برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز دوشنبه 28 بهمن 1398   برابر با  :    17/2/2020  میلادی    مصادف با :    1441/6/22  قمری

جشنواره "مهر خدمت" به منظور ارتقای کیفیت خدمات شهرداری شیراز برگزار می‌شود


جشنواره "مهر خدمت" به منظور ارتقای کیفیت خدمات شهرداری شیراز برگزار می‌شود

شهردار شیراز برگزاری جشنواره "مهر خدمت" را سبب ارتقای کیفیت خدمات شهرداری شیراز دانست و گفت: مدیران باید زمینه رشد و افزایش توانمندی کارکنان خود را فراهم سازند. *شهردار شیراز برگزاری جشنواره "مهر خدمت" را سبب ارتقای کیفیت خدمات شهرداری شیراز دانست و گفت: مدیران باید زمینه رشد و افزایش توانمندی کارکنان خود را فراهم سازند.   

علیرضا پاک‌فطرت در آئین پایانی چهارمین جشنواره مهر خدمت با بیان اینکه برگزاری این جشنواره سبب ارتقای کیفیت خدمات شهرداری شیراز می‌‌شود، اظهار داشت: مدیران باید زمینه رشد و افزایش توانمندی کارکنان خود را فراهم سازند که برگزاری جشنواره مهر خدمت اقدامی در این راستاست.

جشنواره "مهر خدمت" به منظور ارتقای کیفیت خدمات شهرداری شیراز برگزار می‌شود

وی افزود: از کارکنان شهرداری شیراز که در زمان کنونی که کشور با رکود اقتصادی مواجه است بار فرهنگی و اقتصادی اداره شهر را به دوش می‌کشند و اجازه نداده‌اند آثار این رکود به شهرداری برسد تشکر می‌کنم.

شهردار شیراز با ابراز امیدواری از اینکه جشنواره مهر خدمت هر سال بهتر از سال گذشته برگزار شود خاطرنشان کرد: امیدوارم هر سال این جشنواره با عدالت بیشتر به انتخاب کارکنان برتر شهرداری شیراز منجر شود.

پاک‌فطرت با بیان اینکه سال گذشته شهرداری شیراز برای جذب نیروی انسانی آزمونی جامع و خوب برگزار کرد و نیروهای توانمندی جذب شدند تصریح کرد: امیدوارم این نیروهای جدید با حمایت مدیران رشد یابند و برگزاری این جشنواره سبب شود نیروهای توانمند، دلسوز و موفق استان فارس در دیگر استان‌های کشور نیز خدمات ارزنده ارائه دهند.

وی با اشاره به اینکه پست و مقامی که هر کارمند و نیروی شهرداری شیراز در اختیار دارد فرصتی است که باید برای خدمت بهتر به مردم از آن استفاده شود گفت: حتی اگر کم‌کاری و سستی یک کارمند در شهرداری از دید متولیان برگزاری جشنواره مهر خدمت دور بماند خداوند متعال شاهد و ناظر تمام اعمال آنهاست.

جشنواره "مهر خدمت" به منظور ارتقای کیفیت خدمات شهرداری شیراز برگزار می‌شود


شهردار شیراز با بیان اینکه بحث نیروی انسانی، منابع انسانی و سرمایه انسانی در هر سازمانی مهم است خاطرنشان کرد: سرمایه‌های انسانی توانمند و خوب سبب رشد و ارتقای سازمان خود می‌شوند.

پاک‌فطرت با اشاره به اینکه استفاده از نیروهای انسانی متفکر در موفقیت و رشد اقتصادی کشورهای پیشرفته بیشتر از برخورداری از منابع غنی مؤثر است اظهار داشت: نیروهای انسانی با پشتکار زیاد در تحول اقتصادی کشور مؤثرند و به دلیل اهمیت این نقش، از نیروهای انسانی به عنوان سرمایه انسانی یاد می‌شود.

وی با بیان اینکه در چارت سازمانی جدید شهرداری‌ها که توسط سازمان مدیریت تدوین شده و به تصویب وزارت کشور رسیده است مدیریت امور اداری به اداره کل سرمایه انسانی ارتقا یافته است، خاطرنشان کرد: در این چارت حوزه اداری از معاونت اداری- مالی جدا شده و حوزه اقتصادی با حوزه مالی تلفیق شده و اداره کل سرمایه انسانی در زیر مجموعه معاونت برنامه ریزی قرار گرفته که این نشان از اهمیت منابع انسانی دارد.

