به مشکل فاضلاب  رودخانه از شهرک فرزانگان تا انتهای مهدی آباد گفت: اداره اب و فاضلاب باید برای رفع مشکل بهداشتی و رفع بوی مشمیز کننده این منطقه اقدامات مناسبی  را انجام دهد.

 احمد زاده با اشاره به جمع آوری وانت بارهای سیار میوه فروش در زیر تقاطع غیر همسطح عدالت گفت: ایجاد فضای سبز، زیبا سازی و نورپردازی تقاطع غیر همسطح عدالت با هزینه ای بالغ بر 500 میلیون تومان در پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.

اولویت اصلی ،ایجاد زیر ساخت ها است

وی با اشاره به زیر سازی مسیرهای دسترسی در خیابان های اصلی شهرک های اطراف کمربنی گفت: اولویت اصلی این منطقه ایجاد زیر ساخت ها برای راههای دسترسی است تا بتوانیم در سال اینده شروع به اسفالت کوچه ها باقی مانده در سطح منطقه نمایم.

 احداث و پایان فعالیت عمرانی فرهنگسرای پرتو در بلوار پرتو با مساحت 620 متر مربع زیر بنا و بهره برداری از یک زمین چمن مصنوعی در کنار این مجموعه فرهنگی و احداث کتابخانه رضوان  و ساختمان اورژانس و مرکز آتش نشانی بزرگ مقایس در شهرک بهارستان ، ابتدای بلوار گل محمدی از جمله های پروژه های عمرانی و فرهنگی منطقه  بود که مورد بازید خبرنگار قرار گرفت.

 شهردار منطقه 9  گفت: اب توجه به مصوبات شورای اسلامی شهر شیراز، شهرداری منطقه 9 جهت حفظ و حراست از مراکز فرهنگی و مذهبی اقدام به تهیه طرح توسعه  حرم مطهر امامزاده سید صادق (ع)  با هزینه بالغ بر یک میلیارد و 500 ملیون تومان کرده است.

58پروژه با اعتبار عمرانی 180 میلیارد ریال در سطح منطقه در حال اجرا است

وی اضافه کرد : طبق طرح تفصیلی، خیابان 20 متری شرق امام زاده به طول 400 متر با هزینه ای بالغ بر 15میلیارد ریال آزادسازی مسیر صورت گرفت. مهندس احمد زاده اجرای این طرح را از ضرورتهای توانمند سازی شهرک محروم مهدی آباد ذکر و عنوان کرد: بقعه امامزاده سید صادق(ع) از نوادگان امام موسی کاظم(ع) به دلیل کرامات بسیار در بین مردم از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

بهسازی و احداث پروژه های تفریحی و فضای سبز در طول 22 کیلومتر از رودخانه چنار راهدار

مدیر فنی پروژه چنار راهدار در جمع خبرنگاران  نیز گفت: مجموع  تفریحی گردشگری چنار راهدار شیراز که شامل 200 هکتار فضای سبز و پارک و مجموعه گردشگری است با محوریت بهسازی مسیر رودخانه است به طول 22 کیلومتر از بند انحرافی چنار راهدار تا سلطان آباد در حال ساماندهی است  که با هدف جهت کنترل سیلاب فصلی و هدر رفت آب و تثبت زمین های مجاور رودخانه در حال انجام است.

 خادم زاده خاطر نشان کرد: در حال حاضرسه فاز از طرح ساماندهی انجام شده است و به طول تقریبی 600 متر و با هزینه یک میلیارد و 500 میلیون تومان به بهره برداری رسیده است. پروژه  احداث پارک چنا رراهدار است که با مساحت  یک هکتار و پیشرفت فیزیکی 95 درصد انجام شده است با هزینه بالغ بر 2 میلیارد تومان  در حال انجام است.

وی عنوان کرد:احداث پارک غربی چنار راهدار با پیشرفت فیزیکی 50 درصد و اعتبار یک و نیم میلیارد تومان با مساحت 8 هزار متر مربع و تلفیقی از معماری سنتی و مدرن در حال انجام است و سعی شده است در طراحی و اجر پارک های بند انحرافی چنار راهدار از سوخت ها و انرژی  خورشیدی استفاده شود.

   خادم زاده بیان داشت: در طول مسیر نیز از 17 شیب شکن برای کنترل سیلاب های فصلی و ایجاد دریاچه مصنوعی به مساحت 4 تا 5 هزار متر مربع در طول مسیر  رودخانه  بند چنار راهدار در حال انجام است. که 2 شب با پیشرفت فیزیکی خوبی در حال انجام است.سعی شده شیب رودخانه در طراحی باعث ثبات اب رودخانه شود.و می توان گفت در طول 3 تا 4 سال اینده امکان قایق سورای نیز فراهم شود.

 مدیر پروژه ابراز داشت: پروژه نمازخانه و مجموعه فرهنگی و دایره معارف قرانی  چنار راهدار نیز در مجموعه دیده شده است تا مکان های برای با پیشرفت فیزیکی 40 درصد و هزینه تقریبی یک میلیارد تومان در حال انجام است و پروژه ای که درشرف انجام است  بهسازی مسیر دسترسی به پارک چنار راهدار است در فاز این پروژه در حال انجام است.


 

  پروژه های در حال ساخت به روایت تصویر

58پروژه با اعتبار عمرانی 180 میلیارد ریال در سطح منطقه در حال اجرا است
58پروژه با اعتبار عمرانی 180 میلیارد ریال در سطح منطقه در حال اجرا است
58پروژه با اعتبار عمرانی 180 میلیارد ریال در سطح منطقه در حال اجرا است
58پروژه با اعتبار عمرانی 180 میلیارد ریال در سطح منطقه در حال اجرا است
58پروژه با اعتبار عمرانی 180 میلیارد ریال در سطح منطقه در حال اجرا است
58پروژه با اعتبار عمرانی 180 میلیارد ریال در سطح منطقه در حال اجرا است
58پروژه با اعتبار عمرانی 180 میلیارد ریال در سطح منطقه در حال اجرا است
58پروژه با اعتبار عمرانی 180 میلیارد ریال در سطح منطقه در حال اجرا است
58پروژه با اعتبار عمرانی 180 میلیارد ریال در سطح منطقه در حال اجرا است
58پروژه با اعتبار عمرانی 180 میلیارد ریال در سطح منطقه در حال اجرا است
58پروژه با اعتبار عمرانی 180 میلیارد ریال در سطح منطقه در حال اجرا است


s

نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :        

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter