برای هرچه بهتر و سریع لود شدن سایت مطبوعات فارس از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید www.matboatfars.com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 سایت عکس - عکس مکث 24  - خبرگزاری عکس - عکسمکث24 - تصویر - عکسهای - عکسمکث - عکسهای روز - عکس مکث - فتو - عکسمکس - ایمج - پیکچر - photo - picture -  عکسمکس24 - image - عکس در مطبوعات - مطبوعات در عکس - عکس و مطبوعات - مطبوعات و عکس - عکس مطبوعات - مطبوعات عکس - خبرگذاری عکس - عکس خبرگزاری - خبرگزاری مطبوعات فارس - خبرگذاری - خبر گزاری - خبر گذاری - عکس خبر - خبر عکس - روزنامه فارس - خبر فارس - عکس فارس - فارس عکس - شیراز عکس - عکس شیراز - خبرگذاری مطبوعات فارس - خبرگزاری مطبوعات فارس - فارس روزنامه - شیراز روزنامه - روزنامه شیراز - خبرگزاری عکس مطبوعات فارس - خبرگذاری عکس مطبوعات فارس - سایت مطبوعات شیراز - مطبوعات شیراز - شیراز مطبوعات - خبرگزاری مطبوعات شیراز - خبرگزاری فارس مطبوعات - خبرگذاری فارس مطبوعات - خبرگزاری سایت فارس - سایت خبری فارس - سایت خبری شیراز - سایت شیراز - شیراز سایت - اخبار فارس - فارس اخبار - اخبار شیراز - شیراز اخبار - خبر شیراز - عکس خبر - خبر عکس - خبرهای فارس - خبرهای شیراز - سایت فارس - خبر فارس - خبرفارس - فارسخبر - خبرشیراز - شیراز خبر - شیرازخبر - فارس خبر - شیرازعکس - توریسم و گردشگری - توریسم - توریست - گردشگری - هشدار - هشدار زیست محیطی - عکسهای گردشگری - site ax - site axmax - site axmax24 - saite axmax24 - saite ax - aksmaks24 - aksmaks - site matboatfars - saite matboatfars - matboatfars - Newspaper - khabar - news - farsnews - newsfars - matboatfarsnews - newsmatboatfars - fars news - news fars - matboatfars news - news matboatfars - photonews - newsphoto - photo news - news photo - عکس خبری - تصویر خبر - خبر تصویری - گزارش تصویری - عکسهای خبری - خبرهای تصویری - سایت خبری مطبوعات فارس - سایت عکس خبری مطبوعات فارس GOOGLE Mozilla Firefox- www.search.xco.ir-www.dl.agahipost.com       www.matboatfars.coms search.jamasp.irامروز دوشنبه 7 بهمن 1398   برابر با  :    27/1/2020  میلادی    مصادف با :    1441/6/1  قمری


حجت الاسلام والمسلمین حسین نژادیان امام جمعه شهر صدرا شدمراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد

آیین معارفه حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی 

حسین نژادیان به سمت امام جمعه شهر صدرا و تودیع حجت الاسلام والمسلمین درویشی روز گذشته در تالار دانشکده هنر و معماری شهر صدرا با حضور اعضای شورای شهر، شهردار صدرا، مدیرعامل شرکت عمران صدرا، امام جمعه موقت شیراز و دیگر مسؤولین این شهر با تلاوتی چند از آیات قرآن کریم و پخش سرود ملی ایران برگزار شد.

در ابتدای این مراسم شهردار صدرا ضمن خوشامدگویی به تمامی حاضرین در مراسم و با بیان این که آسایش و آرامش امروز ایران مرهون رشادت های شهدا در طول هشت سال دفاع مقدس می باشد، اظهار کرد: امروز به برکت خون شهدای عزیز و شهدای گمنام و از خودگذشتگی جانبازان و ایثارگران شاهد رشد و شکوفایی در سراسر ایران اسلامی می باشیم.


(249) منوچهر قائدی شهردار صدرا

منوچهر قائدی با بیان این که با تلاش و پیگیری  حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا درویشی شاهد شکوفایی شهر صدرا بودیم، گفت: نماز جمعه از شیوه های  زیبا و دلپذیری است که یادگار دین مبین و رسول رحمت(ص) است که علاوه بر تحقق آرمان های سیاسی عبادی رویکردی همچون ایجاد برکت و همدلی، تعاون و برابری، عدالت و انصاف و صلح و همزیستی دارد که از خداوند منان خواهانیم این همدلی و برادری در زیر سایه ولایت مستدام باشد. وی با اشاره به حادثه منا و شهادت هموطنان در این حادثه و همچنین تذکر مقام معظم رهبری به آل سعود، بیان کرد: به عنوان یک بسیجی وظیفه خود می دانیم که با یک اشاره مقام معظم رهبری پاشنه ها را بالا زنیم و آماده ایثارگری، شهادت و از خودگذشتگی باشیم.

قائدی در ادامه سخنانش به ویژگی های شهر صدرا به عنوان یک شهر جدید و نوپا اشاره کرد و گفت: با قاطعیت می توان گفت که شهر صدرا مردمی فرهنگی و متوسط به بالا فرهنگی دارد که این موضوع باعث گردیده تا  
امن ترین شهر استان باشیم و به برکت وجود نیروهای متعهد و فرهنگی باعث شده تا شهری سبز و فرهنگی و ولایی قلمداد شویم.

مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد

شهردار صدرا در پایان، حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا غلامعلی حسین نژادیان به عنوان امام جمعه شهر صدرا را تبریک گفت و عنوان نمود: امیدواریم که در زیر سایه ولایت شاهد پیشرفت و شکوفایی هر چه بیشتر شهر صدرا باشیم.

در ادامه این مراسم حجت السلام والمسلمین ملک مکان نیز طی سخنانی ضمن یادآوری اهمیت برپایی نماز جمعه، اظهار کرد: منصب امام جمعه در هر شهری یک منصب امامتی و حاکمیتی است بنابراین اهمیت و قداست آن قابل مقایسه با دیگر مسؤولیت ها نمی باشد که مصداق آن تذکر مقام معظم رهبری در خصوص حادثه منا و هشدار به خاندان آل سعود بود.


مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس با یادآوری سخنان مقام معظم رهبری در خصوص حادثه منا، گفت: مقام ولایت و ولی امر مسلمین اگر لب به سخن بگشاید حتی در حد گفتن بر تن دشمن لرزه می افتد و در  این وادی عربستان و دیگر مستکبرین عددی به شمار  نمی روند که پیش از این نیز بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره ) صورت مستکبرین را بر خاک مالیده و به آنان بیان کرد که هیچ غلطی نمی توانید بکنید.

وی با بیان دیدگاه مقام معظم رهبری در خصوص ائمه جمعه که بخشی از دستگاه رهبری نظام را بر عهده دارند، گفت: بنابراین همان قداست و شرافتی که مقام معظم رهبری در کشور دارند ائمه جمعه نیز در محل خود دارند لذا باید همگان ائمه جمعه را پشتیبان و حمایت کنند که در این راستا دلسوزی ائمه جمعه نیز بر هیچکس پوشیده نیست.

مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شدمراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد

ملک مکان با اشاره به این که ائمه جمعه در همه زمینه ها ورود پیدا می کنند و مسایل را دنبال و پیگیری می نمایند، عنوان نمود: بسیاری از روستاهای این کشور متقاضی ائمه جمعه می باشند زیرا می دانند با پیگیری های  ائمه جمعه بسیاری از مشکلات آنان رفع می گردد.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس با اشاره به این که در استان فارس 72 نماز جمعه برگزار  
می گردد و 20 شهر دیگر نیز متقاضی نماز جمعه می باشند، گفت: به دلیل عدم زیرساخت های لازم  
نمی توانیم به این شهرها ائمه جمعه بدهیم که باید مسؤولین نسبت به این امر توجه کنند.

وی با بیان این که در کشور 840 نماز جمعه برگزار می گردد، اظهار کرد: برگزاری این تعداد نماز جمعه در کشور نشانه اعتقاد مردم به این جایگاه می باشد که امیدواریم مسؤولین اجرایی کشور و استان نسبت به این جایگاه ها توجه داشته باشند و نیمی از بودجه ای که به احداث فرهنگسراها تخصیص می دهند نیز به زیر ساخت ها  و جایگاه نماز جمعه اختصاص دهند.

ملک مکان عنوان نمود: در شهر صدرا نیز با پیگیری مسؤولین زمین برای جایگاه نماز جمعه مهیا گردیده است و مسؤولین باید پیگیری کنند تا مصلای نماز جمعه در حد شأن و منزلت مردم شهر صدرا احداث شود و دولت نیز نسبت به این موضوع توجه داشته باشد.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس حجت الاسلام والمسلمین درویشی را امام جمعه ای موفق، توانا و پرتلاش که خطبه های پر محتوایی را داشتند دانست و گفت: ایشان در تمامی مسایل شهر صدرا ورود پیدا می کردند و مسایل را پیگیری می نمودند که در برخی موارد هم عصبانی می شدند که نشانه پیگیر و فعال بودن ایشان در مسایل بوده است اما به هر دلیل چنین مسایلی پیش می آید و از دید ما بسیار توانا و پرتلاش بودند بنابراین از وجود ایشان در منطقه ای دیگر که امام جمعه آن استیفاء داده بود به کار گرفته خواهد شد.

مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد

وی با بیان این که حجت السلام والمسلمین حسین نژادیان نیز برادر دو شهید و سابقه ده سال و نیم برپایی نماز جمعه در شهر بروجن را دارند، گفت: این موضوع نشان دهنده ایمان مردم آن منطقه و توانایی ایشان می باشد.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس با بیان این که نهاد امام جمعه هیچ ردیف بودجه ای ندارد، اظهار کرد: اگر در برخی موارد امام جمعه ای اعلام نیاز برای رفع مشکلی می نماید به دلیل همین امر است بنابراین مسؤولین نسبت به این موضوع توجه داشته باشند.

وی گفت: در شهر صدرا به نوعی پدر خرج می باشد به نیازهای این نهاد توجه کند و مسؤولین دولتی نیز در زمانی تخصیص بودجه های دولتی و استانی نسبت به این نهاد توجه داشته باشند که لازم به ذکر است شهرداری صدرا همکاری خوبی تا کنون با این نهاد داشته است.

ملک مکان در پایان گفت: انتظار داریم که همه مسؤولین شهر صدرا به ویژه شرکت عمران صدرا و شورای شهر و شهرداری صدرا در توجه به جایگاه نماز جمعه و این نهاد توجه خاصی داشته باشند.

در پایان این مراسم غلامعلی حسین نژادیان با اشاره به این که تمایل داشتیم به جایی برویم که مصلای نماز جمعه آن احادث شده باشد، اظهار کرد: در شهر بروجن نیز 8 سال پیگیری احداث جایگاه نماز جمعه را بر عهده داشتم.
مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد

وی بیان کرد: اگر ائمه جمعه ای موفق به برداشتن قدم های مثبت و خوبی می شود با همراهی و همدلی و تعامل دیگر مسؤولین و مردم امکانپذیر می باشد.

گفتنی است که در پایان این مراسم طی حکمی حجت الاسلام والمسلمین نژادیان برای سه سال امام جمعه شهر صدرا منصوب گردید و از زحمات امام جمعه پیشین نیز تقدیر به عمل آمد.


 

مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه امام جمعه شهر صدرا برگزار شدs

نام  :  
ایمیل :  
متن نظر  :  
کد روبرو را وارد کنید :        

 
 

کاریکاتور


 

قیمت سکه و ارز


آرشیو اخبار تصویری


   

 


Skip Navigation Links.

آرشیو اخبار روز


   

جستجوی گوگل


web counter