شهردار شیراز با تأکید بر اینکه شهرداری کلان‌شهری همچون شیراز به نیروهای متفکر، دلسوز و توانمند نیاز دارد تا شهری زیبا در سطح استانداردهای جهانی بسازد، گفت: با توجه به اینکه بزرگترین مشکل استان فارس و شهر شیراز اشتغال است ساختن شیرازی زیبا سبب افزایش گردشگران این شهر می‌شود که رونق اقتصادی و درآمد پایدار را به دنبال دارد.

جشنواره "مهر خدمت" به منظور ارتقای کیفیت خدمات شهرداری شیراز برگزار می‌شود

پاک فطرت با ابراز تأسف از اینکه برخی به این باور نرسیده اند که صنعت گردشگری بهترین راه برون‌رفت استان فارس از مشکلات اقتصادی و بیکاری است خاطرنشان کرد: درآمد بسیاری از شهرهای دنیا از صنعت گردشگری بیش از هزینه‌های آنهاست از این رو حداقل در سال یک بار مبلمان شهری را تغییر می‌دهند و سبب رونق صنعت گردشگری در شهر خود می‌شوند.

وی کارمندان و کارکنان شهرداری را مورد خطاب قرار داد و گفت: کارکنان شهرداری در هر پست و سمتی باشند باید برای ارائه خدمات بهتر به مردم بکوشند و مسئولان برگزاری جشنواره مهر خدمت نیز باید علاوه بر تشویق کارکنان، تنبیهاتی نیز برای کارکنان کم‌کار که در ارائه خدمات اهمال می‌کنند در نظر گیرند.

پاک‌فطرت با بیان اینکه لایحه برگزاری جشنواره مهر خدمت توسط شهرداری شیراز به شورای اسلامی دوره سوم این شهر ارائه شد تصریح کرد: باید لایحه‌ای نیز برای در نظر گرفتن تنبیه برای کارکنانی که تخلف دارند به شورای شهر ارائه شود.

وی با اشاره به اینکه مدیریت هسته گزینش مستقل در شهرداری شیراز ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: پیشنهاد می‌شود هیئت رسیدگی به تخلفات برای نهادی که بیش از 8 هزار نفر نیروی انسانی دارد در همین نهاد تشکیل شود. تاکید بر لزوم تعریف ساختار رشد سازمانی توسط امور اداری شهرداری


نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز بر لزوم تعریف ساختار رشد سازمانی توسط امور اداری شهرداری تاکید کرد.   

جشنواره "مهر خدمت" به منظور ارتقای کیفیت خدمات شهرداری شیراز برگزار می‌شود

محمودرضا طالبان در آئین پایانی چهارمین جشنواره مهر خدمت با اشاره به اینکه شیراز با وجود دارا بودن جایگاه مذهبی، ادبی، تاریخی و غیره تمام ظرفیتهای گردشگری را دارد، بر ضرورت ایجاد دبیرخانه دائمی برگزاری مناسبتهای شهری در شهرداری تاکید کرد و اظهار داشت: این امر باعث می شود برگزاری یادروزهای شهری از حالت غریبانه خارج شود.

وی با بیان اینکه شهرداری شیراز در تمام عرصه هایی که ورود داشته به خوبی عمل کرده است، خاطرنشان کرد: شهرداری باید پرچمدار برگزاری یادمانهای شهری باشد.

نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز با تاکید بر لزوم تعریف ساختار رشد سازمانی توسط امور اداری شهرداری گفت: براساس این ساختار، کارمندان شهرداری باید بدانند که اگر خوب عمل کنند، حتما رشد پیدا می کنند.

طالبان افزود: الگوبرداری از سایر کشورها و تقویت بدنه و کارکنان شهرداری تاثیر زیادی در رشد شهر و افزایش رضایت شهروندان دارد.


هدف از برگزاری جشنواره‌ "مهر خدمت" حفظ کرامت مردم در نظام اداری شهرداری است

معاون اداری مالی شهردار شیراز گفت: چهارمین جشنواره "مهر خدمت" با ارزیابی عملکرد کارکنان و کارمندان شهرداری شیراز در طول سال 93 و معرفی 491 نفر از آنها در این جشنواره به کار خود پایان داد.   

جشنواره "مهر خدمت" به منظور ارتقای کیفیت خدمات شهرداری شیراز برگزار می‌شود

  محمدحسن اسدی در آئین پایانی چهارمین جشنواره "مهر خدمت" که ویژه معرفی کارکنان نمونه شهرداری شیراز است، اظهار داشت: انتخاب نزدیک به 500 نفر از کارمندان برتر در بین بیش از 8 هزار نفر نیروی شهرداری شیراز کار دشواری است.

وی با بیان اینکه اعضای ستاد برگزاری جشنواره مهر خدمت و کمیته اجرایی این جشنواره متشکل از 10 نفر هستند افزود: اعضای این ستاد براساس مصوبه برگزاری جشنواره از مدیریت‌های مختلف شهرداری از جمله مدیریت ارزیابی و بازرسی و رسیدگی به شکایات، مشاور و مدیر حوزه شهردار، معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز، دبیر شورای شهرداران و غیره تعیین شدند.

معاون اداری مالی شهرداری شیراز با اشاره به اینکه اعضای ستاد برگزاری جشنواره مهر خدمت برای انتخاب کارمندان نمونه شهرداری شیراز در طول سال 93 جلسات بسیاری تشکیل دادند، گفت: برای انتخاب کارکنان و کارمندان نمونه 2 هزار امتیاز در نظر گرفته شده بود که یک هزار امتیاز عمومی و یک هزار امتیاز اختصاصی پیش‌بینی شد و شاخص‌های عمومی و اختصاصی مورد ارزشیابی قرار گرفته است.

اسدی با بیان اینکه در بخش امتیاز‌های عمومی شش محور در حوزه تحول اداری و تکریم ارباب رجوع در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: صیانت از حقوق مردم، سلامت اداری، استقرار نظام جامع عملکرد، هوشمندسازی و مدیریت از دیگر شاخص‌های ارزیابی بوده است.

جشنواره "مهر خدمت" به منظور ارتقای کیفیت خدمات شهرداری شیراز برگزار می‌شود

وی هدف از برگزاری چنین جشنواره‌ای را حفظ کرامت مردم در نظام اداری دانست و گفت: شاخص‌های اختصاصی نیز یک هزار امتیاز داشته و نحوه ارائه خدمات کارکنان در سا‌ل‌های مختلف با استفاده از مشاوران بررسی و خروجی آن منجر به نتیجه این جشنواره و معرفی 491 نفر از کارکنان برتر شهرداری شیراز شده است.

معاون اداری مالی شهردار شیراز با اشاره به اینکه در قالب برگزاری این جشنواره ملاک‌هایی همچون عملکردهای مطلوب و یا نامطلوب کارکنان مد نظر بوده است اظهار داشت: این جشنواره منجر به شناسایی افرادی که قابلیت ارتقا دارند، تعیین نیازمندی‌های آموزشی کارکنان، امکان بازنگری مشاغل و ارزش‌یابی کارکنان واحدهای مختلف شده است.

اسدی افزود: پایبندی به اصول و ارزش‌های اسلامی، خلاقیت و نوآوری، ارائه پیشنهادات سازنده، استفاده از فناوری‌های نوین در انجام کار، رعایت نظم و انضباط و قوانین و مقررات، تعامل و روحیه کار گروهی، مشارکت و ادب با همکاران و حفظ و نگهداری اموال بیت‌المال از دیگر شاخص‌های ارزیابی در این جشنواره بوده است.

وی با اشاره به اینکه در جشنواره مهر خدمت سال گذشته بین 5 تا 8 درصد از کل کارکنان به عنوان نمونه انتخاب شدند گفت: در جشنواره امسال نیز 6 و نیم درصد از کارکنان شهرداری به عنوان کارکنان برتر انتخاب شدند.

معاون اداری مالی شهردار شیراز با بیان اینکه از 491 نفر از کارکنان برتر 404 نفر کارمندان مرد و 87 نفر از بانوان بودند، خاطرنشان کرد: این تفاوت آماری بین آقایان و بانوان به این دلیل است که 15 تا 16 درصد از کل کارکنان شهرداری شیراز را بانوان تشکیل می‌دهند.


عکس: محمد احمدی
s

نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :        

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter